Opinie o Viamed Jerzy Wieczorek w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Viamed Jerzy Wieczorek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Viamed Jerzy Wieczorek o rekrutacji.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viamed Jerzy Wieczorek w Lublin

Karol Nowy wpis
Inne

Hej, co oprócz wykształcenia wymagają ?

Beti Nowy wpis

Szkolenie unijne ma za zadanie zaktywizować osoby niepełnosprawne. Zajęcia z psychologiem, doradcą zawodowym mają właśnie taki cel. Jak jednak zaktywizować osoby, które na te zajęcia nie przychodzą lub czekają aż firma szkoleniowa wszystko załatwi? Dlaczego Państwo sami nie szukacie staży i miejsca pracy tylko czekacie aż Viamed wszystko załatwi? Bo tak jest najwygodniej? Trochę inicjatywy z Państwa strony i nie byłoby problemu. Szkolenie i staż nie są zapomogą która ma być rozwiązaniem na problemy uczestników na rynku pracy. W trakcie szkoleń i staży uczestnicy mogą samodzielnie zacząć szukać stażu. Jestem po dwóch szkoleniach- staże w obu przypadkach sama sobie znalazłam bo chciałam. A kasa była wypłacana owszem- czasem po terminie ale była. Pracodawcy też czasem wypłacają po terminie. Warto czasem stuknąć się w pierś i szczerze odpowiedzieć dlaczego nie mam pracy?- Bo po tych opiniach z taką roszczeniowością to nie dziwię się ze pracodawcy nie chcą Państwa zatrudnić. Też bym nie chciała takiego pracownika ;).

poszek470 Nowy wpis

uczestniczyłem już w dwóch projektach organizowanych przez Viamed i nie mam zastrzeżeń co do zaangażowania z ich strony. Wypłaty za staże na czas, zwrot kosztów za dojazdy z poślizgiem, ale płacą, kontakt zadowalający, bez zastrzeżeń. Co do załatwiania staży przez nich to załatwiają, ale tylko w lublinie, a jak ktoś chce na własną rękę nie sprzeciwiają się.

Kursant007 Nowy wpis

Moje sugestie dla VIAMED: Banda Łobzów. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic!!! Bo to jest nie do ruszenia. Oszukują nas, nawet nie odpowiadają żadnego kontaktu z nimi a jeszcze kto się zapisał na szkolenie i ma staż to nie ma UBEZPIECZENIA, POZDRAWIAM

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Viamed Jerzy Wieczorek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
(64 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Farmacji
Łódź
HSS Work Sp. z o.o.
(68 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
el

permanentny brak wywiązywania sie z terminow płatności, to niestety prawda. Księgowa nie odbiera telefonów, na pytanie o brak wyplaty w tym miesiącu odpowiada: "przecież i tak w przyszlym miesiącu musimy wam wszystko wypłacić"!!! Pewnie, straszna łaska. płacą jak juz muszą. Tez się wkopałam w ten ich projekt, jestem w gorszej sytuacji niż wcześniej. Zasiłek miałabym w terminie i bez łaski.

Kursant007
@el

Witam ale to wszystko to prawda. Wzieli kasę za zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia oraz stażu i co dalej. Nic nie robią, żadnego stażu nie załatwili,każą żeby każdy sobie załatwił, a jak już załatwi to się nie zgadzają. Gdzie jest urząd Marszałkowski, gdzie urząd Wojewódzki. Paranoja i samowola. Robią co chcą i kiedy im się podoba. PORAŻKA. Zero odpowiedzialność.

anonymous
@el

Proszę Urząd marszałkowski lub wojewódzki żeby przyjżeli się organizacją oraz stażami w tej firmie. PORAŻKA!!!!!! A co do wypłaty jest jeszcze gorzej. Czy NIKT nie kontroluje działalność? Wzieli kasę i pozamiatane. Chyba że zainteresuje się UNIA która dała kasę.

rozczarowana

Organizacja projektów unijnych, które maja być wsparciem dla bezrobotnych- horror! Odradzam zdecydowanie. Jestem w gorszej sytuacji życiowej i materialnej po przystąpieniu do tego projektu, niz gdybym była zarejestrowana dalej w urzędzie. Taka "pomoc" Szkolenia rozpoczęło się 2 mies po terminie- nikogo w Viamedzie nie obchodziło za co maja życ ludzie przez ten czas. Wypłaty dwa mies. po terminie. Księgowa kłamie że wysłała własnie przelewy- po 3 dniach nic na koncie. księgowa kłamie dalej że strona banku nie działa !!!?? a bank pko za każdym rogiem... Wypłata za szkolenie w częściach. przez dwa mies., za dojazdy z łaską po 2 miesiącach. Koordynatorka Marta R. ma wszystko w d... Nie odbiera tel. nie odpisuje na smsy. Chamstwo. Nigdy nic nie wie. Jest 16 maja. do dzisiaj brak zwrotu za dojazdy z marca- w viamedzie mówią, że" listy jeszcze nie zamknięte!!!", a księgowa, że wysłała przelewy !!!

anonymous
@rozczarowana

cala prawda to placówka która liczy kasę za projekty unijne itp . dla tych którzy cha pracować w przedszkolu tej firmy odradzam po 2 latach pracy wyrzuca was twierdząc ze nie mają dla nas pieniędzy bo projekt zatrudnienia się skończył !!!! to firma zbiera kasę za projekty unijne a szkolenia to przykrywka

Zostaw merytoryczną opinię o Viamed Jerzy Wieczorek - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Viamed Jerzy Wieczorek
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sławinkowska 120A
    20-810 Lublin
  • NIP: 7121021335 REGON: 430589238
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Viamed Jerzy Wieczorek
Przejdź do nowych opinii