CD S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CD S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy CD S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat

Widziałam, ze firma szuka pracownika na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Jak wyglada praca na tym stanowisku? Jakich zarobków można się spodziewać?

xxxx
Kandydat

Słyszałem że firma robi grafik na tydzień a nie na miesiąc!!!!

Fela Nowy wpis
@xxxx

Tak, i mało kogo interesuje jeżeli Ci nie pasuje dana zmiana

Karolina Nowy wpis
@xxxx

Cześć, nawet jeżeli tak jest i CD robi grafik co tydzień, to nie do końca rozumiem, na czym polega według ciebie problem. Nie odpowiada ci takie rozwiązanie? Daj znać, bo tak naprawdę nie wiadomo. Jeśli interesuje cię jakieś konkretne stanowisko, to też napisz - sama szukam informacji na temat tej pracy.

Aleksander

W firmie jest naprawdę sporo pracowników, którzy w CD pracują po 5, 10, 15, 20, 25 lat. Świadczy to o tym, że firma docenia i szanuje dobrych pracowników. Ja także pracuję tu ładnych parę lat i nie zamieniłbym tej pracy na inną, bo to naprawdę dobra praca. Owszem zauważam, że zdarza się czasem sytuacja, że przychodzi nowy pracownik, któremu się marzą wczasy w pracy. Ta firma ambitnych i chętnych pracowników docenia i szanuje, a marzycielom po prostu dziękuje.

Piotr
@Aleksander

Super że postanowiłeś napisać co sądzisz o pracy w CD S.A.. Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie oraz co możesz powiedzieć o relacjach między pracownikami? Jestem ciekaw jak to tu wygląda, liczę że niedługo mi odpowiesz.

Hha
@Aleksander

(usunięte przez administratora).Bardzo ,bardzo ,bardzo rzadko dają umowę na stałe !!! Zwykle po trzech latach -wynocha ! W firmie albo świerzaki albo stare (usunięte przez administratora),którzy załapali się na inne czasy . (usunięte przez administratora)

człowiek do wszystkiego za marne pieniądze
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

opowieści jakie to się nie ma obowiązki sprawdzanie jak by sie miało starać o prace dyrektora , chaos w przyjmowaniu na jakim stanowisku się na pracować , wrażenie po pytaniach jakby się miało pracować na wszystkich stanowiskach , a później tak jest człowiek do wszystkiego

Pytania

pytania w zależności od prowadzonej rozmowy , to raczej wykaz obowiązków i wyścig z opowieściami o beleczym , a niżeli porządna rekrutacja , brak widełek w jakich jest się odpowiedzialnym na swoim nieokreślonym stanowisku

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Mag

Jakie som zarobki

KANDYDAT do pracy
Kandydat

Teraz zarabiam w innej firmie na ręke 6500 zł netto ( do ręki). Czy tu zarobie wiecej? 7000 zł netto. Oczywiscie za bardzo sie nie lubie przepracowywac ale cos tam kazdego dnia zrobie. Nie lubie dziadostwa i jak tylko zobacze ze walą mnie w plecy to od razu rzucam papierami. Bienkowska powiedziała ze za 6000 zł nie bedzie pracowała. Wziałem sobie to do serca. Wiec ile zarabiacie i na jakim stanowisku? Bo chciałbym byc w tej grupie normalnie zarabiajacych tj 6500 do 7000 zł i prdawca musi odprowadzac skłądki itp itd

Yustyna
@KANDYDAT do pracy

Który pracownik CD taką sprytną opinię napisał? Niech każdy sobie o tej firmie opinię wypracuje i na własnej skórze przekona się o atmosferze i tak dalej i tak dalej.... Powiem tyle że jeśli firma jest w porządku nie toczą sie na jej temat dyskusje na go work.

Były robol

Wystarczy,że popytacie się ludzi jak jest w tym zakładzie CD to wam powiedzą dlaczego taka rotacja itd.Od siebie nie polecam każdy ucieka począwszy od pracowników produkcji,młynów,magazynierów i mechaników

Firmy nie polecam,duży chaos i rotacja pracowników, nie szanują w ogóle ludzi. Żałuję że zwolniłem się od poprzedniego pracodawcy -polak mądry po szkodzie.

Marek

Praca jak każda - trzeba pracować. To nie jest firma dla ludzi, którym pracować się nie chce. Obiboków tu nie trzymają. Jestem zadowolony, bo pracy się nie boję. Kadra fajna, zarobki mogłyby być wyższe, ale da się żyć. Wypłaty zawsze na czas. Awansować trudno - pracują tu ludzie, którzy przez 20 lat są na tym samym stanowisku, więc tak naprawdę na awans już nie liczę. Trochę brakuje mi imprez integracyjnych jakie miałem w poprzedniej pracy. Tak ogólnie pracuje się dobrze i mam zamiar jeszcze ładnych parę lat w CD popracować.

