Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

alka

W dziale handlowym pracuje się super. Można zdobyc ciekawe doświadczenia. Najwazniejsze jest to, że kasa na czas i płacone tyle, na ile sie rzeczywiście umawiało. Dostałam tel i laptopa do pracy, ja trzeba bylo wyjechać do klienta, to bez problemu dają auto służbowe. Super współpraca z chłopakami ze spedycji.

lelek

Polecam firmę jako pracownik. Fajni współpracownicy, wypłaty zawsze na czas.

danwoz

Witam, Proszę przewoźników o podanie kontaktu telefonicznego chciałbym pozyskać bezstronną opinię na temat tej spedycji ponieważ planuję wstawić tam dwie ciężarówki, z góry dzięki

ronin53

Dzisiaj ich przedstawicielka proponowała mi wstawienie do nich zestawu na kółka na Włochy, stawka 0,97 EUR, płatność 45 dni i co trzecia faktura 9 dni, gdzie jest haczyk ?

madmax
@ronin53

haczyk jest taki że 9 dni faktura to 3,8% zabierają, nie radzę dać się nabrać

Przewoźnik
@ronin53

Jest taki ze zapomnieli dodać po zerze przy terminach platnosci i wspomnieć o obciążeniach :)

zetge

Witam.może jeszcze ktoś coś napisze o tej firmie.pozdrawiam

Terry26

Bardzo proszę o usunięcie wpisów firmy Global Inkaso. To nie jest miejsce na zaśmiecanie wątku reklamami mizernej firmy windykacyjnej...

przedstawiciel

czy ktoś pracował tam jako przedstawiciel handlowy? bardzo proszę o opinie, jakie warunki itd.?..z góry dziekuje

@przedstawiciel

Pracowałem - praca jak wszędzie tylko $$$$$ (usunięte przez administratora)!!!!!! brak możliwośc rozwoju

Jola

Witam - własnie chcialam z nimi podpisac kontrakt - czy prosic na maila jakies informacj o nich? Bardzo dziekuje za pomoc teltrans@wp.pl

zetge

Witam, pewnie jestem monotematyczny,ale jak układa się praca między spedytorem a przewoźnikiem w w/w firmie?, jakie są przestoje między rozładunkiem a załadunkiem Pytam się bo chcę podjąć współprace , mój ciągnik ich naczepa i jazda po UE pozdrawiam

hania

Ja polecam firmę, bez dwóch zdań. Pracuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

Przewoznik

Ja mam płatności na czas, mogłyby byc tylko stawki lepsze.

xyz

pracowalem w Katowicach w dziale operacyjnym, odszedlem i szczerze teraz troche zaluje. firma w porzadku, co prawda pensja d.upy nie urywala (pisze o swojej, nie wiem jak innych), ale pieniadze co miesiac zawsze na czas, zadnej obsuwy. jesli chodzi o atmosfere w biurze to musze z reka na sercu przyznac, ze jest swietna. zgrana, fajna ekipa, kierownictwo bardzo w porzadku. jest wymagajace, ale wyrozumiale. wiadomo bywaja lepsze i gorsze dni, ale jesli chodzi o relacje interpersonalne miedzy szefostwem a pracownikami to ogolnie rzecz biorac 5 z plusem. wiadomo, jesli ktos sobie w ogole nie radzi, ze swoimi obowiazkami to zostaje zwolniony, ale tak jest w kazdej firmie. jako byly pracownik polecam.

zainteresowany

A jak tam się pracuje?? Chodzi mi o konkretne działy..

uczciwy

6-10k z wynajmowaną naczepą weźmiesz zależy ile km zrobisz. Pamietaj żeby uważnie przeczytać umowę i brać zlecenia jak dzwonią do Ciebie bo inaczej będziesz narzekał jak reszta tutaj ze kary dostali i jestes na minusie

Jola

klient

polecam!!!

uczciwy

słyszałem że płacą regularnie, ale jak widac kazdy by chciał 100tys zł z jednego samochodu, ot taka pazerność. Masz karte paliwowe jeżdzisz to nie wiem jakim cudem wychodzicie na minusie....

info?

jak wyglada praca jako przewoznik z duda? oprócz powyższych postów moze ktoś jeszcze dodać cos innego jak wygladaja płatnosci , jakimi karami obciązyć mogą? itp.

Adidi

A w przeciągu miesiąca jak ta kilometrówka przekłada się na realny zarobek? Bo można pisać dużo rzeczy a pytanie jest jedno - czy to się w ogóle opłaca?

hejho

a jeździ ktoś dla nich? jak jest z kilometrami i płatnościami?

kierowca1222

Praca ok. Stałe trasy i pewne stawki. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)