Opinie o AKSON sp. z o.o w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKSON sp. z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AKSON sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKSON sp. z o.o w Bydgoszcz

Mm

Na ile zmian i w jakich godzinach chodzi sie do pracy? ChodI mi o zakład prod na Glinkach

@Inga

Tam brak zleceń i jak masz coś lepszego na oku to lepiej tam nie idź ludzie niezbyt życzliwi ani operatorzy a tym bardziej kierownictwo

Paulina Nowy wpis

Hej czy to prawda o tych redukcjach na dziale jakości? ktoś pisał, że chyba z niego zwalniają ale nie mam pewności. Wdziałam wcześniejsze ogłoszenie i właśnie zastanawiałam się czy ja jako osoba bez doświadczenia będę miała szanse na zarobki rzędu 7 tys jak podają w treści?

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Pracownik Produkcji można liczyć na 5800 PLN. Czy to prawda?

Mm

@Mm

3 zmiany Weekendy wolne Niewiem czy o Akson Ci chodzi obok jest też Prettl ale tam nie przyjmują

Inga
@Nowa

Ano tak jak piszą, 3 zmiany i start od 6:00, też patrzę na te ofertę dla pracownika produkcyjnego. A powiedz mi dlaczego tam obok nie przyjmują? Są jakieś lepsze warunki niż tutaj i ludzie siedzą czy jak?

Nowa Nowy wpis

Nowa Nowy wpis

Filip

" Kontroler jakości " znowu... I kolejna osoba " na jakiś czas " i wymiana... Może warto ludzi doceniać ? Nas męczy ta rotacja... nie uczymy się nawet imion nowych pracowników...

@Filip

a to teraz ktoś już się dostał? Oferta od ponad tygodnia wisi w internecie i zastanawiam się czy jest w takim razie jeszcze aktualna czy dopiero dziś ją zdejmą, że tak piszesz? Piszesz, że to wina braku docenienia? na wróżeniu wszystko ok przebiega? ludzie się sprawdzają?

@Filip

Widzę że pracujesz w Aksonie czy pomiary są ciężkie że zwalniają z kontroli jakości ?

Firma AKSON sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Tokarz CNC. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Siemka, jaka macie teraz atmosferę? planuje aplikować na te ofertę dla tokarza, która jest wystawiona. Zauważyłem jednak po wpisach, że jeden pracownik kiedyś napisał, że ze względu na nią raczej będzie rezygnował. Poprawiło się coś?

Lola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Aksonie dziewczyny które pakują mają umowę na zlecenie czy przez zakład ?

Aleksandra

Opiszecie aktualna pracę kontrolera jakości produkcji? kiedyś już cos wspominano o tym stanowisku, warunki wskazane w treści mi odpowiadają, a sama praca? Co o niej sądzicie? Czy warto spróbować jeśli będą kogoś szukać? jak Pracodawca zapatruje się na wysyłanie CV na zapas? czy takie zgłoszenie jest możliwe?

Lena

Rozwinie ktoś temat tamtych praktyk? Padło jedynie stwierdzenie, że firma faktycznie ich przyjmuje a co z cala reszta? Jaki jest ich przebieg, czy ma się przypisanego jednego przełożonego? I co się dzieje po zakończeniu, zawsze można otrzymać propozycje co do dalszej współpracy?

operator
@Lena

Jesteś rzucana po " działach " finalnie niczego się nie nauczysz.... tylko zrobisz Nam " rzeczy mało edukujące " mycie maszyn , wymiana chłodziwa, sprzątanie hali itd.... jeden przełożony ? Lista działów i chodzisz... tyle opieki nad Wami.

@operator

A jak już się przedrzesz przez te wszystkie obowiązki? Co dalej? Teoretycznie popatrzysz co i jak i na które stanowisko w razie czego chętnie biorą? ciekaw jestem awansu na kierownika w przyszłości skoro znasz temat firmy od podszewki

Super firma...

Pracuje w firmie parę lat ( nie ważne ile, ale parę lat ) Większość nowych pracowników, nie ma umów przedłużanych , szlifierz , frezer cnc , kierownik kooperacji , frezer cnc , wózkowy , a ostatnio znów mówią o zwolnieniach. Mało poważnych zakład pracy, od dłuższego czasu szukam czegoś nowego, bo atmosfera tragedia...

Radek

A czy ktoś chciałby więcej opowiedzieć o tych praktykach w firmie? Najważniejsze moje pytanie, czy da się wyciągnąć jakąś wiedzę ?

Szukam dobrej firmy na praktyki, ktoś słyszał czy tam przyjmują?

On
@Marta

Tak maja praktykantów

Jakie zarobki brutto na kontrolera jakości ?

RR

Potencjalnym kandydatom radzę uważać na tą firmę. Byłem w tej firmie na rozmowie na stanowisko magazyniera. W ogłoszeniu dodanym przez agencje gp zarobki były podane w granicach 4100-4800 brutto. W rozmowie telefonicznej pani z agencji potwierdziła te zarobki i umówiła mnie na rozmowę w firmie. Na miejscu zostało zaproponowane mi 3 tys brutto, czyli ponad tysiąc złotych mniej niż było podane ogłoszeniu. Straciłem tylko czas i paliwo żeby tam dojechać. Także radzę uważać, bo firma szuka chyba niewolnika, a nie pracownika.

@RR

To przykre jest, co piszesz. Ale robią teraz w Aksonie nabór na stanowisko kontrolera jakości do narzędziowni. To nie jest oferta przez agencję, w ogłoszeniu normalnie pada nazwa firmy, ale też i żadna stawka zarobkowa nie jest tam wymieniana. Może więc w Twoim przypadku to nie była kwestia firmy, tylko właśnie tego pośrednika? Jak myślisz...

AA
@Marta

Zwróć uwagę, że Bydgoszczy jest kilka firm o tej nazwie. Czy RR ma na myśli ten sam AKSON?

Animus124

Jaki okres wypowiedzenia w tej firmie? Czy jest mozliwe wypowiedzenie za porozumieniem stron? Jak odnosi sie do tego pracodawca?

Nordi

@Waka waka;D Nie przesadzałabym z narzekaniem, firma to dobry pracodawca a nad ludźmi trzeba popracować i sformatować.

Waka waka ;D

pracowałam na glinkach i polecam pod względem pracy bo nie jest cięzka ale nie polecam pod względem Ludzi ponieważ co niektórzy trzymają tam głowy wyżej jak je noszą Pani (usunięte przez administratora)najbardziej :)

Gosia

Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna co trzeba zrobić i o co pytali bo jutro się wybieram ale się waham czy warto tracić czas i ciekawa jestem jakie pieniądze proponują na przedstawiciela.

Janusz
@Gosia

Możesz mi powiedzieć czego dowiedziałaś się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie warunki zaproponowała Ci firma i jakie pytania padły podczas rozmowy? Liczę że powiesz coś w tej kwestii.

Marcelina

@bubi a jakie zadanie musiałeś zrobić na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Marcelina

Tez idziesz?

Bubi

Szefostwo firmy "Akson" chciało by zatrudnić pracownika, ale nie za bardzo wie w jakim charakterze tzw. rekrutacja przez telefon. Półtora miesiąca minęło za nim szef chciał się ze mną spotkać. Rozmowę o pracę, co chwila przerywał telefon od żony. Na próbę miałem zrobić jedno zadanie, zrobiłem, wszystko pięknie. Za chwile dzwoni szef i prosi abym zrobił kolejne zadanie na próbę. Pieniądze dostane do ręki w umówionym miejscu pod" stołem", kwota rzędu 500 zł. Podziękowałem. Kierownik to strasznie nie zdecydowana osoba z zanikami pamięci. Nie dość, że nie wiedzą czego chcą, to jeszcze naciągają ew. pracownika na darmową robotę.

@Bubi

Jurek

Jak się pracuje ? Taka cisza , nic nie piszecie z pewnością jest dobrze i nie chce się prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o AKSON sp. z o.o - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AKSON sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy AKSON sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKSON sp. z o.o?

AKSON sp. z o.o
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kościuszki 346A
    40-608 Bydgoszcz