Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Czy ja dobrze się dowiedziałem, że tu można pracować dorywczo? Szukam czegos w okolicy, żeby sobie dorobić. Pamiętam, że była jakaś oferta o pracy na sierpień, chociaż nie wiem dokładnie, o co chodziło, ale nadal można znaleźć 'szkielet' tej oferty bo niestety całość nie wyświetla się. no a teraz od nowego roku nie ma pracy? jak coś to na czym polega?

Ochrona

Pracowalam w ZUS Chełm nie jestem zadowolona z pracy . Brak wszystkich pieniędzy . (usunięte przez administratora)

Ochrona

Pracowałem w firmie Impel galeria Chełm nie placa kasy za nadgodziny nie polecam tego (usunięte przez administratora) .

@Ochrona

a dużo takich nadgodzin się zdarza w przeciągu całego miesiąca? skoro nie można za te dodatkowe godziny otrzymać wynagrodzenia, to może chociaż jest możliwość odebrania wolnego? ;)

Kanadysek

Piszecie głupoty firma Impel Lublin dba o pracowników dostają ubranie , telefon , obiad , samochód firmowy kasa zawsze na czas płacone jest 1 na konto .

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
Ochrona

Witam serdecznie pracowałem w tej śmisznej firmie Impel bimpel to była porażka życiowa nie otrzymałem wszystkich pieniędzy nie polecam nikomu .Pan Piotr Neckarz to (usunięte przez administratora) uważajcie na niego .

Ochrona

Pracowałem w firmie Impel galeria nie płacą pieniędzy za nadgodziny , brak ubrania nie polecam nikomu tej śmiesznej firmy .

Roksana
@Ochrona

A dużo nadgodzin w przeciągu miesiąca się zdarza? Co jeżeli pracownik nie zostanie po godzinach? Trzeba spodziewać się jakichś konsekwencji?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Impel Security?

Marcyś z ochrony

Lubią się mylić na niekorzyść pracownika bo mają bałagan i pośredników - córki córek , obiecują wszystko żebyś pracował a jak już nie jesteś potrzebny to zaczynają kręcić.trzeba pilnować kiedy sie było w pracy ,ile godzin czy na noc , urlop też musisz sobie pilnować ile wybrałeś , sprawdzać trzeba paski w internecie bo papierowych nie dają,częste zmiany grafików bo ktoś chory albo co innego z dnia na dzień zwroty za leki itp , dojazdy do pracy z zfron też nie wiadomo na jakich zasadach ,chyba jak się kto obudzi tak płaci. Wszystkie terminy oprócz wypłaty nie zawsze są dotrzymywane.Tyle,że nie czepiają się pracownika bo mają mało ludzi do pracy. Socjal nie istnieje.

@Marcyś z ochrony

Te zwroty za leki i dojazdy to dla pracowników z niepełnosprawnością znaczną czy tez umiarkowaną? Żeby je dostać trzeba składać podanie czy to z marszu się należy mając orzeczenie?

Konwojent wartości pieniężnych na bankomaty zaczyna od 5 600 brutto. Hm. Firma pisze "najwyższe wynagrodzenie w branży w ramach umowy o pracę!" Jednak przyznacie, że też najwyższe ryzyko w branży, wyższego chyba już nie ma w pracy na ochronie. Ktoś napisze, czy są premie chociaż, które jakoś podwoją tą stawkę?

Dzień Dobry pracuję w galerii Chełm jako pracownik gospodarczy jestem bardzo ale to bardzo zadowolony zarabiam 4 tyś zł na miesiąc . Dostałem ubranie robocze codziennie jem obiad i pizzę . Polecam wszystkim firmę Impel Lublin .

ZG LUBIN IMPEL

W Lubinie Firma Impel za nic nie płaci !!!!! Niema zwrotu za leki Dni Świąteczne robisz za darmo Sob Nd Też !!!!!!! Dlatego ludzie uciekają z tej Śmiesznej Firmy !!!!!!!! Tragedia !!!!!

Bożena
@ZG LUBIN IMPEL

Jak to, pracownik idzie do pracy w Dni Świąteczne albo w weekend i nie dostaje totalnie żadnego wynagrodzenia? Czy chodzi bardziej tutaj o to, że nie można liczyć na żadne dodatki?

Adaś

Masz na myśli ubranie robocze? Trzeba pracować w prywatnych ciuchach i butach? Za nadgodziny można odebrać wolne czy są całkowicie za free? Jak tak to można odmówić zostawania dłużej?

Czy w Impel Security możliwa jest praca na podstawie B2B?

Stefan

A jaką oferują w takim razie, możesz napisać? Zlecenie czy umowę o pracę, a może jeszcze inną? Czy jest okres próbny i jeśli tak, to ile trwa - standardowo 3 miesiące? Będę wdzięczny za te info.

xxx

Czemu nie płacą za nadgodziny? Tyko odbiór wolnego czy jak dłużej zostajesz to masz płaconą taką samą stawkę jak zwykle? Te nadgodziny są przymusowe że aż tyle czasu ci wychodzi w pracy? Nie można odmówić?

Ochrona

Pracowałem w firmie Impel Lublin praca po 200 godzin za parę groszy 2300 zł za miesiąc brak szacunku do pracownika Pan Piotr Neckarz to klamca.

Nie wiem czy zaznaczyć były pracownik czy pracownik. Umowę zlecenie mam aktywną do końca września 2022r. Zrezygnowano, ze mnie z dnia na dzień. Pod koniec lipca zapytałem przez sms jak jestem teraz wpisany w grafiku, w odpowiedzi usłyszałem, że od sierpnia już nie przychodzę i koordynator ma się ze mną kontaktować. Mijają prawie 2 tygodnie i brak odezwu ze strony firmy. Skrajny nieprofesionalizm i traktowanie człowieka jak śmiecia. Żeby było jeszcze śmieszniej w sierpniu obejmowałem stanowisko kierownika zmiany, za które miałem otrzymać zawrotne 22,5zł/h. Których oczywiście nie otrzymałem. Policzono mi standardową stawkę 19,7zł/h mimo tego, że wykonywałem dodatkowe obowiązki i przychodziłem godzinę wcześniej na otwarcie obiektu. Oszukano mnie na 500zł. Dzwoniłem do całego "szefa ochrony" żeby sytuacje wyjaśnić. Zaczął coś kręcić, że stawka wynika z faktu, że trzeba wyrównać stawkę tym co zarabiają normalnie i pobiera się od nich podatek. Praca po 15-16 godzin. Od firmy na początku dostałem jakąś koszulkę i to była moja jedyna przez 2 miesiące. Zmianę kończysz 21:30 i następnego dnia 5:30 zaczynasz i sobie radź z odpoczynkiem czy nawet tą jedną koszulką, która do rana nawet nie wysychała. Identyfikatora nie stworzyli mi przez 3 miesiące. Praca na obiekcie w Białej Podlaskiej należała do jednej z najgorszych jakie miałem. Starsi stażem pracownicy znawcy tematu ciećowania potrafili mobbingować i czepiać się najmniejszych pierdół. Zadania wykonywane w trakcie ich pracy to głównie improwizacja, która ma dobrze wyglądać. Nie polecam. Chyba, ze na chwilę i z takim samym podejściem do pracy jak pracodawcy do pracownika. Firma nie zasługuje na dobrych pracowników. W swoich szeregach trzymają półgłówków, którzy robią błędy ortograficzne nawet w prostych wyrazach a mają się za nie wiadomo kogo. Cieszę się, że już tam nie pracuje.

@Paweł

Widzę to trochę z innej perspektywy - a pracowałem w 7 firmach. Po prostu się do tego nie nadajesz. Przychodziłeś godzinę wcześniej, ale zapewne miałeś za to płacone, co nie?

Jeleń

Ja pracuję po 12 godzin dziennie już przez półtora miesiąca non stop i nie mogę ani odebrać nadgodzin ani nie będę miała za to zapłacone a dzieje się tak ponieważ nie ma osoby która mogłaby mnie zastąpić bo nikt nie chce pracować na tym obiekcie

@Jeleń

Nie będziesz mieć zapłacone za przepracowane godziny? Czy masz na myśli że stawka za te dodatkowe nie będzie wyższa? Czemu nie ma chętnych do pracy? Tylko na tym obiekcie takie problemy?

Ochrona

Pracowałem w firmie Impel Lublin brak szacunku do pracownika Pan Piotr Neckarz to (usunięte przez administratora) kłamie w oczy (usunięte przez administratora)

Dziejo

Firma Krzak za nic nie płacą doja kasę z orzeczenia . Pan Piotr Neckarz to(usunięte przez administratora)

Wszyscy nadajecie się do lizania zasranych kibli hehe

Piotr Neckarz ty frajerze lodziarzu Stary hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security