TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.

Toruń

Opinie o TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.

Rozczarowany

Pracodawca nie płaci w terminie i dziwi się, że pracownicy o tym mówią. Czy on myśli że ma do czynienia z głupcami? Wstyd ...i hańba

bum bum

składajcie pozwy do Sadu Pracy. Nie ma co sie patyczkowac

Jjj

A jak wygląda praca w eksporcie? Sprzedają, mają kontrakty?

bbbb
@Jjj 19.07.2017, 14:30
A jak wygląda praca w eksporcie? Sprzedają, mają kontrakty?

Powie tak jeśli masz możliwość szukaj gdzie indziej wypłata dwa miesiące do tyłu nie wiadomo kiedy będzie a jak już to w ratach i śmieszne pieniądze

mmmmmmm

Witam pracowałem tam pół roku podzielam powyższe opinie pracodawca ok ale nie płaci na czas dwu miesięczne opóżnienie a to jest ważne żeby mieć dobre zdanie o pracodawcy. Odszedłem jakiś czas temu do dziś czekam na resztę kasy. Jeśli szukacie pracy to tam raczej nerwy stracisz na czekanie na wypłatę.

adf

darmowy wolontariat. Za czerwiec wyplaty nie ma

Kuba

Pracodawca ,który nie płaci wynagrodzenia za pracę. A jak płaci to w kilku ratach. Jak można tak traktować ludzi ,którzy ciężko pracują.

Walczymy

Praca i zbieranie doswiadczen to ok. Ale ten zaklad ma swoja "ciemna strone". Nie jest to atmosfera tylko finanse. To zmusza pracownikow do szukania nowej pracy. Odchodzi sie z zalem ale rodziny za dziekuje czy placenie w ratach niestety nie utrzymam :( Jest to chyba jeden z najlepszych pracodawcow z jakim mialem do czynienia

Seba

Pracowalem w "Spomaszu" jakieś dwa lata temu, przez 4 miesiące. Super firma. Spoko załoga. Przyszedłem do pracy jako całkowity świeżak w fachu, świeżo po kursie na spawacza. Sporo się nauczyłem dzięki tej pracy :) Zarobki jedynie śmieszne na początek, ale to tak jak wszędzie w Polsce. Generalnie polecam

Jak wygląda praca w firmie TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A. ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORUŃSKIE ZAKŁADY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH "SPOMASZ" S.A.