Hotel Perła ***

Kraków

Opinie o Hotel Perła ***

,jhbjk

trzy gwiazdki jak na polskie standardy to jest w miare okej moim zdaniem. bez szału, ale na pewno bedzie w maire schludnie, czysto i przyjemnie... :)

frajer

Wyzysk przez duże W, umowa zlecenie, praca ponad normę(kelnerzy),pokojowe na zmywaku(żenada),recepcja na kuchni wydaje śniadania no i na zmywaku- nie no to jest jakaś stołówka a nie hotel,te kilka dni spędzonych w tym miejscu to jeden wielki koszmar LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM

pacuś

Tragedia,legalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brakuje tylko numerów wytatuowanych na przedramieniu.

anoano

Syf,kiła i mogiła podsumowując ten obiekt , serdecznie nie polecam , Pani dyrektor wielka dama ,szefowa nie lepsza , zero szacunku.

kala

Witam, ja już w Perełce dobrą chwilę pracuję.Atmosfera między pracownikami super, nawet goście hotelowi to mówią, więc coś jest na rzeczy. Z panią manager też jest super kontakt, można zawsze się dogadać i pogadać, bo wszystko zrozumie. Także wielki plus. Pani właściciel też bardzo w porządku, wiadomo czasem zwróci o to czy o tamto uwagę, ale to w końcu jej firma i musi pilnować, bo inaczej panowałyłby tam sajgon. Przy grupie od ok 30os są zawsze dwie kelnerki. Przy wyjeździe grupy 2-3 pokojowe zależy ile pokoi miała grupa. Powody do narzekań zawsze się znajdą, ale skoro jest tam sporo osób, które pracują tam kilka lat to znaczy, że nie jest tak źle.

Anonim

Witam, pracowałam w hotelu Perła przez jakiś czas i potwierdzam że atmosfera była ok, recepcja, kelnerki, pokojówki wszyscy bardzo sympatyczni. Ale szefowa i menadżerka koszmar.. Nie uprzejme, czasami wręcz chamskie, wymagają ponad siły każdego z nas. Zły humor i od razu afera na środku sali o okruszek, źle zaparzoną kawę albo wzywanie do biura. Zupełny brak szacunku do pracownika. Jak jesteś tam krótko znasz tylko pozory. Oszczędzają na wszystkim, niektóre kelnerki spędzają w Perle nawet powyżej 20 h ciężko harując na zmywaku, odkurzając, myjąc okna, obsługując klientów, sprzątając w kuchni, zmywając podłogi, skacząc góra dół przy pełnym hotelu i to czasami we dwie, max we trzy a była też sytuacja kiedy była jedna na 90 osób. Jesteś chory? Nie ma, że nie przychodzisz. Chcesz umowę o prace? Nie dostaniesz, chyba, że wytrzymasz dłużej i będziesz się wzorowo spisywać przez jakieś 3 lata. Zawsze możecie spróbować ale to nie jest praca na dłuższy okres czasu. Ja już tam nigdy nie wrócę, nawet jako gość.

kasia

ciekawe gdzie sie podzialy te wszystkie negatywne opinie ktore byly pewnie ktos i tu maczal swoje palce hehe

kama

ja tam pracowałam dorywczo przez wakacje i zgodzę się , że pracy jest dużo ale za to atmosfera naprawdę fajna - szłam do pracy z miłą chęcią . szefostwo bardzo wymagające ale szanujące i doceniające pracowników chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej dyrektor nie robiła dobrego wrażenia a okazała się bardzo w porządku . mam nadzieję , że tam kiedyś wrócę .

nikita

ja miałam okazję być na dniu próbnym w tym hotelu ( na kelnerkę ) i powiem wam , że bardzo chciałabym tam pracować ( niestety tym razem się nie udało) :) atmosfera jest super , młoda kadra , fajna zarówno dyrektorka jak i właścicielka .Z tego co mi mówili ludzie tam pracujący to panuje tam sympatyczna atmosfera ale pracy jest dużo .

Zostaw opinię o Hotel Perła *** - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Perła ***