Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

o.lenka

co miesiąc odprowadzasz na konto swojego urzedu skarbowego 18 % z zarobków z danego miesiąca.

Red Lips

Ok, trzeba się rozliczyć samemu, może podpowiecie jaki pit trzeba więc wypełnić. Skoro nie mamy, żadnego dokumentu potwierdzającego sumę zarobków danego roku. Mi Intercam napisało, żeby zapytać w urzędzie i tyle :P Zastanawiam, sie czy tego poprostu nie olać, tylko, nie chcę być potem ciągana po urzędach...

o.lenka

Tak, trzeba się rozliczac samemu niestety i to uważam za duuuży minus.

Dziewczyny pracujące w INTERCAM możecie mi powiedzieć jak to jest z podatkiem? Same się rozliczcie czy firma was rozlicza? Ja nie dawno zaczęłsm pracę tu i w sumie to nie wiem :) Będę wdzięczna za odpowiedź :) POZDRAWIAM DZIEWCZYNY!!!

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
o.lenka

Lisiaczek a mogłabys zdradzić w jaki sposób znalazłaś te strony na których nas umieszczają?

malutka
@o.lenka

ja jestem bardzo zadowolona z tej pracy polecam

Lisiaczek

(usunięte przez administratora)pisz smialo tutaj. Po mailu moze mnie jeszcze ktos ze znajomych poznac hihih, a tutaj zdarza mi sie zaglac, bo jestem ciekawa co inne kobitki sadza o tej pracy :) Nie wahaj sie, tylko od razu zapisuj sie na dyzury. Wyslalas juz im zdjecia? :)

paulinka_nka

Hej Lisiaczek, czy można by się skontaktować z tobą jakoś na gg lub mailowo, gdyż przymierzam się do rozpoczęcia pracy w intercami, ale wcześniej chciałabym porozmawiać z kimś kto już ma jakieś doświadczenie w tej kwestii:)))

Lisiaczek

Czytam te posty i smiac mi sie chce. Te wiadomosci sa wyssane z palca..Pracuje juz 2 lata w intercamie, po roku rozwiazalam z nimi wspolprace, bo jechalam za granice. Poprosilam ich o skasowanie moich zdjec i faktycznie, jak po miesiacu zajrzalam na strony, na ktorych byly moje filmiki i zdjecia, to wszystko zsotalo usuniete. Furory za granica nie zrobilam, wiec wrocilam do Polski i do nich :D W kazdej chwili mozecie rozwiazac umowe, czy wiecznie wedruja moje focie po sieci? Nie!! Bo widzialam,ze usuneli! A prawa autorskie musza miec, bo umieszczaja przeciez nasze focie na profilach. Bez naszej zgody nigdzie by ich nie mogli wstawic, a wtedy skad by faceci wiedzieli z kim czatuja? :) Reasumujac. Dziewczyny nie bojcie sie! Lpeiej pytajcie, jak macie wahania. Podpowiem. Pozdrawiam wszystkie videomodelki pracujace w intercamie :)

sonia

Hej dziewczyny przymierzam się do rozpoczęcia współpracy z Intercam ale mam do Was pytanie rozliczacie się z US i jak to wygląda u nich w kwestii podatkowej? :-) bo na innych stronkach dziewczyny piszą ze same muszą odprowadzać składki itd. :-) Z góry dzięki za odpowiedzi :-*

ABC

Jajaja jeśli nie ma wolnego zadnego dyzuru to nie tylko dla Ciebie aledla wszystkich, ty nie masz innago grafiku niż dana videomodelka A czy B :)

paulinaka

Hej, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z rozwiązaniem umowy z tą firmą? Ja jeszcze nie podjęłam współpracy, ale mocno się nad tym zastanawiam i chciałabym wiedzieć, czy jak zdecyduję się zakończyć z nimi współpracę to nie będzie z tym problemów?Bardzo Was proszę o odpowiedź!:)

jajaja

Niestety na a62 nie moge pracowac, bo mam za słaby komputer :/. Łatwo powiedzieć codziennie. W tej chwili na ten miesiąc nie ma już żadnego wolnego dyżuru dla mnie...

ABC

Jajaja możesz pracować codziennie wpisując się w wolne dni w grafiku :)

jajaja

Chciałam się właśnie upewnić. no cóż, chyba będę musiała się z nimi niedługo pożegnać. Zrobiłam już ok.13 dyżurów i w statystykach w ogóle się nie poprawiłam. Dziś zabrali mi 5 dyżurów. Nagrałam filmy, które nie zarabiają praktycznie wcale. Spróbuję jeszcze na a62, ale jak to nie wyjdzie to rezygnuję, bo chcę pracować codziennie a tu póki co nie mam takiej możliwości...

RedLips

Niestety w umowie jest zapis, że nie możesz pracować u konkurencji w tej samej branży.

jajaja

Hej dziewczyny, a wie może któraś czy pracując w intercam mogę zatrudnić się też w innej firmie tego typu?

Margo

Hej ! Dostałam propozycje sesji finansowanej przez Intercam, czy któraś z was z tego korzystała? A jeśli tak, to napiszcie ile strojów ze sobą zabrałyście. I ogólnie jak tam było. czy powinnam się jakoś specjalnie przygotować? Myślicie , że jest szansa, żebym dostała też dla siebie te fotki na płytce?

początkująca
@Margo

Dasz namiary na tą firmę ? dzięki z góry

madzik
@Margo

hej Amelka w jakiej firmir pracujesz i masz o wiele więcej?

Amelia

(usunięte przez administratora)co z tego, że widzisz ile zarabiasz w ich systemie jak wklepują w niego tylko 20-30% wynagrodzenia rzeczywistego ? Szczerze odradzam, dowiedziałam się w innej firmie ile powinnam zarobić, pracuję w nowej firmie i mam 2 razy większe zarobki a pracy znacznie mniej !

@Amelia

Hej, czy możesz zdradzić nazwę firmy? Zastanawiam się nad przejściem do innej własnie.

Jola

No ja dziś jestem CD i jest średnio. Może teraz na D trochę lepiej, no ale też szału nie ma :)

o.lenka

Wiecie co? Cieszę się, że Was tu znalazłam. Fajnie jest mieć kogoś z kim można porozmawiać, bo w sumie o pracy powiedziałam tylko mężowi (co oczywiste) no i 2 najbliźszym przyjaciółkom, ale w rodzinie coś ściemniam. Też byłam dziś na zmianie A i B i właśnie była lipa.

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam