Opinie o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Jarosław Zych Firma Zychbud
4 51 76 5 1
Siwy Nowy wpis

Witam wszystkich nie dajcie się oszukać

Maria Nowy wpis
@Siwy

Wyjaśnij, co masz na myśli. Dlaczego ktoś miałby zostać (usunięte przez administratora) przez Zychbud, możesz podać jakiś przykład? Taka ogólnikowa opinia jest nieco mało wiarygodna.

Bolo
Nazwa działu: Handlowy

Ile można prosić o pustaki do jasnej Anieli. Ekipa ma przyjść a tych jak nie było tak nie ma.Telefonów nie odbierają i mają gdzies

Tomasz Nowy wpis
@Bolo

Proszę podać gdzie problem

Maria Nowy wpis
@Tomasz

Forum służy do wymiany opinii na temat pracodawców. Jesteś pracownikiem Jarosław Zych Firma Zychbud? Jeśli tak, to może powiesz coś o tym, jak oceniasz to miejsce pracy? Jakie warunki i wynagrodzenie proponują?

Łukasz
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) uwaga!!!

klient
Nazwa działu: Handlowy

Materiały budowlane w dobrej cenie, terminowa realizacja zamówienia. Solidna i rzetelna firma. Kontakt dobry polecam!

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marcin
Nazwa działu: Handlowy

Mam pozytywne zdanie - pomogli w wyborze, dali dobre ceny

aaa
Nazwa działu: Handlowy

czy zglaszal juz ktos z was sprawe na policje albo do adwokata . ta firma powinna byc jak najszybciej zamknieta zeby nie nabierali innych bo odzyskac pieniadze od nich jak na razie jest nie realne dlatego pytam czy juz ktos gdzies to zglaszal

Tak3Nie
agawa
Nazwa działu: Handlowy

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!! klient liczy sie tylko do momentu zapłaty, długi okres oczekiwania na pustaki ponad miesiąc, pomimo kilu telefonów w tygodniu i przypominania się o dostawę, dostawy nadal brak zasłaniają sie brakiem pustaków z cegielni, badź brakiem transportu. dzwoniąc do biura każdy mówi coś innego, dzwoniąc z innego nr o dziwo pustaki są i transport max do 2 dni... w ogóle nie dbają o klienta który już kupił pustaki, nie polecam płatności z góry za fakturę , omijajcie skład szerokim łukiem..

Tak6Nie1
adam
Nazwa działu: Handlowy

firma nie wiarygodna tylko naciagaja ludzi z daleka od nich nie polecam nikomu

Tak6Nie2
piotrek

witam nie polecam tej firmy zamowiłem pustaki 4 tygodnie temu na poczatku powiedziano ze dostawa max do 14 dni a juz jest 4 tygodnie i ciagle mowia ze na dniach przywioza nie dajcie sie nabrac a ekip co miala robic poszla gdzie indziej i wszystko sie odciaga

Tak8Nie2
Tomek
@piotrek

Witam auto czeka proszę podać gdzie gdzie miała być dostawą zaraz lądujemy i kierowca zawiezie .

TakNie3
@Tomek

wy dobrze wiecie dzwonimy po kilka razy dziennie na wczoraj miała być dostawa całego samochodu a tu pan mówi że tylko połowę dostał i niestety nie przywiozą chyba policja się tym musi zainteresować albo albo krajowy rejestr dłużników albo dobry adwokat. bo na fakturze wyraźnie pisze max 14 dni dostawa i podpisane przez sprzedającego . A co ciekawe telefony ciągle zajęte albo nie ma takiego nr

Tak2Nie
@piotrek

proszę też podać numer na który mam się odezwać w sprawie tych pustaków jeśli pan pisze że przywieziecie bo na te dwa które macie podane ciągle słyszę to samo co pisałem u góry

Piotr

W tej firmie maja Klienta głęboko w d**** Liczysz sie tylko do momentu zaplaty, pozniej sie martw! Uciekac jak najdalej

Nie polecam.

Zych

Dziękujemy za pozytywną opinię i nie wiarygodną Pozdrawiam Domki na Wzgórzach .

Marek Nowy Sącz

Witam Chciałbym bardzo polecić firmę Zychbud Pana Jarosława Zycha firma na wysokim poziomie ceny najlepsze w okolicy najlepszy skład budowlany,fachowe doradztwo miła obsługa wszystko dobrze zorganizowane zamówiłem pustaki na cała budowę domu zero problemów pustaki dotarły na czas wszystko sprawnie. Polecam wszystkim.

Tak2Nie4
Sylwia

Po 4 miesiącach oczekiwań na pustaka przywieźli 1500sztuk, było zamówione 2500. Teraz czekamy dwa miesiące i pozostałych nadal nie ma. Oczywiście zapłaciłem z góry. Żal ????

@Sylwia

Proszę o kontakt z biurem wyjaśnimy zaistniałą sprawę .A jeżeli konkurencja to miłego dnia życzymy

@Jarek

Niestety nie konkurencja. Mąż kontaktuje się z Waszym biurem. I podobno już dziś na 100%mają pustaki przyjść,chociaż nie chce mi się w to wierzyć bo takich dni było sporo a pustaków nadal nie ma.

Tak3Nie
@Sylwia

Witam od lutego cały zestaw jest w trawie ponad 20palet proponuję zabezpieczyć bo znowu okaże się że to jest 10 klasa hiii A co do oskarżeń proszę porozmawiać z osobą co zamawia towary A. Nie bawić się w głuchy tel.....dziwne jeżeli jesteśmy tacy nie solidni to po co skladacie następne zamówienia na cegłę .Proszę szukać sobie innego składu już więcej państwu nic nie sprzedamy .Pozdrawiam

Tak2Nie2
@Jarek

Bezczelny! Leży ponieważ 3razy z braku pustaka omawialiśmy ekipie, teraz musimy poczekać. I nie rozmawiamy o klasie pustaka oraz, co robię z zamowionym towarem! a o rzetelności Waszej firmy. Wczoraj przyjechały pustaki owszem, brakuje nadal ok 200sztuk. Chyba nie tylko my się zawiedlismy skoro jakieś głuche telefony Pan otrzymuje! A co do zamówienia następnego stwierdziliśmy że jak zamówimy dodatkowo na działówki to szybciej przywieziecie i tym razem po wszystkich perypetiach zapłacimy gotówką przy odbiorze ale nie...czekam jeszcze na pozostałe pustaki i nie chce już nic od Was kupować.

Jasiek

Witam ja polecam tą firmę pracowałem jako kierowca i bardzo dobre warunki POLECAM

TakNie2
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam. Miałem zacząć budowę po majowym weekendzie, towar miał być od połowy kwietnia na budowie. Odwołałem ekipę, bo nie mam pustaka. Pieniedzy z reszta tez nie.

Mariusz
@Jasiek

Witam proponuje panu kontakt w tej sprawie, ja też jestem poszkodowany 725583197

Tak2Nie
@Jasiek

Proszę o kontakt z biurem wyjaśnimy zaistniały problem A jeżeli to konkurencja życzymy miłego dnia

TakNie1
Mariusz

Proszę o kontakt osób poszkodowanych na nr 725583197 pozdrawiam

Jarek

Bardzo polecam, firma od lat obecna na rynku i cały czas na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie, nie ma sobie równych w naszym regionie. Miła atmosfera, fachowa obsługa i doradztwo

Tak1Nie6
Monika
@Jarek

Sam sobie Pan opinie wystawia gratulacje

Jasiek

Ale to jest forum pracownicze a uwagi do firmy należy kierować na inny adres.

Tak1Nie3

Kris
Nazwa działu: Finanse

Gdym przeczytał te opinie negatywne wczesniej, to bym nigdy nic w zychbudzie nie zamówił. Nerwy starcone. Ekipa mi zrezygnowała przez brak pustaka. Opóżnienie 2msce. Nie polecam zakupów w tym składzie.

Tak11Nie

@Kris

Zapraszamy do biura aby wyjaśnić zaistniałą sytuację

Tak1Nie1

Kris
@Jarek

A co tu wyjaśniać? najbardziej NIEsolidny skład z jakim do tej pory współpracowałem. (usunięte przez administratora) Pod żadnym pozorem nie płaćcie z góry całości za zamówienie, bo jak tylko dostaną wasze pieniądze, to kontakt się urwie całkowicie. A wy zostaniecie na lodzie.

kl

Polecam wszystko ok

TakNie3

Adam

Polecam wszystko ok

Robert

Fachowa pomoc i szybkie realizację. ceny ok

Adam

Duży wybór produktów. Ceny i obsługa ok

KL

wszystko ok

Hubert

Polecam! Przystępne ceny i szeroki asortyment

Mariola

Witam u mnie było 3 dni opóźnienia z dostawą, ale towar pierwsza klasa i kierowca podał tam gdzie chciałam! Polecam i Dziękuje:)

Olek

Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny. Polecam ;)

Arek

Polecam. Fachowa obsługa można negocjować ceny i szeroki asortyment budowlany.

Robert

Polecam Firmę Zychbud

TakNie2

Zostaw opinię o Jarosław Zych Firma Zychbud - Szymbark

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie