Opinie o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Okropne miejsce do pracy dla lekarza. Jest bałagan organizacyjny, jest mobbing, faworyzowanie miernych, ale wiernych pracowników, na szczęście stawki też są najniższe z możliwych, więc można żyć za satysfakcję z pracy. Wszystko to jest podlane traktowaniem oddziałów jak swoich folwarków przez profesorstwo i poklepywaniem się po plecach, choćby podjęli najgorszą, najbardziej niebezpieczną dla ludzkiego życia decyzję. To miejsce powinno się zburzyć i zasypać ruiny solą.

Ex pracownik
@.

Praca na dystrybucji posiłków polega na tym że rozpoczyna się ją na piętrze -2 i ma się do obejścia cały kolor danego budynku więc 12 oddziałów do każdego posiłku Na każdy oddział przygotowana jest szafa na kółkach a w niej ciepłe posiłki. Ma się listę na której jest wypisane co komu kiedy w zależności od diety możliwości pacjenta i różnych innych czynników. Pracuje się od 7:00 do 19:00.

Zofia - były pracownik

W pełni podzielam opinię, że to najgorszy szpital z możliwych. Nowe mury i czyste korytarze to tylko przykrywka do panującej tam zgnilizny. Układy i faworyzowanie miernot jest tu na porządku dziennym. Niestety przykre to lecz prawdziwe. Dla takiego pracodawcy nie warto poświęcać swojego czasu bo w zamian można dostać tylko po głowie. Odradzam pracę w tutejszej jednostce!!! Brak tu empatii i szacunku nie tylko do chorych ale i Pracowników nawet tych bardzo doświadczonych. Dziwne uklady brak kompetencji i dobrej organizacji. Może kiedyś przyjdzie czas do namysłu...... oby tylko nie było za późno Kadro Zarządzająca!!!

Agnieszka Nowy wpis
Inne

Witam, czy jest tu może osoba, która pełniła już funkcje konserwatora? Partner jeszcze nie widział oferty, sama z przypadku na nią trafiłam i tak się składa, że po lokalizacji byłoby mu na rękę by się zatrudnić w szpitalu. Czy macie więc ocenę z warunków na miejscu? atmosfera jest dla niego także ważna

@ Nowy wpis
Inne

Serdeczne podziękowania dla Pani z sekretariatu neurochirurgii i neurotraumatologii za serdeczność, pomoc, cierpliwość i tolerancję.Jest to właściwa osoba na tym stanowisku. Kontakt z ta Panią sprawia, że wraca wiara w drugiego człowieka. Bardzo Pani dziękujemy.Pacjent z Głogowa.

YK Nowy wpis
Inne

Witam, zauważyłam, że w sekcji z ofertami jest wystawione ogłoszenie dla specjalisty do sekcji kosztów, planowania oraz analiz finansowych. po dacie widać, że zostało ono dodane jeszcze w listopadzie, czy faktycznie oferta jest wciąż dostępna? Czy jest tu może ktoś kto był na rozmowie? czy trudno jest otrzymać te prace?

BG Nowy wpis
Inne

Pod jakim względem miałby być to najnowocześniejszy szpital w kraju? wyposażenia? Standardów pracy? mnie bardziej zastanawiają tamte doniesienia względem przenosin. Jak to się ostatecznie rozwiązało po nowym roku? co z pracownikami?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
SZPZLO Warszawa-Ochota
(174 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Gdynia
Fudeko S.A.
(59 opinii)
logo firmy Kierownik Projektów Finansowych
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
(383 opinii)
logo firmy Inżynier IT
Gliwice
WASKO S.A.
(176 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Inne

Ten szpital jest najlepszym i najnowocześniejszym szpitalem w całej Polsce i na całym świecie opieka i personel w szpitalu jest najlepsza i na najwyższym poziomie. (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Ile jest zmian w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Sonia
Inne

Proszę o opinie z pracy z działu personalnego. Poszukiwany jest właśnie do niego pracownik administracyjny. Ze względu na wcześniejsze doświadczenie zakres obowiązków zdaje się być mi jasny, przy jakiej atmosferze teraz się pracuje i z jakim zespołem? liczę na stabilne zatrudnienie, wiec z jakich przyczyn ktoś jest teraz poszukiwany?

Greg
Inne

Oddział Ratunkowy to jakaś masakra a pani ratownik medyczny Izabela Sz. to chyba stanowisko ma załatwione przez kogoś plecy koszmarne podejście do pacjenta, brak możliwości wytłumaczenia co dolega traktowanie pacjenta po coś "tu przyszedł "

Malwa
Inne

Czy jako referent może ktoś się zatrudniał? lub może kandydował? Chce poznać szczegóły odnośnie współpracy w biurze, w większości widzę jednak ze trudno o udzielenie odpowiedzi względem warunków. z czego to wynika? czy działy współpracują ze sobą?

Sławomir Czopik
Inne

To jest najlepszy i najbardziej najnowocześniejszy szpital na całym świecie i w całej Polsce i opieka i personel jest na najwyższym poziomie i jak najlepszą. Sławomir Czopik.

YX
Inne

Witam serdecznie, proszę mi opisać więcej szczegółów o dziale administracji, niedawno ktoś opublikował opinie o jakimś bałaganie a ja właśnie obserwuje ofertę na stanowisko na ten dział właśnie. Jakich zarobków można się spodziewać? I jak sam proces rekrutacyjny przebiega?

Katy
Inne

Nie mam pojęcia dlaczego ktoś teraz cos pisał o złym traktowaniu ale jaki bezpośredni wpływ na takie sytuacje może mieć sam dział personalny? Chce się upewnić, ponieważ widziałam taka ofertę do placówki przy Kopernika. Mam doświadczenie z podobnego stanowiska a że mieszkam niedaleko zastanawiam się czy by nie aplikować. Jest tu ktoś kto mógłby polecić? Jaka występuje ogólna atmosfera na dziale?

Była
@Katy

Ogolnie o Kopernika bo pracowalam w kilku "dzialach" (usunięte przez administratora) i dyskryminacja , co pani każe stado zrobi , jak nie pasujesz do grupy , cała grupa przeciwko tobie , nie polecam , poza tym i tak ich maja przenieść więc nie patrz na to ze blisko ,

MB
@Była

Przenosza? gdzie? Teraz widzę ze cos ludzie zaczęli na forum szpitala pisać ale nic mnie o tych przenosinach nie jest wiadomo jeszcze. To już oficjalna informacja, która weszła? Co z pracownikami wtedy? Czy część personelu się zmieni?

Renata Wieczerzak
Inne

Chce ta droga podziekowac Lekarzom i Personelowi Szpitala Uniwersyteckiego za ich wysilek w ratowaniu zycia Mamy. A kiedy nie bylo to juz mozliwe sprawili, ze odeszla w najlepszych z mozliwych warunkach, bez bolu i cierpienia, godnie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ania
Inne

Nie polecam tego szpitala!!nowoczesnosc i przepych to nie wszystko!brak zrozumienia ,empati ,że pacjet to człowiek szukajacy pomocy to coś nowego dla lekarzy!!buta (usunięte przez administratora)

FF
Inne

Cześć, chyba wśród tych zapytań oraz opinii od pacjentów nie widzę takiej nawiązującej do działu IT? jaki obecnie funkcjonuje w szpitalu? Mam już doświadczenie z innej placówki i jak na razie przeglądam warunki, na stronie widnieją oferty dla czterech sekcji ale w żadnej z nich nie udało mi się odszukać niczego dla informatyka. Czy administratorzy danych są zatrudniani? Interesuje mnie głównie średni staż oraz potencjał zarobkowy, znacie przedziały placowe?

Opinia
Inne

Mimo tak wielu negatywnych wpisów zapewne mój nie będzie podzielał tej złej opini o szpitalu. Moja mama leżała na odziale zakażnym na oddziale wzmożonej opieki, przez długi okres. Nie spotkałam się jeszcze z tak pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Natomiast wielkie ukłony należą się dla Pani doktor Magdaleny Goździalskiej, która jest faktycznie lekarzem z powołania. Potrafiła wytłumaczyć przebieg leczenia w sposób ludzki nie burczą pod nosem, że nie ma czasu. Nawet w tak drobnej kwesti jak zmiana sali potrafiła zadzwonić do rodziny. Bogusława córka Ireny.

XO
Inne

Jeśli już w poprzedniej opinii była mowa o jakimś wymienianiu to jak oceniacie prace serwisanta w szpitalu? Jest teraz oferta w kontekście pracy przy urządzeniach klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Nie podano stawek ale widzę ze są świadczenia ze ZFŚS. Opiszecie zarobki? to stała podstawa czy zależy wszystko od tego jak człowiek się narobi? W opisie padło stwierdzenie, że to ciekawa pełna wyzwań praca, często jest cos do naprawy?

Klocek

Szpital wymaga gruntownego " sprzatania "z kadry kierowniczej i wymiany na swieza krew ktora bedzie zajmowac sie tym co wazne a nie udawaniem , ze sie cos robi.

Nadia
Inne

Hej, różne opinie o atmosferze widzę, akurat interesuje mnie praca w dziale administracji. Tam jest dobra atmosfera w biurze? Obowiązków całkiem sporo w ogłoszeniu, więc ciekawi mnie czy stawki są wysokie. I czy poza pensją są premie, dodatki roczne? Bonusy na święta?

Zostaw merytoryczną opinię o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kopernika 36
    31-501 Kraków
  • NIP: 6751199442 KRS: 0000024155

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188