Papayo

Kraków

Opinie o Papayo

Alexandra

Pracowałam tam i chcę opowiadać jak wygląda tam wszystko.... 1. Kuchnia jest bardzo brudna, resztki jedzenia na ścianach , na płytkach...Dużo tłuszczu po prostu wszędzie.... Anty sanitaria........ 2. Dla klientów oni berą wodę z kranu, ale mową klientom że to jest mineralna niegazowana woda.... 3. Wszystkie pracowniki chodzą tylko do publicznej toalety!!!!! 4. Byli wypadki że nachodzili włosy ta szkło w jedzeniu.... Nie polecam tam jeść , jeśli chcecie nie mieć potem grypę żołądkowe...!!!!!!!!!!! 5. Wypłatę po prostu nie można dociekać się, a kiedy powiedziałam że będę zwalniać się to zaczęli mi robić jaja, i teraz w ogolę nie mogę otrzymać wypłatę za 1,5 miesiąca..... 6. Pani managerka Katarzyna taka miła z tobą, a potem za twoimi plecami opowiada jaka jesteś (usunięte przez administratora).... 7. Kiedy nikogo nie ma na zmywaku, no to musisz iść i zmywać tam wszystko... 8. Nie mogą zorganizować rezerwacie grupowi, czuli jeśli biedzie 20 osób no to musisz u każdego przyjmować zamówienia oddzielno.....A potem jeszcze może okazać się ze wszyscy będą płacić oddzielno...i 0% napiwków od rezerwacie. 9. Zawsze jakiś problemy z kuchnią, chyli po prostu zawsze dużo braków z karty, albo na-przykład przyjmujesz zamówienie, a potem po 20 minut kucharz ci mówi ze nie ma składnika do tego dania...I po prostu wszyscym obojętnie, co szefu, co managery...musisz iszcz i przepraszać klientowi.. Jeśli chcecie nie mieć wypłatę w ustalony terminy, albo w ogolę nie mieć ją, jeśli chcecie robić wszystko ta sprzątać wszystko, być na zmywaku, zawsze przepraszać gościom - to zapraszam do tej restauracji))

Zostaw opinię o Papayo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Papayo