Opinie o Daniel-Partners w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Daniel-Partners. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Daniel-Partners o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel-Partners w Katowice

rajd Nowy wpis

to ciekawy jestem jakie są naprawdę wymagania przy takiej stawce

asia Nowy wpis

jestem od roku przedstwicielką handlową w innej firmie konkurencyjnej i już uważam że czas najwyższy na jakieś zmiany na lepsze bo zawodowo dorastam i dojrzewam, dlatego chcę teraz znaleźć pracodawcę który bardziej doceni mni8e finansowo i zaproponuje może jakieś lepsze warunki na umowie - napiszcie w taki razie czy powinnam iść do Daniel-Partners

Egon Nowy wpis

Nie wiem Ja trafiłem kiedyś na ofertę http://www.jobs.de/ tam czasami znajdują się ogłoszenia więc możesz się zapytać. oczywiście po Niemiecku :-)

Egon

Podstawowe wymagania to biegła znajomość języka niemieckiego ( z technicznym włącznie) Gotowość podjęcia pracy w Niemczech ogłoszenia pojawiają się na Niemieckich portalach, ale rzadko, Co do rekrutacji to nie wiem, ale wydaje mi się że poprzeczka wysoko;-)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Daniel-Partners? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Finlux

Ale się komuś w główce (usunięte przez administratora)żeby takie bzdury pisać Ok, więc dementując Żyje i mam się dobrze, nawet lepiej niż do tej pory;-) Humor mnie nie opuszcza Wódka mi smakuje: -) więc ok Do mała: faktycznie musisz być mała i tępa półkule mózgowe masz w pośladkach i do tego z wymiennym rdzeniem. NIE ma takiego miasta jak hanower JEST Hannover !! co do samochodu to musisz cierpieć, że to nie ty nim wozisz(usunięte przez administratora) Tyle . Dziękuje osobom, które mnie poinformowały:-)

Kolega

Rzadko się ostatnio uśmiechał to fakt :-) ale chyba nie potrafił zapomnieć . kto Go znał to wie dlaczego :-(((((

Nubira szybka ??? hahahah

mała

Jeżeli byli wam coś winni to już pan J nic wam nie odda i w żaden sposób od niego nic nie odzyskacie . ale jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie ;-) wczoraj nad ranem zginął w wypadku na A2 pod hanowerem . Została wam pani K.... ale tam też będzie ciężko . Pomimo wszystko kondolencje dla rodziny ;-(

robercik

Firma od Lipca nie istnieje pod tym adresem podobno przeniesiona do Lublina .

czemu taka opinia jest na temat tej firmy jakies konkrety o co chodzi z tymi zarobkami ze ,,oszust;; itp mozecie to wyjasnic bo wchodzi sie poczytac opini ktos szuka pracy to nie wie co ma myslec o tym co nie bede wdzieczny dzieki

Arek

zależy jaka jest treść umowy inteligencie. Ile Ty masz lat ?

Arek

Nigdy nie wyjdzie się na zero płacąc 30% podatku. Ile Ty masz lat ?

nick

Przyszły pracowniku, nie chcesz jak ja po miesiącu zostać bez kasy, nie podejmuj pracy w tym szambie

lola

A ja byłam parę dni temu na rozmowie oni sprzedają prąd a nie novum ani netię mówili mi ile chce zarabiać bo podstawa jest a reszta to premia za umowy za prąd mówili to jest nowy produkt i się sprzedaje dobrze ale mnie nie o taką pracę chodziło a po przeczytaniu waszego forum już wiem wszystko dobrze że się nie skusiłam na tą prace ...... nie polecam wam czytajcie fora jak pójdziecie no rozmowę tam na Ligonia 40/6

myszula

a kto wie czy(usunięte przez administratora) maja jakąś nową firmę?.To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry za każdą informację.

Kat2

UWAGA !!!! PRZENIEŚLI SIE NA RYMARA 7/5 TERAZ BĘDZIECIE SPRZEDAWAĆ DRZWI WEJŚCIOWE RENOMOWANEJ FIRMY "KAJSER" ;))))) PORAŻKA

oczyszczalnia ścieków

Tak,to dalej ten sam adres.

Czy Ligonia 40/6 to nadal aktualny adres, pod którym Daniel Partners działa, czy znowu zmienili siedzibę? Chyba że zmienili nazwę firmy, bo otrzymałam telefon w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej i podano ten sam adres tylko nazwa firmy inna, chociaż też zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych. Nie mam ochoty ponownie trafić na pana

gosc

Nie polecam pracy w tej firmie, zwykli krętacze

zaskoczona

akurat MNI Telecom mógłbyś sobie darować , i co to za połączenie ????,dwóch tak różnych operatorów w dziedzinie polityki zarządzania . Ściemniasz koleś .... rozumiem jeszcze TP ale MNI ???!! wrzucając to do jednego worka pokazujesz tylko swoją niewiedzę , lub jak wolisz bajkopisarstwo....

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel-Partners - Katowice

Daniel-Partners
1.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • ul. Juliusza Ligonia 40 lok. 6
    40-037 Katowice