Opinie o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jarosław Zych Firma Zychbud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Klient Nowy wpis

Kto wywiózł mój materiał za który zapłaciłem wam a nie dostałem go do dnia dzisiejszego

Kainka Nowy wpis

A czy Pani wie co tam się obecnie dzieje?

Dominik

Ja również czekam na pustaki. Kiedy odbierzecie telefon??? Cały skład jest zamknięty! O co tu chodzi! Ja zapłaciłem za pustaki tylko u was czekają. Otwórzcie a sam je wywiozę jak nie macie kierowców.

Aga
@Dominik

Jesteśmy w takiej samej sytuacji. Faktury opłacone pustaki miały czekać na nas a tu komoletny brak kontaktu, byłam na miejscu skald nieczynny. Telefony nie odpowiadają. Chcemy towar za który zapłacilismy!

@Aga

Też jesteśmy w takiej samej sytuacji. Zgłosili Państwo sprawę na Policję?Wiadomo coś?Czy jest utworzona jakaś grupa osób w takiej sytuacji?

Rysiek

Tak jest grupa na fb

@Rysiek

Mogłabym prosić o nazwę albo link?

Rysiek
@Magda

Grupa jest na messenger proszę podać imię nazwisko to panią dodam

@Magda

Ja tez prosze o linka. Pozdrawiam,

Rysio
@Krzysiek

Ja też potrzebuję linka

@Rysiek

Prosze o kontakt do grupy

Krystian
@Rysiek

Witam można link do grupy też chce się dowiedzieć jak państwo postępują w tej sprawie. Też jestem stratny o ponad 2 tys zł

tom
@Rysiek

Proszę o dodanie do grupy też zostałem (usunięte przez administratora) na kupnie pustaków Stonawski Tomasz

Ewela34

Proszę o link do grupy na Facebooku, Ewelina Ciuruś

@Ewela34

Proszę napisać na fB do Szczepan Klisiewicz, jest kilka Pan o takim imieniu i nazwisku, nie wiem która to Pani.

Iwona Nowy wpis
@Dominik

Firma zamknieta a policja umorzyla sprawy bo podobno wlasciciel wyjechal i jest nieosiagalny

Rysio

Proszę o link do grupy

Czy kandydat na stanowisko Dostawca w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Lesnylud

To samo co wszyscy. Proszę o dołączenie do grupy

@Lesnylud

Napisz meila na gore11@wp.pl z linkiem do profilu FB.

Patryk

Gdzie trzeba zrobić badania wstępne ?

tom

Proszę kontakt i dołączanie mnie do osób poszkodowanych również zostałem poszkodowany i nie wiem co dalij może mi ktoś poradzić jak otrzymać jakieś pustaki lub pieniądza

Zzz
@tom

Zglos sprawe na policje juz nas jest spora liczba poszkodiwanych osób Policja w Gorlicach

Anka

(usunięte przez administratora) Rzeczywiście może razem zdziałamy więcej. Mogę prosić o namiary na grupę

@Anka

Proszę o meila na(usunięte przez administratora)z linkiem do profilu fb. Dodam Panią.

Klient
@Anka

Masz namiary na grupę?

Wszystkie osoby poszkodowane przez firmę Natum Jarosław Zych proszone są o kontakt z KMP w Gorlicach.Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze dla prokuratury.

Wiesiek
@Tomek

Czlowiek pracuje na pieniądze kilka lat a taka (usunięte przez administratora) go okrada

Gore11@wp.pl

Proszę o meila na gore11@wp.pl z linkiem do fb.

PAULINA

Co Wy na to aby utworzyć jakąś grupę na messenger albo grupowego maila i tam wszyscy poszkodowani mogliby wymieniać się informacjami

Mateusz

Dobry pomysł :)

wert
@PAULINA

Witam, ja też kupiłem pustaki, przywieźli pierwszy transport dwie palety sie rozsypały taki to był materiał, a na reszte nie mogłem sie doczekać korekty mi nie chcą zrobić nie odbierają telefonów jak odbierze to niby magazyn tak że zero kontaktu też nie wiem jak sobie z tym poradzić?

Nikikom

Proszę o link do grupy

@Nikikom

Również proszę o link do grupy.

Kkkk

Jaki link do grupy ?

boss

Ale numer wykręcił !!! kasy już raczej nie zobaczycie

An
@boss

A skąd to niby wiesz?

Krzysiek

Mamy powazny problem z ta firma, ani materialu ani kasy,i nie ma nadziei ze cos odzyskamy,sprawa zgloszona ale nic nie obiecuja,

Magda

Proszę o dolonczenie mnie do grupy

Krzysztof

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka i to na dużą kasę proszę o dołączenie Mnie do grupy

Slawo

Dramat,niesamowity oszust,kasa poszła się jebać,materiału niema i brama zamknięta,Zawinął się z kasą i zniknął.

Slawo@

Prośił bym o wysłanie na e-maila,(usunięte przez administratora)

Slawo@

Prośił bym o dołączenie Mnie do grupy,byłem na komendzie w Gorlicach ale powiedzieli że muszę emaila wysłać bo jest korona i nie przyjmują zawiadomień.

Dawid

Proszę o dołączenie mnie do grupy.. Również mam ogromny z (usunięte przez administratora)zychem

Jestem w podobnej sytuacji jak poprzednicy. Materiały opłacone bez jakiejkolwiek możliwości kontaktu z firmą Zychbud. Proszę o dołączenie mnie do grupy.

@Marcin

Proszę o meila gore11@wp.pl z linkiem do fb. Albo imię i nazwisko.

@Gore

Wysłane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Zych Firma Zychbud - Szymbark

• Jak się pracuje w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Zych Firma Zychbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Jarosław Zych Firma Zychbud
3.8/5 Na podstawie 71 ocen.
  • BN
    38-311 Szymbark