Opinie o Lena-Łubowo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lena-Łubowo, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lena-Łubowo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lena-Łubowo w Toruń

Anonim

Odradzam! Kompletnie nieatrakcyjny pracodawca. Obiecują umowę o pracę, a kończy się to i tak umową zlecenie. Właściciele są mobberami. Inwigilują przez kamery. Wydzwaniają do salonu po kilka razy dziennie, żeby sprzedawcom wytykać błędy. Zwalają winę na pracowników, jeśli cokolwiek jest nie po ich myśli. Konfabulują. Wielokrotnie zostali przyłapani na kłamstwie. Ale i tak wmawiają, że oni mają rację. Każą stać na korytarzu i naganiać klientów. Trzeba stać po 10 godzin dziennie! Olewają pracowników, jeśli ci ubiegają się o swoje prawa. Nie dają narzędzi do pracy, co bardzo utrudnia pracę. Płacą nędznie - najniższa krajowa plus niewielka prowizja. Są dusigroszami- pracownikowi nie chcą dać premii świątecznej, a sami się wożą po całym świecie i wydają kupę forsy. Potencjalni pracownicy Lena-Łubowo! Nie zatrudniajcie się w tej firmie, jeśli miłe Wam jest Wasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Lena-Łubowo - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Lena-Łubowo