Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

tomasz

scenki itp , rozmowa przez tel taka typowa jak na call center

tomasz

byłem na rozmowie rekrutacyjnej, wszystko na luzie, bez stresu. Praca jak każda inna. Trzeba jedynie dobrze wypaść na rozmowie, polecam jak najbardziej

matejk.

ogarneli się, nawet się rozwijają bo wiecej opcji do wzięcia, może polecę z nimi do włoch, poki co jezdze i nie dzieje sie nic poza normą. Czy ktos z panow bral trasy na Włochy lub Hiszpanie ?

jark
@matejk.

nie polecam współpracy

darTOM

jezdze z nimi, nie czesto bo dogrywam jak mam jakas luke. panowie w spedycji dotarci wiec od razu wyczujecie swego.....Zaufanie? walic smialo jak wam cos nie lezy, powiesz co i dlaczego, to zaraz wychodza z propozycja i pomyslami.

driver
@darTOM

Antos

nie to nie to samo na pewno a dlaczego pytasz, z ciekawości ?

Aktualność
Witamy serdecznie. Zwolniły się nam dwa miejsca dla przewoźników na stałe trasy dla naszego klienta. Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową. Zapraszamy również na nasz fanpage, gdzie przygotowujemy dla Was kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami !
artour

ale da się ponoć fajnie zarobić, a sama praca jak praca

Chętny do pracy

podpowiedzcie chętnemu do pracy w firmie jaka jest atmosfera? Jak przebiega rekrutacja?

Robert

to dobra firma, której właściciele skupili się na robieniu kasy. mają w tyle opinie,które 'jak nowotwor' sie mnozyly a de facto powstaly w skutek znikomej ilosci polaczkow ktorzy sie do prowadzenia biznesu nie nadaja. Odrabiaja zaleglosci widze w necie to moze przemowia ludziom do rozsadku. ilosc i lata na rynku mowi za wszystko ja z nimi nie jeden transport domykalem i wiem wszystko w tenacie.

julian55

spoko, ja z nimi umiem sie dogadac na poziomie i wszystko do tej pory dziala OK. Nawet na Francje pare razy kierowców z nimi puszczam.

Rubbon

kolega mówił że jakiś dym wokół dudy, że mam zobaczyć, przeczytać a tu nic. Ja jezdże, kompletnie bym sie do dymiarzy nie dołączył bo juz wiem, że są podstawieni i sztucznie generują afery tam gdzie ich nie ma. Ja obrałęm z nimi nowe trasy, włochy odpusciłem, i zadnych afer i atrakcji pod tvn24 z nimi nie przezywam. Az chcialoby sie powiedziec nuda za kolkiem.......a atrakcji to sobie szukajcie gdzie indziej .

Jola

no i jest dobrze, nie narzekam, tylko panowie, wy sie tam samo pilnujcie bo jak słysze że ktoś ma kłopot bo kasy nei dostaje a na zlecenie nie przyuważy jasnych wpisow o oryginalach to naprawde rece opadają. Ja mam Bartka w spedycji, świetny mlody chlopaczek i jest OK.

mateuszPZ.

mi wszystko na raiz przypasowalo, chociaz raz spedytor mial cisnienie, bo jakas pilna trase na krotki dystans mial, centralnie mowie wam ze mnie prosil bym to wzial ale ze byla umowa, ze spadnie cos dobrego to sobie pomyslalam, sprawdze, ocenie. wywiazal sie po mesku z obietnicy. moznatak z nimi sie jednak dogadac w kryzysowych sytuacjach. zeby z kazdym sie tak dalo. dobrze by bylo.

Krzycho

Spoko sie z nimi pracuje, nie dbają bardzo o pozory przy pierwszym kontakcie wiec jeśli się wybierzecie na rozmowe to szybko wyczujecie jak luzna i partnerska z nimi jest rozmowa. ja sobie chwale, jestem na probnym i jakos udalo mi się w spedycje szybko wejsc. Ja sobie chwale.

Bing

kwartał z nimi jezdze i jest jakies zamieszanie w tym planowaniu ale jest gdzzie jezdzic wiec z nimi zostaje. na kontrakcie bedziesz mial raczej standardowe warnki wiec watpie by jakies manewry byly realne. Spedytora dobrego upilnij. co wstawiasz?

Bartek_mys.

hejka, ja bym radził spróbować. Co prawda jestem dopiero 3 tydzień ale to wystarcza żeby powiedzieć że dają mega focus na wdrożenie. Nie wiem jak to u nich wyglądało kiedyś ale na rozmowie mi mówili że do szkoleń mocno się przykładają co było widać. Nie proforma ale człowiek, który czuł te robotę i zrobił wszystko żebyś ty też się wkręcił i dobrze wystartował. Oczywiście masz do stałej dyspozycji managera więc nie ma się co stresować. Po trzech tygodniach mam 12 ładunków i wciąga mnie ta robota. Atmosfera spoko, wręcz nie biurowa..czasem głośno - jak się wysypią w jednej chwili jakieś gorące tematy. Co do kasy. Mają możliwości i mówią, że jak tylko ktoś zatrybi i będzie zadowolony to od razu na przedłużeniu można dyskutować o czymś więcej. zobaczymy...

witam, czy ktoś pracował w biurze w tej firmie? jak z wynagrodzeniem? czy istnieje możliwość awansu? co tam dokładnie się robi? dostałam zaproszenie na rozmowę ale nie wiem czy iść

Agnieszka

@Bury w jakim sensie firma nie płaci? Czy aktualnie spóźnia się z wypłaceniem wynagrodzenia, czy też uważasz, że wynagrodzenie powinno być większe? Bezpieczeństwo zatrudnienia jest ważne, a opiera się ono głównie na gwarancji otrzymania wynagrodzenia.

Agnieszka

@gruby w jaki sposób dokładnie, podpisanie umowy z tą firma może kogoś zniszczyć? Opowiedz o swoich doświadczeniach ze współpracy z tą firmą.

Agnieszka

@Harris czy zgłaszaliście gdzieś tą sprawę?

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)