Kub-Car Firma Handlowo-Usługowa Jakub Borowiec

Trzebinia

Opinie o Kub-Car Firma Handlowo-Usługowa Jakub Borowiec

Darek Ford

Nie dawno kupowałem auto FORDA bardzo miło sprawnie przebiegła transakcja. Dostałem rabat, wszystko sprawne ! Auto jeździ bez zarzutów. Firma godna polecenia dla każdego kto chce kupić dobry samochód. Pozdrawiam

Zbyszek ( ASTRA :) )

Polecam firmę KUB-CAR. Uczciwie ceny i naprawdę dobre podejście do klienta.

Daniel Libiąż

w pełni zasłużona pozytywna opinia, sąsiad również kupił i prosił by w jego imieniu też wystawić pozytywny komentarz. pozdrawiamy i do zobaczenia za jakieś 2 lata przy zmianie auta :)

Audi A4

Auto miało byc w 100 % sprawne. Po zakupie dobrze do domu nie dojechalem a juz sie okazalo ze aucie brakuje mocy (turbina), na następny dzień padło wspomaganie kierownicy (pompa) akumulator z 2003 r. łożysko w kole sie rozsypało. Auto mam miesiąc i juz dolozylem ponad 1000 zł. W pojeździe znowu robią sie problemy z układem dolotowym. Auto wypicowane do sprzedaży omijajcie ich z daleka.

Kalor

Właściciel w chwili gdy mówi się że auto jest malowane ( a było wyjątkowo perfidnie ) od razu robi się nerwowy i wyszczekany . Kompletnie nie polecam , auta na placu to zużyte wraki odświeżone plakiem i lakierem w sprayu . Omijać szerokim łukiem .

Zostaw opinię o Kub-Car Firma Handlowo-Usługowa Jakub Borowiec - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kub-Car Firma Handlowo-Usługowa Jakub Borowiec