Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

gacek

To chodzi o tego Ksiedz co robil na starym Bandzie on to nic tylko bystremu kiełbaskę nosił i godzinki sobie w ten sposób organizował i nawet swoich sprzedawal , zeby bystry byl szczesliwy wiec nie ma sie co dziwic , ze jest z niego wielki cha...

Sta

To Ks. Stanisław :) jeszcze pracuje on chyba ma już z 60 parę lat to nie na emeryturze trzymają jeszcze takich emerytów

legionista

Oj prawda ,, prośba do Ks Stanisława,, tu tylko możne być gorzej

prosba do Ks. Stanislawa

Witam wszytskich , mam prosbe to Ksiedza nich sie od ludzi , ktorzy ciezko pracuja odpier... , jak che wchodzic Wladkowi do tyl... o nich wchodzi i kase za przejazdy sluzbowymi samochodoami nich przynosi Wladeczkowi. Co z tego , ze sa samochoy sluzbowe jak i tak trzeba placic np ciuczkowi od 40 do 50 za przejazd w jedna strone. Za paliwo che rachunki za droge trzeba placic pensje obnizone o kilkaset euro miesiaeczne , zeby bylo na samochody sluzbowe dla Mszany Dolnej i innych . Jaja sabie robia z NAS. Pozdrawiam i zycze Ksiedzu Stanislawowi takich saamych duzych pieniazkow jak ojcu rydzykowi

nieznajomy
@prosba do Ks. Stanislawa

może jakieś fotki jeszcze dodacie

nieznajoma
@nieznajomy

Fotki jak szef daje in-blanka z premiami do podpisania

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
PAKER

W TEJ ADZE TO SAMI ALKOHOLICY ŁĄCZNIE Z KIEROWNICTWEM NA PSY WSZYSTKO SCHODZI JAK JUZ KIEROWNIK DAJE TO NIC Z TEGO NIE BĘDZIE

promil

jakie uklady a takie ze kierownik jak i Ci z GFU chodzi codziennie wstawiony do roboty cuchnie od niego jak z gorzelni

praw

Mialem tam składać papiery ale widzę , ze tam dziwne układy sa wiec z góry dziękuję .Pozdrawiam

bok

A cóż wam dają te wpisy jak i tak będzie jak wam czuszek zagra.On rozdaje karty a wy gołodupcy przestańcie tu wypisywać , bo mu do stop nie sięgacie jak on zaczynał prace to niejeden z was karmiony był mlekiem matki. Jeździmy i jeździć będziemy.

LAS LAS LAS LAS LAS LAS

Do ,,obrońca,,Co z tych samochodów jak zarabia się teraz po 6,5 na rękę , tak wiec wsadź sobie człowieku z Mszany te wasze samochody w ty.. k.I jeszcze jedno wieśniaki to chyba z was są :):):) Wystarczy popatrzeć na ...szkoda mówić.

Obronca

Szef (usunięte przez administratora), jest właścicielem firmy to wolno mu wszystko, wiec przestańcie pisać pierdoły wieśniaki z LASU.

Wolan Polska

Ludzie z lasu jak i o ziemniaków niech się odpier... od naszej firmy nie pasuje im to nich tu nie pracują nikt ściemniaczy i nierobów nie potrzebuje wara od nas .Możemy jeździć ile chcemy do Polski tam i s powrotem. Firma jest nasz to szef knapczyk ja założył on jest szefem i on wie komu dać samochody firmowe tym ktorzy pracuja a nie pierd...głodne kawałki Pracuje to jezdzimy do domu . A zainteresowani krytyka niech sobie przesiada na furmanki:)

wolnosc slowa

A czego maja ludzie zazdrościć traktowana ludzi jak bydło. Nic tylko chamsie odzywki

prorok

do,, CZeczen,,nie martw sie ,jak tak dalej będzie to wszyscy staną w pracy ludzie maja juz dość poniżania i chamstwa ze strony majstra Jarka , który jak komuś kto nie pasuje to kitara i wyzywanie od ludzi z lasu . A gdzie ta mszana to nie las. Wyrwali sie z Panem Wladkiem i słoma z butów jednemu jak i drugiemu wystaje. Ludzi w Badzie MAJA za NIC. Niby jest nowy szef ale on tylko w biurze siedzi a Ci kręcą i poniżają. ,,,

Czeczen

Najwazniejsze w naszej firmie jest to , zeby wszyscy przeprowadzili sie do Mszany Dolnej i A czuczek to podpier..a wszystkich jak popadnie dla niego wazne jest przynosic listy knapczykowi

Tylko prawda

Firma kupiła dwa samochody na kontrakt do Badu ale cóż majster "czuczek" jedno przejął i będzie jeździć do Mszany zawsze. ostatnio był nim w Polsce i znów jedzie 24ego a inni pracownicy będą czekali po 3miejsce żeby jechać chodź raz do kraju firmówką. Ciekawe czy ktoś zareaguje na to?????? I czy w Krakowie będą wiedzieli że kupili auto tylko do Mszany

Szwagier

Nikomu nic nie wyplacaja tylko ludzi laduja . Wladek nawet urlopu nie wyplaca tylko placi po 25 euro . Ludzie sie buntuja nie cha pracowac. Dopiero jak sie ludzie stawiaja to wladek przynosi po kilkaset euro do reki pracownkowi. Czary czary w tej firmie. A co do szwagra ktory pracuje 8 lat to chyba jest kawalerem bo za 1000 euro nie utzymasz rodziny szwagier

Szukasz pracy, a nadużywasz alkoholu? Żaden problem, przyjedź do pracy na kontrakt do Bad Windsheim. Koledzy z GF-u dostarczą Ci odpowiednią ilość alkoholu, abyś mógł pracować wydajnie i z uśmiechem na twarzy dla dobra firmy, która kupi już wkrótce trzeciego busa. Zadzwoń już teraz, nie zwlekaj! Telefon czynny całą dobę. Jeżeli zadzwonisz już teraz dostaniesz 10euro na godzinę i alkohol gratis. Możesz być pewny, że o naszej arogancji i ch..stwie nigdy nie zapomnisz.

Ziom

nawet nie próbuj aplikowac jesli nie jestes niczyim ziomkiem z południa polski bo i tak cie nie dopuszcza do siebie albo szybko pozbeda... dziwne rzeczy sie dzieja? dzieja sie rzeczy jak w kazdej firmie, dziwne rzeczy to tu sie dzieja, rozzaleni, zazdrosni ludziska nie maja co robic i wypisuja pierdoly, zamiast sie wziac za prace i pracowac poki robota jest bo nigdy nic nie wiadomo a przeciez wszyscy mamy rodziny na utrzymaniu!

dla Ziom i frnake
@Ziom

Najlepiej nie aplikuj, bo chętnych do roboty to oni mają tam dużo więcej niż miejsc. Wiem to od Szwagra, który pracuje w tej Firmie ponad 8 lat i chciałby dalej. W Niemcach wprowdzili bank godzin ponadwymiarowych, ale w tym kraju jest to legalne i praktykowane.Pieniądze za te godziny są wypłacane za dni kiedy jadą do do Polski. Ale nie wiem czy wszystkim za te godziny wypłacają.

Kazimiezr

Pycha w tej Adze nic tylko zarozumiały Majster robi interesy z Szefem zapewne chcą zagarniając wszystko , bo jak mówią szef ma już swoje lata zapomina się jak i nie kontroluje tego jak kiedyś to ktoś to musi kiedyś to wszystko zagospodarować . Zawsze szef jak przyjeżdża to razem z majstrem K razem snuja plany błąd robią ,ze często nie zamykają drzwi a donośny głos słychać na cały budynek szefa.Kasa małą ale na układy nie ma rady niech sie szef główny temu przyglądnie ile każdy ma!!!!???

kleo

Tak zgadzam się z kolega powyżej ,bylem i doświadczyłem tak zapiernicza się jak w kołchozie .Tylko dla Wl. procenty sie liczą a człowiek jest traktowany jak śmieć, może i gorzej. Tylko na Adk maja dobrze stawki powyżej 8 euro na godzinę i za jaka robotę?Szwagier robi na adk mówi ze wystarczy być a robota to kwestia dogadania się z majstrem (za kołnierz nikt nie wylewa).Ale wszędzie ludzie pija , bo nikt nie jest wielbłądem napić się musi.Badu raczej nie polecam dziś człowiek jak jest 1 stopień to to palce cale się białe robią lekarz mówił ze to od wibracji .Na ADK to tak , bo nie trzeba zapierniczać jak w Badzie szwagier pracuje już tam kilka lat i cieszy się dobrym zdrowiem , a ja szkoda gadać jestem wrakiem człowieka. Człowieka , który dziś przy małym mrozie musi chodzić w rękawicach nawet drzewa do piwnicy w zime nie przeniesie

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35