Opinie o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

counter
1 1 31 5 1
Fakty Nowy wpis
Klient

Koronawirus Szczepionka Pfizer powoduje bezpłodność !!!!!!!! Były pracownik ujawnia prawdę ! (usunięte przez administratora)

Niki Nowy wpis
Klient

Jak wygląda praca na stanowisku dystrybucji posiłków? Szpital ma swoją kuchnie, czy gotuje catering? Bardzo proszę o opisanie jednego dnia pracy osoby na tym stanowisku.

Ryszard Nowy wpis
@Niki

Jesli chodzi o catering zycze kazdemu szpitalowi takich posilkow cieple smaczne i duzo aby tak dalej a jrstem juz tutaj 10 dni

Bartosz

Dawno nikt z Was się tu nie udzielał, dlaczego panuje tu ostatnio taka cisza? Czy ktoś z pracowników zechce powiedzieć coś więcej na temat atmosfery panującej w pracy? Liczę na Wasze opinie.

Niewazne Nowy wpis
@Bartosz

Pracowałam do niedawna. Niestety, oprócz tego ze Panie współpracujące razem ze mną były przesympatyczne i zawsze pomocne. Nieliczac wyjątków, pan co wyglądają jak prostytutki z oddziału ginekologii to w dodatku są alkoholiczkami pijacymi w szpitalu a pracują przy maluszkach w inkubatorach. Tamtejsza Pani koordynator Koczwara, przymyka na to oko a wręcz im na to pozwala, bo przywoza jej jedzenie i traktuje je jak przyjacioleczki. A wobec innych Pan STOSOWANY JEST (usunięte przez administratora) Niektóre Panie są przemeczone i terroryzowane przez PANIĄ KOCZWARE. ZWOLNIENIE ODBYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ, A TAK SIE NIE ROBI I TAK NIE WOLNO, DLACZEGO ZATEM TAKA OSOBA JEST ZATRUDNIONA JAKO KOORDYNATOR SKORO SAMA NIE DAJE PRZYKŁADU WYCHODZĄC SOBIE Z PRACY DO DOMU KIEDY JEJ SIE PODOBA.

sprzątaczka a nie sprzątająca

Jest tu wiele pytań o atmosferę. w pracy. pewnie jest różnie w poszczególnych działach- zależy to od pracowników jaką atmosferę sobie stworzą.-ja zatrudniając się na stanowisku jak w tytule , spotkałam się z koleżeńską atmosferą życzliwością ,bo w interesie koleżanek/kolegów leży aby sobie pomagać i współpracować, nie ma rywalizacji ( na szczęście lub niestety). Rozmowa kwalifikacyjna szybka i konkretna-jest "robota" do zrobienia bierzesz albo nie , bez zbędnych pytań odnośnie wykształcenia i doświadczenia( to ostanie przydaje się do wysługi lat) . Nie mam doświadczenia na tym stanowisku, wcześniej byłam tak zwanym umysłowym, sporo czasu spędziłam w różnych szkołach i uniwersytetach .Nigdzie tak długo nie wdrażali mnie do pracy - mimo, że zakres obowiązków był poważniejszy.Tu nie czekają na Twoje potknięcia aby Cię zwolnić.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 232 dni.
Kandydat

Dzień dobry, czy są tutaj osoby, które brały udział w rozmowie kwalifikacyjnej do działu administracji i mogą napisać jak to przebiegało? O co mniej więcej pytali? Czy był przeprowadzany test wiedzy?

Jolanta

szkoda, że nikt z pracowników nie zostawił ostatnio na forum żadnej opinii.

Doris

Nie korzysyalam z Waszych uslug i oby tak zostało. Chce Wam powiedzieć jak jesteście ważni,: lekarze, pielegniarki, diagności, salowe, panie sprzatajace,ratownicy,kierowcy karetek. I jeszcze pewnie kogoś rownie waznego pominęłam. Przepraszam. Tylko od Was zależymy my. Zwykli ludzie. Bez wpływów i sil. Opieramy sie na Was. Nie mam wiele. Jestem samotną matka wynajmujaca mieszkanie i nauczycielka. Ale kazdy 1% dam dla Was. Chociaz tak-oddam ulamek Waszej sily i poświęcenia.

Łucja

Masz jakieś aktualne info o SP ZOZ oprócz tego co napisałaś wyżej? Jak tam sytuacja z racji koronawirusa? Jakieś zmiany?

kulas

DRAMAT WSZYSCY ŚPIĄ CZEKANIE JAK NAJDŁUŻEJ,BO PARKING ROZPOCZĘTA GODZINA 5ZŁ,JA ZASŁUŻONY DLA NARODU HDK NIE OBOWIĄZUJE NIC,LUMP SIĘ ZAREJESTRUJE ŚPI ,OCHRONA MA TO GDZIEŚ GDZIE DYREKTOR TEGO SZPITALA W PISIE JAJ

Dziewczyny jaki styl panuje w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

ABC
@Pytanie

Styl?

PaniW

W tym szpitalu to banda konowalow niestety. Robili mi tam cesarke w 7 miesiącu i pokroili mnie jak wieprza. Blizna jest krzywa i wygląda okropnie. Poza tym po porodzie jeden lekarz mówił do drugiego ze mają dwa swierze łożyska - szpital zarabia na krwi pepowinowej dla tego istnieje teoria ze pepowine trzeba odciąć jak najszybciej. A ostatnia sprawa to taka że dwa razy bym dostała ten sam zastrzyk gdybym się nie zainteresowała co mi dają :)

Małowazny

Masakra trzeba czekać pół dnia na pokój żenada

Łukasz
@Małowazny

Jako pacjent, masz prawo wyrazić swoje niezadowolenie, ale czasem takie sytuacje są zupełnie niezależne od osób tam pracujących. Liczę, że pracownicy napiszą, czy są poszukiwane pielęgniarki lub lekarze różnych specjalizacji. Dodawajcie proszę swoje komentarze.

Abc

Bardzo ciężko uzyskać etat, wszystkie nowo zatrudnione tam pielęgniarki jakie znam pracowały na umowę w zastepstwie"za kogoś"... Płace są chyba najniższe w Krakowie... Pielęgniarki pracują przez kilka miesięcy a potem odchodzą wyszkolone do innego szpitala gdzie swoj etat mają od ręki i do tego wyższą pensję... Taka jest prawda.

Edyta

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie pilnie poszukuje nowych pracowników. Oferują zatrudnienie zarówno dla lekarzy (różne specjalizacje) i pielęgniarek, jak i dla personelu medycznego nielekarskiego. Wszystkie dostępne oferty razem z ich opisem znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej szpitala. Dla ułatwienia od razu wklejam Wam link: https://www.su.krakow.pl/oferty-pracy1 Może ktoś z Was ostatnio aplikował i powie nam, jakie warunki proponują na samym początku? Liczę na Waszą aktywność na forum.

Pluto

Admininistracja to dno dna , co chwile przerwy na kawki papierosek zwłaszcza w dziale teleinformatyki.

xyz

Rekrutacja na Kopernika to jakieś dno i totalna żenada,zero odpowiedzi po rekrutacji bo dyrektor z kierownikiem nie będą traktować ludzi z szacunkiem bo dla nich to zabawa i zrobią wielką łaskę jak dadzą odpowiedz po rekrutacji ,typowe polskie zachowanie i brak szacunku do drugiego człowieka ale czego tu sie spodziewać po menadzerach którzy myslą ze są Bogami Wszechświata,jak ktos lubi rekrutacje na poziomie rynsztoku to na Kopernika na pewno znajdzie cos takiego -omijac z daleka menadzerów na Kopernika bo ich poziom to totalne zeroooooo

Leszek
@xyz

Twoja opinia o procesie rekrutacji w firmie nie jest zbyt pochlebna. Na jakie stanowisko kandydowałaś? Napisz proszę, jakiego rodzaju pytania Ci zadawano i jakich kwalifikacji wymagał pracodawca na tym stanowisku? Co mógłbyś poradzić przyszłym kandydatom? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Janek

Firma zastrzegają sobie przecież, że będą się kontaktować z wybraną osobą

oh yeah

Raczej nie licz na odpowiedz po rekrutacji dla nich to czarna magia taki jest poziom kadry menadzerskiej w tym szpitalu ale to pisało juz pare osób wczesniej ,jak widac menago w tym szpitalu lewitują na wysokiej orbicie i przyziemne ludki trzeba deptac albo ignorowac taki poziom kultury ludzkiej jest w tym szpitalu - pozdrawiamy lewitujących moze kiedys trafią na zbiór empatii i ludzkiego podejscia

Sylwia

@boston, ciekaw jestem, czy znajdzie się ktoś wśród pracowników SP ZOZ Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, kto zechce podważyć Twoją opinię i spróbuje ją uzasadnić. Jednocześnie będzie to może odpowiedź na pytanie @Henry'ego, czy pojawiły się ostatnio jakieś wakaty w administracji tego szpitala?

bąbel

Zostaw merytoryczną opinię o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad