Opinie o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jarosław Zych Firma Zychbud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Klient Nowy wpis

Kto wywiózł mój materiał za który zapłaciłem wam a nie dostałem go do dnia dzisiejszego

Kainka Nowy wpis

A czy Pani wie co tam się obecnie dzieje?

Dominik

Ja również czekam na pustaki. Kiedy odbierzecie telefon??? Cały skład jest zamknięty! O co tu chodzi! Ja zapłaciłem za pustaki tylko u was czekają. Otwórzcie a sam je wywiozę jak nie macie kierowców.

Aga
@Dominik

Jesteśmy w takiej samej sytuacji. Faktury opłacone pustaki miały czekać na nas a tu komoletny brak kontaktu, byłam na miejscu skald nieczynny. Telefony nie odpowiadają. Chcemy towar za który zapłacilismy!

@Aga

Też jesteśmy w takiej samej sytuacji. Zgłosili Państwo sprawę na Policję?Wiadomo coś?Czy jest utworzona jakaś grupa osób w takiej sytuacji?

Rysiek

Tak jest grupa na fb

@Rysiek

Mogłabym prosić o nazwę albo link?

Rysiek
@Magda

Grupa jest na messenger proszę podać imię nazwisko to panią dodam

@Magda

Ja tez prosze o linka. Pozdrawiam,

Rysio
@Krzysiek

Ja też potrzebuję linka

@Rysiek

Prosze o kontakt do grupy

Krystian
@Rysiek

Witam można link do grupy też chce się dowiedzieć jak państwo postępują w tej sprawie. Też jestem stratny o ponad 2 tys zł

tom
@Rysiek

Proszę o dodanie do grupy też zostałem (usunięte przez administratora) na kupnie pustaków Stonawski Tomasz

Ewela34

Proszę o link do grupy na Facebooku, Ewelina Ciuruś

@Ewela34

Proszę napisać na fB do Szczepan Klisiewicz, jest kilka Pan o takim imieniu i nazwisku, nie wiem która to Pani.

Iwona Nowy wpis
@Dominik

Firma zamknieta a policja umorzyla sprawy bo podobno wlasciciel wyjechal i jest nieosiagalny

Rysio

Proszę o link do grupy

Czy kandydat na stanowisko Dostawca w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Lesnylud

To samo co wszyscy. Proszę o dołączenie do grupy

@Lesnylud

Napisz meila na gore11@wp.pl z linkiem do profilu FB.

Patryk

Gdzie trzeba zrobić badania wstępne ?

tom

Proszę kontakt i dołączanie mnie do osób poszkodowanych również zostałem poszkodowany i nie wiem co dalij może mi ktoś poradzić jak otrzymać jakieś pustaki lub pieniądza

Zzz
@tom

Zglos sprawe na policje juz nas jest spora liczba poszkodiwanych osób Policja w Gorlicach

Anka

(usunięte przez administratora) Rzeczywiście może razem zdziałamy więcej. Mogę prosić o namiary na grupę

@Anka

Proszę o meila na(usunięte przez administratora)z linkiem do profilu fb. Dodam Panią.

Klient
@Anka

Masz namiary na grupę?

Wszystkie osoby poszkodowane przez firmę Natum Jarosław Zych proszone są o kontakt z KMP w Gorlicach.Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze dla prokuratury.

Wiesiek
@Tomek

Czlowiek pracuje na pieniądze kilka lat a taka (usunięte przez administratora) go okrada

Gore11@wp.pl

Proszę o meila na gore11@wp.pl z linkiem do fb.

PAULINA

Co Wy na to aby utworzyć jakąś grupę na messenger albo grupowego maila i tam wszyscy poszkodowani mogliby wymieniać się informacjami

Mateusz

Dobry pomysł :)

wert
@PAULINA

Witam, ja też kupiłem pustaki, przywieźli pierwszy transport dwie palety sie rozsypały taki to był materiał, a na reszte nie mogłem sie doczekać korekty mi nie chcą zrobić nie odbierają telefonów jak odbierze to niby magazyn tak że zero kontaktu też nie wiem jak sobie z tym poradzić?

Nikikom

Proszę o link do grupy

@Nikikom

Również proszę o link do grupy.

Kkkk

Jaki link do grupy ?

boss

Ale numer wykręcił !!! kasy już raczej nie zobaczycie

An
@boss

A skąd to niby wiesz?

Krzysiek

Mamy powazny problem z ta firma, ani materialu ani kasy,i nie ma nadziei ze cos odzyskamy,sprawa zgloszona ale nic nie obiecuja,

Magda

Proszę o dolonczenie mnie do grupy

Krzysztof

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka i to na dużą kasę proszę o dołączenie Mnie do grupy

Slawo

Dramat,niesamowity oszust,kasa poszła się jebać,materiału niema i brama zamknięta,Zawinął się z kasą i zniknął.

Slawo@

Prośił bym o wysłanie na e-maila,(usunięte przez administratora)

Slawo@

Prośił bym o dołączenie Mnie do grupy,byłem na komendzie w Gorlicach ale powiedzieli że muszę emaila wysłać bo jest korona i nie przyjmują zawiadomień.

Dawid

Proszę o dołączenie mnie do grupy.. Również mam ogromny z (usunięte przez administratora)zychem

Jestem w podobnej sytuacji jak poprzednicy. Materiały opłacone bez jakiejkolwiek możliwości kontaktu z firmą Zychbud. Proszę o dołączenie mnie do grupy.

@Marcin

Proszę o meila gore11@wp.pl z linkiem do fb. Albo imię i nazwisko.

@Gore

Wysłane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Zych Firma Zychbud - Szymbark

• Jak się pracuje w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Zych Firma Zychbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Jarosław Zych Firma Zychbud
3.8/5 Na podstawie 71 ocen.
  • BN
    38-311 Szymbark