Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

Natalia

@Lala, czy otrzymałaś swoją umowę z firmą? Możesz zdradzić, czy to umowa o pracę, czy też inny rodzaj? Czy firma zorganizowała szkolenie wstępne, gdzie mogłaś poznać panujące zasady? Czy są jakieś wyjścia integracyjne?

Lala
@Natalia

Napisz na meila karolinaa12845@wp.pl

Lala

Dziewczyny ile szła wam umowa bo mi idzie drugi tydzień i nic ....

Karolina ...

Przepraszam za błędy słownik . jeszcze jedno każda z nas zaczynając pracę w tej branży powinna się liczyć z jakimś ryzykiem ale trzeba zacząć od tego że jak dotąd jeszcze zadna dziewczyna nie napisała że ktoś ja kiedyś zobaczył na stronach z polskim ip ciężko wejść a ja mam znajomego który lubi tego typu strony pracuje w Niemczech teraz wrócił i nic ... Więc jakitego wniosek ?

Karolina ...

Ja jestem zadowolona z tej pracy pracuje niecały miesiąc od razu byłam na zielonej pozycji i póki co z niej w ogóle nie schodzę moderatorzy są mili i pomocni i nikt mi nie wmowi że jest inaczej jak vidromodelka na w......na pracę to wiadomo że dostanie PNW. Nikt jeszcze nigdy nie wystawił mi PNW dlatego że się staram i jeśli moderator mnie upomina zebym nie patrzyła w bok jak jest klient. To przepraszam i więcej tego nie robie proste. .. Dziewczyny które tak narzekają myślą że są niewiadomo kim i za to że się fajnie ubiora i pomaluja to mają ich wszyscy na rękach nosić w tej pracy trzeba się starać musici zależeć jak mam wy.... To lepiej sobie daruj ta pracę bo po niej będzie tylko narzekanie i wszyscy będą winni w Intercamie a biedne videomodelki robiły wszystko ...

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Natalia

@Monika, forum dotyczy jednak firmy Intercam i dobrze byłoby gdyby użytkownicy wypowiadali się w jej temacie. Tym bardziej, że dawno nie było nic nowego np. na temat rekrutacji i zatrudnienia. Czy ktoś wie coś w tym temacie?

Sandra

Szukam pracy jako videomodelka, ale w Gdyni. Czekam na jakieś propozycje. Pozdrawiam

pimepk
@Sandra

Tutaj link do rejestracji, mozesz pracować z gdyni Polecam, pracuje tu juz 2 lata ;) http://pracanaczacie.pl/?ref=

JesteścieGłupie

Początkowo bałam się współpracy z intercam ale na dzień dzisiejszy jestem naprawdę zadowolona. Dziewczyny wcale nie musicie pokazywać nie wiadomo ile oraz siedzieć całe dnie i noce. Ja nie pokazuję NIC i siedzę maksymalnie 12 godzin a zarobki w wysokości 2 2,5 tys są. Co do portali na których jesteśmy...gwarantuję, że nie ma nas na polskich stronach a na stronach na których jesteśmy jest ciężko z IP polskim wejść. Tak tak jestem hacerem, wścibską babą która woli mieć kontrolę nad swoją pracą, w szczególności nad taką. Naprawdę polecam w 100 procentach, poleciłam już swojej koleżance która również jest zadowolona. Zapomniałabym...moderatorzy są wredni ? błagam was...są sympatyczni! oczywiście, że wystawiają kary ale to jest ich praca! naszym obowiązkiem jest patrzenie w kamerkę a nie na boki. Jeśli tak ciężko jest Ci spełnić to wymaganie to nie dziw się jedna z drugą, że leci kara za karą.. Zresztą nim wystawią Ci PNW najpierw dostajesz uwagę ale jeśli Ty masz to w (usunięte przez administratora)i robisz dalej zupełnie co innego niż to o co Cię proszę to ...PNW. Co do filmików... nagrałam 5 filmów, na żadnym nie musiałam pokazać twarzy i na żadnym się nie rozebrałam, jest tyle fetyszystów..stóp, paznokci, skóry... ba! w scenariuszu masz nawet opcję 'ubrana od stop do głów i paradujesz przed kamerką z odsłoniętymi jedynie oczyma. Więc nie wciskajcie dziewczyną kitu, że ta firma jest zła... to wy jesteście tępe, że w tak prostej pracy nie potraficie nawet się uśmiechnąć by porządnie zarobić a tego tutaj wymagają najbardziej, szczerego uśmiechu. POZDRAWIAM.

Jj
@JesteścieGłupie

Podasz stronyna których jesteśmy podam meila

Kbhv

Hrrrrj dziewczyny czy wiecie na jakici stronach jesteśmy ?

Igor

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Chyba nie jest tak źle !

