Opinie o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

"Głęboko wierzymy, że najlepszą referencją dla Firmy są jej pracownicy, wartości i kultura organizacyjna, jakość produktów i wyniki biznesowe. Dlatego też przede wszystkim skupiamy się na rozwijaniu i ciągłym usprawnianiu tych obszarów."

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

Mirosława

Czy w firmie stosuje się programy naprawcze?

Mania
@Tymekxyz

Cześć:) Ten program motywacyjny na jakiej zasadzie działa?

Zawiedziona/y kulturą org firm Nowy wpis

Szanowni Państwo, Z całym szacunkiem niedopuszczalnym zachowaniem jest, brak informacji zwrotnej w związku z rekrutacją. Nadmienię, że uczestniczyłam/em w rekrutacji na stanowisko Kierownika Sprzedaży. Zostałam/em zaproszona/y na 3 etap, czyli finał, tutaj zdecydowano się na inną osobę ( oczywiście to rozumiem). Poświęciłam/em czas na 3 etapy rekrutacji, urlop, etc a Państwo pomimo swoich zapewnień, ze do końca marca dacie znać - zero feedbacku. Jest to niepoważne, chamskie,aroganckie i zwyczajnie nieprofesjonalne.

Alutka Nowy wpis
@Zawiedziona/y kulturą org firm

Rozumiem Twoje rozgoryczenie. A czy możesz wspomnieć, na czym owe trzy etapy rekrutacyjne polegały i czy w finale omawialiście już kwotę Twoich zarobków? Niezwykle rzadko pojawia się szansa zapytania o takie rzeczy osoby kandydującej na kierownicze stanowisko w firmie.

Andżela

hej, czy istnieje jakaś szansa na otwarcie rekrutacji z początkiem roku lub nawet jeszcze i w tym na przedstawiciela handlowego lub handlowca? trochę poluje na ich oferty pracy, ale niestety nic nie ma. Ciężko utrzymać się na tym stanowisku u nich? Zachęcające jest to, że na stronie mają info o konkurencyjnych stawkach i to, że piszecie, że nie zwalniają od razu pracownika, ale są programy naprawcze. Dajcie też info jak u nich zarabia handlowiec, czy ma podstawę czy leci na samej prowizji od sprzedaży?

Miloszmilosz Nowy wpis
@Andżela

Nie powstają dodatkowe linie promocyjne, także wakaty pojawiają się wtedy gdy ktoś odchodzi ( a rotacja jest niska) lub ktoś idzie na dłuższe zwolnienie. W firmach farmaceutycznych stanowiska te nazywają się zazwyczaj przedstawicielem medycznym, nie handlowcem :-) Podstawa 9-10k w zależności od doświadczenia. Prowizje kwartalne, premie realne. Dobry socjal, super auta, firma z pewnością do polecenia. Ludzie pracują po wiele lat, wiec to o czymś świadczy

@Miloszmilosz

Jak wygląda kwestia prowizji w tym miejscu? Jeśli mowa o realnych premiach, to za co można je otrzymać? Są jakieś wytyczne do wglądu? :-)

Mila

Jaki wpływ ma ta osoba na zdrowie psychiczne pracowników? Możesz napisać konkretniej? A poza tym argumentem to też nie polecasz tej pracy, czy są jakieś aspekty, dla których warto jednak tutaj pracować? :) Rozwiń swoją wypowiedź, proszę.

Marta Stępniewska

Najlepsza firma w jakiej pracowałam! Świetne produkty. Plany realne do realizacji! Dbają o pracownika jak nigdzie,nie ma pomysłów nierealnych z czapy,które utrudniają życie a i socjal rewelacja! Będę wspominać z sentymentem❤️I szkoda,ze to było tylko zastepstwo????????‍♀️

@Marta Stępniewska

Długo trwało zastępstwo? Nie dało rady zatrudnić się na stałe jak praca taka fajna? Co wchodziło w socjal który chwalisz?

Przedstawiciel medyczny

2 etapy, kierownik i field force, potem HR.

Pytania standard. HR bardzo drazy daty z cv, jak tylko jest jakas drobba niezgodnosc przepytuje.Nawet milo.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista ds. Marketingu w firmie Sandoz Polska Sp. z o.o. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Kolo

Czy prawda że wywalają cała linie CNS na bruk? Jesli tak to czemu?

@karol

Na jakie auto może liczyć przedstawiciel handlowy ? Automat czy klasycznie manual ?

Tymekxyz
@@karol

To az tak istotne? Przedstawiciele manualne golfy, kierownicy oraz kasowie i kamowie, passaty w automacie.

@Tymekxyz

Ok, a jak z kwestiami technicznymi tych aut służbowych? Ogółem w dobrym są stanie? Firma zapewnia regularny serwis? No i jak z rozliczeniem paliwa, są karty paliwowe czy jak to działa?

Nie mają jaj

Słabe te wpisy Brak odwagi by napisać wynagrodzenie np. na KM Jakiś przedział podstawy Jaka premia brutto np za 100% realizacji

Mirosława

Czy w firmie stosuje się programy naprawcze?

BN
@Mirosława

Tak

Marzena
@BN

A na czym to polega w tej firmie? Możesz wyjaśnić? W sumie nie jestem w temacie.

Kk
@Mirosława

Stosuje

Zuza
@Marzena

Dostajesz papier z tym co musisz poprawić na 3 miesiące. Potem albo Ci zdejmą, albo kolejne 3 miesiace.

Elżbieta
@Zuza

Czyli tylko poprawiasz, a nie robisz innych czynności?

Zuza
@Elżbieta

Masz do poprawy KPI. Czasem możesz mieć i przez rok program motywacyjny.

Grzegorz
@Zuza

Nie pracuje w Sandoz, możesz wyjaśnić czym jest KPI i na czym polega ten program motywacyjny?

Tymekxyz
@Grzegorz

KPI to okreslenie na wskazniki efektywnosci, nie jest to pojecie „sandozowe”…

Mania
@Tymekxyz

Cześć:) Ten program motywacyjny na jakiej zasadzie działa?

Gabriela

A może ktoś wie jakie zarobki oferują dla przedstawiciela medycznego w Gorzowie Wielkopolskim, bo właśnie przeglądam ofertę? Ilu letnie doświadczenie zapewniłoby zatrudnienie, bo akurat to jest mile widziane?

Rejczel

Wielka Brytania testuje czterodniowy tydzień pracy.

Weronika
@Rejczel

To taka tylko informacja czy sugestia, że tutaj też możliwe, że to nastąpi? Ciekawa jestem co na to osoby, które by miały jedynie za dniówkę płacone..

Krzysiek

No chyba tak w tej firmie tylko jeszcze nie w Polsce. A teraz po ile godzin się dziennie pracuje? Tylko 5 dni czy wpadają czasem soboty? Ty wiesz?

Adek

Pojawiła się oferta na Wrocław na przedstawiciela medycznego - do jakiej linii?

Specjalista ds kluczowych klientów. Na jakie warunki można liczyć? Ile wizyt dziennie? Jakie auto służbowe? Na jaka podstawę można liczyć?

Kamila
@Paweł

Hej, a gdzie znalazłeś ofertę, bo przeglądałam ich stronę ale nic nie ma :( jestem zainteresowana stanowiskiem przedstawiciela

kikiki
@Paweł

Jeśli chodzi o auto to Passat. Ilość wizyt zależy od linii, ok 5-8. Warunki bardzo dobre- wynagrodzenie wyższe niż statystyczne w branży,.

Antoni
@kikiki

A targety jak ustawione? Do zrobienia bez problemu i dostajesz premie? Passata możesz wykorzystywać też prywatnie tylko paliwo twoje?

kikiki

Bardzo dobra firma. Konkurencyjne wynagrodzenie, dobre benefity, możliwość rozwoju. Kadra managerska, która słucha. Głos z pola jest słyszalny i często brany pod uwagę przy wprowadzanych zmianach. Oczywiście, są i minusy, ale patrząc na rynek, uważam, że warunki są dużo lepsze od konkurencji. Polakowi i tak nie dogodzisz. Sporo osób narzeka i głównie są to Ci, którzy pracują tu po ponad 10 lat, a niekiedy i bliżej 20. Podsumowując, polecam.

Grzegorz

Kto się orientuje i może podać kwotę wynagrodzenia na stanowisku " Global Business Partner, SCOUT Order mgmt.&Contract mgmt., Technology"? Ogłoszenie jest aktualne, a od kandydata oczekują między innymi doskonałej znajomości j. angielskiego i co najmniej 8-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami IT.

Klaudia

Dzień dobry, jak wygląda wdrożenie w firmie i benefity? Chciałabym zaaplikować, ale nie chcę znowu skończyć wrzucona w organizację bez chociażby szkolenia bhp...

Zainteresowana

Witam, od ostatnich wpisów o wysokości wynagrodzenia minęło już trochę czasu. Czy mógłby ktoś napisać na jakie wynagrodzenie na początek można liczyć na stanowisku przedstawiciela?

Czy nowo zatrudnione osoby w Sandoz Polska Sp. z o.o otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Po

Nie

PoPo
@Po

@Po to niby co według Ciebie dostają?

@PoPo

pewnie zlecenie ? co ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydatka

Na pewno do osób które się rekrutuje jest fałszywe. Jak nazwać osobę która podczas rozmowy kwalifikacyjnej mówi jedno A robi całkowicie co innego !!!.

Sowa

Taka, że przez teamsa zwalniają 70 osób w 15 minut ????‍♂️

Były

Zależy komu wchodzisz do lozka. Mozna wejsc kazdemu :)

Irena

A jak on się przejawia, tak w detalach? Możliwe, że to słowo wytną ci admini, więc jeśli przekażesz to w postaci konkretnych zachowań, dowiemy się, my-czytający, o co chodzi. Nie ukrywam, że mi zależy na takiej wiedzy...

Jak wygląda sprawa grafiku w Sandoz Polska Sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

DA

Na rękę idzie sobie tylko kadra managerska na samej gorze

Zostaw merytoryczną opinię o Sandoz Polska Sp. z o.o - Pruszków

• Jak się pracuje w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sandoz Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandoz Polska Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Sandoz Polska Sp. z o.o