Opinie o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki w Kraków

echhh

Moe, ocenia się tu pracodawcę człowieku, a nie warunki dla Gości w Hotelu Senacki. Pomylileś fora...

nie polecam tej firmy grono bardzo dobrych ludzi się pozwalniało jak by się sprawie przyjrzeć to non stop potrzebują ludzi do pracy gdyby się dobrze pracowalo to by nie bylo takiej rotacji jak jest,patrzą w kamery wlepiają(usunięte przez administratora)więc to nie jest fer,bardzo duzo wymagają za małe pieniądze a na najwyższym stopniu obok właścicieli osoba zarządzająca nie ma skrupułów wywalania osób (usunięte przez administratora) Jak macie psychikę strasznie mocną i lubicie się katować psychicznie i robić to co nie macie w umowach polecam jak najbardziej (usunięte przez administratora)

winko

na pokojówke cie nie wezma bo pokojowki sa w filmach ;) troszke szacunku dla Pań Pokojowych to one odwalaja 70% roboty, najgorszej roboty...

Bohdan

Lepiej idż do innego hotelu !!!

Portier

Rekrutacja bardzo łatwa , troche ściemy. po angielsku nie sprawdzają. Standard czyli dlaczego chcesz pracować i oczekiwania finansowe

Gdzie wcześniej pracowałeś, oczekiwania finansowe.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
rada

Załóż własną firme, skoro wiesz jak ją prowadzić i sprawić, żeby pracownicy rzetelnie pracowali i atmosfera była miła. I jeszcze daj wszystkim godnie zarobić, opłać ZUS i inne opłaty.

były wariat - 2012-04-25 14:46:33 [usunięte przez moderatora]. ale co mnie ti juz interesuje. mam juz inna prace, leprza.jako nauczyciel polskiego?

były wariat

[usunięte przez moderatora] ale co mnie ti juz interesuje. mam juz inna prace, leprza.

Kaska

Praca jak praca

dziwne..

nie chodzi o zazdrosc, czasem tak bywa ze pracujesz a i tak cie nikt nie szanuje. a \"biurowcy\" wywyzszaja sie nad pracownikami z nizszych warstw. jest grupka osob naprawde bez zarzutow, reszte stanowia ludzie ktorzy nie maja o niczym pojecia i wprowadzaja to nowe systemy, ktore tylko powoduja zamieszanie i komplikacje.. brak jakiejkolwiek kompetencji i tzrezwego spijrzenia na swiat i pracownikow

tadam

a pracujesz na recepcji, że tak strasznie Ci przeszkadza, kto tam "naprawdę" rządzi:)?? to może pomożemy Ci szybciej zmienić pracę:)))żebyś się nie męczył dłużej skoro Ci tak źle:)

to najlepiej otworzyć swój hotel i wtedy decydować o tym kogo się zatrudnia. bo tak, to to co tu jest, jest tylko żałosne dla tych co to piszą. wylewają swoją gorycz i rozżalenie, bo stracili pracę. i po co?

zbychu

to nie jest kwestia tego, że ktoś komuś zazdrości kasy. Tu chodzi tylko o to że ci ludzie nie mają kwalifikacji i ochoty do pracy by tyle zarabiać.

te 100 tys. zł wydane rocznie na ptaka to wyrzucone pieniądze w błoto.[usunięte przez moderatora]

outkossak

a to jeden z ptoków pisał z pewnością :)

Ciekawe do jakiego grona zaliczał się Anonim?? Ale na pewno musiała to być osoba doskonała skoro tak ocenia innych :) Pozdro 600!

A teraz odchodzi jedyny profesjonalny pracownik tego hotelu - to już jes koniec. Nie ma już nic!

Zostaw merytoryczną opinię o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki - Kraków

• Jak się pracuje w Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Zobacz opinie na temat firmy Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Kandydaci do pracy w Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.

Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki