Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

Ciekawska

Napiszecie czaty na których mogę siebie znaleźć pamiętam nick z kartki. Z góry dziękuję

Monia20021
@Ciekawska

napisz do mnie na gg 50848310 podam Ci stronki :)

Ann

Ja zrezygnowalam z Intercam po pol roku, oni na mnie zarobili niezle ale ja na swojej pracy niestety slabiutko. Jako niezalezna zarabialam 3 razy tyle od pierwszego tygodnia pracy. Teraz pracuje z cammodelshire.com , bez moderatora na zupelnie innym ukladzie i jest tak dobrze ze zyje wreszcie tylko z kamerek i jestem happy.

odtrutka

Mam pytanie do dziewczyn pracujących na a62. Jakie macie ustawienia w programie? Ja mimo, ze mam świetny komputer to po ok 30 min od zalogowania dzwiek się rozsynchronizowuje z obrazem, na kazde 10 min to kolejno 1s...po ok godzinie panowie widzą jak mówie a słysza to po 3-4 sekundach, a odświezanie to 30s gdzie znikam z pokoju i niestety klienci wtedy wychodza bo sadza ze juz nie wróce... Pomoc z intercamu nic nie wniosła, a monitor na a62 twierdzi ze tak ma byc. Niemniej jednak sądzę, ze to kwestia dopasowania ustawień. Mam swietny transfer, a jednak ping bez znaczenia na to czy mam samo a62 czy tez z moderatorem ten sam (upload 7-9mbs). Komp 4gb ram, proc intel i7, grafika mi ciągnie najnowsze gry na ultra bez zajakniecia, także to nie komputer sam w sobie :/ Piszcie jeśli mozecie czy tu czy na odtrutkanazycie@o2.pl i dzięki wielkie za same chęci!

fran

A za dostałaś PNW? Bo ja pracuje tam kilka miesiecy i jeszcze nic nie otrzymalam..a jak robie cos nie tak, to moderatorzy mnie najpierw upominaja...Musialas miec wyj...ne na ta prace, stad tez kary.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
Paula :)

Witam pierwsze co chciałabym tu napisać jest to że popieram negatywne komentarze z tego względu, że miałam tak samo zabierali mi dyżury wlepiali mi PNW za byle co jedno gadają drugie robią nie którzy moderatorzy tez nie mili podejmuję prace w podobnej firmie i warunki są lepsze ale odradzam INTERCAM nigdy więcej !!!

oll
@Paula :)

w jakiej podobnej? u mnie ostatnio też pnw za byle co i zabieranie dyżurów...rozumiem, że nie zarabiają na mnie dużo, bo rozbieram się tylko do bielizny i nic poza tym, ale jeśli chcą to niech mnie zwolnią a nie ściemniają...

Ciekawska
@oll

A skąd miałaś moje gg hmm ?? W takim razie napisz jeszcze raz i się przedstaw ;)

PussycatLive
@Paula :)

Szukasz bezstresowej, dobrze płatnej pracy? Zajrzyj na naszą stronę PussycatLive i zacznij pracować zdalnie z domu lub w biurze w centrum Sosnowca jako Vodeo modelka! Nie tracąc nic.. umów sie na rozmowę i sama zdecyduj czy warunki Ci odpowiadają! Zacznij z nami współpracę już dziś ! (usunięte przez administratora) + w ramach współpracy oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe dla naszych modelek

NIKI
@PussycatLive

Widzisz - nie zgodzę się kompletnie z Twoją wypowiedzią , że jest to praca dla jak to określiłaś "leniwych" Ja pracuje w intercamie już kilka ładnych miesięcy a ponadto jestem w stanie połączyć obowiązki domowe (mąż ,dziecko)i inną pracę na pół etatu w której w naszym kraju nie zarabiam nawet połowy tego co tu , jeśli nie jesteś zorganizowana nie potrafisz wstać rano wziąść się w garść i pogodzić wszystkiego to nie ubliżaj takim jak my skoro nie masz pojęcia jak wygląda rzeczywistość A jeśli chodzi o to , czy jest to praca tymczasowa to jak wszędzie z każdej firmy możesz wylecieć z dnia na dzień jak będziesz leniem

Karolina91

Zgadzam się z Kinią :) Pracuję w Intercamie od niedawna ale już widzę, że będzie mnie stać na porządne wakacje w tym roku.. w końcu! ;)

Kinia

W kwietniu zarobiłam ok. 5300 zł, pracowałam głównie wieczorami i w weekendy. No i łapałam się na dyżuru premiowane, które robił intercam czy dziewczyny. Nie harowałam więcej niż w każdej normalnej pracy, ale też nie pracowałam tylko 50 h, wiadomo im się wiecej pracuje, tym się wiecej zarabia :) Moja kumpela narzekała na małe zarobki, ale dlatego ze pracowała niecałe 20 h w miesiącu, z taką częstotliwością to jej nie złapią stali klienci, liczyła chyba na cud, ze wystarczy usiąść i wszyscy się zlecą ;D Nie rozumiem dziewczyn, ktore malo pracują,a chcą kokosów. Bierzcie przykłąd ze mnie, gdzie indziej bym tyle zarobiła???

Sylwia
@Kinia

Moglabys napisać ile godzin mniej więcej Ty pracujesz? :) bedę wdzięczna :)

maricaa

hej dziewczyny , pracuje w intercam i wczesniej mialam fajny dosyc ruch a teraz od kilku dni nic u mnie siedze i siedze nie wiem czy to tylko tak u mnie czy nie

monika
@maricaa

hej nie tylko u ciebie u mnie tez wchodza i zaraz wychodza:)

aaa

ladna odezwiesz sie do mnie na gg ? 4961692

ladna

ja tez zaczelam na wasna reke, niestety zarabialam z nimi smiesznie malo. odkda pracuje sama zarobki mam pewnie ze 20 razy wieksze. mam slownik blisko jak czegos nie wiem i tyle. a na tym flircie i tak mi zablokowali konto

modelka

modelka 23 a co nikt nie moze miec wlasnego zdania negatywne opinie sa prawda bo sama tam pracowalam i wiem jak jest wiec niewciskaj kitu dziewczynom ze jest inaczej

titi

Tak ale kto miał by tyle czasu? Nie wiem czy dobrze zrobiłam ze w ogóle wybrałam to studio. co rusz jakis problem.. :( I o co w ogole chodzi z tym ze dostajemy mniej niz inne studia?

aaa

witam :) orientuje się ktoś jak założyć profile na tych czatach angielskich lub niemieckich? proszę o kontakt na gg 4961692 ;)

modelka23

Pracowalam w Intercamie ponad 2 lata i zrezygnowalam z powodu wyjazdu za granice, czytajac te wpisy negatywne absolutnie sie z nimi nie zgadzam ! Zawsze dostawalam wyplate na czas, moderatorzy byli mili a przestrzegajac zasad i podchodzac sumiennie do swoich obowiazkow tez nie mialam zadnych problemow z karami

modelka23

abc

Mozesz przeciez skorzystac z translatora zarowno do zalozenia profilu na zagranicznych stronach jak i do rozmowy z klientami :)

IZAASSS

I weszlam teraz na te MF ale tam pisze po angielsku cyz ktos mi pomoze jak mam wypelnic formularz aby moc tam pracowac?

IZAASSS

i o co chodzi z tym A62 moge i czy np moge korzystac ze slownika w tyms ameym czasie jakbym pisala z jakims angl;ikiem

abc

Nie musisz pracować równocześnie z moderatorem na a62, moze sama tak jakja. Osobno robie sobie dyzur a wieczorem np wskakuje sobie na a62 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam