EuroKom Sp. z O.O.

Kraków

Opinie o EuroKom Sp. z O.O.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Bob pytam, bo zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz by osoby, które trafiają tutaj szukając opinii o swoim potencjalnym pracodawcy mogły znaleźć pomocne informacje. Dlatego też ważna jest informacja o tym, co się obecnie z EuroKom dzieje. A Ty jak jesteś związany z firmą? Byłeś/jesteś jej pracownikiem?

Xyz
@Karolina 2 tygodnie temu

Pracownicy odchodzą, w firmie komornik, ogólnie tragedia...

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was wie coś o obecnej sytuacji firmy? Minęło kilka miesięcy od ostatnich wpisów, a w Krajowym Rejestrze Sądowym brak informacji o upadłości. Czy EuroKom dalej działa?

Bob
@Karolina 14.09.2017, 12:55

Karolina, dlaczego pytasz ? Aplikujesz ? ..... czy tylko jesteś ciekawa co z firmą ?

BYŁY!!

Witam. Z przykrością stwierdzam że to już ostatnie chwile tego zakładu. Zgubiła ich chciwość i brak zarządzania, obecnie wszyscy dostają po 200, 300 zł raz na tydzień może dwa, premii brak, chcą sprzedać połowę hali jakby to miało coś zmienić, PIP już tam był a ostatnim pracownikom, którzy się sami zwolnili z winy zakładu nie wypłacili zaległości od marca. Gratulacje i pozdrawiam wasz były pracownik...

Monter

Nie płacą. Za chwile będą mieli złożony wniosek o upadłość bo dostawca stracił cierpliwosc. To dlatego w ksiegowsci tak nerwowo biegaja

NIck

Uwaga dla osób szukających tam pracy. Praca jest sezonowa więc po okresie próbnym większość wylatuje a poza tym zakład ma potężne kłopoty finansowe i nie płaci na czas swoim pracownikom.

minii
użytkownik zarejestrowany

kiedyś to do nich było więcej ofert, teraz widze, ze była jako Asystentka ds. Logistyki Krajowej była ostatnio, ale to chyba juz dwa lata temu, od tej pory na razie nie widz owych zgłoszń, a szkoda, bo wydaje mi się, ze zawsze dawali umowe o prace u nich.

innowacyjny
użytkownik zarejestrowany

z tego co wiem to ta innowacyjna gospodarka to dotyczy firmy a nie jej rpacownikow dlapracownikow to pewnie sa inne fundusze ,ale z tego co slyszlaem to niedlugo i tak sie ma zmienic w jakis posob. ale jeszcze nie doczytalem w jaki. moze byc bardzo ciekawie na ten temat. Możecie mi powiedzieć cos o samych warunkach ?

opel

opel4 - 2013-05-21 09:35:16 Tragedia, dramata opel4 to nie w pracy - terenie ?!

opel4

Tragedia, dramat

opel

trochę czasu minęło, ale mentalnie chyba nic się nie zmieniło :(, nowa dyrekcja układa po swojemu w ciężkich realiach kryzysu gospodarczego. normowany czas pracy ? wycieczki ...? ludzie - to firma "krakowska" !

ja

Na jaki rejon kolego? jak Ci poszło?Pracowałem tam kiedyś.

użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)Praca w tej firmie przypomina pracę w Marketach. Chroniczny brak czasu na wyjście do toalety. Bezpieczniej nie przyjmować żadnych drinków gdyż można nie dotrzeć na czas do łazienki:)

Zostaw opinię o EuroKom Sp. z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroKom Sp. z O.O.