Opinie o Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz w Bielsko-biała

Pacjent

Dziękuję za skuteczną terapię i sposób na wszelkie grypy itp.

wisia
@Olga

leczyłam u doktora Kopiasza wnuka który miał astmę i alergie prawie na wszystko , chodziliśmy 1 raz w tygodniu przez kilka miesięcy , doktor przyjmuje prywatnie ale warto bo wnuk dostawał codziennie 5 lekarstw, nie mógł nawet pogonić koło stołu bo się dusił , po terapii u pana doktora nie musiał brać lekarstw już minęło 8 lat i dalej jest zdrowy nie ma śladu po astmie i alergii, jestem panu doktorowi niezmiernie wdzięczna i modlę się za niego

Czy pracodawca Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Iza

Proszę przeczytac wcześniejsze komentarze że gabinet nie zatrudnia i nie daje żadnych praktyk osobom interesującym się medycyną wielowymiarową itp. Jest to z wielu powodów poprostu niemożliwe.

Emilia Nowy wpis

Pisaliście o tym, że firma nie przyjmuje ludzi do pracy. Ja chciałam tylko dopytać o współpracę jako terapeuta dotykiem. Jest to gabinet holistyczny, więc pomyślałam o kilku zleceniach tygodniowo. Dodatkowo mam doświadczenie w terapii dźwiękiem. Czy warto starać się o te parę godzin tygodniowo czy też nie ma opcji?

Gabinet Nowy wpis
@Emilia

Jest to niestety u nas niemożliwe. Powodzenia gdzie indziej.

Gabinet Nowy wpis
@Gabinet

Pisaliśmy wielokrotnie że gabinet nie ma pracy dla nikogo.

Pacjent

Dziękuję za skuteczną terapię i sposób na wszelkie grypy itp.

Katarzyna
@Pacjent

Jaki to sposób? Podzielisz się wiedzą, którą otrzymałeś?

@Katarzyna

Nie chodzi o lek tylko metodę -w gabinecie.

Bożena
@Pacjent

A ta terapia drogo wychodzi? :) I ile sesji potrzebowałeś?

@Bożena

Miałem kilka zaburzeń. W sumie 9 terapii co 5-8 dni

Olga
@Pacjent

I po czymś takim już stale się odchodzi? Nie ma żadnych kontroli co jakiś czas ani np., nawrotów?

@Olga

Trudno uwierzyć ale na razie żadnych. Gdyby coś to mam zadzwonić.

wisia Nowy wpis
@Olga

A na temat stażu ktoś coś wie? Skończyłam właśnie studia i szukam ciekawego miejsca gdzie mogłabym spróbować swoich sił jako rejestratorka medyczna. Wiadomo, że trzeba od czegoś zacząć, czy gabinet daje taką możliwość? Dla pracowników którzy się wykażą, przewidziane jest potem realne zatrudnienie?

Gabinet

Proszę czytać wcześniejsze komentarze. Gabinet nie dysponuje żadnymi ofertami pracy i nie będzie ich miał.

Gabinet

Po raz ostatni informuję Panią że w gabinecie nie ma takiego stanowiska. Proszę nas nie nękać swoimi sprawami które nas nie dotyczą.

Doradca

Tak tylko z ciekawości zapytam jakie trzeba skończyć studia w lutym żeby mieć kwalifikacje "rejestratorki medycznej".? Jest coś takiego?- Z całym szacunkiem ale o tym nie słyszałem.

Kaśka

Wiecie coś o aktualnych rekrutacjach? Czy szukają teraz kogoś do pracy np. do rejestracji, do sprzątania? Pytam tutaj, bo nie znalazłam żadnego ogłoszenia w necie. I czy jak już zatrudniają na te posady, to na umowę o pracę czy raczej na umowę zlecenie??

@Kaśka

Pytanie o rekrutację, motywację pracowników itp. są niemerytoryczne i nie dotyczą gab.Bicom. Proszę nie marnować sobie czasu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jakie godziny pracy obowiązują w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Iza

Czemu, nie zatrudniają ludzi? A ja nie wiedziałam, jeśli o to chodzi. Szukam tylko informacji, czy tam nie można odbyć jakichś praktyk, bo dziedzina, którą się zajmuje mnie bardzo fascynuje. Albo kursy dla osób, które chcą też tak działać?

@Iza

W gabinecie pracują lekarze z wiedzą zdobytą w Niemczech i RPA.(1992-2000) Medycyna kwantowa,chińska,informatyczna,wielowymiarowa. Wczesniej medycyna akademicka. Osoba -nie lekarz,nie będzie rozumiała jak "działa" nasz organizm. Kursy tego nie dadzą. Tej wiedzy nie ma w książkach w księgarni

Małgorzata
@Gabinet

Czyli żeby dostać u was zatrudnienie to trzeba być takim światowym medykiem? W jaki sposób typowane są osoby do zespolu? Sami się zgłaszają czy to firma ich wyszukuje i składa ofertę?

@Małgorzata

W gabinecie nie można znaleźć pracy. Zdobywanie wiedzy z medycyn wymienionych wcześniej zajęło 12 lat. Nie ma jej na jednej akademii czy uniwersytecie i nie da się kogoś "wyszkolić"w krótkim czasie.

@Gabinet

To co osoba zainteresowana ma zrobić? Ja to tak rozumiem, że gdzieś trzeba praktykować. Jeśli nie praca to może właśnie jakieś praktyki może to miejsce zaoferować spragnionym wiedzy i umiejętności?

@Iza

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pacjent

Wszystkie informacje są pod telefonem komórkowym gabinetu

Eskulap

Etapy, proces rekrutacji, ostateczna decyzja????? ---chyba jakaś pomyłka. Dzwonie albo przychodzę bo chce mieć terapię w tym gabinecie jak w każdym innym. Autor pytania chyba potrzebuje porady lekarskiej.

Pacjent

Dziękuję za kolejną skuteczną terapię na pasożyty u drugiego dziecka.

Jaki jest wkład kierownictwa Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Grzegorz Kopiasz

Pracownicy to równocześnie kierownictwo. Pytanie uważamy za bezzasadne.

Katarzyna

Tak, między sobą w firmie. Jak to wygląda?

@Katarzyna

Bez wyobraźni trudno będzie Pani to zrozumieć....może telefon np.do psychologa byłby pomocny???

Jak w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pacjent

Pytanie irracjonalne -może pod inny adres?

Lukasz

15 lat temu leczylem się u p.dr Kopiasza. /powikłania poszczepienne -pogrypowe / Miałem też borelioze. Mam spokój z chorowaniem od tego czasu. Obecnie po 2 miesiącach leczenia 11-letniego syna w gabinecie na ul.Wesolej w Bielsku, ustąpiły u niego wysypki na rękach, nie zachorował jak zwykle na angine a hitem są obkurczone migdałki i węzły chłonne na szyji. Klasyczne leczenie sobie odpuściłem -zwłaszcza u dzieci. Efekty to najlepsza rekomendacja.

Henryk
@Lukasz

wyniki pokazały że mam zaawansowaną boreliozę lekarz rodzinny nie przepisał mi antybiotyku bo miałem silne bóle brzucha niewiadomego pochodzenia dał skierowanie do specjalisty leczącego boreliozę czas oczekiwania ponad rok ale dzięki pana informacji leczyłem się u dr Kopiasza na boreliozę ,//bez antybiotyków// , gdy już dostałem się do specjalisty i zrobiono mi szpitalne badania okazało się że nie mam boleriozy , jestem bardzo ale to bardzo wdzięczny za wyleczenie bo czytałem że chorzy na boreliozę przyjmują antybiotyki nawet ponad 3 m-ce i dalej mają boreliozę

@Henryk

A ile brał za to leczenie? Czy na NFZ?

Stella

Jakieś podpowiedzi o pracy w firmie otrzymam na forum?

Lidia

w sensie ze to firma jednoosobowa i nikogo nie zatrudnia?

Olga

A to nie jest właśnie wysiłek i praca jednej osoby? Bo to chyba też warto docenić?

Czy w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Grzegorz Kopiasz

Tu nie ma pracowników. Są lekarze. Powinien pan skonsultować swój problem np.z psychiatrą który skutecznie zareaguje na Pana dolegliwość.

Justyna

Dzień dobry, czy mają państwo jakąś stronę internetową lub Strone na fb?

@Justyna

Będziemy nad tym pracowali po wakacjach.

Krzysztof

Polecam metodę leczenia u P.doktora Grzegorza Kopiasz tym, którzy nie mają efektów lecząc się "konwencjonalne". W gabinecie Holistycznym BICOM"S.C wyleczono mnie i syna z chorób uważanych przez lekarza specjalistę za nieuleczalne. To mówi samo za siebie.

Davis

Witam Pracuje na 2 zmiany. Czy mozna ustalic wizyte w godzinach dopoludniowych dwa razy w tygodniu jesli bedzie taka potrzeba raz na dwa tygodnie ? Pozdrawiam serdecznie

Barbara
@Davis

Dobre pytanie, ale myślę że to kwestia dogadania się - jeśli zależy im na kliencie to coś wymyślą :) a tak swoją droga, długo się czeka na wizytę?

@Davis

Proszę puścić mi sygnał lub zadzwonić. Udzielę Panu dokładnych informacji.

Męczyłam się 12lat lecząc migrenę lekami przeciwbólowymi ze słabym skutkiem. U dr Kopiasza dowiedziałam się że przyczyną są dolegliwości nerek z dzieciństwa i trochę wysunięty dysk w kregoslupie. Miałam 8 terapii na kilku urządzeniach medycznych i różne leki (zwłaszcza homeopatyczne). Od 2miesięcy nie mam bólów-byly co 5-7 dni. Jestem bardzo wdzięczna za tak skuteczna pomoc.

Kuba

Po 3 latach leczenia tradycyjngo -mało efektywnego, dostałem namiary do gabinetu Holistycznego. W ciągu 2 miesięcy, bezoperacyjnie lek.Grzegorz Kopiasz usunął ciągły ból cieśni nadgarstka. Od 1.5 roku ból nie wraca i nic nie biorę. Bez komentarza..

Mirosław

Dziękuję za telefoniczną poradę antywirusowa z przed roku. Nikt z rodziny nie miał wirusa od początku "pandemii". (?)

Czy można w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz liczyć na jakieś dodatki?

Pytanie jest niemerytoryczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Zobacz opinie na temat firmy Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz
4.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz