CD SA

Bielsko-Biała

Opinie o CD SA

Olek

Nie zamieszczaj tego typu wpisów w portalu o pracy, bo tego typu wpisy świadczą o braku wiarygodności pisanych tu opinii. Brzmi to jak rozgrywki między konkurencją a nie miejsce tu na to. Żenadą jest, że nawet nie stać Cię na tę odrobinę trudu, by zdania rozpoczynać z dużej litery.

Dominika

@Neo33 - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Co sprawia, że masz taką opinię o CD SA? Warto udzielić odpowiedzi o charakterze merytorycznym, która pomoże osobom potencjalnie zainteresowanym ofertami pracy.

Neo33

Bez jaj...kosmos i paranoja!

Dominika

Czy ktoś z forumowiczów mógłby opisać warunki zatrudnienia w CD SA? W lipcu pojawiło się w sieci klika ofert pracy - czy warto aplikować? Każda merytoryczna wiadomość będzie istotna z punktu widzenia osób, które poszukują w tym momencie pracy i zastanawiają się nad aplikowaniem do CD SA.

xyz

czy to zgodne z prawem że pracodawca odmówił umowy o pracę osobie niedosłyszącej mimo że wcześniej przyjął bez problemów na kilka dni a potem z dniu rozmowy i potwierdzenia umowy mówi że przepraszam ale nie może my pani zatrudnić bo jest pani osobą słabosłyszącą? Przecież wiedzieli o fakcie że mają zamiar zatrudnić osobę z niedosłuchem, nie rozumiem tego:/

jolo

Nie polecam tam pracy. Pracowałam tam na linii produkcyjnej, to jakis koszmar. Poza tym płacą najmniej w Wapienicy

olo

Masakra nie zapłacili mi za przepracowane dni,nie chcieli i nie dali umowy ... w dodatku chamskie ukrainki tam pracuja psychiatryk nie praca

okss

Firma bardzo dobra @kahak, chciałbym w niej pracować, ale nie mam doświadczenia, którego właśnie wymagają

mad

Czy ktoś pracuje tam długo? Czemu ciągle maja ogłoszenie o pracę?

Mr. True

Pójdziesz do roboty to się przekonasz jak jest. Ja nic więcej nie mam do dodania.

nowy pracownik

zwykle jest tak napisz mi coś wiecej o tej firmie odstałem propozycje pracy tam...

kolo
@nowy pracownik 12.07.2012 16:36

Witam odwiedziłem tą firmę w poszukiwaniu mojej wymarzonej pracy na magazynie pani z bólem przystała na moja propozycje 1850 zl netto zaznaczyła ze sa nadgodziny w sezonie i odpowiedzialność materialna do podpisanie jak dla mnie to firma mało rzetelna nie podjąłem współpracy .

Zostaw opinię o CD SA - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD SA