Opinie o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Paweł Nowy wpis

Jakie maja tu podejście do o samej pracy? w moim przypadku sa zbyt duże wymogi i nie ma co do nich odpowiedniego wynagrodzenia Tutaj będzie lepiej w tym zakresie?

Rodzina Krzysztofa z Zawoi Nowy wpis

Wielki szacunek i uznanie dla tego Szpitala, jeszcze większy dla Oddziału OIOM i Neurochirurgii, a największe słowa szacunku uznania i wdzięczności dla Pana Doktora Aleksandra Wilk, niesamowity lekarz, a przy tym jakże skromny, rodzina Krzysztofa z Zawoi zapamięta Jego nazwisko do końca życia.

AAA Nowy wpis

Ja to tak sobie myślę ze te stawki tutaj mogą być różne skoro nikt jakoś wprost nie odpowiada. Personel zna w ogóle swoje zarobki czy to raczej temat tabu? Ludzie chociaż sie szanuja?

Karolina Nowy wpis

Dzień dobry, Będę wdzięczna za informację jakie są zarobki na stanowisku rejestratorki.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy na stanowisku opiekuna medycznego, można podjąć pracę? Jaki jest klimat personalny w placówce?

ewa

Szpital jest nowoczesny, przyjazny dla pacjenta. Niestety nie jest przyjazny dla pracownika, szczególnie w wieku emerytalnym. Przełożony nie docenia długoletniej pracy takiej osoby w szpitalu, jego zaangażowania oraz kompetencji . Chce aby jak najszybciej taka osoba odeszła z pracy na emeryturę, chociaż powierzoną pracę wykonuje bardzo dobrze , o czym świadczą , otrzymywane bardzo oceny okresowe, Jeżeli pracownik nie odejdzie sam to proponowane jest mu inne miejsce pracy, którego ze względów ambicjonalnych nie można przyjąć. Jest to brak szacunku do osób w wieku emerytalnym a zarazem zmuszanie do przejścia na emeryturę, Podsumowując nie jest to szpital przyjazny osobom w wieku emerytalnym, a przecież nasz Rząd zachęca do dłuższego stażu pracy . Niestety w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, przynajmniej w Szpitalu Uniwersyteckim, o czy osobiście się przekonałam

Wiolka
@ewa

Jakie to są inne miejsce pracy, nadal w szpitalu? Bo przecież inne stanowisko to pewnie inna kasa. Pierwszy raz ogólnie spotkałam się z taką praktyką. Dużo osób było w podobnej sytuacji i musiało odejść?

Justa

w opisie z oferty dla serwisanta wentylacji i tym podobnych nie wpisano dokładnie ile trzeba mieć doświadczenia aby się dostać. może tu by ktoś wiedział czy taki mniej więcej rok byłby wystarczający? Chłopak ma właśnie tyle i nie wiem czy jest sens podsyłać mu to nowe ogłoszenie, które się pojawiło

Jakie warunki socjalne przypadają teraz osobom zatrudnionym w szpitalu? Kiedyś jak był poszukiwany Specjalista ds. Administracji Personalnej to w opisie wprost zaznaczono, że przysługujący pakiet jest bogaty. Na każdym stanowisku jest to samo?

Marek B

Mam pytanie. Jakie są zarobki w tym szpitalu w dziale zamówień publicznych. Jest tu jakaś osoba która pracowała lub pracuje w tym dziale. Będę wdzięczny za informacje.

Marek B

Adela

Witam, nie widzę tu chyba opinii wydanej od samej Pielęgniarki a na stronie jest wystawionych kilka ofert. mnie interesuje ta do pracowni hemodynamiki. Proszę o opis atmosfery jaka może występować oraz to jakie stawki godzinowe są oferowane. Niestety nie ma ich w opisie

Agnieszka

Witam, czy jest tu może osoba, która pełniła już funkcje konserwatora? Partner jeszcze nie widział oferty, sama z przypadku na nią trafiłam i tak się składa, że po lokalizacji byłoby mu na rękę by się zatrudnić w szpitalu. Czy macie więc ocenę z warunków na miejscu? atmosfera jest dla niego także ważna

@

Serdeczne podziękowania dla Pani z sekretariatu neurochirurgii i neurotraumatologii za serdeczność, pomoc, cierpliwość i tolerancję.Jest to właściwa osoba na tym stanowisku. Kontakt z ta Panią sprawia, że wraca wiara w drugiego człowieka. Bardzo Pani dziękujemy.Pacjent z Głogowa.

Witam, zauważyłam, że w sekcji z ofertami jest wystawione ogłoszenie dla specjalisty do sekcji kosztów, planowania oraz analiz finansowych. po dacie widać, że zostało ono dodane jeszcze w listopadzie, czy faktycznie oferta jest wciąż dostępna? Czy jest tu może ktoś kto był na rozmowie? czy trudno jest otrzymać te prace?

Pod jakim względem miałby być to najnowocześniejszy szpital w kraju? wyposażenia? Standardów pracy? mnie bardziej zastanawiają tamte doniesienia względem przenosin. Jak to się ostatecznie rozwiązało po nowym roku? co z pracownikami?

Ten szpital jest najlepszym i najnowocześniejszym szpitalem w całej Polsce i na całym świecie opieka i personel w szpitalu jest najlepsza i na najwyższym poziomie. (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Sonia

Proszę o opinie z pracy z działu personalnego. Poszukiwany jest właśnie do niego pracownik administracyjny. Ze względu na wcześniejsze doświadczenie zakres obowiązków zdaje się być mi jasny, przy jakiej atmosferze teraz się pracuje i z jakim zespołem? liczę na stabilne zatrudnienie, wiec z jakich przyczyn ktoś jest teraz poszukiwany?

Greg

Oddział Ratunkowy to jakaś masakra a pani ratownik medyczny Izabela Sz. to chyba stanowisko ma załatwione przez kogoś plecy koszmarne podejście do pacjenta, brak możliwości wytłumaczenia co dolega traktowanie pacjenta po coś "tu przyszedł "

Malwa

Czy jako referent może ktoś się zatrudniał? lub może kandydował? Chce poznać szczegóły odnośnie współpracy w biurze, w większości widzę jednak ze trudno o udzielenie odpowiedzi względem warunków. z czego to wynika? czy działy współpracują ze sobą?

Zostaw merytoryczną opinię o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kopernika 36
    31-501 Kraków