Adres: ul. Wapienicka 42, 43-382 Bielsko-Biała

Opinie o CD S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Darek
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy ktoś się posiada jakieś informację na temat stanowiska na utrzymaniu ruchu tej firmie ? Szukają osoby na to stanowisko i bardzo mi zależy zdobyć jakieś aktualne info na temat ludzi , atmosfery

@Darek

Masz rację, na stronie https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/1212/cd-s-a- pracodawca szuka mechanika utrzymania ruchu. Jeżeli masz uprawnienia elektryczne do 1 kV i gotowość do pracy zmianowej spróbuj aplikować. Niestety nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną rekruterze na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Daj znać co postanowisz.

Grazynka
Nazwa działu: Produkcja

Witam jakie zarobki są w tej firmie? Chciałam podjąć pracę i jakie są naj swiezsze opinie wasze

@Grazynka

Widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Dziwi mnie to, tym bardziej że pojawiła się nowa oferta do pracy w firmie CD SA. Obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko kontroler, operator urządzeń do produkcji kremów czekoladowych. Ktoś z Was mógłby napisać, czy warto aplikować?

Bronisław

Firma CD zajmuje się skupem i konfekcjonowaniem wysokiej jakości miodu z najbardziej ekologicznych regionów kraju. W ostatnich latach oferta została poszerzona o miody pochodzące z różnych zakątków świata. Zakup surowca poprzedzony jest bardzo szczegółową weryfikacją jego jakości. Firma wystawia swoje produkty na targach "Hubertus EXPO", a to niewątpliwie świadczy o ich profesjonalnym podejściu do tego, co robią. Aktualnie pracodawca szuka elektryka i pracownika produkcji przy obsłudze maszyn spożywczych. Praca w systemie zmianowym, dwadzieścia procent dodatku do zmiany nocnej, możliwość szkolenia i przyuczenia do zawodu. Jeżeli będziecie zainteresowani tą ofertą rekrutacyjną dajcie znać na forum, jakie jeszcze warunki zatrudnienia zaproponował Wam pracodawca.

Była

Omijać szerokim łukiem... Ciężka praca za marne grosze. (usunięte przez administratora) buractwo, brak szacunku do pracownika i "ja wiem wszystko lepiej" to norma jeśli chodzi o "górę". Wymagania coraz większe, a płaca bez zmian; warunki pracy również pozostawiają wiele do życzenia, brak jakichkolwiek szkoleń, a potem wielkie pretensje, że czegoś tam się nie potrafi. Sporo fałszywych osób, które niby są miłe i się uśmiechają, a po chwili lecą z każdą pierdołą na skargę. Jedyne plusy, to parę poznanych, bardzo sympatycznych osób.

Tak20Nie

Andrzej

Niestety mamy jeszcze problem z wydajnością w pracy i wielu osobom nie podoba się , że ktoś kontroluje wyniki.

TakNie2

ROMMEO

nIE POLECAM TAM PRACY PANI MAŁGOŚKA TO WREDNA BABA NA MAGAZYNIE I NA PRODUKCJI RYGOR

Tak9Nie

Dominika

@ANITA czyli znalazłaś dla siebie idealne miejsce pracy, w którym czujesz się komfortowo? Czy oprócz atmosfery jest jeszcze coś w firmie CD SA pozytywnego o czym warto wspomnieć na forum? Może są to benefity pracownicze? Takie informacje przydadzą się niejednej osobie na forum, dlatego warto je dopowiedzieć.

ANITA

Firma wg. mnie godna polecenia Nie jest łatwo, ale pracować trzeba wszędzie. Dużym plusem jest bardzo dobra atmosfera w pracy i przyjaźnie nastawiona kadra zarządzająca. W porównaniu do poprzednich firm w których pracowałam to w CD pracuje się najlepiej.

Tak17Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w CD SA o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak11Nie

Robert

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie? Warto aplikować?

Olaf

1800 Netto na magazyniera? Myślałem ,że wózkowi zarabiają z około 2500.

Tak8Nie

Piotr

Ideałów nie ma więc nie dziwi mnie, że niektórzy są niezadowoleni. Ja pracuję tu i jestem zadowolony!!

maniek

Naprawdę dobra firma dla osób, którym chce się pracować i czegoś chcą się nauczyć.

Olek

Nie zamieszczaj tego typu wpisów w portalu o pracy, bo tego typu wpisy świadczą o braku wiarygodności pisanych tu opinii. Brzmi to jak rozgrywki między konkurencją a nie miejsce tu na to. Żenadą jest, że nawet nie stać Cię na tę odrobinę trudu, by zdania rozpoczynać z dużej litery.

Tak9Nie

Dominika

@Neo33 - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Co sprawia, że masz taką opinię o CD SA? Warto udzielić odpowiedzi o charakterze merytorycznym, która pomoże osobom potencjalnie zainteresowanym ofertami pracy.

Neo33

Bez jaj...kosmos i paranoja!

Tak8Nie

Dominika

Czy ktoś z forumowiczów mógłby opisać warunki zatrudnienia w CD SA? W lipcu pojawiło się w sieci klika ofert pracy - czy warto aplikować? Każda merytoryczna wiadomość będzie istotna z punktu widzenia osób, które poszukują w tym momencie pracy i zastanawiają się nad aplikowaniem do CD SA.

xyz

czy to zgodne z prawem że pracodawca odmówił umowy o pracę osobie niedosłyszącej mimo że wcześniej przyjął bez problemów na kilka dni a potem z dniu rozmowy i potwierdzenia umowy mówi że przepraszam ale nie może my pani zatrudnić bo jest pani osobą słabosłyszącą? Przecież wiedzieli o fakcie że mają zamiar zatrudnić osobę z niedosłuchem, nie rozumiem tego:/

Tak13Nie

jolo

Nie polecam tam pracy. Pracowałam tam na linii produkcyjnej, to jakis koszmar. Poza tym płacą najmniej w Wapienicy

Tak4Nie

olo

Masakra nie zapłacili mi za przepracowane dni,nie chcieli i nie dali umowy ... w dodatku chamskie ukrainki tam pracuja psychiatryk nie praca

Tak4Nie

okss

Firma bardzo dobra @kahak, chciałbym w niej pracować, ale nie mam doświadczenia, którego właśnie wymagają

mad

Czy ktoś pracuje tam długo? Czemu ciągle maja ogłoszenie o pracę?

Mr. True

Pójdziesz do roboty to się przekonasz jak jest. Ja nic więcej nie mam do dodania.

nowy pracownik

zwykle jest tak napisz mi coś wiecej o tej firmie odstałem propozycje pracy tam...

Tak17Nie

kolo
@nowy pracownik

Witam odwiedziłem tą firmę w poszukiwaniu mojej wymarzonej pracy na magazynie pani z bólem przystała na moja propozycje 1850 zl netto zaznaczyła ze sa nadgodziny w sezonie i odpowiedzialność materialna do podpisanie jak dla mnie to firma mało rzetelna nie podjąłem współpracy .

Zostaw opinię o CD S.A. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować: