Opinie o Turówka Sp. z o.o. sp.k. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Turówka Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Turówka Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Turówka Sp. z o.o. sp.k. w Wieliczka

Miejsce jak każde inne. Ma dobre i złe strony. Ludzi, z którymi pracuje się lepiej i gorzej. Zatrudnienie w oparciu o umowę (nie na czarno), wypłata na czas. Sporo zależy od podejścia i zaangazowania. Jeśli chce sie uczciwie pracować to wszystko jest w porządku.

Pantera
@Misiek

Umowa o pracę, chyba, że wolisz zlecenie z jakiś powodów. Wewnętrznych rekrutacji nie ma, bo hotel nie jest sieciówką. Chyba, że aktualny kierownik odejdzie, a Twoje kwalifikacje i doświadczenie jest wystarczające to droga wolna :) jeśli chodzi o szkolenia - generalnie jeśli uważasz, że jakieś szkolenie mogłoby podnieść jakość pracy warto zagadać. Akurat kadra kierownicza w Turówce jest super i dużo można załatwić.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Turówka Sp. z o.o. sp.k.?

Podałeś sporo ogólnych informacji ale mało konkretów. Jest jakaś możliwość rozwoju? Mam na myśli szkolenia i kursy branżowe. Bo jednak zależałoby mi żeby nie stać cały czas w miejscu wiecznie na tym samym stanowisku. Jest wsparcie kierownictwa jak pracownik ma ambicje?

Xyz
@Paweł

Nigdy nie bylo i nie ma wsparcia. O szkoleniach mozna zapomniec. Wszystkie kierownicze stanowiska w kazdym dziale sa juz o obstawione osobami ktore pernamentnie liza(usunięte przez administratora)Prezesom.

Misiek
@Xyz

To szkoda w sumie, bo szkolenia jednak dobra rzecz. Czyli wewnętrznych rekrutacji na kierownicze stanowiska po prostu nie ma? Pytam, bo ja akurat jestem ambitny i lubię piąć się do góry. Możesz też ze swojego doświadczenia odnieść się do rodzaju umowy jaki oferują? Bo w sumie nie dowiedziałem się, czy umowa o pracę, czy przykładowo zlecenie.

Pantera Nowy wpis
@Misiek

Agnieszka Nowy wpis

Hej, wrzucili ogłoszenie na Kosmetologa - Masażystę i zastanawiam się nad aplikacją. Mam takie pytanie, może ktoś się tu orientuje, czy za wykonywane zabiegi dostaje się jakiś procent od hotelu poza stałym wynagrodzeniem? Jest szansa by dostać trochę wolnej ręki i wprowadzić do oferty kilka swoich zabiegów, z których mam porobione kursy? :) No i możecie mi wyjaśnić co oznacza inne prace związane z charakterem prowadzonej działalności? Bo tak napisali w ogłoszeniu.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Turówka Sp. z o.o. sp.k.?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Turówka Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Dawna pokojowa

Pracowałam na dziale sprzątającym dobrych kilka lat temu. Miałam wówczas małe dziecko. Często musiałam przychodzić jak dziecko chorowało do pracy, bo hotel nie miał kim sprzątać pokoi i miejsc wspólnych. Ciężka i wyzyskująca praca za wówczas psie pieniądze. Dużo pokoi na raz do posprzątania a za mało czasu. Kierowniczka i kilka koleżanek było z sercem na dłoni. Natomiast na resztę firmy (hotelu) trzeba było uważać. Pani kadrowa wówczas pracująca w ogóle nie miała czasu by móc z nią coś załatwić. A Pan dyrektor i jedna z jego podwładnych pokojówek (ta co pod biurkiem u niego sprzątała) okropni. Z zerowym szacunkiem do ludzi. Brak wypłacanych 100%, 50% i nocek, brak czegos takiego jak dodatek za pracę w warunkach szkodliwych. (usunięte przez administratora) i brak pensji na czas na porządku dziennym. Na domiar tego wszystkiego panie sprzatające zamiast sobie pomagać to często podrzucały innym tak zwaną świnię (zwłaszcza pani spod biurka), przez co mimo czystego pokoju jaki sie zostawiło, dostawało się ochrzan. wspominając jeszcze o wypłatach to nigdy nie były wypłacane na czas. Jedna z koleżanek po zwolnieniu się musiała za karę czekać kilka miesięcy na wypłatę wynagrodzenia. Aha i należy sprawdzać swój ZUS ponieważ firma nie przekazuje pełnych składek.

JS

Porażka. Prezesowa tak sie pszypiepsza ze nie da sie przezyc jednego normalnego dnia. szef kuchni pozer. nic nie umie i nic nie robi. tylko opowiada i obgaduje innych.

Izabela
@JS

O co się tak czepiają? Nie można na to przymknąć oka i robić swojej roboty? Aż tak to jest uciążliwe? Może chociaż wynagrodzenie jest porządne?

Widzę tu sporo opinii o słabej atmosferze, czy jeśli chodzi o restaurację/kawiarnie to jest jakoś lepiej? Chciałabym dorobić jako kelnerka a widzę w necie, że szukają. Jaką stawkę proponują obecnie? Oferują UoP, a czy jest szansa na umowę zlecenie? Nie mam jeszcze 26 lat, więc dla mnie to byłoby bardziej korzystne :)

Pracownik roku
@Monika

Tak jest lepiej

cytrynka

No cóż prezesowa robi sztywną atmosferę, czepianie się wszystkiego. Nowy manager nie wie nic. Czekanie na wypłatę, której nie wiadomo czy się dostanie. Stanowczo odradzam

Lidia
@cytrynka

A skąd ta niepewność co do wypłaty. Chyba normalnie masz podpisaną umowę?

@Lidia

mimo tego czekam na nią tydzień. Jedna osoba przepracowała tyle godzin nawet całej wypłaty nie dostała

Dominika
@cytrynka

I w końcu Ci wypłacili ? Czego w ogóle dotyczy czy tam dotyczył problem ?

@Dominika

wypłacili po prawie 2 tygodniach, dotyczy to ponad połowy personelu niestety

Lidia
@cytrynka

Tzn., no tak w ogóle nie powinno takie coś występować ale na szczęście pół miesiąca jeszcze przez zęby jakoś do przeżycia jest raczej. Do teraz poprawili ten problem? Pytam bo ciekawa jestem z czego mogłoby to w zasadzie wynikać, coś z płynnością jest nie tak?

Noga
@Lidia

Nie, to wynika raczej z tego, że pracodawca i pracownik nie porozmawiali o tym w jaki sposób są rozliczane nadgodziny. Ot, cały problem.

Noga

A ja wiem? to raczej pytanie nie do mnie ;D

Komar

Miejsce pracy specyficzne a cała ta „specyfika” zawarta jest w prezesowej. Ogólnie w hotelu mieszkają właściciele, którzy jak tylko nie są widoczni to wiadomo, że siedzą przed kamerami. Prezesowa jest bardzo przewrażliwiona i każdego (No może prawie) traktuje jak potencjalnego złodzieja. Jest to osoba, która nie zna się na prowadzeniu hotelu. Wiedzę swą nabyła podczas mieszkania w hotelu i patrzeniu każdemu na ręce. Jest znerwicowana i lubi zaglądać do kieliszka. Co do atmosfery , pracują tam naprawdę super ludzie począwszy od działu HK poprzez FB , FO itp. Są obiady pracownicze , jest woda. Kawę musisz sobie kupić sam. Nie ma zniżek dla pracowników , za to jest parking. Wypłaty raczej na czas , Max 1 dzień spóźnienia. Reasumując : ogólnie da się tu pracować i możesz pracować długo pod warunkiem , że nie będziesz brał do siebie to co Prezesowa mówi i jednym słowem zlejesz to z góry na dół :)

Ktoś

Odradzam pracę w tym Hotelu stałe tam szukają kucharzy teraz też ???? bo nikt tam nie chce pracować przyjazna atmosfera ????dobre sobie ,gwarantowane godzinny ha ,ha tmosfere to wam zagwarantuje pani Prezes że łwam się odechce druga Lenartowa Ukraińcow pełno nie można się dogadać i będziesz pracował parę godzin w tygodniu tagiem zag .godziny ,

Olga
@Ktoś

To znaczy jaka ta atmosfera jest? Co takiego robią te osoby że ma się odechcieć pracy tutaj? Nie wiem co to znaczy, szczególnie że mowa o kucharzach czyli w zasadzie gotuję i tyle, co te osoby mogą popsuć przez atmosferę?

Praca w tym miejscu to koszmar. Prezesostwo szanuje tylko tych, którzy im donoszą i podlizują się. Wyzysk na całego. Nie polecam nikomu. Omijajcie to miejsce z daleka.

Bp

W hotelu Turówka nic się nie zmieniło to dalej koszmar chcą tylko złapać pracownika na czarno żeby zapieprzal bez zagwarantowanych godzin pani Prezes czepia się o wszystko za dużo za mało na przerwę nie wolno wyjść najlepiej stałe zapiepszac nie wolno jeść pić nic jak wyjdziesz z szatni to nie wolno zejc plasterek szynki wygada ,ona myśli że dalej średniowiecze pełno Ukrainy za 12 zł bez umowy na czarno jedni odchodzą drudzy przychodzą ,wypłata po miesiącu czasu szef kuchni dużo obiecuję a ta naprawdę nie ma nic do gadania .NiE POLECAM

Anka

Czy Turówka oferuje pracę na tzw "skoczka" na zlecenie?

Kaja

Fatalne miejsce omijajcie z daleka.

Za barem

Hotel fajny szkoda tylko ze nie ma możliwości rozwoju dla pracowników. Kierownik Gastronomi straszny, traktuje ludzi bez szacunku ,niekompetentny wysługuje się wszystkimi bo sam nie ma pojęcia jak pracować ale jak go zwolnią to będzie całkiem inna atmosfera. Większość dobrych osób się zwolniło, mam nadzieje ze reszta wytraw i niedługo zmieni prace. Właściciele czepialscy i mało się znają na prowadzeniu hotelu, wielkim minusem jest to ze mieszkają w tym obiekcie i cały czas patrzą na ręce pracowników co bardzo stresuje, nie będę wspominał Ich zle bo starali się być mili. A czy bym polecił to miejsce? Jak widać juz tam nie pracuje wiec odpowiedz jest jednoznaczna.

Ex pracownik.

Witam. Ktokolwiek miał by zamiar pracować w tym miejscu to bardzo odradzam. Kierownik Gastronomi M.B traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) i bez szacunku obiecując góry na samym początku a jak przyjdzie do wynagrodzenia (o ile się je dostanie na czas bo bywało ze są miesięczne opóźnienia) to po przepracowanym miesiącu dostaje się mniejsza wypłatę a on udaje ze taka kwota była ustalona! Żenada!! Prezesi Ok ale trzeba przy nich skakać i być jak służba na każde skinienie palca, robią więcej zamieszania niż klienci (straszne to jest) omijajcie to miejsce...!

M.B.
@Ex pracownik.

Drogi Panie! Dziękuję, że Pan z nami przetrwał czas pandemii z wynagrodzeniem wpływającym na konto co miesiąc. Wielu pracowników gastronomii niestety nie miało takiego szczęścia. Rozliczenia czasu pracy itd są i były transparentne i w każdym momencie do sprawdzenia w biurze Kadr. Życzę sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

Ex pracownik.
@M.B.

Witam. Nie pracuje tam już kilka miesięcy wiec czas pandemi byl pracowity w miejscu gdzie docenia się pracownika. A oszukiwanie i próby naprawiania swojego wizerunku gdzie każdy zna prawdę może Pan zachować dla siebie. P.s z godnością trzeba umieć odejść a nie czekać do momentu aż się zostanie zwolnionym( dobra rada dla Pana)za nieumiejętność pracy i podejmowania decyzji. Mój komentarz jest oparty na faktach i rozmowach z osobami które nie dawno odeszły ku przestrodze dla nowych nieświadomych osób..

prince

a ja tam chciałem pracować ,Super że jest taka strona bo można się nieżle wpakować skoro 98 % opinii jest złych

Ostatnią wypłatę którą nie chcieli mi wypłacić kadrowy nie odbiorał telefonu prezes nie odbierał telefonu (usunięte przez administratora)nie miała czasu rozmawiać oddałem sprawę niewypłacenia pensji do pip-u i dopiero wtedy jaśnie państwo przysłali pieniądze na konto zarówno mi jak i koledze (usunięte przez administratora)ten hotel z daleka szkoda zdrowia psychicznego na pracę u tych ludzi a jak nie chcą wypłacić pensji zgłaszajcie się o pomoc do pip-u. Tylko takie argumenty na nich działają .

Zawiedziony

Czy można dostać namiary na kierownika/właściciela tego miejsca - nr telefonu lub maila? Chodzi mi o kogoś kto jest nadrzędny nad wszystkimi działami, czyli recepcją, restauracją, weselem, eventami? Mam problem i nie wiem do kogo się zgłosić, ponieważ na stronie nie ma takich danych. Z góry dziękuję.

@Zawiedziony

Napisz swój adres e-mail - wyślę kontakt.

pocztaonet2@op.pl dziękuję!

Jaki jest wkład kierownictwa Turówka Sp. z o.o. sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Chrupka

Kierownictwo w żaden sposób nie dba o atmosferę. Pani front of manager ma nawet złote myśli( błedy wytykane na papierze, błahe pomyłki, które zapisuje w zeszycie a potem wysyła do dyrektora. Pani FoM skarży i dba aby utrudnić wszystkim zycie. Nigdy nie stanie w czyjejś obronie a jeszcze dołoży problemów. Najgorszy kierownik pod słońcem. Więc atmosfery brak

@Chrupka

@Zawiedziony

Wyślij mi swój adres e-mail, chętnie wyśle kontakt.

Zawiedziony

Nie polecam Hotelu Turówka jako miejsca pracy. Można się rozpisywać o kwestiach, które nie satysfakcjonowały jednak podam najważniejsze: 1. Brak wypłaty na czas (o wypłatę trzeba było niestety "naciskać" na managera działu, szukać -dosłownie- księgowego i czekać na wypłatę nawet i dwa do trzech tygodni opóźnienia) 2. Brak premii, której Hotel nie wypłacił przez rok...chodzenie, proszenie się o % z ciężkiej sumiennej pracy, która rzekomo miała być wypłacana co kwartał. Za każdym razem zapewnienia, że pieniądze trafia do nas, jednak pomimo to, nigdy ich nasze oczy nie widziały.. 3. Wyzysk. Praca na kilku stanowiskach- dosłownie. Pomimo, iż większości z nich nawet nie było wpisanych w zakres obowiązków, wynikających z umowy o pracę. 4. Bardzo częste zostawanie po godzinach. Praca ponad etat, bez wypłacania nadwyżki wynikającej z nadmiaru godzin. Wszystkie większe i mniejsze święta, soboty i niedziele tak samo płatne jak dni powszednie. 5. Na koniec- niestety- bardzo niemiła, wręcz toksyczna atmosfera. Nie polecam. Zanim zechcecie Państwo aplikować o pracę, rzekne jedno- szanujmy się.

Zostaw merytoryczną opinię o Turówka Sp. z o.o. sp.k. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Turówka Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Turówka Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Turówka Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Turówka Sp. z o.o. sp.k.
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Żeromskiego 1
    32-020 Wieliczka