Opinie o Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane w Sosnowiec

Tak dla odmiany ktoś z ekipy pana przemka może podzielić się zdaniem na temat pracy? Dobrze wam się tu robi? Jak tam zarobki, wynagrodzenie jest terminowe?:) Można dostać normalnie umowę o pracę? Sam pracuje w budowlance już trochę, ale chciałbym zmienić firmę. W obecnej jest za dużo przestoi w pracy niestety. Tu też się zdarzają? Nie zapytałem w sumie o najważniejsze, czy nie przydadzą się wam dodatkowe ręce do pomocy? Szukałem ofert w internecie, ale nic nie ma:/

Agnieszka Ch. z Sosnowca Nowy wpis

Witam . Bardzo solidna firma. Panowie grzeczni, kulturalni. Jestem zadowolona ze współpracy. Ekipa wspaniale spisała się wykonując przyłącze do kanalizacji. Remont mieszkania również przebiegł sprawnie ( gładzie, panele) . Czeka nas jeszcze remont łazienki w okresie wakacyjnym. Nie mogę się doczekać .. Dziękuję Panu Przemkowi oraz całej Jego ekipie za pomoc , wsparcie i solidność . Polecam firmę.

Jadwiga Drozdowska Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Przemysław. Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach, zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to robota najwyższej jakości. Wykonywał dla nas większość prac przy wykończeniu domu, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Wydaje nam się, że nikogo solidniejszego nie znajdziemy, po co tracić czas na szukanie.

Urszula Nowy wpis
@Jadwiga Drozdowska

te materiały w dobrych cenach to były z zaznajomionych sklepów czy zwyczajnie rabaty z powodu dużej ilości zakupionych materiałów?

Irena

Witam i od razu OSTRZEGAM, kto tu zabrnął w odpowiednim czasie szukając opinii na temat TEJ "firmy" Jeśli udało Ci się wcześniej dotrzeć niż wykonać telefon do właściciela firmy to całe szczęście – Chociaż Ty nie daj nabić się w przysłowiową butelkę ! Niestety kto z polecenia ten z polecenia, zaufałam opinii znajomych i nasz remont trwał aż 8 MIESIĘCY !!! (remont generalny, które zostało oczyszczone przez nas, brak tapet, kafelek, boazerii na ścianach) z przerwami, takimi jak np. 2 miesiące przestoju i brak konkretnej informacji kiedy ktokolwiek się zjawi, aby skończyć to co zaczął. Przez ponad pół roku przewinęło się wiele osób i za każdym razem przy sprzątaniu znajdowaliśmy coraz to inne niespodzianki - pety na podłodze, owijki po parówkach i inne rzeczy o których nie warto wspominać.. – Jednym słowem, brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Dodatkowo sprawdzając rozwój prac, widziałam kątem oka jak „kierownik” naśmiewa się ze mnie, gdy go sprawdzałam lub dopytywałam, jakie będą kolejne kroki.. Komentował wiele rzeczy które kupiliśmy (słabe, staromodne itd), nie proszony o opinie. Nasze mieszkanie stało się „kawiarnią”, w którym przewijały się osoby bliskie szefowi wpadając na przysłowiową „kawę” czy nasiadówkę – nie pytając o zgodę, „wbijając jak do siebie” Mieszkanie czekają poprawki, które również będą nas słono kosztować.. Terminu i jakości wykonania brakuje. Bardzo mi przykro, że takie firmy istnieją.

Magdalena
@Irena

Droga Emilko R.! Nie musisz się kryć pod nickiem Irena i zachowywać się jak dziecko . Skoro mój mąż informował ciebie jak i twojego męża , że może podjąć się remontu dodatkowo między swoim czasem bo miał dużo zleceń . To wy zaproponowaliście że wam się nie spieszy i że do kwietnia 2022 roku może spokojnie robic nawet w weekendy i wolnej chwili. Remont twój trwał do stycznia a to że dołożyłaś robote dodatkową tj. Kucie pod ościeżnice regulowane, montaż drzwi,wykuwanie parapetów starych i montaż nowych, montaż grzejników ,malowanie ścian za które NIE ZAPLACILAŚ ANI ZLOTOWKI BO NAWET NIE POCZUŁAŚ SIE ZOBOWIAZANA MIMO ZE TWOJ MĄŻ JEST ZNAJOMYM MOJEGO MEZA I WYSWIADCZAL MU PRZYSLUGE BO TWOJ MAZ JAK I TWOJA RODZINA PROSIŁA ŻE BARDZO CHCECIE ABY MOJ MĄŻ ROBIL TEN REMONT MIMO WCZESNIEJSZYCH USTALEN CO DO JEGO WYKONANIA JAK I TRWANIA . Jeszcze nigdy nie spotkałam się z " klientką " która wtrącała się we wszystkie prace nie zasięgając nawet żadnego źródła informacji czy faktycznie masz rację. Tak samo nie spotkałam się aby klient miał na tyle tupetu biorąc do remontu firmę i sam na własną rękę brał się z przysłowiową " motyką na slonce" bo wydawało ci się że malowanie jest takie łatwe... sama dołożywszy w ten sposób roboty . A co do twojej opini kawiarni to powiem krótko twojego męża pytano się czy moge jako żona przyjść zobaczyć jak wyglądają postępy pracy i nie widział problemu. Z resztą co dużo mogę napisać Pracę mojego męża znają ludzie i nie jedno krotnie zachwalają co mogą potwierdzić jak i osobiście oraz zdjęciami z ich mieszkań ale zawsze się trafią i też tacy którym nie dogodzisz MIMO ŻE REMONT ZOSTAL ZAKONCZONY WEDLUG ZYCZENIN KLIENTA ORAZ ZATWIERDZONY PRZEZ KLIENTA NIE ZGLASZAJAC ZADNYCH ZASTRZEZEN TO TYLE W TEMACIE. PS. Co do stylu jaki sobie wybrałaś jest twój indywidualny i nikt go nie komentował. Jesteś po prostu przewrażliwiona.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane - Sosnowiec

Przemysław Hrabia Usługi Remontowo-Budowlane
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wagowa 86 lok. 14
    41-215 Sosnowiec