Opinie o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jarosław Zych Firma Zychbud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Darek

Również jestem poszkodowany przez to firmę, proszę dołączyć nie do grupy

Gore11@wp.pl
@Darek

Proszę o meila z linkiem do fb.

Rysiek

(usunięte przez administratora)osoby które chcą dołączyć do grupy proszą pisać na ten email

Ll
@Rysiek

Proszę Pana o sprawdzenie maila i dodanie mnie do grupy. Pozdrawiam

Agnieszka

też proszę o namiary na tą grupe na messengerze - jestem w tej samej sytuacji - brak kontaktu brak materiałów za które już dawno zapłaciłam

riko

Wszyscy udajmy się do prawnika tak jak kolega wyżej pisze i już.

OdajKase

Zakupiłem ustaki w 2018 do taj pory brak towaru i kasy. Sprawa wygrana w sądzie, komornik ma problem ze ściągnięciem kasy. :(

Czy kandydat na stanowisko Dostawca w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Karol

My również zostaliśmy na lodzie z pustakami zakupionymi u pana J. Dzisiaj w tej sprawie byłam na komendzie policji w Gorlicach, zostałam przesłuchana, zeznania złożyłam, pokserowali wszystkie dokumenty i mam nadzieję, że coś ruszy. Jeśli jesteście w podobnej sytuacji, zgłaszacie się na policję w Gorlicach im więcej osób poszkodowanych tym szybciej sprawa ruszy.

Mateusz

macie jakies wiadomosci ?

Sławomir

Byłem na Komendzie,prosili o wysyłanie na adres komendy papierów,wyjaśnień i faktur.

Kamil

Zglaszaliscie już sprawę na policję?

GdzieMojePustaki

W przypadku posiadania informacji proszę o kontakt na adres (usunięte przez administratora)

ja także miałem wystawioną fakturę na Ceramik Południe

kleo

My mieliśmy ale nam zmienili. Tamta firma to jakaś wydmuszka, nip się nie zgadza

GdzieMojePustaki

Ja tez mam fakturę na ceramic południe. Telefony wszystkie możliwe wyłączone , brak kontaktu. Dziś byłam na miejscu i wszystko zamknięte, na bramie karteczka NIECZYNNE. Czy zgłaszacie sprawę na policje?

Mateusz

Jak ktos ma fakture wystawiona przez firme ZYCHBUD to tez moze dołaczyc ??

Może Pan powie jak się z Wami skontaktować, chce odebrać pustaki, bardzo pilne

Łukasz

Kiedy w końcu odbierzecie telefon???czekam na Pustaki już trzeci tydzień i cisza....

Natalia
@Łukasz

Zapewne prędko Pan ich nie otrzyma. Pan jak i wielu innych oszukanych. Jeśli ma Pan fakturę proszę na nią spojrzeć, ja płacąc I będąc w miejscu rzekomej firmy Zychbud w Szymbarku, na fakturze mam dane firmy Natum Plus. Później twierdzą, np tutaj w komentarzach, że posądzą za oszczerstwa, ponieważ nie z nimi była zawarta umowa. Rok czekam pustaki, o wartości 13 tyś zł. Stal dostarczyli po setkach telefonów , aczkolwiek zamówienie I tak przyszło niepełne. Setki telefonów dziennie, jeśli został cudem odebrany, obietnica dostawy " jutro ". Od dłuższego czasu walczymy tylko i wyłącznie o zwrot pieniędzy. Pism adwokackich ta jakże " poważna I rzetelna " firma nie odbiera. Więc myślę, że to mówi samo przez się.

Klient

Nie polecam tej firmy. Z rzetelnością, która się tak obnoszą mają nie wiele do czynienia. Od 08.02.2020 czekamy na pustaki. 20 palet przywiezione po kilku telefonach. Do dziś - połowa marca - nie otrzymaliśmy brakujących 6 palet. Dzwonimy po kilkanaście razy - za każdym razem totalna olewka I zapewnianie że będą na drugi dzień. I tak już od kilku tygodni.. Totalny brak szacunku dla klienta. Niestety nic innego nie pozostaje jak zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów. NIGDY NIE PŁACIE Z GÓRY ZA CAŁY TOWAR

Wojtek
@Klient

Witam czy towar doszedł ? Bo z opini wynika że nie Pozdrawiamy firma Zychbud

Maria

Znalazłam stronę internetową firmy Zychbud, ale niewiele w sumie można się z niej dowiedzieć, jeśli chodzi o zatrudnienie. Dlatego w pracownikach nadzieja! Czy znajdzie się tutaj na forum ktoś, kto pracuje aktualnie w tym miejscu i chciałby napisać, czy poszukiwane są nowe osoby do pracy, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Zych

Pozdrowienia dla wszystkich niezadowolonych i oczywiście zadowolonych wspaniałych innych klientów.Dobrych zdrowych i radosnych świąt i pozdrowienia dla portalu Gowork.Nacagaczy i oferujących za 1500zl wycofanie negatywnych opini .hii

Sylwia

Po 4 miesiącach oczekiwań na pustaka przywieźli 1500sztuk, było zamówione 2500. Teraz czekamy dwa miesiące i pozostałych nadal nie ma. Oczywiście zapłaciłem z góry. Żal ????

@Sylwia

Proszę o kontakt z biurem wyjaśnimy zaistniałą sprawę .A jeżeli konkurencja to miłego dnia życzymy

@Jarek

Niestety nie konkurencja. Mąż kontaktuje się z Waszym biurem. I podobno już dziś na 100%mają pustaki przyjść,chociaż nie chce mi się w to wierzyć bo takich dni było sporo a pustaków nadal nie ma.

@Sylwia

Witam od lutego cały zestaw jest w trawie ponad 20palet proponuję zabezpieczyć bo znowu okaże się że to jest 10 klasa hiii A co do oskarżeń proszę porozmawiać z osobą co zamawia towary A. Nie bawić się w głuchy tel.....dziwne jeżeli jesteśmy tacy nie solidni to po co skladacie następne zamówienia na cegłę .Proszę szukać sobie innego składu już więcej państwu nic nie sprzedamy .Pozdrawiam

@Jarek

Bezczelny! Leży ponieważ 3razy z braku pustaka omawialiśmy ekipie, teraz musimy poczekać. I nie rozmawiamy o klasie pustaka oraz, co robię z zamowionym towarem! a o rzetelności Waszej firmy. Wczoraj przyjechały pustaki owszem, brakuje nadal ok 200sztuk. Chyba nie tylko my się zawiedlismy skoro jakieś głuche telefony Pan otrzymuje! A co do zamówienia następnego stwierdziliśmy że jak zamówimy dodatkowo na działówki to szybciej przywieziecie i tym razem po wszystkich perypetiach zapłacimy gotówką przy odbiorze ale nie...czekam jeszcze na pozostałe pustaki i nie chce już nic od Was kupować.

Pora na doktora hiii

Jarek

Bardzo polecam, firma od lat obecna na rynku i cały czas na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie, nie ma sobie równych w naszym regionie. Miła atmosfera, fachowa obsługa i doradztwo

@Jarek

Sam sobie Pan opinie wystawia gratulacje

@Monika

Pora na doktora hiii

Darek

Polecam dobry skład i dobre ceny

Jarek

Witam jakoś Pana nie kojarzę By Pan kupował coś w Firmie Zychbud ale po Aj.Pi komputera jest Pan właścicielem Firmy El-Maxi Tomasz Dumański w Radłów Adres: ul. Szpitalna 4 Radłów NIP: 8731108555 REGON: 120690240 Proszę się zastanowić co Pan pisze .mam nadzieję że jest Pan zdrowy.Pozdrawiam

@Jarek

Witam,widzę że adres dostawy Pan ma ,proszę o dostawę zaległego towaru.

Leier
@Jarek

Po "Aj Pi" :) to można sprawdzić dostawcę Internetu (ISP) , a nie użytkownika końcowego. Ale do tego potrzeba trochę "Aj Qiu". Pozdrawiam uczciwych.

@Jarek

Tak Panie Prezesie,ustawa o RODO Pana nie obowiązuje,wpis drukuje jako dowód w sądzie,pozdawiam.

@Leier

Dzięki za wpis.

@Tomek

Witam. To Pan nie chcę reklamy firmy Chyba nie ma Pan nic do Ukrycia To Pan oskarża firmę Zychbud i i zniesławia która nie prowadziła transakcji z Panem a to podlega pod paragraf .Pozdrawiam

@Jarek

Denerwujemy się? Nie dziwie się.Pozdrawiam.

Alan

Polecam firmę Zychbud czytając te negatywne posty to uważam że kogoś strasznie coś boli może zazdrość. Skończyłem dom z garażem i nie mogę nic złego opowiedzieć o tej firmie .

Witam, od 498 dni Jarosław Z. prezes firmy ,,Natum '' zalega mi z dostawą 20 palet pustaków Leier, uczciwość firmy do samodzielnej oceny,mój tel 606973011

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Zych Firma Zychbud - Szymbark

• Jak się pracuje w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Zych Firma Zychbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Jarosław Zych Firma Zychbud
3.8/5 Na podstawie 71 ocen.
  • BN
    38-311 Szymbark