DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

Katowice

Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

Rubbon

kolega mówił że jakiś dym wokół dudy, że mam zobaczyć, przeczytać a tu nic. Ja jezdże, kompletnie bym sie do dymiarzy nie dołączył bo juz wiem, że są podstawieni i sztucznie generują afery tam gdzie ich nie ma. Ja obrałęm z nimi nowe trasy, włochy odpusciłem, i zadnych afer i atrakcji pod tvn24 z nimi nie przezywam. Az chcialoby sie powiedziec nuda za kolkiem.......a atrakcji to sobie szukajcie gdzie indziej .

matejk.

ogarneli się, nawet się rozwijają bo wiecej opcji do wzięcia, może polecę z nimi do włoch, poki co jezdze i nie dzieje sie nic poza normą. Czy ktos z panow bral trasy na Włochy lub Hiszpanie ?

Jola

no i jest dobrze, nie narzekam, tylko panowie, wy sie tam samo pilnujcie bo jak słysze że ktoś ma kłopot bo kasy nei dostaje a na zlecenie nie przyuważy jasnych wpisow o oryginalach to naprawde rece opadają. Ja mam Bartka w spedycji, świetny mlody chlopaczek i jest OK.

mateuszPZ.

mi wszystko na raiz przypasowalo, chociaz raz spedytor mial cisnienie, bo jakas pilna trase na krotki dystans mial, centralnie mowie wam ze mnie prosil bym to wzial ale ze byla umowa, ze spadnie cos dobrego to sobie pomyslalam, sprawdze, ocenie. wywiazal sie po mesku z obietnicy. moznatak z nimi sie jednak dogadac w kryzysowych sytuacjach. zeby z kazdym sie tak dalo. dobrze by bylo.

Krzycho

Spoko sie z nimi pracuje, nie dbają bardzo o pozory przy pierwszym kontakcie wiec jeśli się wybierzecie na rozmowe to szybko wyczujecie jak luzna i partnerska z nimi jest rozmowa. ja sobie chwale, jestem na probnym i jakos udalo mi się w spedycje szybko wejsc. Ja sobie chwale.

Bing

kwartał z nimi jezdze i jest jakies zamieszanie w tym planowaniu ale jest gdzzie jezdzic wiec z nimi zostaje. na kontrakcie bedziesz mial raczej standardowe warnki wiec watpie by jakies manewry byly realne. Spedytora dobrego upilnij. co wstawiasz?

Bartek_mys.

hejka, ja bym radził spróbować. Co prawda jestem dopiero 3 tydzień ale to wystarcza żeby powiedzieć że dają mega focus na wdrożenie. Nie wiem jak to u nich wyglądało kiedyś ale na rozmowie mi mówili że do szkoleń mocno się przykładają co było widać. Nie proforma ale człowiek, który czuł te robotę i zrobił wszystko żebyś ty też się wkręcił i dobrze wystartował. Oczywiście masz do stałej dyspozycji managera więc nie ma się co stresować. Po trzech tygodniach mam 12 ładunków i wciąga mnie ta robota. Atmosfera spoko, wręcz nie biurowa..czasem głośno - jak się wysypią w jednej chwili jakieś gorące tematy. Co do kasy. Mają możliwości i mówią, że jak tylko ktoś zatrybi i będzie zadowolony to od razu na przedłużeniu można dyskutować o czymś więcej. zobaczymy...

Artek

widzę że na nowo rekrutację prowadzą, jeździłem kiedyś dla Duda transport & spedition i było nieźle, fakt raz mi 2 tyg po terminie zapłacili, było ciężko ale ogólnie na plus, potem jeździłem dla kilku spedycji i stawki były komiczne... to chyba jednak wolę zaczekać te 2 tyg ale przynajmniej wiem za co jeżdzę.

anonymous

witam, czy ktoś pracował w biurze w tej firmie? jak z wynagrodzeniem? czy istnieje możliwość awansu? co tam dokładnie się robi? dostałam zaproszenie na rozmowę ale nie wiem czy iść

firmap075

witam a jak wyglada to z firmą PKS24 czy działa tak samo?? zadzwonili do mnie z ofertą pracy

Agnieszka

@Szamot, każdy ma prawo do wyrażania na forum swojej opinii. Rozumiem, że jesteście w pewien sposób wzburzeni, każdy by był nie otrzymując wynagrodzenia, ale warto sprecyzować tutaj kwestię umów, o którą pytałam wcześniej - to powinno wiele w kwestii DUDA TRANSPORT & LOGISTIC wyjaśnić.

