counter
4 71 168 5 1

Popularne opinie

piotrek

witam nie polecam tej firmy zamowiłem pustaki 4 tygodnie temu na poczatku powiedziano ze dostawa max do 14 dni a juz jest 4 tygodnie i ciagle mowia ze na dniach przywioza nie dajcie sie nabrac a ekip co miala robic poszla gdzie indziej i wszystko sie odciaga

Tak8Nie2
AS Q

OSTRZEGAM przed OSZUSTEM!!! Firma określa się jako rzetelna, a my od dwóch miesięcy nie mamy zamówionego towaru na kilkanascie tysięcy zł. Mają tysiąc wymówek, od "cegielnia nie wyprodukowała", "już w środę dostawa" aż po "przecież nic nie zamawialiście u nas". W tym momencie mamy miesiąc opóźnień na budowie, brak materiałów oraz pieniędzy. Sprzedają wirtualny towar, którego nie mają na stanie. Nie dajcie się naciągnąć!!! Mamy informacje od producenta, że te wymyślone opóźnienia nie istnieją.

Tak36Nie

Dominik

Ja również czekam na pustaki. Kiedy odbierzecie telefon??? Cały skład jest zamknięty! O co tu chodzi! Ja zapłaciłem za pustaki tylko u was czekają. Otwórzcie a sam je wywiozę jak nie macie kierowców.

Tak3Nie
klient

Materiały budowlane w dobrej cenie, terminowa realizacja zamówienia. Solidna i rzetelna firma. Kontakt dobry polecam!

Tak2Nie5

Wszystkie opinie

Dominik

Tak3Nie
Aga
@Dominik

Jesteśmy w takiej samej sytuacji. Faktury opłacone pustaki miały czekać na nas a tu komoletny brak kontaktu, byłam na miejscu skald nieczynny. Telefony nie odpowiadają. Chcemy towar za który zapłacilismy!

@Aga

Też jesteśmy w takiej samej sytuacji. Zgłosili Państwo sprawę na Policję?Wiadomo coś?Czy jest utworzona jakaś grupa osób w takiej sytuacji?

Tak jest grupa na fb

@Rysiek

Mogłabym prosić o nazwę albo link?

@Magda

Grupa jest na messenger proszę podać imię nazwisko to panią dodam

TakNie2
@Magda

Ja tez prosze o linka. Pozdrawiam,

Rysio
@Krzysiek

Ja też potrzebuję linka

@Rysiek

Prosze o kontakt do grupy

Krystian Nowy wpis
Klient
@Rysiek

Witam można link do grupy też chce się dowiedzieć jak państwo postępują w tej sprawie. Też jestem stratny o ponad 2 tys zł

Anka
 Problem

(usunięte przez administratora) Rzeczywiście może razem zdziałamy więcej. Mogę prosić o namiary na grupę

Tak4Nie1
Gore
@Anka

Proszę o meila na(usunięte przez administratora)z linkiem do profilu fb. Dodam Panią.

Klient Nowy wpis
Klient
@Anka

Masz namiary na grupę?

TakNie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Tomek

Wszystkie osoby poszkodowane przez firmę Natum Jarosław Zych proszone są o kontakt z KMP w Gorlicach.Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze dla prokuratury.

Wiesiek
@Tomek

Czlowiek pracuje na pieniądze kilka lat a taka (usunięte przez administratora) go okrada

Gore11@wp.pl Nowy wpis

Proszę o meila na gore11@wp.pl z linkiem do fb.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PAULINA

Co Wy na to aby utworzyć jakąś grupę na messenger albo grupowego maila i tam wszyscy poszkodowani mogliby wymieniać się informacjami

Mateusz

Dobry pomysł :)

wert
@PAULINA

Witam, ja też kupiłem pustaki, przywieźli pierwszy transport dwie palety sie rozsypały taki to był materiał, a na reszte nie mogłem sie doczekać korekty mi nie chcą zrobić nie odbierają telefonów jak odbierze to niby magazyn tak że zero kontaktu też nie wiem jak sobie z tym poradzić?

Nikikom

Proszę o link do grupy

@Nikikom

Również proszę o link do grupy.

Kkkk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Jaki link do grupy ?

TakNie1
boss

Ale numer wykręcił !!! kasy już raczej nie zobaczycie

An
@boss

A skąd to niby wiesz?

Krzysiek

Mamy powazny problem z ta firma, ani materialu ani kasy,i nie ma nadziei ze cos odzyskamy,sprawa zgloszona ale nic nie obiecuja,

Magda

Proszę o dolonczenie mnie do grupy

Krzysztof

Witam również zostałem (usunięte przez administratora) przez tego człowieka i to na dużą kasę proszę o dołączenie Mnie do grupy

Slawo

Dramat,niesamowity oszust,kasa poszła się jebać,materiału niema i brama zamknięta,Zawinął się z kasą i zniknął.

Tak5Nie
Slawo@

Prośił bym o wysłanie na e-maila,(usunięte przez administratora)

Slawo@

Prośił bym o dołączenie Mnie do grupy,byłem na komendzie w Gorlicach ale powiedzieli że muszę emaila wysłać bo jest korona i nie przyjmują zawiadomień.

Dawid

Proszę o dołączenie mnie do grupy.. Również mam ogromny z (usunięte przez administratora)zychem

Marcin

Jestem w podobnej sytuacji jak poprzednicy. Materiały opłacone bez jakiejkolwiek możliwości kontaktu z firmą Zychbud. Proszę o dołączenie mnie do grupy.

Gore
@Marcin

Proszę o meila gore11@wp.pl z linkiem do fb. Albo imię i nazwisko.

Marcin
@Gore

Wysłane :)

Darek

Również jestem poszkodowany przez to firmę, proszę dołączyć nie do grupy

Gore11@wp.pl
@Darek

Proszę o meila z linkiem do fb.

Rysiek

(usunięte przez administratora)osoby które chcą dołączyć do grupy proszą pisać na ten email

Ll
@Rysiek

Proszę Pana o sprawdzenie maila i dodanie mnie do grupy. Pozdrawiam

Agnieszka

też proszę o namiary na tą grupe na messengerze - jestem w tej samej sytuacji - brak kontaktu brak materiałów za które już dawno zapłaciłam

riko

Wszyscy udajmy się do prawnika tak jak kolega wyżej pisze i już.

OdajKase

Zakupiłem ustaki w 2018 do taj pory brak towaru i kasy. Sprawa wygrana w sądzie, komornik ma problem ze ściągnięciem kasy. :(

Karol

My również zostaliśmy na lodzie z pustakami zakupionymi u pana J. Dzisiaj w tej sprawie byłam na komendzie policji w Gorlicach, zostałam przesłuchana, zeznania złożyłam, pokserowali wszystkie dokumenty i mam nadzieję, że coś ruszy. Jeśli jesteście w podobnej sytuacji, zgłaszacie się na policję w Gorlicach im więcej osób poszkodowanych tym szybciej sprawa ruszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Zych Firma Zychbud - Szymbark

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jarosław Zych Firma Zychbud
4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • BN