Opinie o McDonald`s w Lublin Puławska 40

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald`s na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Lublin Puławska 40

Kamil Nowy wpis

Czy to prawda że pan Sebastian K dyskryminuje osoby niepełnosprawne pod kątem przyjęcia ich do pracy do Mcdonaldsa?

Grzesio Nowy wpis

Czy to prawda że franczyzobiorca tego Maka pan Sebastian K dyskryminuje osoby niepełnosprawne.

Emilka Nowy wpis

Praca tu to istny koszmar ganiają człowieka jak psa.menadżerowie się czepiają o byle co,wyładowują się na zwykłych pracownikach.

Alwaro Nowy wpis

Brak kompetencji w rozmowie ze strony niby menadżera bo telefon odbiera kobieta i podaje się za menadżera. Zgłosiłem sprawę, że nie zostałem odpowiednio obsłużony, a ona beszczelna i niemiła w rozmowie o standardach mówi. Zamówienie nie takie jak chciałem. Brak burgera i do tego nie miła obsługa ze strony tej baby. Brudno na podłodze, porozlewane. Sanepid powinien się temu przyjrzeć. Wstyd najgorszy Mc donalds na lubelszczyźnie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie McDonald`s? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kajusia

Nie polecam pracy tutaj i odradzam wszystkim którzy się zastanawiają .Ta praca niszczy psychicznie jak i fizycznie .ZERO poszanowania dla pracownika ,śmieszne Stawki godzinowe ,nieadekwatne do wykonywanej pracy .W tej pracy jesteś na danym stanowisku ale również musisz wykonywać 10 innych rzeczy na raz .Kierownictwo rozladowuje wszystkie niepowodzenia na pracownikach .W tej pracy czlowiek nie ma żadnych praw ,i robią z ludzi co im się podoba. Istny koszmar

Mateusz
@Kajusia

Ej a pracuje tam jeszcze taka babka co ją nazywają "chinka"? Bo lata temu jak pracowałem to pracowała tam i nawet jak na kierowniczkę kuchni to strasznie cwaniakowała. Pamiętam też jak mi mówiono że na jedno stanowisko musi być jeden pracownik, co w praktyce w ogóle się nie zdarza. Raz kiedyś jak był dosyć spory ruch na sali (byłem nowym pracownikiem akurat i naprawdę trudno nauczyć się wszystkiego w 2-3 dni) i miałem smażyć kotlety, grzać bułki, garnirować kanapki, a zamówień co raz więcej i się nie wyrabiałem to mówię do tej chinki opartej o blat jak księżniczka z którego się wydaje zamówienia dla kasjerów "może mi pomóż a nie sobie stoisz" a ona na to "NIE... masz się uczyć". Czyli jakby jej frustracja życiowa była ważniejsza niż zgodna współpraca. NO OK. Był jeszcze drugi kierownik kuchni (Adrian) i pamiętam że z nim mi się świetnie pracowało. Zawsze spokojnie i cierpliwie wytłumaczył, pomógł mi jak się nie wyrabiałem czasami i wszystko mi wychodziło, a przy chince ręce mi się trzęsły jak przy parkinsonie. Ogólnie źle wspominam tam pracę mimo że pracowałem tam baardzo krótko.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Lublin

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald`s