DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

Katowice

Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

Adam

Skutecznie odzyskuję należności od SCHNAIDER GROUP oraz firm LKW Fredrich, PAX LOGISTICS, PKS24, DTL. Orange Logistics tel 14 670 41 26, 602 716 517 adamkancelaria@poczta.fm

BYŁY PRZEWOZNIK
@Adam 5 dni temu

przestrzegam wszystkich którzy myśla o współpracy z Dudy spółkami.Oszyści nie płaca a Pani Wioletta Pawlik pięknie mówi przed podpisaniem umowy daje umowę na spotkaniu do przeczytania i podpisania jeśli ja podpiszecie jesteście juz ugotowani.Niestety ja dałem się nabrać ale dopiero zaczeło się po wypowiedzeniu umowy tzn.przestają płacić wydłużają terminy płatności jeśli dostaną dok.po 7dniach do 90dni i zabierają ci 40%z danego zlecenia.Piszę tutaj o jednej ze spółki Schneider group. Porażka udało mi się przetrwać zanim przestałem u nich jezdzic dobrze że miałem tylko wstawione u nich 1 auto.PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH

firmap075

witam a jak wyglada to z firmą PKS24 czy działa tak samo?? zadzwonili do mnie z ofertą pracy

BOGDAN

Witam, jeżeli ktoś chce znać doświadczenie z wyżej wymienionymi spółkami zapraszam do kontaktu. Bogdan tel (usunięte przez administratora) odzyskamy każdy dług lub go kupimy.

użytkownik zarejestrowany

@Szamot, każdy ma prawo do wyrażania na forum swojej opinii. Rozumiem, że jesteście w pewien sposób wzburzeni, każdy by był nie otrzymując wynagrodzenia, ale warto sprecyzować tutaj kwestię umów, o którą pytałam wcześniej - to powinno wiele w kwestii DUDA TRANSPORT & LOGISTIC wyjaśnić.

veriv

Odzyskujemy skutecznie należności od firmy z tematu wątka i wszystkich powiazanych

użytkownik zarejestrowany

@pracownik co masz na myśli, przez nie podpisywanie umów? Rozumiem, że to okradanie, o którym mówisz ma z tym bezpośredni związek? To chyba podpisanie umowy jest moment, od którego pracownik zaczyna wykonywać pracę dla firmy. jak to wygląda w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC?

Bezczelna, arogancka i bardzo prymitywna prezes. Język jakiego używa można usłyszeć pod budką z piwem. Okrada pracowników obiecuje złote góry, nie podpisuje umów, zbywa pracowników. Prymityw !!! Jaka prezes taka firma - złodziejka i oszust !!!

użytkownik zarejestrowany

@Przewoźnik a możesz napisać więcej - dlaczego wysuwasz wobec DUDA TRANSPORT & LOGISTIC takie oskarżenia? Co spowodowało taką negatywna opinie - miałeś jakąś nieprzyjemną sytucję, którą możesz nam opisać?

Bogdan M
@Agnieszka 01.09.2017, 07:15

Może ja odpowiem ! uważajcie na tą !!!!!!!!!!

Przewoźnik

ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!! DUDA I JEGO SPÓŁECZKI ,, SCHNAIDER ITD ALE KONIEC UTNIE SIE WAM ,NIE WIECIE Z KIM ZACZELIŚCIE

użytkownik zarejestrowany

@Bury w jakim sensie firma nie płaci? Czy aktualnie spóźnia się z wypłaceniem wynagrodzenia, czy też uważasz, że wynagrodzenie powinno być większe? Bezpieczeństwo zatrudnienia jest ważne, a opiera się ono głównie na gwarancji otrzymania wynagrodzenia.

użytkownik zarejestrowany

@gruby w jaki sposób dokładnie, podpisanie umowy z tą firma może kogoś zniszczyć? Opowiedz o swoich doświadczeniach ze współpracy z tą firmą.

Bury
@Agnieszka 03.08.2017, 07:10

żenada najgorsza spedycja w Polsce i nie płaci !!!!!

ftl trasnport spedycja czestochowa

Firma FTL została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy http://ftl-transport.com/

gruby

Zgadzam się z Telej 2, uważajcie, nie podpisujcie umów bo one was zniszczą

użytkownik zarejestrowany

@Harris czy zgłaszaliście gdzieś tą sprawę?

Przewoźnik

W żadnym wypadku nie polecam współpracy!!!! ( usunięte przez administratora )

Telej2
@Przewoźnik 09.08.2016, 13:40
W żadnym wypadku nie polecam współpracy!!!! ( usunięte przez administratora )

Znowu usunęli mój wpis o niezapłaconych mi pieniądzach. Tylu ludziom zniszczyli źycie nie wypłaciła pieniędzy za frachty. Zło.dzie. je i oszus.ci.

Harris
@Telej2 11.02.2017, 14:55

Zło.Dzieje i oszuści.Ci jakich mało. Na bieżąco usuwają negatywne wpisy o niezapłaconych dla przewoźników pieniądzach. I tak im się to w g.... obróci. Źyczę im tego. Ile ludzi przez nich płacze....

OFF

Byłem, widziałem. Bardzo duża rotacja pracowników...Wystarczy zresztą zobaczyć częstotliwość nowych ogłoszeń;) Mało rzetelna firma. Nie polecam pracy tam, chyba że ktoś chce coś na szybko i na chwile by rozglądać się za innymi ofertami a przy okazji zdobywając doświadczenie.

tomj

same pozytywy nic negatywnego dziwne

lolek

Baza na Roździeńskiego 188b w Ktowicach

raf

a gdzie maja teraz baze bo od jakiegos czasu plac przy dk79 pusty

okm
użytkownik zarejestrowany

no ja kiedyś widziałem że potrzebowali w firmie Duda Transport & Spedition osób na stanowisko spedytora międzynarodowego, pracownika działu handlowego, doradcy klienta indywidualnego i konsultanta telefonicznego w Katowicach, chciałem u nich aplikować do firmy ale jak czytam te wasze komentarze to zaczynam mieć wątpliwości

Tj

Nie polecam

B3

BCUBE TRANSPORT Sp. z o. o. (Sosnowiec) zatrudni kierowców i spedytorów kontakt pod ( usunięte przez administratora )

alka

W dziale handlowym pracuje się super. Można zdobyc ciekawe doświadczenia. Najwazniejsze jest to, że kasa na czas i płacone tyle, na ile sie rzeczywiście umawiało. Dostałam tel i laptopa do pracy, ja trzeba bylo wyjechać do klienta, to bez problemu dają auto służbowe. Super współpraca z chłopakami ze spedycji.

lelek

Polecam firmę jako pracownik. Fajni współpracownicy, wypłaty zawsze na czas.

Witek

Jest robota to sie smiga proste kazda firma ma haczyki , a lenie pisza wypociny bo sie robic nie chce

danwoz

Witam, Proszę przewoźników o podanie kontaktu telefonicznego chciałbym pozyskać bezstronną opinię na temat tej spedycji ponieważ planuję wstawić tam dwie ciężarówki, z góry dzięki

ronin53

Dzisiaj ich przedstawicielka proponowała mi wstawienie do nich zestawu na kółka na Włochy, stawka 0,97 EUR, płatność 45 dni i co trzecia faktura 9 dni, gdzie jest haczyk ?

@ronin53 11.12.2014, 14:22

Jest taki ze zapomnieli dodać po zerze przy terminach platnosci i wspomnieć o obciążeniach :)

Bogdan
@ronin53 11.12.2014, 14:22

Pomyśl jak będziesz miał wypadek nawet nie z twojej winy i ciężarówka niebedzie mogła jeździć to niezaplacą ci ani grosza i jeszcze podadzą do sądu o niewywiązanie się z umowy!!!!!!!!!

zetge

Witam.może jeszcze ktoś coś napisze o tej firmie.pozdrawiam

Terry26

Bardzo proszę o usunięcie wpisów firmy Global Inkaso. To nie jest miejsce na zaśmiecanie wątku reklamami mizernej firmy windykacyjnej...

przedstawiciel

były pracownik
@przedstawiciel 08.10.2014, 12:55
czy ktoś pracował tam jako przedstawiciel handlowy? bardzo proszę o opinie, jakie warunki itd.?..z góry dziekuje...

Pracowałem - praca jak wszędzie tylko $$$$$ (usunięte przez administratora)!!!!!! brak możliwośc rozwoju

Jola

Witam - własnie chcialam z nimi podpisac kontrakt - czy prosic na maila jakies informacj o nich? Bardzo dziekuje za pomoc teltrans@wp.pl

Duda ok

w wielu firmach jest podobnie, zwłaszcza w tej branzy. ja pracuje w transporcie od 10 lat, pod roznymi spedycjami jezdzilem, ale najlepiej jezdzi mi sie pod Dudą. Polecam

zetge
@Duda ok 09.09.2014, 13:50

Witam, pewnie jestem monotematyczny,ale jak układa się praca między spedytorem a przewoźnikiem w w/w firmie?, jakie są przestoje między rozładunkiem a załadunkiem Pytam się bo chcę podjąć współprace , mój ciągnik ich naczepa i jazda po UE pozdrawiam

hania

Ja polecam firmę, bez dwóch zdań. Pracuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

Przewoznik

Ja mam płatności na czas, mogłyby byc tylko stawki lepsze.

xyz

pracowalem w Katowicach w dziale operacyjnym, odszedlem i szczerze teraz troche zaluje. firma w porzadku, co prawda pensja d.upy nie urywala (pisze o swojej, nie wiem jak innych), ale pieniadze co miesiac zawsze na czas, zadnej obsuwy. jesli chodzi o atmosfere w biurze to musze z reka na sercu przyznac, ze jest swietna. zgrana, fajna ekipa, kierownictwo bardzo w porzadku. jest wymagajace, ale wyrozumiale. wiadomo bywaja lepsze i gorsze dni, ale jesli chodzi o relacje interpersonalne miedzy szefostwem a pracownikami to ogolnie rzecz biorac 5 z plusem. wiadomo, jesli ktos sobie w ogole nie radzi, ze swoimi obowiazkami to zostaje zwolniony, ale tak jest w kazdej firmie. jako byly pracownik polecam.

zainteresowany

A jak tam się pracuje?? Chodzi mi o konkretne działy..

uczciwy

6-10k z wynajmowaną naczepą weźmiesz zależy ile km zrobisz. Pamietaj żeby uważnie przeczytać umowę i brać zlecenia jak dzwonią do Ciebie bo inaczej będziesz narzekał jak reszta tutaj ze kary dostali i jestes na minusie

Jola

klient

polecam!!!

uczciwy

słyszałem że płacą regularnie, ale jak widac kazdy by chciał 100tys zł z jednego samochodu, ot taka pazerność. Masz karte paliwowe jeżdzisz to nie wiem jakim cudem wychodzicie na minusie....

info?

jak wyglada praca jako przewoznik z duda? oprócz powyższych postów moze ktoś jeszcze dodać cos innego jak wygladaja płatnosci , jakimi karami obciązyć mogą? itp.

Rumcajs
@info? 30.06.2014, 17:45

praca jako przewożnik???? poczytaj komentarze na transie, w krd wpisy na ponad milion zł. duda ma również inne spółki ORANGE, DG, DTL x2( ma 2 spólki o tej samej nazwie ) LKW FREDRICH, schnaider group, PKS24 itd...

uczciwy

no skoro przewoźnicy z tego żyją płacą rachunki kupują nowsze wozy to nie jest źle z tym Duda

Adidi
użytkownik zarejestrowany

A w przeciągu miesiąca jak ta kilometrówka przekłada się na realny zarobek? Bo można pisać dużo rzeczy a pytanie jest jedno - czy to się w ogóle opłaca?

hejho

a jeździ ktoś dla nich? jak jest z kilometrami i płatnościami?

Adidi
użytkownik zarejestrowany

Możesz powiedzieć o co chodzi? Bo chyba nie jest to codziennością, że coś nie tak dzieje się z Dudą..

kierowca1222

Praca ok. Stałe trasy i pewne stawki. Polecam.

Dobson
użytkownik zarejestrowany

Ktoś dla nich pracuje? Chciałem się dowiedzieć na jakie warunki świeży kierowca może liczyć, bo nie ma tu żadnych świeżych informacji.

gość

nie polecam

monika

kkl wystarczy posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem żeby wiedzieć że w zleceniu jest zapis że jak nie prześlesz dokumentów w określonym terminie to mogą wydłużyć okres zapłaty do 90 dni, tak więc pewnie dlatego nie masz 3 miesiące zapłaty, a tak poza tym to wiem napewno że te fora są śledzone więc uważam że należy lepiej dobierać słowa które się pisze

transportowiec, mark i kolega- szkoda że Cie tak boli że oddział w kielcach super się rozwija a kierownik to świetny gość i te osoby które przyszły tu do pracy nawet nie myślą o tym żeby odejść, oraz owszem zarobki są bardzo dobre, a jak na kieleckie warunki nawet świetne a wszyscy razem są bardzo zgranym zespołem. do kolegi który aplikował na spedytora lub handlowca- jak ci tak świetnie w rabenie czy czymś tam innym to po co chcesz iść do pracy do "marnego według Ciebie dudy"?, może masz kwalifikacje, ale może był ktoś lepszy od Ciebie, nie pomyślałeś o tym? a może Cię zwyczajnie nie chcieli lub nie wybrali jeszcze spośród kilkuset osób które złożyły cv, u nas pracuje już kilka osób które zajmowały kierownicze stanowiska w innych spedycjach a to chyba o czymś świadczy i nie straszne nam żadne molochy transportowe,zresztą skoro uważasz że firma z kapitałem zakładowym 0,5 mln zł to "krzak" to gratuluję odwagi, pozdrawiam

i żaden dobry prawnik ci nie powie ze ta umowa jest jednostronna moja żona na szczęście ma w firmie dobrego radce który nie próbował wyciągnąć od nas kasy tylko naprawde doradził i powiedział że lepiej wyjeździć do końca wypowiedzenia

Zostaw opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC