Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Realista

Kolego Pozytywny, To co piszesz wskazuje raczej na tzw. pożytecznego idiotę niż optymistę. Spotkanie, o którym piszesz nie było ani rewolucyjne ani przełomowe. Było to typowa, zorganizowana przez Grubego nasiadówa podczas której zajmowaliśmy się biciem piany i innymi głupimi czasowypełniaczami. Jednym słowem było to marnowanie naszego czasu i pieniędzy SMC.

Pozytywny

Widzę, że ostatnie spotkanie i przedstawienie perpsketyw rozwoju oraz kierunku, w którym firma zmierza zatkało usta wszystkim intrygantom. Bardzo dobrze. Zachęcam do pracy w naszej firmie.

eS
@Pozytywny

chyba dobrze zakończyliśmy już proces naprawczy i oczyszczania struktur z mniej wartościowych dla nas osób. Teraz każdy dokładnie wie co ma robić i czego od niego firma oczekuje.A fachowe grono menadżerów jest od wspierania a nie gnębienia, pamiętajmy o tym. I taki apel, nie wypisujcie już tutaj żadnych negatywnych opinii,bo to naprawdę nie pomoaga, a przycuąga tylko specyficzny typ ludzi. Powodzenia !

@eS

O takie ESEMCE żeśmy walczyli.

@Pozytywny

A z kim żeście kolego Pozytywny walczyli?

@U.

Z wrogami dobrej zmiany

@Pozytywny

Chyba z wrogami "dobrej zmiany".

Słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię!!!

ereS
@Adam

tak,ale to ta od quadów,a nie automatyki

@ereS

A to przepraszam, mój błąd!!!

Fakap

A ja słyszałem, że firma ma bardzo złą opinię!!!

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Takamura ale po co, wielu osobom odpowiada stale stanowisko, wynagrodzenie i nawet nie chcieliby wiecej obowiazkow i stresu. A ci co beda chcieli to chyba znajda mozliwosc, a jesli nie to pewnie beda szukali gdzie indziej.

Takamura

Problem w tej firmie polega na tym, że nie ma tu ścieżek kariery. Nawet z biegiem lat nie ma gdzie awansowac wyżej. No może z inzyniera wsparcia zrobią cie starszym inzynierem ale potem juz nic. Inzynier sprzedazy a jest ich spora grupa, moze zostac liderem, a co z pozostalymi? dlatego tez wszyscy wyzej awansowani trzymają się oburącz swoich stołków, łypiąc jeden na drugiego podejrzliwie. Kierownik regionalny, raczej szanse na awans i rozwój mierne, dyrektor handlowy, przy dobrych wiatrach 2,3 lata i out. Pisanie o " możliwości rozwoju dla mlodych pracowników" to raczej mrzonki. Dobrze się okopać,nie rzucać się w oczy, przytakiwac, pisać często i dużo,to i z 10 lat się uda przetrwac. Jesli komus taka perspektywa wystarczy, nic tylko aplikowac

Gosc

Pracowałem w smc kilka lat, sam odszedlem z prywatnych powodow, ale nie wyobrażam sobie, że miałbym wypisywać takie rzeczy. Jeśli piszą to byli pracownicy to chyba czas aby zajeli się swoimi życiem i problemami, chyba ze ich zycie jest takie smutne i bez wiekszego celu. Jeśli to piszą obecni to im wspolczuje bo rynek jest otwarty i jeśli rzeczywiscie jest tak zle to spokojnie znajdziecie prace gdzie indziej, bo takie wpisy nie wniosa nic nowego czy lepszego.

C.
@Gosc

Czyli podsumowując, jak ci się nie podoba w SMC to wypad z tej firmy, a jak już nie pracujesz w SMC to wypad z tego portalu. Tutaj swoje wpisy mogą zostawiać jedynie zadowoleni pracownicy.

jeszczepracuje
@Gosc

a to ciekawe co piszesz, bo nie znam nikogo tutaj,kto po paru latach pracy w SMC sam z własnej inicjatywy odchodził. Tak to odchodzą tu ludzie po roku max 2 pracy,jesli mają szansę. Inni,są zmuszani ale w statystykach wygląda to tak,że 100% odeszło za porozumieniem stron. Może jednak ktoś wreszcie zdecyduje się na sąd pracy w takim przypadku, i powyciąga parę wstydliwych i niewygodnych spraw na światło dzienne.

U.

A najciekawsze jest to, że wielu słyszało o „wizji Grzesia”, ale nikt nie wie jak wygląda. Trudno nazwać wizją słowa „chciałbym byście sprzedawali więcej”, bo za nimi nie idą żadne pomysły jak to robić.

Dlaczego w KRS MPI widnieje jako prezes a nie GSW?

Kiszka
@anonymous

Bo MPI był Prezesem, a GSW nim nie jest. Jest jedynie Prokurentem czyli osobą, która nie odpowiada swoim majątkiem za firmę, a jedynie może w jej imieniu podpisywać zobowiązania.

@Kiszka

ale dlaczego MPI ciągle widnieje jako prezes? I kto jest obecnie prezesem, bo ten austryjak chyba nie?

CEO
@anonymous

a po co zmieniać,jeśli niedługo wróci?

Luk
@CEO

Heh, słyszałem ostatnio w firmie taki dowcip: "-Co powinien zrobić gsw żeby poprawić sprzedaż i nastroje ??" "- Odejść !!!!! :-))"

Bardzo dobra firma więc pewnie dobrze się tu pracuje?

Look back
@Zainteresowany

Ty jesteś ślepy, czy nie umiesz czytać?

vox populi vox dei

Po odejściu MPI nastała w SMC managerska próżnia. GSW jako manager nie jest w stanie jej wypełnić, bo nie realizuje podstawowych funkcji kierowniczych - niema pomysłów, niema inicjatywy, niema szacunku podwładnych, odgrodził się od pracowników murem swoich mysłowickich wasali i liczy na to, że potakując Austriakom przetrwa w tej firmie długie lata. W takiej sytuacji, naturalnym jest, że pracownicy próbują tę próżnię wypełnić typując kandydatów, którzy mogliby się sprawdzić na tym kluczowym dla rozwoju SMC stanowisku. Rzeczywiście, istnieje ryzyko, że GSW, jako słaby manager, będzie chciał się ze swojego otoczenia pozbyć silnych konkurentów jednak pomimo jego deklaracji, że AT pozwoliła mu zwalniać kogo chce, jest mało prawdopodobnym, że zdecyduje się na ten ruch. Wiadomo bowiem, że od jakiegoś czasu portal ten jest przez AT obserwowany i opinia pracowników w Polsce dociera do Austrii.

@vox populi vox dei

Nie ma się pisze oddzielnie.

To ja

Kolejny, cholerny dzień w SMC. Żeby przetrwać idę do Solniczki, czas przeleci i przynajmniej w żołądku coś będzie. Ktoś coś chce?

@To ja

Jestem przekonany że spacer dobrze ci zrobi. Jednocześnie przykro mi że nie układa ci się w życiu prywatnym i zawodowym.

Głodny? Chuba Gruby!
@Głodny

Głodny, zamiast szafować empatią, weź się do roboty, a nie ganiasz ciągle po knajpach (Solniczka, chińczyk) pomiędzy sesjami na strzelnicy.

@Głodny? Chuba Gruby!

I znów wychodzi zawiść, pójdę na strzelnicę, a inny dostaje strzała. Idę do Solniczki, innemu sól w oku. Naprawdę mi Cię szkoda.

Głodny

Dzisiaj środa, dzień chińczyka.

Ty

Bardzo głębokie i odkrywcze. Widać, że stoi za tym wpisem wielki umysł.

I znów Ja
@Ty

Umysł wybitny. Natomiast sam wpis odstający od reszty, rzetelnością, starannością, esencja prawdy życiowej oddająca realizm życia codziennego. Podobnie zresztą ten wpis niby nie wnosi żadnej treści do dyskusji a objętością może powalczyć o prym. A treść niczym latawiec na lekkim letnim wietrze, wznosi się i opada i gdy już każdy oczekuje końca, ten nie nadchodzi. Koniec przyszedł nagle...

A.D.

Witam slyszałem,ze powstaje dział Chłodnictwo Przemysłowe. Czy rekrutacja na kierownika już ruszyła, czy obejmie ją ktoś z obecnych pracowników? gdyby co to mam duze doswiadczenie w sprzedazy klimatyzatorów.

I znów Ja

Czy jutro jakaś rybka ? Może być w panierce.

Głodny

Będę jechał do Solniczki dziś. Ktoś chętny ?

Bajtel

Prawda jest taka, ze nawet tak dobry menager jak GSW nie wyrówna poziomu. Za wiodącym w całych zyskach firmowych oddziałem myslowickim w grze jest tylko jeszcze warszawski,a wrocławski nie mówiac już o wciąż dotowanym poznańskim nie ma z kim tak naprawdę konsolidować sił. Frustracje rodzą się własnie z tego,ze to nasz mysłowicki branch ciągnie cały ten wózek. P.S. a DK ma zupełnie inną funkcje niz generator zysku,ma być mentorem i wskazywac dzialania swoim podwładnym,bazując na wieloletnim socjologicznym własnym doswiadczeniu. i tyle.

@Bajtel

Co masz na myśli pisząc „nie ma z kim tak naprawdę konsolidować sił”. Pytam bo wgląda, że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz.

Do błyskawicy

Praca z kimś takim jak "błyskawica" jest zaszczytem. Kreowanie wizerunku firmy takimi fantastycznymi opowieściami działa na jej szkodę. Obojętnie co piszesz i będziesz pisał stanowi to o Twoim poziomie. A tak poważnie to Twoje opisy stanowią o tym że prawdopodobnie masz bardzo poważne problemy i polopiryna już nie pomoże.

Prawdziwy Ja

Zamawiamy dziś coś ? PS. Ten wcześniej to nie ja

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa