Niestety zgadzam się z przedmówcami, ta firma to totalna porażka. Wynagrodzenie to najniższa krajowa 1032,34 zł,
reszta oczywście pod stołem od 1300-1500 zł. Atelkom zatrudnia osoby w wieku 20-30 lat, w wyniku czego brak
jakichkolwiek perspektyw na awans czy dalsze rozwijanie się w tej firmie. Premia? Przy obrocie od minimum 50-100
tyśięcy złotych premia wynosi 100-120 zł. Tak nprawdę nie wiem do dziś od czego to zależało, czy od humoru pana D.
Dyrka czy od poziomu wku....... pozostałych Szefów. Ogólnie nie licz na nią, nawet jeżeli któryś z nich będzie
mydlił Ci oczy, na rozmowie kwalifikacyjnej, bo nie pamiętam kiedy ją dostałem pracując tam. Sama atmosfera pracy
jest bardzo nie przyjemna, ciągłe telefony z groźbami od Pana [usunięte przez administratora] Dyrka, który nie jest fizycznie
właścicielem firmy ani jej pracownikiem, tak to on jest głownymi skrzpcami, głownym rozgrywającym, to jego powinneś
się bać i to on będzie Ci się śnił po nocach jako twój najgorszy koszmar ( pod warunkiem, że zdecydujesz się na
pracę w tej firmie). Pan [usunięte przez administratora] według mnie jest tylko statystą w tej firmie, nie zna się na niczym z branży
GSM, ale wierze w to że wciąż usilnie stara się czegoś nauczyć. Pan [usunięte przez administratora] jako jeden z trzech muszkieterów
zna się na czymś, a nawet jeżeli nie to przynajmniej udaje. Tylko szkoda że sam nie jest tak samokrytyczny i nie
przestrzega swoich zasad, które wpaja swoim pracownikom. Apel do pana Konrada!!!!, jeżeli zmieni się pan i
przestanie pan być tak rygorystyczny, to myśle że spokojnie pociągnie pan tą firmę, dalej niż z pomocą pana
pomagierów z Nowego Sącza. Moim Bogaterem jest jednak pan [usunięte przez administratora] znany z poprzedniego wpisu jako "kierownik".
Tak, sprawował on funcję kierowniczą, tylko tak nie rzetelnie, że został on zwolniony. Z tego co wiem i czego się
dowiedziałem to ukradł pieniążków rzędu 50-250 tysięcy złotych (wow). No cóż cicha woda z niego. Nie chce pisać jak
i ile firma okradła skarb państwa, bo jest tego zbyt dużo i za długo. To prawda są to naciągacze i oszuśći, ale
chwila każdy z nas ma własną wole. Jeżeli ktoś ma głowę na karku nie usiedzi tam długo w ich towarzystwie. Jeżeli
brak Ci ambicji, lubisz pierdzieć w stołek pracujać po 12h czasami dzień w dzień nawet od 7 dni do 2 tygodni, to ta
firma jest doskonał dla Ciebie gamoniu. Zdarza się, że niestety musisz pracować nawet miesiąc, tak dzień w dzień aż
do porzygu jak to robi pan [usunięte przez administratora] ., który jest zakręcony jak tampon w pi.... Współczuje mu bardzo. Ceny towarów
bardzo zawyżone, ogólnie nie opłaca się tam nic kupować. W dobie internetu dla chcącego nic trudnego, lepiej
poszukać taniej, nawet głupie etui wartości 5 zł za które tam musisz wydać 25 zł. Ogólnie nie polecam pracy a nawet
zakupów, omijać z dala, nie uśmiechać, nie patrzyć. Pozdrawiam wasz pracownik.