Perelka

Trochę się dziwie opiniami jaki tutaj znalazłam. Pracuję w tej firmie hmm niedługo będzie 2 lata. I są tutaj takie statystyki jak czerwone, żółte i zielone. I faktycznie dziewczynom z czerwonego tła zabierane są dyżury ale wiedzą o tym kilka godzin przed jego rozpoczęciem. A dlaczego tak jest? No sorry, postawcie się na miejscu pracodawcy. Ma 2 dziewczyny do pracy a jedno stanowisko do obsadzenia. I jedna dziewczyna nie przynosi zysków firmie a druga ma ogrom klientów i sporo zarabia. No kogo byście wybrali? ;) oczywista odpowiedz. Używam laptopa, który ma wbudowaną kamerkę, od razu mówię laptop ma gdzieś około 5 lat. Więc nowy nie jest. I kamerka też nie daje świetnej jakości. Ale nigdy nie słyszałam by ktoś się o to czepiał. Ze zdjęciami to faktycznie miałam kilka problemów ale co się dziwić nie wszystko co podoba się nam podoba się naszemu pracodawcy. Ja nie pracuję dużo godzin. Ale zawsze wychodzę co miesiąc praktycznie podobnie: przy około 50 godzinach pracy w miesiącu mam 1500 zł. i nie robię jakiś rzeczy ponad moje możliwości by zarobić. Delikatne show. Nic przekraczającego moje zasady moralne.

Nikita
@Perelka

Przez przypadek kliknelam okejke, oczywiscie pewnie ten post zostal wystwiony przez tych złodziei. Nie polecam, kroja jak w wypadku innych portalow tego typu 50% etc. Najlepiej pracowac na siebie.

Justyna

Słyszałam dobre opinie o firmie i jestem zaskoczona tym co czytam na forum!!

video
@Justyna

Cześć , Ja pracuje jako videomodelka jeśli jesteś zainteresowana pracą pisz rekrutacja.video.1234@interia.pl

anabell

Żal mi was wszystkich, ktoś kto pakuje się w coś takiego to chyba nie ma swojej godności. Firma działa na zasadzie zdobywania naiwnych ludzi, na dodatek zamieszcza kłamliwe ogłoszenia o prace. Sorry pracownik biurowy a videomodelka to zupełnie inne stanowiska. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów bo wasz wizerunek będzie rozpowszechniony. Mimo trudności ze zdobyciem pracy wolałabym iść na zmywak niż tak nisko upaść.

@anabell

Szanowna Pani Anabell, nigdy nie wykorzystywaliśmy niczyjej naiwności i nie zamierzamy tego robić w przyszłości. Nigdy też nie zamieszczaliśmy, jak to Pani określa, „kłamliwych ogłoszeń” o pracę. Możliwe, że myli nas Pani z którąś z firm konkurencyjnych, ale za ich działania INTERCAM nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Nie rozpowszechnimy wizerunku naszych videomodelek a i ich personalia są znane tylko bardzo małej grupie osób w naszej firmie (tym, które zajmują się np. wypłacaniem wynagrodzeń). Natomiast jeśli osobiście wolałaby Pani ciężką harówkę na zmywaku przez wiele godzin dziennie niż pracę z elastycznym grafikiem z domu i za naprawdę godziwe wynagrodzenie jest to Pani decyzja. Nie mniej straszy Pani tutaj na forum i demonizuje pracę videomodelek o której, jak sądzimy nie ma Pani praktycznej wiedzy, podczas gdy wiele z współpracujących z nami dziewczyn robi to od lat i nie ma zamiaru tego zmieniać.

zielonooka
@INTERCAM STUDIOS

lepsza "harówka "-na zywaku bo bynajmniej się do czegoś liczy niż życie w stresie że to się nie wyda.kokosów się nie zarobi ale za to normalnie i legalnie i również wypłaty terminowo jak ktoś szuka pracy to ją znajdzie i taką co lubi a nie wciągnie się w jakieś (usunięte przez administratora) z którego potem problemy nie polecam intercam ani żadnych innych tego typu prac.Wysyłają ci pisma do zapłaty z intercam za niedotrzymanie warunków umowy której nie przestrzegają jeśli chcesz żyć w stresie i potem wysyłać pisma i odwołania to proszę bardzo.

zielonooka

nie polecam firmy intercam (usunięte przez administratora) .Jedno wielkie kłamstwo portal jest również dostępny w Polsce bez jakichkolwiek zabezpieczeń nawet dziecko sb może wejść na stronę.Podejmując tą pracę liczcie się z tym,że zostaniecie rozpoznawalne w Polsce bo portal jest w pełni dostępny.Na odchodne wysyłają ci pisma do zapłaty,straszą sądami a to,że ktoś ci grozi że spali ci mieszkanie to już nie ich sprawa.Jak cię ktoś znajdzie na stronie to masz nieprzyjemności bo zaczynają do cb pisać ludzie z różnymi dziwnymi propozycjami i nawet policja z tym nic nie zrobi.Jak prosisz by ci zmienili coś w grafiku albo nazwę albo stronę jakoś zabezpieczyli nic sb z tego nie robią.Jedno wielkie kłamstwo ostrzegam szkoda nerwów na takie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem,później jeszcze masz problemy ze znalezieniem normalnej pracy.A ten szyld "videomodelka " chyba pornomodelka jak już.Jedno wielkie kłamstwo.

Natalia

Obecnie Intercam poszukuje pracowników na stanowiska biurowe w trzech lokalizacjach. Może ktoś z obecnych forumowiczów pracuje na tym stanowisku? Wszelkie konkrety dotyczące tego zatrudnienia będą obecnie bardzo ważne dla forumowiczów, którzy poszukują pracy biurowej w Toruniu, ale i innych lokalizacjach, gdzie ma swoje siedziby firma.

Natalia

Czy przypadkiem @bejla, nie pomyliłaś wątków? To forum firmy Intercam, która ma siedzibę w Toruniu. Natomiast twój wpis wspomina o nazwie "Camcolt", więc może zaszła tutaj jakaś pomyłka? Jesteś pewna, że to na pewno odpowiednie forum?

Natalia

Cześć! Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w rekrutacjach? Aktualnie w Internecie jest kilka oferty pracy dla videomodelki. Na pewno konkretne informacje na temat pracy na tym stanowisku pomogą w podjęciu decyzji o aplikacji wielu zainteresowanym.

CamGirl

Cudowna, dobrze platna praca zarowno jako vm i moderator. Prawa reka szefa niesamowita pelna empatii i wyrozumiala. Szef, dorobkiewicz, zerujacy na vm i moderatorach. Polecam kazdemu kto chce byc okradany!

P4u.tv

Hej, jesli jestes zainteresowana praca w polskiej firmie jako videomodelka, bez limitow godzin, z wyplatami tzw dniowkami, odezwijsie, godziny pracy do ustalenia, zakres pracy dowolny. odezwij sie present4u.tv@gmail.com

INTERCAM STUDIOS

Dzień dobry, nie możemy się zgodzić z opinią Julki786, że nowe zdjęcia, wystrój, bielizna, makijaż mają marginalny wpływ na wyniki videomodelki. Tak naprawdę to zdjęcia decydują w dużej mierze o tym, czy klient wejdzie do danej videomodelki, wybierze akurat ją spośród setek innych dziewczyn. Zdjęcia stanowią magnes na klientów, dlatego należy je odświeżać od czasu do czasu, by przyciągać rzesze nowych panów. Jeśli videomodelka zaniedba wgrywania nowych zdjęć, pracuje ciągle na starych i nie dba o swój wizerunek przed kamerką, może się zdarzyć, że klientów zacznie ubywać, a ona odczuje to w swoich zarobkach. Moderatorzy nie mają dostępu do zarobków videomodelków i stron ze szczegółowymi statystykami z obrotów, dlatego nie mogą wypowiadać się na ten temat, by nie wprowadzać videomodelki w błąd. Jeśli chodzi o kwestię Freechatów- jest to chat, na którym namawiamy klienta do rozmowy na płatnym chacie. Gdy klient przejdzie na chat prywatny, wówczas dopiero Intercam i tym samym videomodelka, czerpie z tego korzyści finansowe. PNW nie zostało stworzone po to, by uszczuplić wynagrodzenie videomodelki. Wręcz przeciwnie, zależy nam na tym, aby videomodelka zarabiała jak najwięcej, gdyż im większy profit osiągnie, tym więcej sam Intercam zarobi. Moderator nie wystawia PNW bez powodu "za byle pierdołę."Ma obowiązek najpierw poinstruować videomodelkę, co nieprawidłowego robi w swoim zachowaniu, w przypadku gdy videomodelka lekceważy jego wskazówkę i nadal nieprawidłowo wykonuje swoją pracę, moderator dopiero wtedy wystawia jej PNW. Pragniemy jeszcze dodać, że kwoty pochodzące z PNW nie stanowią w żaden sposób dochodu dla firmy, są w całości przeznaczone na dyżury premiowane, longery, premie za propozycje na meeting itd. Intercam zawsze stosował i będzie stosować politykę otwartości i przejrzystości, wszelkie punkty PNW są umieszczone w legendzie PNW, w razie jakichkolwiek nieporozumień videomodelka ma możliwość złożenia apelacji do PNW. Serdecznie pozdrawiamy

Szukającypracy

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak dobrze należy znać niemiecki, aby starać o pracę jako moderator, jaki poziom będzie odpowiedni? Pozdrawiam

@Szukającypracy

Dzień dobry, wystarczy komunikatywny poziom języka niemieckiego i angielskiego, by móc pracować u nas na stanowisku moderatora. Zapraszamy do współpracy. Serdecznie pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam