Opinie o Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz w Olsztyn

Zaciekawiło mnie to, że ubojnia ma status zamknięcia w wizytówce google, myślałem ze może tu się czegoś więcej o tym dowiem, ale tu komentarze są jeszcze dawniejsze. Czy ktoś jest zorientowany w tej sytuacji? nie będą szukać na ubój?

Matiu Nowy wpis

Jestem doświadczonym wykraywaczem drobiu , czy firma szuka takich osób i na jakie zarobki mogę liczyć

Krystyna Nowy wpis

Cześć, powiedzcie mi proszę o swoich doświadczeniach z tą ubojnią drobiu. Nurtuje mnie to, czy praca w takim miejscu jest bardzo stresująca i czy obciąża psychicznie. Najlepiej będzie dowiedzieć się tego z doświadczeń pracowników firmy. Możecie proszę coś o nich powiedzieć?

ja Nowy wpis

@Adek nie dostaliście odpowiednich strojów do takiej pracy??

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Adek

Niby taka dobra firma że z olx nie ma chętnych kierowców do pracy to szukają w urzędzie pracy brawo może ktoś naiwny się znajdzie.isobiscie nie polecam byłem tam i pojechałem w 1 trasę z jednym panem wiedzlismy odpady do grojca oczywiście bez jakiegokolwiek ubioru zabezpieczającego nas przed to Padluna i krwią która spływają po pace nie wspomnę o aucie który się rozpada oczywiscie to byla moja jesyna trasa w tej firmie i nie polecam

Brutus

(usunięte przez administratora) ludzi oraz firmy z którymi współpracują auta to szroty A chłodnie którymi wozi się drób nie są myte i dezyfekowane latem wozone są tam nie tylko kurczaki ale i robactwo czyli muchy i larwy,smacznego wszystkim,.oczewiscie lekarz weterynarz jest ale co on może jak mu płacą jedynie w nosie podlubac.dobrze że jeszcze żadnemu kierowcy nie stała się krzywda A były już takie przypadki że coś odpadło cud ale jak się ma za kolegę szefa stacji diagnostycznej w Krysgumie to się ma i przegląd. Firmą Kondratowicz pamiętajcie że ta firma funkcjonuje dzięki ludzkiej krwawicy A nie dzięki wam wy tylko mieliście pomysł i tyle ja bym się wstydził

@Brutus

Szanowny Panie, nasza firma nie stosuje praktyk, o których Pan wspomniał. Przytoczone wpisy nie mają żadnych podstaw faktycznych oraz prawnych i prawdopodobnie pochodzą od osób trzecich, które nigdy nie pracowały w naszej firmie i nie wiedzą, jakie standardy w niej obowiązują. Wpisy mają na celu zdyskredytować naszą firmę w oczach potencjalnych pracowników i potencjalnych klientów. Podkreślenia wymaga, iż w przypadku braku podstaw w zakresie kierowanych powyżej zarzutów do firmy Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz, takie zachowanie będzie naruszać dobra osobiste firmy i będzie mieć charakter przestępstwa pomówienia stypizowanego w art. 212 oraz art. 216 kodeksu karnego, w związku z czym zostaną podjęte stosowne kroki prawne względem autora wpisu i wyciągnięte konsekwencje.

Kacper

@mietek a możesz podać powód dlaczego masz takie zdanie o firmie ?

Stefan
@Kacper

Czy to aby rozwijająca się firma bo z tego co wiadomo to cofneliscie się o kilka lat wstecz z zarobkami nie wspominając o autach no i z tego co mi wiadomo to nie ma w tej firmie naczep ani przypisanych aut chyba że do mycia no i czasami warto posłuchać swoich pracowników co mają do powiedzenia bo jeszcze trochę i uciekną wam najlepsi jakich mieliście

@Stefan

Cezar

Szukasz normalnej pracy to nie w tej firmie kłamią na każdym kroku płacą pod stołem na początku jesteś dobry wielkie obietnice umawiasz się na daną stawkę z szefem A on po 3 miesiącach obznajmia że jedna nie i dostajesz to co wyjeżdżisz czyli kilometrówka ale jej nie wyjeżdżisz bo firma traci klientów i siedzisz w domu pod telefonem 24 na dobę za darmo samochody to trupy brak ubrań roboczych szef kłamią w żywe oczy A synowie to imbecyle którzy nic nie potrafią jeśli chcesz normalnie pracować to nie polecam

@Cezar

Tadeusz w czym mogę pomóc

To wszystko prawda już w samych ogłoszeniach ktore dodają to kłamią naczepy jakie tam nie ma czegoś takiego rozwijająca się firma gdzie chyba upadajaca miła atmosfera tak jak pracujesz za darmo i nic nie mówisz .wynagrodzenie super gdzie w Michelin lepiej płacą nie trać czasu na tą firmę bo się przejdziesz od były pracownik mam nadziej że w końcu urząd skarbowy i inspekcja pracy no i bym zapomniał sanepid zapukaja do waszych drzwi

Ubojnia Kondratowicz
@Tadeusz w czym mogę pomóc

Borys

My Ukraińcy też mamy dość

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mietek

Nie pchaj sie tam. Lepiej isc na zasilek niz w skansenie pracowac

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz?

Murzyn

Najlepiej byc handlowcem z krwi i kosci bo takiej osoby brakuje,lepiej warsztatu pilnowac niz interesu.

Stefan

Możesz do teamu bezrobotnych dołączysz

Bartosz
@Murzyn

Czy firma obecnie szuka osób na stanowisko handlowca? Jeśli tak chętnie dowiem się jak wysoko ustawione są targety sprzedażowe i czy jest możliwość uzyskania premii. Odpowiadając bardzo mi pomożesz.

Czy firma Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

John

Jakie szkolenia? :D

ADRIAN 8

BRUNO TO NIE MA KILOMETRÓWKI .KTO TAM. PRACUJE ZA TAKI HAJS ?

Maciej
@ADRIAN 8

Wyjaśnisz o czym piszesz, bo z całą pewnością jest to niejasne dla tych, którzy liczą na aktualną opinię na temat tej firmy? Mówisz tutaj o stanowisku kierowcy? Jakie jest ogólne wynagrodzenie w tej firmie i stawka za 1 km?

ADRIAN 8
@Maciej

Chodzi o stawkę za km i jak dużo jeździcie w miesiącu tzn ile średnio można wyjeździć z tej kilometrówki co przekłada się na miesięczne zarobki.tzn interesuje mnie zarobki po wyżej 4 tys minimum czy jest sza są na taka pensję i czy więcej również?

X praca

Teraz ta stara wied.ma szuka w internecie głupiego na magazyniera.Podała 3600 brutto że będzie ten pracownik zarabiał a w rzeczywistości mu w umowie napisze najniższą krajowa (2250 brutto-1634netto) i do ręki mu da do tego 900 złotych "pod stolikiem" ...

X praca
@X praca

Jak mu da te 900 złotych :-) Może powiedzieć że kilka pojemników z mięsem brakuje i mu odejmie z tej kwoty wartość tego mięsa.A kto jej udowodni że nie brakuje,będziesz się kłócił ,szarpał z nią :-) Stara oszustka,dlatego się trochę dorobiła już przez takie rzeczy.To są mate.i.liści nawet na święta nic nie dadzą.We wszystkich firmach dają bony,gotówkę albo jakieś paczki a tu nawet reklamówki mięsa nie dadzą...

Zen
@X praca

Zgadza się,ona tak robi .

@X praca

Nie dadzą to jedno mnie to trąca...Ale żeby kupować taniej u konkurencji niż tam gdzie się pracuje ? Żadnego rabatu?o0

Bruno
@X praca

W całej Polsce w ten sposób działają JANUSZE I GRAZYNY ,,biznesu.Takie cos powinno byc karane wysokimi grzywnymi.Wredna baba to prawda.

Adrian 8

Ktoś się orientuję jakie są średnie zarobki kierowcy w tej firmie?

Słyszałem sporo dobrego o firmie i dziwią mnie te opinie.

Witam. Widziałem ogłoszenie że firma szuka kierownika/mechanika. Ktoś może mi powiedzieć jak aktualnie wygląda praca na warsztacie i czy warto się tam zgłosić?

Pan

Jeszcze trochę i sami Ukraińcy będą tu robić,w umowie najniższa krajowa reszta pod stolikiem.Tak ta stara ję.za oszukuje państwo.

@Pan

Jak już to nie Ona oszukuje państwo tylko państwo oszukuje nas ...płacimy podatki zusy srusy a do lekarza i tak trzeba chodzić prywatnie lub rok czekać...po 2 są kalkulatory brutto /netto i sobie sprawdź ile państwo zabiera Twoich pieniędzy i ile pracodawcą na Ciebie łoży...emerytury i tak nie dozyjesz a po 3 to jest kwestia do gadania możesz mieć lepsza umowę wystarczy się określić lub zmienić pracę...aczkolwiek słyszałem że Ukrainiec ma lepsza umowę niż zwykły pracownik który robi tam od kilku lat .nic pewnego.

Kierownik

Michał... dla tego wszyscy normalni z stamtąd uciekli,Ciebie zwolnili a tydzień później szukają mechanika najlepiej 2...wzywając nowego mechanika od (GRUBASKÓW)...który pewnie też długo psychicznie nie wytrzyma ...co do list z godzinami pracy ...jeżeli ich nie ma to jak pracownicy są rozliczani za swoją pracę? Za ładne oczy jak Borys? Który zamówić części nie potrafi i pisać po pl....jak się zatrudnialem to były pracownik powiedział mi.. będziesz dobrze żył z kierowniczka będziesz miał dobre trasy ...kierowcy są faworyzowani widać to po trasach i wypłatach ...jak podpadniesz to masz (kare) hahaha i siedzisz w domu lub dostajesz ochłapy. JAK NIE WCHODZISZ DO CZEKOLADOWEJ GROTY TO JESTEŚ NIKIM...jak tak dalej będzie to pan śpiący syn sam będzie zapiepszał...szkoda tylko że nie ma pojęcia o zwykłej pracy."ZAWÓD SYN"

Wafel
@Kierownik

Najlepsze jest to że Ukrainiec wiedział że nie wypłaca Ci całej kasy bo wspominał o tym dla jednego z pracowników ,po 2 slawek wiedział o tym że Cię zwolnią zanim się o tym dowiedziałeś...Janek jest następny do odstrzału...Super robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz?

Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz
3.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 97
    10-020 Olsztyn