Opinie o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

"Głęboko wierzymy, że najlepszą referencją dla Firmy są jej pracownicy, wartości i kultura organizacyjna, jakość produktów i wyniki biznesowe. Dlatego też przede wszystkim skupiamy się na rozwijaniu i ciągłym usprawnianiu tych obszarów."

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

Monia

Część wszystkim:) w piątek mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowiska przedstawiciela medycznego. Jakich pytań mogę się spodziewać? Proszę pod powiedźcie na co zwrócić uwagę kiedy będę się przygotowywać do rozmowy:)Nigdy nie byłam na rozmowie o wyżej wymienione stanowisko.

Lokals

@emilia, dziękuję za podpowiedź. Już zasiliłem ich bazę w moje CV :-) Pozdrawiam z Wielkopolski.

Lokals

Tak, ale takiego specjalisty nie poszukują na terenie Wielkopolski. A chętnie bym aplikował :-)

Lokals

Cześć. Właśnie poszukują do linii CNS/pain na teren Kalisz/Sieradz. Czy ma ktoś wiadomość, jakie są warunki pracy w tej linii? Płaca, ekipa, kierownik, narzędzia pracy?

Przedstawiciel medyczny

2 etapy, kierownik i field force, potem HR.

Pytania standard. HR bardzo drazy daty z cv, jak tylko jest jakas drobba niezgodnosc przepytuje.Nawet milo.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olaf

Praca w Sandozie to beznadzieja. Szczególnie irytuje brak porozumienia pomiędzy tzw.kierowniczką Joanną P., a pracownikami na jej zmianie.Ta "kobieta" nie potrafi spokojnie wytłumaczyć pracownikowi danego problemu odnośnie produkcji. A dlaczego?-ktoś zapyta.To proste-ponieważ nie zna się na procesie i tyle.Dla niej liczą się procedury wyuczone najlepiej na pamięć :-).A poza tym jest niemiło nastawiona dla osób nowych, uczących się.Generalnie nie można na nią liczyć, w żadnym aspekcie zawodowym.Nie polecam współpracy z tą panią.

Szokuje mnie twoj wpis, biedny człowiek bez samochodu, ale zapominasz ze ten samochod nie jest do wozenia tylka po miescie tylko jest to narzedzie pracy i to ciezkiej. A jak zaczniesz w sandoz to lekko nie bedzie i sa tacy, ktorych nawet kasa nie jest w stanie zatrzymac.

no łał

WOW !!! Pensja i samochod , no rzeczywiście ciekawie to wyglada hahahaha

Yeti

Hej podobno prowadzona jest rozmów kwalifikacyjna na PF od Rx na zachodniopomorskie wiecie coś na ten temat jaki kierownik jak poprzedni PF na tym terenie pracował pisze jako PF z 8 letnim doswiadczeńiem w tej branży Warto .....dzieki

aaaaaaaaaaaaaaa

to pani kierownik , ktora sie broni i donosi klamstwa na PM UMOCZONA JEST PO USZY , TO SCYZORYK

aa
@aaaaaaaaaaaaaaa

ta pani kierownik każe płacić w sieciach za RX!

galicja

To trzeba na takiego kierownika napisać do szwajcarow. Czy pan kierownik jest z południa ?

aaaaaaaaaaaaaaaj

beda zwalniac regionalnych -nierobow co maja programy naprawcze nalezy im sie ,co kaza wpisywac wizyty podwojne ,a fizycznie ich nie ma ,co obiadki kupuja dla rodzin a PM powiedza ,ze kasy nawet na kawe nie ma

!

wiem ale nie powiem. To ściśle tajne.

aaaaaaaaaaaaaa

czy ktoś coś wie i się domyśla jakie zmiany maja nastąpić??? zwolnienia czy jak?

swój

Sądząc po dacie wynagrodzenia i po ilości wizyt już widzę, że nie pracujesz w Sandozie, albo jak pracowałeś to dawno temu.

kolega z Sandoza
@swój

do "swój" a co z datą wynagrodzenia jest nie tak skoro płacą ok 25-26 czyli około 14 dni przed 10. wizyty sa 11+3 wiec chyba nie wiesz co piszesz. zgaduj zgadula czy jak?

Zuzia lala nieduza
@swój

Chyba jesteśmy bąrdzi radzi mało wymagający i Sandoz to twoja jedyna szansa ogolńie firma to teraz porażka premie nieosiagalne nerwy stres zawały wypadki w pracy to jest sandoz

ktos

Coś nie słychać nic o tej żylecie z Bialegostoku ktoś coś wie?

i po
@ktos

ŻYLETA Z b-stoku jescze tnie , ale juz się wykrwawia sama bo zmarszczki na czole pojawiły sie nagle , chyba juz wie ze ...

R.P.

Rafał P. wraz z Aurorą L. przeszli do KRKA..nie wiem czy RP sam odszedł ale Aurorę L. ściągnął Rafał do KRKA.Jak wiecie Aurorę chcieli wyrzucić za mobbing ale poszli jej na rękę i sama złożyła wypowiedzenie bo nie chcieli w Sandoz-ie sprawy o mobbing.Teraz to samo robi w KRKA,a Rafał P. przymyka oko na jej działalnia. To patologia

Nieważne

Tak oto "twórca" stał się tworzywem...zabrakło miejsca w autobusie. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.

Były Rep Allergana

Czy to prawda że dwóch menedżerow z Allergana przeszło do Sandoza ? Panowie RP i MB ?

Pablo

Pracowałem w Sandoz Otc ponad 4 lata, to co się dzieje w tym dziale to dno i wodorosty.Pan dyrektor T.B. rządzi jak Car, mając mierne pojęcie i jeszcze mniejsze doświadczenie o rynku Otc. Pani FF A. Ż. oczekuje bezwarunkowego posłuszeństwa i 24 godzinnej dyspozycyjności od kierowników regionalnych. Kierownicy regionalni mając nóż na gardle i zero kompetencji, w sposób chamski i czasami wręcz rynsztokowy postępują ze swoimi podwładnymi. Tutaj w szczególności wyróżnia się dwóch Panów: Pan Artur G."jak ci nie pasuje to wyp..... " i Pan Krzysztof C. " ja wiem że masz duży kredyt i musisz zapier... żeby go spłacać ". Takich przykładów można by podać wiele. Polecam wszystkim tym którzy nie mają rodzin,zainteresowań i 24h lubią spędzać w pracy.

Bil

Nikt nic nie wie? Bardzo proszę o odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Sandoz Polska Sp. z o.o - Pruszków

• Jak się pracuje w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sandoz Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandoz Polska Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Sandoz Polska Sp. z o.o