Pracowniczka
@Marek

Co ty gadasz..Wykonuje sie prace które nie raz jest bezsensu ale oni wiedzą lepiej.Wypłata na czas.Pracowałam tam długo wiec wiem.Ciężko żeby jeszcze te grosze nie wypłacali na czas.Domowe przedszkole.Skarża na siebie i donoszą a potem się do siebie uśmiechają.(usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CD S.A.?

Phenom
@Pytanie

100 pytań do ... Czyli o wszystkim i o niczym .. Na jakie stanowisko aplikujesz ???

Ex

Potwierdzam opinie @Byłego. Jednym słowem chaos i mega rotacja. Nie polecam aplikowania do tej Firmy.

@BYŁY

Nie polecam pracy w firmie CD - było to najgorsze doświadczenie w mojej karierze.

odpowiadając na wasze pytania: Benefity: brak. Pensja: najniższa, i gdyby to byóło możliwe to i z tego by wzięli. Szkolenia: brak. Odczuwalna wartość pracownika: zerowa, łatwo się zwalnia wysłużonych pracowników i zastępuje innymi, tanszymi. Atmosfera: chaos,wszędzie chaos.Bardzo duża rotacja pracowników.

Mały ryś

A jak mają PH w tej firmie? Czy duże targety, audyty, ile punktów na dzień do ogarnięcia.

sztoper

Ponawiam pytanie o zarobki .Jak wyglada praca na kremach?

magda

A ja polecam pracę w CD. Pracować trzeba wszędzie, więc tutaj też tego wymagają. Z powodu dobrej atmosfery i przyjaznej kadry mi pracuje się dobrze. Pracowałam w innych firmach, ale w CD przynajmniej nie jest monotonnie. Ogólnie OK. Zarobki średnie, ale akceptowalne.

olo
@magda

Napisz na jakim stanowisku pracujesz.

Piotr
@magda

Piszesz, że zarobki są średnie, możesz podać jakieś konkretne kwoty? Czy firma CD proponuje też jakieś benefity pozapłacowe? Jeśli tak- to w takim razie jakie? Mam nadzieję że mi odpowiesz, będę wdzięczny.

XXX

Dali 100 zł. na święta .Trochę śmiesznie ,ale plus za miły gest

Doris

Witam. Praca w tej firmie była w porządku. Na czekoladach praca łatwa do ogarnięcia,bardzo fajne dziewczyny polki, które były bardzo miłe i pomocne, pozdrawiam ich,ale niestety było ich mało, więcej dziewczyn z Ukrainy. Kierownicy pod zakład nie przyjmują z tego względu, że przyjęli zaś sporo ludzi z Ukrainy, a nas po prostu wyrzucono na bruk. Gwarantując nam stałą pracę, to dziś nam podziękowali. ???? Także nie polecam, wezmą Cie na miesiąc, a nawet i nie i Ci podziękują i dowiadujesz się to na ostatnim miejscu, jeszcze w pracy... Także to jakaś kpina, żeby wyrzucać polaków, a przyjmować tylko osoby z Ukrainy.... Smutne, ale prawdziwe...... Polska spada na dno takim to o to sposobem. Jest to nie fair do Nas, a gwarantowali nam z agencji, że to będzie praca pewna i stała.... Nie mam więcej pytań.....

Kamila
@Doris

Dla wielu osób stabilność zatrudnienia to niewątpliwe bardzo ważna, jak nie najważniejsza, sprawa. Dlatego trochę zaniepokoiłaś mnie stwierdzeniem, że w CD jest z tym problem. To w takim razie jestem ciekawa, jaki rodzaj umowy tam proponują?

Darek

Witam. Czy ktoś się posiada jakieś informację na temat stanowiska na utrzymaniu ruchu tej firmie ? Szukają osoby na to stanowisko i bardzo mi zależy zdobyć jakieś aktualne info na temat ludzi , atmosfery

Bronisław
@Darek

Masz rację, na stronie https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/1212/cd-s-a- pracodawca szuka mechanika utrzymania ruchu. Jeżeli masz uprawnienia elektryczne do 1 kV i gotowość do pracy zmianowej spróbuj aplikować. Niestety nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną rekruterze na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Daj znać co postanowisz.

Bartek
@Darek

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, lepiej iść pracować do normalnej firmy niż pracować w haosie p. Zbyszka /szwagra/

Kamila
@Bartek

Co masz na myśli mówiąc o chaosie panującym w firmie CD S.A.? Chodzi o brak organizacji? Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia. Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia? Atmosfera w pracy jest ok?

Grazynka

Witam jakie zarobki są w tej firmie? Chciałam podjąć pracę i jakie są naj swiezsze opinie wasze

Bronisław
@Grazynka

Widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Dziwi mnie to, tym bardziej że pojawiła się nowa oferta do pracy w firmie CD SA. Obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko kontroler, operator urządzeń do produkcji kremów czekoladowych. Ktoś z Was mógłby napisać, czy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o CD S.A. - Bielsko-Biała