Opinie o Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Suszec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Suszec

Dorota Nowy wpis

No widzę że informacje zarówno o stawce jak i o rodzajach umów są sprzed lat, więc pewnie już dawno przedawnione. Ile teraz się u nich zarabia na godzinę? No i jak z tą umową - dalej zlecenie na początek?

byly_pracownik Nowy wpis
@Dorota

Firma już nie istnieje, zamknęli kopalnię to i firma nie miała co tam robić.

Łukasz Nowy wpis

@komp a dlaczego porażka ?

KOMP Nowy wpis

Jedna Wielka Porazka....

andrzej

.....no tak..ale to wszystko było. a jak jest teraz?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
marzyciel

wysprzedają sprzęt,to chyba podzielą się z pracownikami,bo prezesi są życzliwi wobec pracowników

@marzyciel

Czemu piszecie sami sobie komentarze pani Danutko? :-)

Przyjmują na umowe zlecenie, umowa po 3 miesiącach. Dostajesz ją po 5ciu, specjalnie przedłużają. Przeważnie stawka 8zł brutto. Szanse na podwyżki żadne, mówią że trzeba pisać pismo ale zaraz ląduje do kosza. Stan maszyn dla ciekawych. Spychy złom, wozidła Volvo w miare dobre ale bez szału, ładowarki złom chyba że Volvo tak jak wyżej, dźwigi złom nic nowego tam nie ma z maszyn. Ludzie przychodzili i po pierwszej wypłacie się zwalniali mało kto zostawał, chyba że emeryt tak jak kolega wyżej napisał - emeryt to złoty pracownik. Wypłaty koło 1300 zł- 1500zł, starzy pracownicy 2000zł na ręke. Firma przegrała przetarg na zwały kamienia i firma się cofa w rozwoju. Pracowałem tam dość długo z plusów to że dają ciuchy robocze co rok nowe i wypłaty na czas ale co z tego jak na mieszkanie nie ma za tą jałmużne. Pozdrawiam.

ligus

No i tutaj @ytr o umowę o pracę czy też pieniądze na czas nie musisz się martwić

emeryt

racja,człowiekowi tak niewiele potrzeba do szczęścia a ludzie chcieliby zarabiać nie wiadomo ile,i jeszcze może jeżdzić na wczasy na Kube

Komandos777_77

Panie Antoni ma pan rację narzekać potrafi każdy ja pracowałem po 12 i 10 godzin całe życie i dla mnie ta praca to coś wspaniałego ponieważ pracuję po 8 godzin i jest regularna wypłata co w dzisiejszych czasach jest zaletą po następne jest jakaś gwarancja ze dostanę umowę o pracę to jest piękne ponieważ całe zycie pracowałem na zlecenie co co narzekają niech pomyślą o tym ze mogli mieć o wiele wiele gorzej to tyle w tym temacie pozdrawiam

Pijok
@Komandos777_77

Komandos pewnie emeryt .

Antek

Własnie mi zaproponowali 9 zł brutto na godz. Umowa zlecenie przez 3 mies. Nie wiem czy się śmiać czy płakać z rozpaczy. Złomiarze wiecej zarabiają.

-----

-- człowiek pracuje i ma nadzieje ze firma sie rozwinie a ona sie cofa. porazka. najcenniejszym pracownikiem jest emeryt. takich kochają. a pracownika który pracuje od rana i w nadgodzinach nie pochwalą. ODRADZAM

szatan

i sie zwalniaja

dino

na żarcie zarobisz na paliwo już nie za bardzo

Chętny

Oco chodzi ze non stop jest oferta zatrudnienia no stop szukaja ktos konkretnie napisze ile tam sie wyciagnie .Jakie podejscie maja do ludzi jaka stawka jaki sprzet ciezki maja.

pago86

Witam a pracował tam pan bo mąż się ma tam przyjąć i chciałabym wiedzieć czy po okresie próbnym jest lepiej płacą caseczy nie??

były

[usunięte przez moderatora] a ,płaca 8zł brutto, to jedna z tych firm gdzie uczniwy pracownik dostaje w [usunięte przez moderatora]

OBYWATEL

Czemu badziew? Robota do kitu czy płaca??Napisze ktoś więcej??

jurek

Porażka i badziew....

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Suszec

Komplex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Piaskowa 35
    43-267 Suszec