Opinie o Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange w Toruń

kinko Nowy wpis

dbonusik, wydaje mi się, że każdemu ta praca może się opłacać o ile tylko ma się odpowiednie doświadczenie. Gdzieś obiło mi się o uszy, że wymagają minimum 3 lat żeby to jakoś funkcjonowało. A potem można startować ze własną działalnością :)

dbonusik Nowy wpis

Za 2.5 miesiące pracy otrzymałem wynagrodzenie w wysokości 320 zł. Na rozmowie zaznaczyłem, że potrzebuję podstawowego wynagrodzenia, zapewniono mnie wówczas, że przez pierwsze 3 miesiące firma pomaga się wdrożyć i zapewnia 1000 zł miesiąc w miesiąc przez wspomniane 3 miesiące. Przystałem na to. Przez pierwsze 2/3 tygodnie czekałem na umowę wodzony za nos, że będzie jutro, jutro, jutro. Miałem za okres "bez umowy", który spędziłem głównie w biurze rozwiązując szkolenia otrzymać również wynagrodzenie za ostatnie 10 dni miesiąca, choć prace zacząłem na początku miesiąca. Przełknąłem to i kontynuowałem pracę, sprzedałem 8 usług, w tym nową usługę najszybszego internetu wziętego na firmę, gdzie tylko za tę 1 usługę powinienem otrzymać prowizję podobną do kwoty którą otrzymałem za 2.5 miesiąca pracy. Kolejnej zaliczki - 1000 zł nie dostałem, pani Jola zapomniała co obiecała podczas rozmowy i mimo iż pierwsza wpłata odbywała się na warunkach 1000 miesiąc, wszak otrzymałem 320 za 10 dni pracy od podpisania umowy - tak później o tym zapomniano, zapomniano też o wynagrodzeniu za sprzedane usługi w rezultacie zamiast 3 miesięcznego wsparcia finansowego na rozruch, otrzymałem 300 zł za 10 dni (choć nieformalnie pracowałem 2x dłużej) i żadnych pieniędzy za usługi, które sprzedałem. Dodam, że posiadam wszystkie podpisy osób z którymi dokonywałem transakcji - dotąd nie miałem czasu, ale zamierzam upomnieć się o swoje. Bo 320 zł za 2.5 miesiąca pracy - nabywania klientów, zawierania umów (w moim przypadku 8) inwentaryzacji - chodzenia w terenach pozbawionych możliwości technicznych (gdzie nic nie sprzedasz), badania konkurencji, jeżdżenia z miejsce, to jakieś nieporozumienie. Więcej za przejazdy zapłaciłem, i to z nawiązką. Zostałem oszukany. Wiem, że inny przedstawiciele z którymi pracowałem także mieli nieporozumienia z firmą, i nie tylko ja ucierpiałem na zawarciu współpracy z Bonusem.

dbonusik Nowy wpis
@dbonusik

Proszę mi wybaczyć za chaotyczność w kilku zdaniach w uprzednio zamieszczonej opinii. Poniżej to uporządkowałem. Pokrótce: Pracowałem 2 tygodnie bez umowy, otrzymałem wynagrodzenie (tak zwaną zaliczkę) jedynie za 10 dni pierwszego miesiąca pracy od momentu podpisania umowy - chociaż miałem otrzymywać ów zaliczkę przez 3 miesiące - 1000 zł za przepracowany miesiąc. Za pozyskanie 8 klientów, którzy podpisali umowy, i nadal korzystają z usług nie otrzymałem żadnej prowizji! Wykonywałem czynności, związane z jeżdżeniem po mniej rozwiniętych technologicznie miejscowościach w celu zbadania zainteresowania, na rozporządzenie firmy - która szuka nowych miejsc do inwestycji. Również nie otrzymując za to żadnego wynagrodzenia. Pracowałem 2.5 miesiąca, tylko 2 miesiące formalnie, za co powinienem dostać mniej więcej 2 tysiące złotych, jednak po tym całym okresie na moje konto wpłynęło jedynie około 320 zł za przepracowane 10 dni pierwszego miesiąca - gdzie za samą prowizję ze sprzedaży powinienem otrzymać większe wynagrodzenie.

bonus

nie polecam nikomu , przedstawiają prace inaczej niz pozniej wymagaja od pracownika . generalnie masz byc jak swiadek jehowy , chodzic od drzwi do drzwi i wciskac produkty orange , jak uda ci sie sprzedac to i tak ci NIE WYPLACĄ PROWIZJI . Proszę nie wierzyć w czcze gadanie pani Jolanty , która pięknie potrafi opoiwadać jak to dziewczyny zarabiają po 20 tys zł miesiecznie . NIE WYPLACAJA PODSTAWY A O PROWIZJI MOZNA ZAPOMNIEC . NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY NIKOMU STRATA CZASU I NERWÓW. A jeszcze się dowiedziałem , ze naszej kierowniczce tez NIE ZAPLACILI za 2 msc pracy . DO PIACHU Z WAMI

Bonus S.A. Nowy wpis
@bonus

Jest nam niezmiernie przykro, że tak negatywnie wspomina Pan współpracę z nami. W naszych ogłoszeniach o pracę staramy się jasno przedstawić charakter oferowanych przez nas stanowisk, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że zawód handlowca jest zawodem bardzo wymagającym i nie każdy ma do niego predyspozycje. Być może tym razem niewystarczająco czytelnie przedstawiliśmy Panu zasady współpracy z nami. Dziękuję za przesłaną opinię - pozwoli nam ona na dopracowanie systemu rekrutacyjnego.

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Zostaw merytoryczną opinię o Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange - Toruń

Bonus Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Orange