Intercam

Toruń

Opinie o Intercam

Natalia

Obecnie Intercam poszukuje pracowników na stanowiska biurowe w trzech lokalizacjach. Może ktoś z obecnych forumowiczów pracuje na tym stanowisku? Wszelkie konkrety dotyczące tego zatrudnienia będą obecnie bardzo ważne dla forumowiczów, którzy poszukują pracy biurowej w Toruniu, ale i innych lokalizacjach, gdzie ma swoje siedziby firma.

Natalia

Czy przypadkiem @bejla, nie pomyliłaś wątków? To forum firmy Intercam, która ma siedzibę w Toruniu. Natomiast twój wpis wspomina o nazwie "Camcolt", więc może zaszła tutaj jakaś pomyłka? Jesteś pewna, że to na pewno odpowiednie forum?

Natalia

Cześć! Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w rekrutacjach? Aktualnie w Internecie jest kilka oferty pracy dla videomodelki. Na pewno konkretne informacje na temat pracy na tym stanowisku pomogą w podjęciu decyzji o aplikacji wielu zainteresowanym.

CamGirl

Cudowna, dobrze platna praca zarowno jako vm i moderator. Prawa reka szefa niesamowita pelna empatii i wyrozumiala. Szef, dorobkiewicz, zerujacy na vm i moderatorach. Polecam kazdemu kto chce byc okradany!

P4u.tv

Hej, jesli jestes zainteresowana praca w polskiej firmie jako videomodelka, bez limitow godzin, z wyplatami tzw dniowkami, odezwijsie, godziny pracy do ustalenia, zakres pracy dowolny. odezwij sie present4u.tv@gmail.com

INTERCAM STUDIOS

Dzień dobry, nie możemy się zgodzić z opinią Julki786, że nowe zdjęcia, wystrój, bielizna, makijaż mają marginalny wpływ na wyniki videomodelki. Tak naprawdę to zdjęcia decydują w dużej mierze o tym, czy klient wejdzie do danej videomodelki, wybierze akurat ją spośród setek innych dziewczyn. Zdjęcia stanowią magnes na klientów, dlatego należy je odświeżać od czasu do czasu, by przyciągać rzesze nowych panów. Jeśli videomodelka zaniedba wgrywania nowych zdjęć, pracuje ciągle na starych i nie dba o swój wizerunek przed kamerką, może się zdarzyć, że klientów zacznie ubywać, a ona odczuje to w swoich zarobkach. Moderatorzy nie mają dostępu do zarobków videomodelków i stron ze szczegółowymi statystykami z obrotów, dlatego nie mogą wypowiadać się na ten temat, by nie wprowadzać videomodelki w błąd. Jeśli chodzi o kwestię Freechatów- jest to chat, na którym namawiamy klienta do rozmowy na płatnym chacie. Gdy klient przejdzie na chat prywatny, wówczas dopiero Intercam i tym samym videomodelka, czerpie z tego korzyści finansowe. PNW nie zostało stworzone po to, by uszczuplić wynagrodzenie videomodelki. Wręcz przeciwnie, zależy nam na tym, aby videomodelka zarabiała jak najwięcej, gdyż im większy profit osiągnie, tym więcej sam Intercam zarobi. Moderator nie wystawia PNW bez powodu "za byle pierdołę."Ma obowiązek najpierw poinstruować videomodelkę, co nieprawidłowego robi w swoim zachowaniu, w przypadku gdy videomodelka lekceważy jego wskazówkę i nadal nieprawidłowo wykonuje swoją pracę, moderator dopiero wtedy wystawia jej PNW. Pragniemy jeszcze dodać, że kwoty pochodzące z PNW nie stanowią w żaden sposób dochodu dla firmy, są w całości przeznaczone na dyżury premiowane, longery, premie za propozycje na meeting itd. Intercam zawsze stosował i będzie stosować politykę otwartości i przejrzystości, wszelkie punkty PNW są umieszczone w legendzie PNW, w razie jakichkolwiek nieporozumień videomodelka ma możliwość złożenia apelacji do PNW. Serdecznie pozdrawiamy

Szukającypracy

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak dobrze należy znać niemiecki, aby starać o pracę jako moderator, jaki poziom będzie odpowiedni? Pozdrawiam

@Szukającypracy 04.05.2017 18:54

Dzień dobry, wystarczy komunikatywny poziom języka niemieckiego i angielskiego, by móc pracować u nas na stanowisku moderatora. Zapraszamy do współpracy. Serdecznie pozdrawiamy

bezrobotna

Widziałam że szukają pracownika biurowego. Z angielskim sobie poradzę ale z niemieckim może być problem. Znam go na poziomie podstawowym, ale jeśli dostałabym szansę na podjęcie pracy mogę się go nauczyć. Zależy mi na pracy tam i może być nawet za połowę stawki jaką proponują jeśli nie będzie im przeszkadzać brak niemieckiego. Myślicie, że warto zawracać im głowy swoją kandydaturą? Może ktoś z Intercam Studios się wypowie? :)

@bezrobotna 22.03.2017 12:17

Dzień dobry, poszukujemy pracownika biurowego ze znajomością zarówno języka angielskiego, jak również języka niemieckiego. Serdecznie pozdrawiamy

Kate

Jest inny portal, który oferuje 80% procent otrzymanych tokenów, (te 20% zostaje na utrzymanie i serwisowanie portalu), oprócz tego można pracować kiedy i jak się chce, godziny są dowolne, a poza tym mozna sprzedawac swoje filmiki i zdjęcia, na których tez mozna zarobic. Sama ustawiasz sobie cene za czaty grupowe czy prywatne, a wyplacasz pieniadze kiedy chcesz (min 30$), na konto paypal lu konto bankowe. Robisz co chcesz i tylko od Ciebie zalezy ile zarobisz.

goscowka
@Kate 08.03.2017 14:50

Kate, a możesz zdradzić co to za portal? ;)

Studiocam7

Szukasz Zajęcia z zarobkiem Powyżej 10.000 zł Netto miesięcznie ? i ze stawką gwarantowaną 4.100 zł. zainteresowana ?? Zostań WebCam Modelką Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Sprawdź i Ty, jak łatwo zarobisz u nas 10.000zł. Netto miesięcznie ! W końcu niczym nie ryzykujesz !

arczi 5

jak ktoś chce to w firmie potrzebny jest Pracownik biurowy do internetowej obsługi klientów

smerfetka

Atmosfera jest spoko. Ja nie narzekam. Jak ktoś chce pracować i zarabiać to będzie zadowolony. Jak mu się wydaje, że powinno się go na rękach nosić zza to że po prostu jest to inna bajka.

Nie mam zaufania

Trochę taka e-agencja. Rozbierasz się, tańczysz, masturbujesz przed kam w celu zaspokojenia potrzeb seksualnych bądź towarzyskich potencjalnych klientów. Dostajesz lokum, komputer, tłumacza i otrzymujesz jakiś tam procent ze swojej pracy. Problem pojawia się gdy znajdziesz film ze swoim udziałem na jakiejś porno stronie. Osobiście nie mam zaufania do takich "pracodawców".

nie róbcie tego!!!!
@Nie mam zaufania 28.08.2016 21:31

Prawda. Niestety. Jeśli którakolwiek dziewczyna zamiarująca rozpocząć pracę na czatach to czyta - proszę nie rób tego. Każdy moze Cie nagrać nawet na privie! Kiedyś przejrzałam dosłownie kilka tysięcy stron nagrań z dziewczynami na jednej z popularnych porno stron. Widziałam dziewczyny, które znam z chatów na których pracowałam. Ludzie, którzy to wrzucają są psychicznie chorzy. Wymieniają się tym jak trofeami, na torrentach i innych gównach. Później to ląduje na porno stronach. Pół biedy jak ktoś dopisze nickname modelki, łatwo to wyszukać i zdjąć bo 99% stron respektuje DMCA. Ale gdy jakiś pajac wrzuci jako no-name to już przesrane, a tak się dzieje NOTORYCZNIE. Ściągnie kolejne 10 osób i puści dalej. Żadne pieniądze nie są warte psychicznego spokoju. Nie róbcie tego, błagam. Wiem co pisze.

przeczytajto

Moja dobra rada. Pracuje już długie lata. Nigdy nie wplatujcie sie w prace na rachunek jakiegokolwiek studio. Ja pracowalam tak blisko 3 lata bo nie miałam zielonego pojecia, ze mozna zalozyc konto bezposrednio na stronie z takimi czatami będąc niezalezną videomodelką. Jak sie pozniej dowiedzialam, studio ucinalo 30% moich zarobków. To co strona daje studio - ono musi rozdzielić na siebie i dziewczyne (bo studio moze zalozyc kazdy, nawet Ty, jest to tylko panel, pod ktory podpinasz swoje modelki i zakładasz im profile, a one moga pracować z domu). Lepiej późno niż wcale jeden z memberów poinformował mnie o tym fakcie. Mało tego. W tej branży jeśli ufać to tylko samej sobie. Ktoregos razu mialam dziwna sytuacje i poprosiłam swojego ''bossa'', zeby zablokował mi jeszcze jeden kraj. On na to ''zrób to sama tam masz zakładkę'' wcześniej nie przywiązywałam do tego uwagi, że jest taka opcja w moim panelu.. Wchodzę aby ten kraj zablokować, patrzę, a tam nie ma Polski na liscie blokad! A zapewniał mnie, że to zrobił. Do tej pory się zastanawiam, czy tamta sytuacja była wynikiem braku blokady czy mam zwykłą paranoję, która u niektórych wiąże się z tego typu pracą. Ufajcie TYLKO SOBIE. I żadnego studia. Praca łatwa i wcale nie-nieprzyjemna (zależy jeszcze od stron, poziomu angielskiego)..bo te chaturbaty to istne nieporozumienie. Ale należy uważnie wszystko czytać co się podpisuje, samemu wszystkiego przypilnować a przede wszystkim zrobić szerokie rozeznanie w temacie, nawet jeśli zajmie to miesiąc. Szukać, kopać, dowiadywać się, dopiero podjąć decyzję.

Alicja
@przeczytajto 17.07.2016 15:33

Pomogłabyś mi stawić pierwsze kroki na zagranicznych stronach? Pracuje w studio i juz mam dosyć

INTERCAM STUDIOS

Pani Marzeno, zapraszamy na nasze strony rekrutacyjne: www.videomodelki.pl (praca zdalna z domu) lub www.intercam-lodz.pl (praca w naszym nowoczesnym i komfortowym studiu w Łodzi). W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu przez formularze, które znajdują się na obu stronach. Pozdrawiamy

Gosik

Tak sobie czytam i czytam to wszystko i wiecie co? Nie wiem... Jakoś na prawde nie czuje żeby pokazywanie sie w bieliznie było złe.... Próbuje to uczucie w sobie znaleźć, ale niestety..... Nie mam sie czego wstydzić... Mam na fb zdjęcie w bikini, na plażach też nie pojawiam się w burkach. Na zagranicznych plażach duża część kobiet nie ma już problemu z opalaniem się toples. Powiedzmy że faktycznie mają mnie nagraną... co z tego? Nie zamierzam zostać prezydentem. Z kolei jeżeli chodzi o prowizje jaką pobiera intercam.... Bardzo odpowiada mi, że nie musze oglądać klientów ani z nimi pisać i silić się na flirt słowny. Oczywiście mogłabym sama być sobie szefem i zarabiać powiedzmy, że dwa razy tyle... ale na zarobki nie narzekam bo przekraczają 2tys a wystarczy mi sama świadomość tego jaki charakter mają te rozmowy i co klienci robią przed kamerkami- wcale nie chce tego oglądać.

sasha

Witam Was kochane ..Pracowałam na czatach za granicą i kilka lat w Polsce na własny rachunek. Niestety pracując wcześniej za granicą wpadłam na durny pomysł i zalogowałam się do wspomnianego juz wcześniej F4F.. Szału nie było . Jestem dziewczyną z wielkim biustem więc nie narzekalam na brak zainteresowania.. Jakiez było moje zdziwienie gdy znajomy kilka miesiecy pozniej powiedział mojemu facetowi ,że widział mnie na stronie z filmami dla dorosłych... dokladnie chodziło o xvideos... Wszystkie sesje priv są nagrywane i są własnością strony. Podpisując umowe zgadzamy się na to .. Chodzi mi oczywiście o zagraniczne strony z czatami. Jest tam info,że moga Twój wizerunek uzyc np. do plakatów, ulotek.. reklam w TV.. na stronie xvideos i chyba xxnx jest specjalna sekcja CAMGIRLS.... są to dziewczyny nagrane podczas sesji.. Nie chcę was straszyc ale jest ogromne prawdopodobieństwo ,że ktoś was kiedys nagrał.. nawet telefonem komórkowym podczas czatu z Wami... Nie pracowalam nigdy przez Polską firmę ale wydaję mi się,że także bazują na zagranicznych czatach...więc to,że nikt z PL was nie zobaczy bo jest blokada IP to tak naprawde niewiele znaczy.. jest coś takiego jak fałszywe IP ( można zmieniac je sobie na inne państwo) .. no i Kochane .. kazdy z nas ma chyba kogoś kto mieszka w Anglii.. znajomy, kuzyn, brat....

Ona

Widzę że szukają pracowników biurowych. Myślicie, że bez perfekcyjnej znajomości języka ma się szansę? Bardzo bym chciała pracować w biurze Intercam :)

do ona
@Ona 16.04.2016 16:57

Na pewno trzeba znać dwa: angielski i niemiecki. Nie musi to być znajomość biegła, ale na pewno komunikatywna, tak by móc się dogadać po angielsku czy niemiecku.

monika

Jesli do mnie pijesz, odpowiadam: jak najbardziej wiem o czym mówię i jeszcze raz podkreślam - videomodelka to pracownik branży pornograficznej, w której zarabia zaspakajając potrzeby seksualne klienteli, w większym lub mniejszym stopniu obnażając przy tym swoją intymność. Jeśli pracujesz dla firmy, o ktorej tu mowa i tylo dla niej jako właśnie tzw. videomodelka, to sama nic nie wiesz na temat tej pracy. Z przerażeniem i zdumieniem stwierdzam bowiem, że mnostwo kobiet tam zatrudnionych nadal nie wie co robi. Moja opinia nie zawiera oceny moralnej, natomiast życzę wszystkim Paniom większej świadomości w tym co robią.

Iselin
@monika 20.04.2016 12:52

a u ginekologa to nie obnażasz intymności ?Wszystko jest ludzkie.Skoro facet chce sobie ulżyć bo , np.jest na statku , ma żonę w ciąży czy , np.chorą to jest w tym coś złego ?Płaci za pomoc w swoich fantazjach , jest mniej spięty niż tete a tete i najważniejsze..niczym się nie zarazi! Sex czaty mają przyszłość!

moderator

ja zawsze dostaje w terminie

INTERCAM STUDIOS

Zapraszamy na stronę www.videomodelki.pl W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji

do monika
@monika 02.04.2016 12:32
videomodelka to inaczej wirtualna prostytutka lub camgirl; mozna byc tez wirtualna striptizerką ale kroci się wtedy nie zarobi...

Wziąwszy pod uwagę, jak wiele dziewczyn się w ogóle nie rozbiera to twoja opinia jest nie dość, że nieobiektywna to zwyczajnie jeszcze mam wrażenie złośliwa. Na pewno obraźliwa. Wg mnie mało wiesz a zabierasz głos

nickelodeon

Jakie są realne zarobki netto moderatora czatu? Może się ktoś wypowiedzieć, bo kwota 5-8 tys. która została podana jest mocno zawyżona.

nickelodeon
@moderator 30.03.2016 14:50
Zawyżona? W ogóle. Ja jeszcze studiuję oprócz pracy a i tak zarabiam często powyżej tego co podane w ogłoszeniu: w grudniu wysz...

A jak jest na początku? Rozumiem, że to Twoje wynagrodzenie mc-ne z obrotu przy sporym doświadczeniu już podajesz, kiedy współpracujesz z najbardziej dochodowymi modelkami, dużo nocnych dyżurów itd. =)

moderator
@nickelodeon 31.03.2016 16:34

No wiadomo, że na początku jest tej kasy mniej, bo musisz nabrać płynności, nauczyć się biegle obsługiwać systemy etc. Ja nie pamiętam jak to było u mnie, ile dokładnie ale ok 3000 przez pierwsze 2-3 miesiące, a potem coraz więcej. Ale to było ponad 4 lata temu jak zaczynałem i mieliśmy dziecko w drodze niespodziewanie a dziewczyna nie mogła w ciąży pracować bo ciężko przechodziła wiec ja szukałem pracy takiej, żeby szybko zacząć zarabiać więcej. I może tez dlatego, że miałem ciśnienie z kasą to się wszystkiego szybko nauczyłem. A to nie jest tak, że zawsze pracujesz z najlepszymi modelkami, bo one tez mają dyżury i też różnie.

zainteresowana

Szanowne Intercam jak wygląda sytuacja? Czy faktycznie możliwe jest by ktoś przeszukując polskie strony z videoczatami czy inne serwisy reklamujące czaty, dotarł do profili, zdjęć, filmów, innych materiałów dziewczyn pracujących u was?> Czekam na odpowiedz. Z poważaniem Zainteresowana

@zainteresowana 08.03.2016 21:49

Witaj Zainteresowana, chcemy potwierdzić, że nie zakładamy naszym modelkom profili na polskich stronach. Jest to związane z polityką prywatności, którą stosujemy w naszej firmie. Od początku naszej działalności przykładamy wiele uwagi do zapewnienia dyskrecji naszym videomodelkom. Ukrywamy ich dane osobowe ale także szyfrujemy adresy IP. Jeśli chciałaby Pani otrzymać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w godzinach jego pracy, tj. między 8:00 a 16:00. Pozdrawiamy

Znudzona

Dziwne, że wasze byłe pracownice wystawiają wam same negatywne opinie na camchatki.eu

Julka Erer
@Znudzona 12.01.2016 14:16

Dziwne to jest raczej to, że na tym forum nie można sobie założyć konta. Czy zatem powstało ono tylko po to, by szkalować intercam? Kto pisze na nim komentarze, skoro nie można utworzyć sobie tam konta? Właściciel forum? Camchatki.eu to moim zdaniem wielka ściema

INTERCAM STUDIOS

Witaj, w naszej firmie nie stosujemy „taryf”, lecz dwa systemy rozliczania: w oparciu o prowizję: 60, 70 lub 80%, lub system z gwarantowaną stawką godzinową 10 zł i prowizją 15%. Ten drugi sposób rozliczania to opcja głównie dla początkujących modelek, które stawiają w tej pracy pierwsze kroki i nie mają jeszcze stałych rozmówców. Nigdy nie zwalniamy modelek „z dnia na dzień” – nawet jeśli mają bardzo słabe wyniki, otrzymują najpierw wskazówki i rady, dzięki którym mogą swoje statystyki poprawić. Kiedy i to nie pomaga, wtedy jesteśmy zmuszeni rozwiązać współpracę z daną modelką. W żadnej firmie pracodawca nie zatrzymuje pracownika nieefektywnego, który zamiast wypracowywać dla firmy zyski i korzyści, przynosi jej jedynie straty. Nieraz zdarzało nam się niestety spotykać z bardzo roszczeniowym nastawieniem modelek. Wynika to z przeświadczenia, że praca videomodelki nie wymaga żadnego zaangażowania, a wynagrodzenie należy się modelce niejako z automatu. Mimo, iż od kandydatek na videomodelki nie oczekujemy żadnych specjalnych umiejętności czy kompetencji, to już w trakcie pracy bez odpowiedniego podejścia i zaangażowania żadna z nich nie odniesie sukcesu, który przełożyłby się na ich zarobki. Na temat moderatorów od naszych videomodelek docierają do nas niemal same pozytywne głosy. Niemniej jednak, jeśli otrzymamy więcej szczegółów – przyjrzymy się sprawie. Byłoby nam dużo łatwiej odnieść się do Pani/ Pana wpisu, gdyby nie był on anonimowy. Nie jesteśmy wszak pewni, czy autorem wpisu nie jest np. osoba z konkurencyjnej firmy. Prosimy o kontakt z naszym biurem, abyśmy mogli udzielić więcej informacji. Pozdrawiamy

iSandara

W każdej pracy są plusy i minusy, nie ma lekko. Niech nikt nie mówi, że siedzę i nic nie robię, jeszcze dostaję za to kasę...Pewne mięśnia też muszą się przyzwyczaić. Plus, to to, że nie trzeba nigdzie wychodzić, tracić na miesięczny i marznąć. Chcesz się więcej dowiedzieć, podaj adres e-mail, a wprowadzę Ciebie w tą pracę. Zaglądam tu codziennie.

Nieznany
@iSandara 02.12.2015 00:52

magda-szyb@o2.pl Wprowadź mnie i oświeć proszę z tą pracą.

patyczek

No dokładnie. Najlepsze jest to, ze laski same się chcą rozbierać, a potem placza, ze im ktos kazde. Nikt im nie kaze, moga się zwolnic, jesli nie chca pracowac. Ale one chca, a potem lamentują. Gdzie tu sens i logika?

Alina

Smieszne jest bo o intercam mowia tu osoby które nie miały z tematem nic wspolnego. Ja mam 43 lata i pracowałam w szfalni prawie zawsze I placili slabo a ja chce lepiej dla dzieci moich, zyby one szly na studia ale z czego było na to brac. Przez znajoma trafilama na kamerki i tez mialam opory ale już nie mam bo się okazało ze wogule jest calkiem milo i ze wcale nie musze siedziec gola przed kamera zeby zarabiac. Zresztą faceci tez nie tylko po to pisza żeby sobie popatzec bo często chcą pogadać a to to akurat robi moderator wiec ja siedzie i się do takiego faceta tylko usmicham. nie rozumiem skat tyle halasu opinie ze tam się niewiaommo corobi, ze niewadomo co poakzuje bo to jest bzdura i klamanie

Marika

Przeniosłam się do INTERCAM z innej firmy branżowej i to była mądra decyzja! Dziewczyny ja się tutaj świetnie czuję :) Mam luźny kontakt z moderatorami - w większości to młodzi fajni ludzie, z którymi można pogadać na wszystkie tematy, a wygadani to oni są bardzo :P taka praca, ze głowa musi być pełna :) i dobrze! Bo dzięki temu zagadują mi tak klientów, że pozyskuję cały czas stałych fanów :P Mam oczywiście swoich ulubionych co dużo płacą :) dla nich staram się być bardziej kreatywna i nagrywam dużo filmików, a oni chętnie je oglądają! :) Zarobić na nich można nawet nie będąc online, wiecie jak to podnosi zarobki? szok! Zamierzam tu długo zabawić :P bo mam duuużo marzeń do spełnienia i długą listę rzeczy do kupienia :))

Nina

Ja miałam trochę łatwiej z podjęciem decyzji o współpracy z INTERCAM ze względu na duże doświadczenie pracy z nimi mojej przyjaciółki ;) Pokazała mi jak wygląda dyżur i byłam zdumiona, że jest w stanie zarobić ok. 5 tys. na miesiąc nie pokazując intymności!! To mnie zachęciło jeszcze bardziej! Jestem w stanie zarobić podobne pieniądze, które zawsze mam na koncie 10go każdego miesiąca! A wiecie co jest super sprawą? :) To, że można brać zaliczki w trakcie miesiąca i nie odczuwa się pustego portfela :) Ta praca ułatwiła mi życie, ponieważ wychowuję sama dziecko i praca na etacie nie wchodzi póki co w grę :/ Tutaj mogę sama wybierać godziny dyżurów zgodnie z moimi możliwościami przez całą dobę i to jest bardzo wygodne :) Czuję się bezpiecznie finansowo, mogę zapewnić nam odpowiedni byt i kontynuować studia :) No i czasem można przytulić jakiś bonusik premiowy na dodatkowe zakupy :)

Malwina

a ja jak to wszytsko czytam to widzę ze najwięcej na "nie" są dziewczyny, którym nie idzie. Nie maja powdzenia i nie zarabiaja kasy a potem olaboga. bo jak nie masz klientów na czacie i nikt nie chce z dziewczyna rozmawiać bo sie nei podoba albo jest niemila to dostaje ppropozycje ze moze sie zaczac rrozbierac. Ale to jest jej decyzja bo to albo rozstaja się. Przecież nikt nie beddzie dokladał do modelki, która nie zarabia i nnie wiem co tu może dziwić. Ale nigdy zadana modelka nie musi sie rozbeiarc gdy ma na czatach powdzenie. i nie wierze ze taka modelka zacznie pracowwaca samodzielnie i nagle bedzie miała powodzenie i zarabiała duzo. Skoro przy pomocy moderatora nie idzie z niej nic wycisnąć. To jest obwinianie innnych za własne niepowodzenie, szukanie powodu. A wypadałoby zacząć od siebie.

eleni
@Malwina 11.10.2015 09:53

jak chcesz robic pokazy na kamerkach polecam ci tez Camcolt, w żadnym studio tyle nie płaca co tu. Administratorzy zawsze pomogą, pracujesz na włąsną rękę

Gabrysia

Raz podczas pracy moderator do mnie napisał moim prawdziwym imieniem. Niby się pomylił ale ja MU PRZECIEZ NIE PODAWAŁAM TEGO!!! Ciekawe skond on wiedzial skoro dane sa takie chronione. Zrezygnowalam z PRACY Z TA FIRMOM STANOWCZO ODRADZAM!!!!

Prawdziwa video modelka

Wkurzają mnie wpisy tych małpiatek tzn.camchatek, ilekroć dostaje maila, że ktoś dodal opinie o intercam, myślę o fajnie pewnie wpis nowej vm, a tu te malpiatki znów się reklamują :/ skoro tak wspaniale pracuja, to czemu tu się reklamują? Sa jak pijawki, nie mogą się oderwać, wpisy robia w tym samym dniu o podobnej godz, tak jakby szefostwo malpiatek samo je robilo. Zalozcie sobie własny watek, a nie zachowujecie się jak pijawki i pasozyty. Ja chcę poznawać opinie innych vm o intercam, a nie jakieś hasla reklamowe malpiatek. Dziękuję.

KochamCie

Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby pracując jako wirtualna striptizerka oddawać większość swoich zarobków innym. Nie wiem co można mieć nie tak z garami. Też pracowałam w biurze ale zakończyłam współpracę. Filmiki które miałam na stronkach wiszą do dziś i nie idzie ich skasować nie ja je zakładałam. Wiecie jak to zrobić? Żałosne jest to, że mając umowę z biurem nie możesz założyć sobie profilu na tym samym portalu, żeby sobie sprawdzić ile zarobisz xD Teraz sama dla siebie jestem szefową i wyciągam w uj razy więcej kasy. I nikt już nie ogląda mnie za free, żadem mod tylko ja i klient :D

charmerdreams
@KochamCie 10.10.2015 02:49

w jaki sposób samodzielnie Pani pracuje

INTERCAM STUDIOS

Witamy, Nie wiemy w jaki sposób stworzono tą kalkulację i skąd wniosek, że pracując samodzielnie modelka zarobi o 80% więcej. W INTERCAM modelka współpracująca z moderatorem otrzymuje 60-cio procentową prowizję. Zakładając, ze jest to 14 000 zł samodzielnie mogłaby zarobić 23 000 zł. To wszystko oczywiście pod warunkiem, że videomodelka jest w stanie komunikować się z klientami perfekcyjnym niemieckim oraz angielskim na 8-9 czatach jednocześnie, dysponując ponadto wiedzą jak najefektywniej prowadzić kilkugodzinną rozmowę na czacie. Kolejnym aspektem są kontakty z zagranicznymi portalami, którymi dysponuje Intercam dzięki ponad 10 letniej obecności na rynku. Jeśli modelka posiada takie zaplecze – naturalnie może pracować samodzielnie. Jednak znakomita większość dziewczyn nie jest w stanie wygenerować tak wysokiego dochodu bez pomocy moderatora, dlatego duża część videomodelek do nas wraca, żeby korzystać z naszej profesjonalnej pomocy, bo dzięki naszemu wsparciu zarabiają dużo więcej niż bez niego. Współpracując z INTERCAM z pomocą moderatora mogą w tym samym czasie prowadzić nawet kilka czatów, a co za tym idzie, pomnażać swoje wynagrodzenie. Podawane przez nas przykładowe wynagrodzenia są wynagrodzeniami naszych wideomodelek. W nasze firmie stawiamy na transparentność, dlatego wszyscy współpracujący widzą wynagrodzenie innych osób (oczywiście bez informacji o danych osobowych, bo te są tajne). Nie znamy również żadnej firmy (nie tylko z naszej branży, ale w ogóle) w której nieuzasadnione niewykonywanie bądź rezygnacja z wykonywania czynności byłaby tolerowana i by jakikolwiek kontrahent przechodził z tym faktem do porządku dziennego. Działając z nami modelki same decydują, ile i kiedy chcą pracować. Chronimy ich prywatność bardzo skrupulatnie, wszystkie ich dane są utajnione. Naturalnie rozumiemy, że właścicielom camchatki.eu zależy na popularyzacji i promocji swojego forum. Nie mniej uznajemy za mocno niewłaściwe robienie tego za pomocą oczerniania konkurencji i podawania informacji niezgodnych ze stanem faktycznym.

CamGrils94
@INTERCAM STUDIOS 08.10.2015 15:15

Modelka sama zarobi i tak dużo więcej wystarczy jej pomóc rozkręcić interes i ogarnąć się z portalami. Dziewczyny są na tyle pomocne, że pomogą się ogarnąć nawet z językiem obcym :) Każda dziewczyna nawet na gorszym sprzęcie jest w stanie zarobić więcej i sobie go ulepszyć - Bo otrzymuje 100% wynagrodzenia pracując sama i nie musi oddawać prowizji nikomu innemu. Zresztą widząc zarobki innych i patrząc na swoje może sobie kupić sprzęt na raty na początek. Jeżeli uciąga tylko 2 czaty to i tak ma dla siebie całe 100% zarobków. Poza tym pracując na własny rachunek nie musi wybierać zmian z aktualnie dostępnych ma na to wywalone - po prostu loguje się gdy ma takie widzimisie. Nawet na tych 2 czatach może zarobić więcej niż pracując w biurze - może się tego dowiedzieć z doświadczenia od innych camgirl co i jak :D Pracując sama ma 100% dyskrecji, swobody :) Lepiej, żeby modelka dogadywała się sama z klientem bez pośredników bo może więcej zyskać. Pracując na własny rachunek sama decyduje na jakim sprzęcie będzie pracowała i jakie oświetlenie będzie miała - nikt jej nie powie, że coś jest nie tak. Pracując na własny rachunek sama decyduje jakie zdjęcia doda - czy to będą HD czy zwykłe. Sama również określa czy to będą 4 zdjęcia czy 34. Dodatkowo sama decyduje jakie zdjęcia będzie miała. Jeżeli modelka zacznie pracować na własną rękę to sama będzie decydowała spontanicznie czy ma ochotę pracować czy nie czyli nie musi siedzieć bite 4 godziny tańcząc tak jak jej mod zagra. Nie musi podpisywać umowy z jakąkolwiek agencją, bo pracując sama wyjdzie na tym o niebo lepiej. Nie każda modelka znała od początku świetnie języki - nawet bez znajomości języka jest w stanie wiele zarobić - dlatego lepiej niech pracuje dla siebie otrzymując 100% zarobków a nie marny procent i ubogą stawkę godzinową. Nie mogą być konkurencją bo nie zatrudniają dziewczyn tylko pomagają im się ogarnąć na początku - czyli żeby pracowały tylko dla siebie. Musicie tracić wiele nowych dziewczyn bo wolą pracować na własną rękę gdy tylko zobaczą co i jak robić :) Ja również polecam forum camchatki.eu - miejsca ze wszystkimi informacjami na temat pracy na kamerkach. Poradniki jak oraz gdzie zakładać portale. Prawdziwe opinie na temat biur. Strony, adresy wszystko w jaki sposób rozkręcić biznes. Sprzęt i jego recenzje. Zagadnienia prawne od podstaw. Dla początkujących oraz weteranek. Regulamin owego forum jednoznacznie zakazuje przebywania i reklamowania jakichkolwiek biura i pracy na rzecz osób trzecich. Jesteśmy najlepsze :D

Słoneczko
@CamGrils94 10.10.2015 02:00

Po co wdawać się w dyskusje z biurem. Mają w tym swój zysk z każdej modelki mają 70% dochodów. Każda i tak rezygnuje po kilku miesiącach ze współpracy z tą firmą. Niby nie trzeba się rozbierać ale jak nie mają z niej dochodu to wypad. Dowiedź się więcej wejdź i sprawdź - camchatki.eu

Sekhmet

Jeżeli jest tak jak mówią i modelka może zarobić 14 tyś to łatwo jest sobie obliczyć, że pracując na własną rękę zarobi się o 80% więcej czyli 70tyś zł. Choć prawda jest taka, że przykładowy zarobek umieszczony na ich stronie to tylko przykład - a przykładem może być nawet i to, że modelka rzuci pracę bo wygra na loterii. Prawda jest taka, że w tej firmie nie da się zarobić bo - dają kary nawet za złe spojrzenie. Jak nie przyjdziesz do pracy to również i im musisz płacić. Pracując sama zyskujesz pełną niezależność i nie musisz obawiać się braku znajomości języka bo każda dziewczyna Ci powie, że idzie dać sobie radę. Po co nawiązywać współpracę z tą firmą i dawać im zarobić? Bądź asertywna - zrób to sama :) Wejdź, sprawdź, poczytaj https://camchatki.eu inne niezależne od jakichkolwiek biur videomodelki chętnie Ci pomogą - forum praca na kamerkach. Niezależne i prywatne miejsce gdzie dowiesz się wszystkiego na temat pracy na kamerkach. Jak samodzielnie zacząć pracę na kamerkach. Jak samodzielnie zakładać profile do pracy na kamerkach. Wejdziesz i przekonasz się, że 10zł które oferują co niektóre firmy to nic w porównaniu z tym ile zarobisz rozkręcając interes na własną rękę. Zwłaszcza, że pracując sama - sama decydujesz kiedy pracujesz, co robisz i to kto może Cię oglądać.

kokietkazpudelka

zadowolona pracownica Intercam
@kokietkazpudelka 03.10.2015 01:06

Pracuję w intercam i nie zgadzam się z Pani opinią. Jestem początkującą osobą. Za 10 godzin pracy zarobiłam 80 EURO. Jeśli nie mogę przyjść do pracy, zaznaczam opcje:wypisz się z grafiku, a po 10 minutach dostaję SMS z informacją, że dyzur został przejęty. Kara jest w przypadku, jeśli nikt nie przejmie mojego dyżuru, ale to się raczej nie zdarza. Zresztą w każdej normalnej pracy za nie pojawienie się w pracy jest kara, a nawet zwolnienie dyscyplinarne:) Jeśli chodzi o to ,że nie da się zarobić, bo wszędzie są kary to też rozwiewam wątpliwości: do tej pory nie miałam zadnej kary, a kary są za nieprzestrzeganie wytycznych, np. spóżnienie, lekceważenie poleceń moderatora, ale to też jest normalen, bo w każdej pracy pewnych rzeczy się po prostu wymaga, a uśmiechanie się, czy pojawienie się na dyżurze 10 minut wcześniej, to chyba nie jest zbyt wiele:) Nie musimy się rozbierać, są klienci ,którzy oczekują "dziwnych rzeczy", ale wtedy moderator pyta, czy mogę zrobic to i to,bo klient by chciał, ale jeśli powiem NIE, to po prostu tego nie robię.Kilka razy zapytalam moderatora dlaczego klient wyszedł. Dostalam informację ,że chciał zbyt wiele, a moderator nawet nie pytał mnie czy to zrobię, tylko uznał ,że jest to zbyt hardcorowe i przemilczał temat, więc naprawde nie robimy nic , na co same się nie godzimy. Mamy kilka kategorii i klienci z góry wiedzą, czego mogą oczekiwać. Jeśli mam kategorię, w której rozbieram se tylko do bielizny, to pokazanie sie topless zależy tylko od mojej własnej decyzji. W tym momencie jestem w kategorii rozbierania do bielizny i zarobiłam 350 zł netto za 10 h pracy, więc prosze nie hejtować jeśli się nie ma o czymś pojęcia

kokietkazpudelka

Chcesz zacząć pracę a nie wiesz jak? Nie idź pracować do studia! Wejdź na forum o pracy na kamerkach http://camchatki.eu i dowiesz sie wszystkiego jak zacząc od podstaw :)

Klementyna

Jedyne niezależne forum pracy na kamerkach a co za tym idzie niezależne opinie camchatki.eu (Jest to jedyny prawdziwy adres forum) Wejdź i sama zobacz opinie na temat inter

INTERCAM STUDIOS

Pani Joanno, prosimy o kontakt przez formularz na stronie kamerkipraca.pl (znajdzie go Pani pod tym linkiem: http://www.kamerkipraca.pl/pl/kontakt_form.html). Prosimy zaznaczyć, czy woli Pani kontakt e-mail czy telefoniczny. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiamy

ktos kto zna temat

a ja nie polecam firmy intercam... swoimi tylko znanymi sposobami wkrecaja na siłe nie tylko do rozbierania sie ale tez do filmów i przekazuja dane firmom innym

anisam
@INTERCAM STUDIOS 15.09.2015 20:16
Szanowna Pani, W naszej firmie videomodelki nie mają obowiązku rozbierania się przed kamerką. Potwierdza to bardzo wiele przyp...

Witam mam małe pytanie . Zarejestrowalam ,spodobalam się i mogę podjąć pracę lecz dokładnie nie wiem co miała bym robić rozbieranie nie wchodzi w grę . Czego najczęściej oczekują klienci , miłych rozmów bądź czegoś w stronę sexualnosci

anisam
@INTERCAM STUDIOS 15.09.2015 20:16

Kasica

ja w intercam za tyg dostałam 700zł. Polecam tą pracę zarabiam fajną kasę . Moderatorzy też są sympatyczni i pomocni. Pracuje już 7 miesięcy we wrześniu 13 będzie osiem. Dodam jeszcze ,że kiedyś pracowałam w piekarni i miałam jedną najlepsza wypłatę za prawie 200 godz od rana do wieczora pracowałam i otrzymałam 1500 zł przy czym musiałam cieżko harować na kolegów z tej samej branży nie mogłam liczyć i w dodatku bd przed czeladnikiem kazali mi uczyć inne os,za co ja nie byłam odpowiedzialna bo inni mieli dyplom.Tu jest spoko praca jak masz gorszy dzień to nikt na Tobie się nie wyżywa a w piekarni nie dość że całą praktykę tak miałam to później pracę.Byłam też 1,5 roku zarejestrowana w urzędzie pracy i żądnej nie otrzymałam wysłali mnie na staź jak się okazało wogóle go nie ma.Jestem bez prawka pojechałam się pytać o pracę trafiłam do ilpei i kierownik mnie wyśmiał no bo co nie mam prawka a tam co dzień inna zmiana.Byłam też za pracą w piekarni i po pierwszym dniu w 2 zakładzie zrezygnowałam bo na dzień dobry właścicielka mnie zaczęła wkurzać a o zarobkach nic nie wspominała piekarnia mała przy domowa to pewnie zarobki niewielkie bo sama tam pracowała dzien wcześniej co przyjechalam tam to miała jednego pracownika.Ja przyjechałam i ona była sama dopiero o 12 ktoś prszyszedł.ZArobki małe ja wolę pracować w domu bo zarobię więcej sama ustalam grafik w jakich godz robię i więcej zarobię nie zaharowując się.

omnaona

Ja polecam wszystkim pracę w Intercam i chętnie wkręcę jakieś znajome, można zarobić fajne pieniądze! Jednak moderator moderatorowi wydaje mi się nierówny - mają mnóstwo fantastycznych,sympatycznych i gadatliwych dla odbiorców przy których zarabia się więcej nawet przy małej ilości klientów, ale i są tacy którzy po wejściu każdego klienta i krótkim przywitaniu więcej prawie nie reagują ;) albo od razu proszą o rozebranie się bez rozmowy, przez co klienci uciekają bardzo szybko. To są wyjątki, ale przy niektórych po prostu z góry wiem że dużo mniej zarobię. Oczywiście może odnoszę złe wrażenie, też na pewno trudno jest wyrobić z taką ilością okienek videomodelek- może to o to chodzi. Dlatego polecam pisanie samemu, 80% dla nas :) Warto spróbować!

omnaona
@omnaona 17.08.2015 00:08

dodam jeszcze tylko, że wypłaty są zawsze na czas, to duży plus!

INTERCAM STUDIOS

Pani Ano, Zapraszamy do kontaktu z nami przez stronę www.kamerkipraca.pl. Nasze videomodelki to dziewczyny i kobiety o bardzo różnych warunkach fizycznych i typach urody – bo i gusta naszych klientów są bardzo różne. Bardzo często okazuje się, że wcale nie te o wyglądzie top modelek osiągają najlepsze wyniki. Pozdrawiamy

Anastasia

Ja pracuję w intercam od roku i jest w porządku. Pracuję w systemie łączonym – trochę sama, bo znam angielski a trochę z moderatorem (tam gdzie trzeba znać niemiecki). Jak z moderatorem to mam grafik i tam się wspisuje kiedy będę a jak sama to pracuję w sumie kiedy chcę. Miesięcznie wychodzi mi z tego tak 5-6 tysięcy a pieniądze zawsze dostajje na czas i nie wiem skąd te informacje że są jakiś opóźnienia. Moje dwie koleżanki też zaczely u nich pracować z mojego polecenia i jja dotaje jeszcze też prrowizję od nich – taki bonus za polecenie. Generalnie jestem zadowolona i nie myślę o innej pracy póki co.

hihi 2002

ta przez kilka miesięcy nie musisz się rozbierać potem masz wybór albo się rozbierasz albo dziękujemy za współprace no jeszcze usłyszysz że dla cb to nic trudnego

@hihi 2002 15.06.2015 14:41

W Intercam pracuje wiele modelek od lat nie rozbierają się w ogóle i mają bardzo satysfakcjonujące wyniki. Jednak jeśli videomodelka, która postanowiła się nie rozbierać ma słabe wyniki i generuje straty dla naszej firmy, gdyż wypłacając jej stawkę gwarantowaną realnie dostaje ona od nas więcej pieniędzy niż sumarycznie wygeneruje na czatach szukamy rozwiązania, które zmieni ten stan zanim będziemy zmuszeni do zakończenia z taką videomodelka współpracy. W pierwszej kolejności sugerujemy zmianę zdjęć, jakości obrazu, stylizacji itp. Jeśli i to nie przynosi oczekiwanego efektu sugerujemy zmianę kategorii na bardziej odważną, byśmy mogli w ten sposób zalogować dana videomodelką na dodatkowych systemach. Ostateczna decyzja należy ZAWSZE do videomodelki. O kontynuacji współpracy lub jej zakończeniu decydują wyniki pracy videomodelki a nie to, czy rozbiera się przed kamerka czy nie.

anabell

Żal mi was wszystkich, ktoś kto pakuje się w coś takiego to chyba nie ma swojej godności. Firma działa na zasadzie zdobywania naiwnych ludzi, na dodatek zamieszcza kłamliwe ogłoszenia o prace. Sorry pracownik biurowy a videomodelka to zupełnie inne stanowiska. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów bo wasz wizerunek będzie rozpowszechniony. Mimo trudności ze zdobyciem pracy wolałabym iść na zmywak niż tak nisko upaść.

@anabell 11.06.2015 18:58

Szanowna Pani Anabell, nigdy nie wykorzystywaliśmy niczyjej naiwności i nie zamierzamy tego robić w przyszłości. Nigdy też nie zamieszczaliśmy, jak to Pani określa, „kłamliwych ogłoszeń” o pracę. Możliwe, że myli nas Pani z którąś z firm konkurencyjnych, ale za ich działania INTERCAM nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Nie rozpowszechnimy wizerunku naszych videomodelek a i ich personalia są znane tylko bardzo małej grupie osób w naszej firmie (tym, które zajmują się np. wypłacaniem wynagrodzeń). Natomiast jeśli osobiście wolałaby Pani ciężką harówkę na zmywaku przez wiele godzin dziennie niż pracę z elastycznym grafikiem z domu i za naprawdę godziwe wynagrodzenie jest to Pani decyzja. Nie mniej straszy Pani tutaj na forum i demonizuje pracę videomodelek o której, jak sądzimy nie ma Pani praktycznej wiedzy, podczas gdy wiele z współpracujących z nami dziewczyn robi to od lat i nie ma zamiaru tego zmieniać.

koko

oj rzeczywiście admin usunął :P

niebianska

koko a mozesz podac mi link do tej strony gdzie indziej -pls:) bo tu zostal usuniety przez admina. wyzej napisalam post z informacja o moim blogu nebeska28 cialo i umysl, jesli mozesz skontaktuj sie ze mna tam proszę, chyba ze robisz to dla reklamy sponsorowanej i nie chce ci się. pozdrawiam. a co do dziewczyn piszacych o najniższej krajowej - powtarzam, to nie jest układanie bukietow ani składanie dlugopisów. jestes w tej firmie - popmjesz branze porno!

koko

świetna stronka, na której zarobicie wstawiając swoje klipy. Wypłata jest na payooner od 50$, można zablokować swój kraj, sprzedawać swoje rzeczy np majteczki. Naprawdę polecam ja jestem bardzo zadowowolona :) podaje link: (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Intercam - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intercam