Opinie o Nobilus Ent Tomasz Koźluk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nobilus Ent Tomasz Koźluk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nobilus Ent Tomasz Koźluk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilus Ent Tomasz Koźluk w Warszawa

Na szczęście były analityk

Praca sama w sobie nie jest zła i mogę zdecydowanie polecić start kariery w tej firmie - jest co robić - dużo analiz, do tego dokumenty, obsługa urządzeń ale... Kierowniczka laboratorium jest wcieleniem i uosobieniem zła w najczystszej postaci. Lubi stwarzać problemy i denerwować wszystkich począwszy od ogrodnika przez sprzątaczki aż do kierowników innych działów. Jest wredna, fałszywa i zdolna do wszelkich nieuczciwych metod i zagrań, co wielokrotnie udowodniła. Nic dziwnego, że przez kilka lat wymieniła tylu pracowników. Jest człowiekiem, na którego trzeba uważać bo żeby wybielić własna osobę nie cofnie się przed czymkolwiek. Myślę, że jakby zrobić referendum to powyżej 95% pracowników opowie się za jej odejściem z firmy. Wiele osób o tym marzy i czeka na ten dzień....niestety trzeba mieć choć trochę honoru. Opinie poniżej nie wzięły się z marsa.

Chemik analityk

Mała rodzinna firma. Miła atmosfera, wszyscy się znają, można bardzo dużo się nauczyć. Dobra na początek kariery po studiach ale ze względu na zarobki polecam szybko uciekać.

@@Pracownik

ech...no tak kwestie prywatne pracowników, to niewiele mnie interesują...a możesz coś powiedzieć o zarobkach, jakich można się spodziewać u nich? i czy jest szansa na rozwój kariery tam, czy jednak średnio skoro jest to firma rodzinna?

An Angel

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie Oddział Kutno: - laboratorium (nie polecam ze względu na kierowniczkę, która lubi obstawiać się pupilkami, których faworyzuje, którzy muszą kiwać główką na każde jej słowo - jak już masz swoje zdanie i się nie dajesz to prędzej czy później będziesz w grupie tych gorszych, którzy nie uczestniczą w plotach z kierowniczką, dostajesz więcej pracy przy braku dodatkowej premii). Wszystkim by się lepiej pracowało jakby nie było jej w firmie.... - dział jakości (kierowniczka tego działu to najbardziej profesjonalna Pani w firmie, zna się na rzeczy, wszystko wyjaśni jak trzeba, pomoże, doradzi, rozwiąże problem - ma zespół, który działa sprawnie bo umie nim zarządzać). - dział technologii (jest kierownik + jego zastępca, a reszta pracowników jest odcięta grubą nicią, kompletnie się nie liczą a bardzo często wiedzą o produkcji więcej niż wspomniana dwójka, jeszcze kilka tygodni temu było ich coraz mniej, chyba mają dosyć i kończą karierę) - produkcja (robota specyficzna bo na trzy zmiany i świątek, piątek i niedziela, nie przy taśmie, zależy na jaki dział się trafi - i najważniejsze do jakiej brygady się trafi: można mieć mistrza, u którego pośpisz nawet na pierwszych zmianach ale są tacy, którzy nawet na nocach dają ognia żeby podnieść swoje ego i morale). - magazynierzy (robią swoją robotę bez narzekania, bezproblemowa współpraca na każdym etapie). Ogólnie jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pracą to na dobry początek na zrobienie jakiegoś doświadczenia firma jest ok, ale na dalszą karierę nie ma co liczyć - zarobki w porównaniu do innych firm słabe, brak karty sportowej i jakiejkolwiek innej, brak jakichkolwiek pakietów na cokolwiek, kasa na święta śmieszna, firma tylko na start kariery, zacisnąć zęby i pracować bez gadania przez 2 lata a potem szybko uciekać. Mamy XXI wiek a w firmie nie ma nawet ekspresu do kawy....

Ewcia
@An Angel

Chciałabym się zatrudnić tutaj jako pracownik produkcji. Widzę, że pracuje się wtedy na trzy zmiany, zarówno w grę wchodzą też weekendy, jak i święta. Czy pracownik ma wtedy lepiej płacone? I jak z nocną zmianą - można liczyć na jakiś dodatek? Dajcie znać, jak to wygląda. :)

An Angel

@An Angel

Dość szczegółowo to opisałeś. Ja chciałbym się dostać na magazyniera. Wiesz czy każdy musi mieć uprawnienia na wózki widłowe? Można w firmie zrobić sobie taki kurs? W ogóle firma inwestuje w szkolenia dla pracowników?

@Worker
@An Angel

Bardzo w punkt! Szczególnie laboratorium! Duża rotacja bo ciężko podpasować pani kierownik. Do właściciela jakoś to nie dociera? Może kiedyś przeczyta, pomyśli i zadziała!

@Worker

200 brutto na święta!

Ewcia Nowy wpis
@An Angel

Na szczęście były analityk Nowy wpis

Pracowników produkcji aktualnie biorą przez firmę czy przez urząd? pod koniec tamtego roku była oferta to w ogóle się wyświetlała na stronie urzędu, ale z komunikatem, że już niedostepna jest. No ale sam fakt, chciałbym wiedzieć, kto będzie mnie zatrudniał.

Mm Nowy wpis

Zatrudniała będzie firma. Jeśli chodzi o umowy to ma się na 3 miesiące na rok a potem na czas nieokreślony.

Chemik analityk

@Chemik analityk

Chemik analityk ???? O tym co się dzieje w laboratorium huczy na całą firmę ????????????

@.

Ponieważ mała firma i małe miasto to wszyscy o wszystkich wiedzą. Pracownik labu spędza czas na uganianiu się za pracownikami produkcji czy innych działów, aż mężowie przyjeżdżają pod firmę i pod okiem kamer pokazują swoją zazdrość. Ale to już było, szybko wróciło i to nie pierwszy raz. Szkoda, że Właściciel nie strzeże moralności firmy.

@@Pracownik

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nobilus Ent Tomasz Koźluk? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Chemik - Analityk?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Widzieliście, że Nobilus Ent Tomasz Koźluk poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Hej, szukają teraz aparatowego, taką ofertę znalazłam. Niestety nie ma tak dużo informacji, więc liczę na pomoc. Jakie stawki są teraz przewidywane na tym stanowisku? Załóżmy te 5000 dałoby się wynegocjować, mając już doświadczenie? Jakie są dodatkowe benefity w firmie, znalazłabym tam pakiet medyczny, kartę lunchową, coś takiego? :)

Najniższa krajowa na umowę zlecenie.

Dominika
@Kasia

To na okresie próbnym czy już na stałe? Nie da się przejść na UOP?

@Dominika

Po 3 miesiącach jest umowa na rok potem na stale

lab

Przykład płynie z góry i największe zamieszanie sieje właściciel. Słabe zarobki, a o podwyżkach można pomarzyć - symboliczne i to nie za często. Ogólnie firma krzak.

Takkk
@lab

Potwierdzam, największy zamęt sieje właściciel. Czy nie pora na emeryturę?

Gabriela
@Takkk

A oprócz tych zarobków i podwyżek, to co takiego się dzieje, że sieje taki zamęt? :) Oprócz tego praca na plus?

Grażyna

Widzę, że ostatnie wpisy na temat pracy w firmie Nobilus Ent Tomasz Koźluk są dość pochlebne i zachęcają do podjęcia pracy w tym miejscu. Jestem jednak ciekawa, jak obecnie, w czasach pandemii pracuje się w tej firmie. Może ktoś z obecnych pracowników wie na jaką umowę i na jakie wynagrodzenie można teraz liczyć w tym miejscu?

Lena

Przestaliście zaglądać na forum a ja liczyłam, że dowiem się czy aktualnie firma rekrutuje?

laborant

Mała, prywatna firma farmaceutyczna. Momentami niedofinansowana, ale bardzo dobre miejsce, żeby rozpocząć karierę w zawodzie. Zapewnia możliwość szybkiej nauki i samodzielnej pracy. Ze względu na kameralny zespół atmosfera pracy przyjemna, choć bywa też nerwowo w momentach nawału pracy. Ogólnie polecam pracę w laboratorium, choć ze względu na przeciętne zarobki raczej osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w zawodzie.

Proszę o oponię o tej firmie.

giop

straszny krzak, kiepsko,

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilus Ent Tomasz Koźluk - Warszawa

• Jak się pracuje w Nobilus Ent Tomasz Koźluk?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilus Ent Tomasz Koźluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Nobilus Ent Tomasz Koźluk
  • Swarzewska 45