Agnieszka

@pracownik co masz na myśli, przez nie podpisywanie umów? Rozumiem, że to okradanie, o którym mówisz ma z tym bezpośredni związek? To chyba podpisanie umowy jest moment, od którego pracownik zaczyna wykonywać pracę dla firmy. jak to wygląda w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC?

Agnieszka

@Przewoźnik a możesz napisać więcej - dlaczego wysuwasz wobec DUDA TRANSPORT & LOGISTIC takie oskarżenia? Co spowodowało taką negatywna opinie - miałeś jakąś nieprzyjemną sytucję, którą możesz nam opisać?

Agnieszka

@Bury w jakim sensie firma nie płaci? Czy aktualnie spóźnia się z wypłaceniem wynagrodzenia, czy też uważasz, że wynagrodzenie powinno być większe? Bezpieczeństwo zatrudnienia jest ważne, a opiera się ono głównie na gwarancji otrzymania wynagrodzenia.

Agnieszka

@gruby w jaki sposób dokładnie, podpisanie umowy z tą firma może kogoś zniszczyć? Opowiedz o swoich doświadczeniach ze współpracy z tą firmą.

Agnieszka

@Harris czy zgłaszaliście gdzieś tą sprawę?

edel

Ale ja widać firma nie poniosła żadnych konsekwencji więc jak widać działa legalnie i to raczej nie kwestia dobrych prawników @Piotr a po prostu przestrzegania zasad umowy co firma ma zrobić jak ktoś nie doczyta wszystkich punktów, ustępować?

cśśś

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie urozmaica teraz zatrudnienie.

xoxo

Hej, wiecie może czy pojawią się u nich jakieś oferty pacy? Chętnie znalazłbym nich zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana. Ale wiadomo jakie są teraz benefity socjalne? Pozdrawiam

Nusko

Stary napiszesz może gdzie znalazłeś to ogłoszenie na doradce @romek, kurna szukam u nich na stronie, na goworku i nic, będę wdzięczny za pomoc z góry dzięki

romek

Doradca Klienta Indywidualnego u nich teraz jest poszukiwany z tego co widze tak naparwde no i to dobre stanowisko.

Przewoźnik

W żadnym wypadku nie polecam współpracy!!!! ( usunięte przez administratora )

git

Chyba aż tak dużej rotacji wśród pracowników nie ma, skoro ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Nie ukrywam, że ciekawi mnie wysokość zarobków, wiecie?

OFF

Byłem, widziałem. Bardzo duża rotacja pracowników...Wystarczy zresztą zobaczyć częstotliwość nowych ogłoszeń;) Mało rzetelna firma. Nie polecam pracy tam, chyba że ktoś chce coś na szybko i na chwile by rozglądać się za innymi ofertami a przy okazji zdobywając doświadczenie.

okm

ja tam uwaxam ze najlepiej to jest sie przekonac samemu jak jest nie ma co tak do konca sie sugerowac opioniami innych bo wiaodmo kazdy moze miec swoje zdanie

amen

kochani różne rzeczy nieciekawe się o tej firmie słyszy, ja im nie ufam, wierze w renomę i prestiż tej firmy - czy w takim razie oni nadal szukają pracowników działu handlowego? nie mogę w necie rekrutacji znaleźć

dalon

Nie wiem czy jest taka potrzeba, może wszystko się wyjaśni, firma przecież dobra, jest umowa o pracę.

romek

hej! a co powiecie na oferte pracy od nich jako Doradca Klienta Indywidualnego? bo zdaje się warunki mają dobre, tylko, ze stawki są nadal nieznane z tego co widze.

tomj

same pozytywy nic negatywnego dziwne

hmm mnie np. @obecny podwykonawca dochodzą słuchy, że naprawdę dobrze się u nich pracuje i właśnie chciałem ciebie zapytać, skoro tam pracujesz, czy nie szykują się jakieś nowe przyjęcia

edel

widzę, że coś jest na rzeczy @obecnypodwykonawca..ale ciekawi mnie jaką masz umowę bo jeśli o pracę to jesteś na wygranej pozycji, trzeba walczyć o swoje

Roi

No dla klienta musi być mocno wzorowo, nie jest to chyba powód do zaskoczeń, ja tam uważam, że jest to raczej dobra zabawa, znacz praca, dobrze prowadzona

Roi

Ale jaki masz znowu problem, bo ja nie do końca ogarniam @przewoźnik i chciałbym zrozumieć Twoją sytuację, możesz mi to zdradzić? Będę bardzo wdzięczny

lolek

Baza na Roździeńskiego 188b w Ktowicach

raf

a gdzie maja teraz baze bo od jakiegos czasu plac przy dk79 pusty

okm

no ja kiedyś widziałem że potrzebowali w firmie Duda Transport & Spedition osób na stanowisko spedytora międzynarodowego, pracownika działu handlowego, doradcy klienta indywidualnego i konsultanta telefonicznego w Katowicach, chciałem u nich aplikować do firmy ale jak czytam te wasze komentarze to zaczynam mieć wątpliwości

Tj

Nie polecam

B3

BCUBE TRANSPORT Sp. z o. o. (Sosnowiec) zatrudni kierowców i spedytorów kontakt pod ( usunięte przez administratora )

alka

W dziale handlowym pracuje się super. Można zdobyc ciekawe doświadczenia. Najwazniejsze jest to, że kasa na czas i płacone tyle, na ile sie rzeczywiście umawiało. Dostałam tel i laptopa do pracy, ja trzeba bylo wyjechać do klienta, to bez problemu dają auto służbowe. Super współpraca z chłopakami ze spedycji.

lelek

Polecam firmę jako pracownik. Fajni współpracownicy, wypłaty zawsze na czas.

Witek

Jest robota to sie smiga proste kazda firma ma haczyki , a lenie pisza wypociny bo sie robic nie chce

danwoz

Witam, Proszę przewoźników o podanie kontaktu telefonicznego chciałbym pozyskać bezstronną opinię na temat tej spedycji ponieważ planuję wstawić tam dwie ciężarówki, z góry dzięki

ronin53

Dzisiaj ich przedstawicielka proponowała mi wstawienie do nich zestawu na kółka na Włochy, stawka 0,97 EUR, płatność 45 dni i co trzecia faktura 9 dni, gdzie jest haczyk ?

madmax
@ronin53 11.12.2014 14:22

haczyk jest taki że 9 dni faktura to 3,8% zabierają, nie radzę dać się nabrać

Przewoźnik
@ronin53 11.12.2014 14:22

Jest taki ze zapomnieli dodać po zerze przy terminach platnosci i wspomnieć o obciążeniach :)

zetge

Witam.może jeszcze ktoś coś napisze o tej firmie.pozdrawiam

Terry26

Bardzo proszę o usunięcie wpisów firmy Global Inkaso. To nie jest miejsce na zaśmiecanie wątku reklamami mizernej firmy windykacyjnej...

przedstawiciel

były pracownik
@przedstawiciel 08.10.2014 12:55
czy ktoś pracował tam jako przedstawiciel handlowy? bardzo proszę o opinie, jakie warunki itd.?..z góry dziekuje...

Pracowałem - praca jak wszędzie tylko $$$$$ (usunięte przez administratora)!!!!!! brak możliwośc rozwoju

Jola

Witam - własnie chcialam z nimi podpisac kontrakt - czy prosic na maila jakies informacj o nich? Bardzo dziekuje za pomoc teltrans@wp.pl

Duda ok

w wielu firmach jest podobnie, zwłaszcza w tej branzy. ja pracuje w transporcie od 10 lat, pod roznymi spedycjami jezdzilem, ale najlepiej jezdzi mi sie pod Dudą. Polecam

zetge
@Duda ok 09.09.2014 13:50

Witam, pewnie jestem monotematyczny,ale jak układa się praca między spedytorem a przewoźnikiem w w/w firmie?, jakie są przestoje między rozładunkiem a załadunkiem Pytam się bo chcę podjąć współprace , mój ciągnik ich naczepa i jazda po UE pozdrawiam

hania

Ja polecam firmę, bez dwóch zdań. Pracuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

Przewoznik

Ja mam płatności na czas, mogłyby byc tylko stawki lepsze.

Zostaw opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC