Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Nie polecam nikomu tej firmy Impel (usunięte przez administratora)nie płacą pieniędzy za nadgodziny umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu . Pan Piotr Neckarz zachowanie się arogancko jest bardzo agresywny uważajcie na niego może zrobić komuś krzywdę .

CCCP

Czy to prawda że w impelu już panie sprzątaczki pracują w ochronie?

Inwalida

Chce pracować w ochronie. Jerzde na wuzku inwalickim. Gdzie złorzyc CV?

CCCP
@Inwalida

Pewnie że składaj CV. Impel cię chętnie zatrudni. Wysla cię do GOB na Balladyny w Lublinie. Oni tam załatwiają nazwijmy to "kursy ochrony" takim jak ty. Jeszcze poświadcza że przebiegłeś samodzielnie 1000m w super czasie hahaha.... Takie cuda tam się dzieją że z inwalidów robią kwalifikowanych pracowników ochrony hahaha....śmiech i parodia normalnie.

Beata

Pracuję kilka lat w galerii Chełm brak środków do mycia nie płacą pieniędzy za nadgodziny . Pani Agnieszka bardzo dużo wymaga ehh . Nie polecam nikomu tej firmy .

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
Halina

Jak zwykle ochrona pisze, a co z pracownikami utrzymania czystości? Jakie warunki firma daje, płacą jakoś lepiej niż u nas w Lublinie się na sprzątaniu zarabia? Chyba orzeczenia nie trzeba mieć, tak mi się zdaje...

Firma Impel nie płaci pieniędzy za nadgodziny , brak ubrania, leków, okularów. Piotr Neckarz to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Edytka

Hej nie polecam firmy Impel brak ubrania środków do mycia nie płacą pieniędzy za nadgodziny . Zatrudniają samych pijakow .

Zbyszek

Hej pracowałem w firmie Impel porażka brak ubrania, leków, okularów .(usunięte przez administratora)Uważajcie na firmę Impel dziecinada .

Pracuję w firmie Impel nie jestem zadowolona brak ubrania , środków do mycia , godzin dużo jestem zmęczona. Wypłata kiepska (usunięte przez administratora)zł.(usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu tej firmy .

Firma Impel to jakaś ściema brak ubrania i pieniędzy za nadgodziny . Umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu .

Beata

Pracuję w firmie Impel galeria Chełm brak środków do mycia nie płacą pieniędzy za nadgodziny . Pani Monika i Agnieszka nic nie robią tylko piją kawę . Nie polecam nikomu tej firmy .

Pracowałem w firmie Impel zostałem (usunięte przez administratora) na kasę i (usunięte przez administratora) przez Pana Piotra Neckarza zgłosiłem wszystko na policję .

Ela

Firma Impel to (usunięte przez administratora) nie wypłacaja pieniędzy za nadgodziny umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu . Nie polecam nikomu tej firmy !!!!!

PinkQueen

NIE polecam firmy impel nie płacą na czas traktują pracownika jak popychadło kierowniczka Dorota jest chamska Iwona również atmosfera w pracy jest straszna... Proszę uważać na tą firmę

Beata

Kierownik Piotr traktuję ludzi jak (usunięte przez administratora) heh mało tego nie płaci pieniędzy za nadgodziny ehh masakra nie polecam nikomu tej firmy . Zgłoszę wszystko na policję .

Jacek

Pracowałem w firmie Impel to straszne jak Pan Piotr traktuję ludzi poniżanie , wyzwiska masakra nie polecam nikomu .

Beata Chełm

Dzień Dobry Pracuję w firmie Impel średnio jestem zadowolona mało zarabiam tylko 800 zł .

Jacek

Pracowałem w firmie Impel galeria Chełm i zostałem (usunięte przez administratora)na kasę . Nie polecam nikomu tej firmy !!! Pani Agnieszka i Monika to dwie (usunięte przez administratora).

Ziutek

Firma żeruje na niepełnosprawnych. Musimy tyrać za najmniejsze stawki bezvurlopow.

IMPEL LUBIN

Firma Tragedia Za Nic Nie Płaci !!!!! Za Osoby Niepełnosprawne Impel dostaje dofinansowanie !!! A Pracownikowi za nic nie płacą !!!!! Taka durna Firma - dlatego ludzie uciekają z Impela - Nikt nie chce pracować za pół Darmo !!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security