Opinie o Atelkom S.C. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Atelkom S.C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atelkom S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atelkom S.C. w Kraków

Niestety zgadzam się z przedmówcami, ta firma to totalna porażka. Wynagrodzenie to najniższa krajowa 1032,34 zł, reszta oczywście pod stołem od 1300-1500 zł. Atelkom zatrudnia osoby w wieku 20-30 lat, w wyniku czego brak jakichkolwiek perspektyw na awans czy dalsze rozwijanie się w tej firmie. Premia? Przy obrocie od minimum 50-100 tyśięcy złotych premia wynosi 100-120 zł. Tak nprawdę nie wiem do dziś od czego to zależało, czy od humoru pana D. Dyrka czy od poziomu wku....... pozostałych Szefów. Ogólnie nie licz na nią, nawet jeżeli któryś z nich będzie mydlił Ci oczy, na rozmowie kwalifikacyjnej, bo nie pamiętam kiedy ją dostałem pracując tam. Sama atmosfera pracy jest bardzo nie przyjemna, ciągłe telefony z groźbami od Pana [usunięte przez administratora] Dyrka, który nie jest fizycznie właścicielem firmy ani jej pracownikiem, tak to on jest głownymi skrzpcami, głownym rozgrywającym, to jego powinneś się bać i to on będzie Ci się śnił po nocach jako twój najgorszy koszmar ( pod warunkiem, że zdecydujesz się na pracę w tej firmie). Pan [usunięte przez administratora] według mnie jest tylko statystą w tej firmie, nie zna się na niczym z branży GSM, ale wierze w to że wciąż usilnie stara się czegoś nauczyć. Pan [usunięte przez administratora] jako jeden z trzech muszkieterów zna się na czymś, a nawet jeżeli nie to przynajmniej udaje. Tylko szkoda że sam nie jest tak samokrytyczny i nie przestrzega swoich zasad, które wpaja swoim pracownikom. Apel do pana Konrada!!!!, jeżeli zmieni się pan i przestanie pan być tak rygorystyczny, to myśle że spokojnie pociągnie pan tą firmę, dalej niż z pomocą pana pomagierów z Nowego Sącza. Moim Bogaterem jest jednak pan [usunięte przez administratora] znany z poprzedniego wpisu jako "kierownik". Tak, sprawował on funcję kierowniczą, tylko tak nie rzetelnie, że został on zwolniony. Z tego co wiem i czego się dowiedziałem to ukradł pieniążków rzędu 50-250 tysięcy złotych (wow). No cóż cicha woda z niego. Nie chce pisać jak i ile firma okradła skarb państwa, bo jest tego zbyt dużo i za długo. To prawda są to naciągacze i oszuśći, ale chwila każdy z nas ma własną wole. Jeżeli ktoś ma głowę na karku nie usiedzi tam długo w ich towarzystwie. Jeżeli brak Ci ambicji, lubisz pierdzieć w stołek pracujać po 12h czasami dzień w dzień nawet od 7 dni do 2 tygodni, to ta firma jest doskonał dla Ciebie gamoniu. Zdarza się, że niestety musisz pracować nawet miesiąc, tak dzień w dzień aż do porzygu jak to robi pan [usunięte przez administratora] ., który jest zakręcony jak tampon w pi.... Współczuje mu bardzo. Ceny towarów bardzo zawyżone, ogólnie nie opłaca się tam nic kupować. W dobie internetu dla chcącego nic trudnego, lepiej poszukać taniej, nawet głupie etui wartości 5 zł za które tam musisz wydać 25 zł. Ogólnie nie polecam pracy a nawet zakupów, omijać z dala, nie uśmiechać, nie patrzyć. Pozdrawiam wasz pracownik.

misio

niestety to prawda, (usunięte przez administratora) i tyle... NIE POLECAM!

sabatino

złodziejem, z szefostwa to menele mowa o [usunięte przez administratora] , który tylko grozi dla pracowników przyjeżdża po to aby ich udupić karą finansową niejaki [usunięte przez administratora] taki łysy pan ze stożkową głową to istny kanciaż w dombrowie oszukał kadrę pracowników nazamawiał rzeczy po czym udawał przed szefostwem że nic nie zamówił... prymitywy nie pracujcie u nich chyba że lubicie sadomacho w pracy... kierownictwo to są kulki analne które uwierają [usunięte przez administratora]

MATI

panie kierowniku od białegostoku to proszę się odchrzanić bo pan w białymstoku nogi nie postawi ... pozdrawiam były klijent waszej złodziejskiej firmy... obsługa była niesamowita a z tego co mi wiadomo to to manko sami zrobiliście specjalnie aby udupić pracowników którzy nie mieli dostępu do faktycznego stanu magazynu więc ciągnij fleta janku muzykancie

Sprzedawca

Zostają przedstawione warunki o prace, po czym jak powiedziałem że mi odpowiadają to zaprosili na sprawdzenie swoich sił w sklepie, obecnie jadę na szkolenie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
były

Zatrudniają tępych ludzi którzy nic nie będą mówić i niczemu się przeciwstawiać, [usunięte przez administratora] gorzej niż u Niemca a Dyrka bym zastrzelił bez skrupułów z procy. Firma przerosła właścicieli szefowie Was okradają ! róbcie to samo.

ta firma to dno społeczenstwa te wały co robia wbijanie na kase po kilku dniach po bardzo zanizonej cenie, niech ktos ich skontroluje w koncu!!! I zamknie całe to zlodziejstwo.

kierownik

W BIAŁYMSTOKU OCZYWISCIE PIENIĄDZE NIE BYŁY WYPŁACANE ZE WZGLĘDU NA BRAK W KASIE --50000 tys złotych w zaokrągleniu ta kwota to wynik okradania firmy przez pracowników wtedy tam pracujacych ---ZWYKLI ZŁODZIEJE

Jeden z wielu oszukanych - 2010-04-12 11:17:44 Złodzieje, oszuści, wyzyskiwacze również jestem byłym pracownikiem oszukanym przez tą firmę pracowaliśmy po 250 godzin w miesiącu za 1250 zł z czego zawsze jajk przyjezdzali wbijali kary pieniężne np za nieestetyczne pismo nie wspomnę o tym że pani [usunięte przez administratora] pracuje jako nauczycielka w nowym saczu a to przecież na nią jest przepisana firma czy to jest zgodne z prawem??? odpowiedź pozostawiam państwu a tak naprawdę to pan dawid dyrek zarządza tą firmą ................ oszukują kantują pracowników jak potrafią kierownictwo jest upośledzone zasługi pracowników przypisują sobie natomiast za błędy popełniane przez nich obwiniają pracowników przez co pracownicy dostają karę pieniężną -100 zł ..poza tym sytuacja z tego co wiem chyba w bialymstoku tez dala wiele do omówienia tam ponoć pracownikowm nie wypłacili pieniędzy za 3 miesiące pytanie dla czego ta firma jeszcze istnieje?? ale to możliwe jest tylko w polsce

Nie podejmujcie pracy w tej firmie! Kadra kierownicza to tylko kablarze i dupowłazy. Potrafią Cię za byle drobnostkę zrównać z ziemią. Ja już ich dawno opuściłem i za żadne pieniądze bym do nich nie wrócił.

Zostaw merytoryczną opinię o Atelkom S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Atelkom S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Atelkom S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atelkom S.C.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atelkom S.C.?

Kandydaci do pracy w Atelkom S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atelkom S.C.