Opinie o Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsko-Biała

Księgowa

Zarobki na stanowisku : KSIĘGOWA/-Y w KSM oscylują pomiędzy 2200,00 brutto do 2400,00 brutto ;) + 10 % premii uznaniowej, zatrudnienie na okres próbny- po okresie próbnym nie masz, co liczyć na więcej... ;) hehehe..... ale człowiek też tu nie przemęcza się (kto oglądał 'Alternatywy 4" lub "Misia" , to wie o czym mówimy ... ;)- tu czas zatrzymał się w poprzedniej epoce ....- stanowisko- bez perspektyw, bez rozwoju, bez szkoleń... dobre na chwilę, dla osób bez doświadczenia, żeby zaczepić się i szukać dalej ... wprowadzanie faktur przychodzących do excela i pilnowanie terminów płatności - wielka sztuka i odpowiedzialność ;), tym bardziej, że faktury przechodzą przez 4 dzienniki podawcze- każdy dział/pokój ma swój.... - sztuka dla sztuki ... ;) aha... jeszcze jest dofinansowanie do opieki medycznej w Medicover, ale pakiet słabiutki za ok.50 zł; oraz dofinansowanie do karty sportowej... ... Jak nie jesteś lizusem wice-prezesów, to długo nie popracujesz...., - nie polecam .... wskazówka dla osób z doświadczeniem : szkoda niszczyć swojego CV taką pozycją .... ;)

Olo Nowy wpis
@Księgowa

Ale macie prowizję od kosztów sądowych zaprzyjaźnionej lancelarii

Pola

@Lokator To jest forum dla pracowników firmy a niekoniecznie dla lokatorów!

Ursula Nowy wpis
@Pola

Lokator to stary język. Dzisiaj ludzie kupują mieszkania i raczej są właścicielami niż lokatorami pani Polo..

Helena Nowy wpis

Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa, na jednym z wiodących portali, wstawiła ofertę pracy - można tam aplikować na stanowisko Inspektora nadzoru. Pracodawca wymaga wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego i doświadczenia zawodowego: min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku. Ktoś z Was spełnia te wymogi i będzie aplikować?

mieszkamic

za duzo urzedasow a za malo dobrej pracy

Natalia Nowy wpis
@mieszkamic

To forum dla nich właśnie, ciekawi mnie, dlaczego nie napiszą tutaj, jak im się pracuje w obsłudze mieszkańców, jakie zarobki oferuje KSM, czy pracują teraz zdalnie, a może w zamkniętym dla interesantów biurze... Może ktoś z pracowników mi odpowie?

Brałeś udział w rekrutacji do Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Lokator

Proszę o informację zarządu , któremu płacę co miesiąc wynagrodzenie . Czy można się dowiedzieć gdzie mają parkować lokatorzy budynku Doliny Miętusiej 30 . Bo ja nie wiem , chciałbym zapłacić i zaparkować legalnie nie na trawniku , gdy przyjadę zmęczony wieczorem z pracy . Będę ogromnie wdzięczny za logiczną odpowiedz .

księgowy

wynagrodzenie w porywach ! do 2500,00 BRUTTO czyli lekko ponad 1800zł do ręki ;) (przynajmniej tak deklarują na stronie PUP Bielsko- ale jak się pewnie okaże na rozmowie- to 2500 brutto to jest wynagrodzenie zasadnicze wraz z 10% premią). https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/4461/karpacka-spoldzielnia-mieszkaniowa Dlaczego jest taka rotacja pracowników? na pewno nie w związku z rozwojem spółdzielni ;) po okresie próbnym nie dają więcej zarobić albo zatrudniają tylko na okres próbny ?

@księgowy

Dzień Dobry czytającym .... Przerost zatrudnienia w KSM- Halo... Panie Prezesie .... tak się już nie pracuje w Polsce ( a poza tym, "po jakiego grzyba" potrzebnych jest 3 prezesów ( z których tylko jeden główny jest decyzyjny, a którym trzeba płacić prezesowską pensję i 4 kierowników, plus dodatki wynikające z wewnętrznego regulaminu wynagradzania ? Czyli w "kierownictwie spółdzielni" jest minimum 7 osób, co stanowi około 30% załogi- czyli średnio na 3 osoby pracujące na najniższych stanowiskach, przypada 1 przełożony- przydałoby sie wprowadzić tzw. "odchodzanie struktur"w spółdzielniach m.in. aby/i ograniczyć niepotrzebne koszty.... !!! a mieszkańcy (w czynszu) za to płacą!- i mam nadzieję, że Mieszkańcy, za to kiedyś Zarząd rozliczą.... np. podczas udzielania absolutorium na następny rok! ... a zatrudnianie ludzi TYLKO na okres próbny,( a ostatnio w KSM, to częsta praktyka)... jest swojakim świństwem w stosunku do potencjalnego pracownika, nawet jeśli dostaje najniższą krajową... (i proszę nie pisać, że te osoby się nie sprawdziły , po prostu niezbyt mocno zaangażowały się w lizusostwo czyli potocznie mówiąc "niedogadały się z zarządem"... . W każdym dziale wystarczyłoby po dwóch pracowników ... no może w czynszach i księgowości, po jednej więcej, (pracujących na pełnych obrotach) plus ewentualnie koordynator działu, na pensji takiej, jak pracownicy, wynagradzany ew. premią wyższą lub dodatkiem funkcyjnym , (tylko nie! kierownik, ponieważ kierownik i tak nie jest w KSM decyzyjny, tylko pensja wyższa generująca niepotrzebne koszty, ... ponieważ rolę kierownika pełni tu i tak wice-prezes albo prezes w zależności od działu, a kierownik jest tylko "figurantem w strukturze organizacyjnej"- czyli "na papierku". Wszystkie wysyłane pisma do mieszkańców i instytucji podpisuje tylko prezes lub wiceprezes; ogłoszenia np. dotyczące wymiany kluczy w piwnicy czy prośby o zamykanie drzwi i okien w sezonie grzewczym .... podpisuje tylko prezes lub wiceprezes itd.....ogłoszenia na temat zaległości- tylko prezes lub wiceprezes. . Prezes, w mojej opinii, powinien jednocześnie pełnić funkcję kierownika działu- .... poszukajcie tutaj Państwo oszczędności dla spółdzielni i jej mieszkańców, a znajdziecie.... Szanowni Mieszkańcy oś karpackiego, zmieniła się ustawa o spółdzielniach, w zeszłym roku w lipcu, co oznacza, że teraz każdy mieszkaniec spółdzielni jest jej członkiem z mocy prawa ( i szefem swoich prezesów ;) i jego głos się liczy i jest bardzo ważny do udzielania absolutorium Zarządowi- zachęcam do skorzystania z niego, podczas Walnego Zgromadzenia w czerwcu b.r.- uwierzcie Państwo, że czynsz może być tańszy ... i możemy mieć "wpływ na kształt spółdzielni"...

Zostaw merytoryczną opinię o Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa - Bielsko-Biała

Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa