Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.

Bielsko-Biała

Opinie o Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Ostatnie komentarze pokazują firmę z perspektywy klienta. A jakim pracodawcą jest Projekt Efektywny Events&Travel? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Czy warto pracować właśnie w tej firmie?

Marta

Ta firma to synonim profesjonalizmu, zaangażowania i kreatywnosci. Pracownicy elastyczni, otwarci na ciągły rozwój. Zapinają każdy projekt na ostatni guzik. Realizacja, satysfakcja klienta i pracownika na bardzo wysokim poziomie. Polecam z całą odpowiedzialnością :)

Robercik

Są uczciwi, to chyba najważniejsze. Brałem udział w 4 realizacjach eventowych, zawsze było wszystko zgodnie z umową.Kasa też się zgadza. Szefa mają też spoko gościa.

monia
użytkownik zarejestrowany

@mirek a właśnie wiesz więcej o pracy animatora? Najbardziej chodzi mi o to czy jak z nimi wyjeżdżam to czy oni opłacają mi pobyt i wyżywienie czy jednak nie ma co na to liczyć?

Mirek

Dobre stawki, pozytywna ekipa, ciekawe animacje, polecam!

marek

Miałem możliwość poznać właściciela jeszcze zanim rozpoczął Projekt efektywny. Ludzie którymi kierował bardzo pozytywnie oceniali pracę dla niego. Zawsze zaangażowany, odpowiedzialny za swoich ludzi. Praca z nim daje dużo satysfakcji i pozytywnego nastawienia do życia, sam dobrze wspominam współpracę z nim. Jestem pewien, że praca w jego firmie daje satysfakcję i możliwość, naprawdę polubienia swojej roboty.

Jacek vel Chomik

Od ponad roku jeżdżę z nimi na realizacje. Pięć razy na tak!!! Po pierwsze primo - profesjonalne przygotowanie, po drugie primo - szalenie ciekawe pomysły scenariuszy, po trzecie primo - wspaniała ekipa współpracowniczek i współpracowników, po czwarte primo - zawsze zadbają o mój brzuszek, a to ważna kwestia na wyjeździe... po piąte primo - zawsze rzetelnie płacą umówione kwoty!!! Mógłbym tak wymieniać jeszcze sporo zalet, ale ktoś pomyśli... "że włażę bez mydła do d..." A właśnie, że tak... Zasłużyli sobie na to!!! ;-):-)

Aicha

W tej chwili poszukują animatorów i handlowców , zarobki w zależności od stanowiska , ale jak dla mnie bardzo dobre . Mając porównanie do innych tego typu firm stwierdzam iż są nieco wyższe . Najlepiej kontaktować się bezpośrednio http://www.projektefektywny.pl Pozdrawiam

Aicha

Wspaniała atmosfera pracy w gronie ambitnych i kreatywnych osób . Ogromne możliwości rozwoju dla ludzi chcących realizować się w branży artystycznej i eventowej . Współpracuje z tą firmą od roku i jestem mega zadowolona . Bardzo profesjonalne podejście do klienta , wszystkie realizacje na wysokim poziomie . Godny polecenia pracodawca .

будь ласка

Współpraca z firma Projekt Efektywny to sama przyjemność, nazwa firmy nie jest przypadkowa w 100% efektywna :) Organizacja na najwyższym poziomie, szybki rozwój, ciekawe pomysły, kreatywność... W pracy motywacja, miła atmosfera, wsparcie i pomoc przy realizacjach, można by było wymieniać bez końca lecz jak wiadomo, dobry produkt nie potrzebuje reklamy. Pozdrawiam :)

seitenberg

Profesjonalna firma nie tylko dla klientów ale również dla pracowników. Fantastyczna atmosfera pracy, wsparcie, szkolenia i płace na rewelacyjnym poziomie. Na pewno nie dla tych, którzy chcą tylko przetrwać i poleżeć sobie w pracy za najniższą krajową bo jaka płaca taka praca. Jest to miejsce dla osób ambitnych, kreatywnych. Jakkolwiek długo by ta przygoda z tą firmą nie trwała dostaniesz ogrom wiedzy, doświadczenia i motywacji. Przyda się wszędzie, gdziekolwiek będziesz potem :) Pozdrawiam i dziękuję firmie Projekt Efektywny i całej ekipie a wspaniałe chwile i wszystko co otrzymałem.

Zostaw opinię o Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o. o.