Lena-Łubowo

Toruń

Opinie o Lena-Łubowo

Anonim

Odradzam! Kompletnie nieatrakcyjny pracodawca. Obiecują umowę o pracę, a kończy się to i tak umową zlecenie. Właściciele są mobberami. Inwigilują przez kamery. Wydzwaniają do salonu po kilka razy dziennie, żeby sprzedawcom wytykać błędy. Zwalają winę na pracowników, jeśli cokolwiek jest nie po ich myśli. Konfabulują. Wielokrotnie zostali przyłapani na kłamstwie. Ale i tak wmawiają, że oni mają rację. Każą stać na korytarzu i naganiać klientów. Trzeba stać po 10 godzin dziennie! Olewają pracowników, jeśli ci ubiegają się o swoje prawa. Nie dają narzędzi do pracy, co bardzo utrudnia pracę. Płacą nędznie - najniższa krajowa plus niewielka prowizja. Są dusigroszami- pracownikowi nie chcą dać premii świątecznej, a sami się wożą po całym świecie i wydają kupę forsy. Potencjalni pracownicy Lena-Łubowo! Nie zatrudniajcie się w tej firmie, jeśli miłe Wam jest Wasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Zostaw opinię o Lena-Łubowo - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lena-Łubowo