Aga Bauservice

Kraków

Opinie o Aga Bauservice

Taxi

Niech szifmanwroci na taksowke bo to mu najlepiej wychidzilo w zyciu a niech nie miesza i udaje budowlanca razem z turoniem

Franuś.

Bad,się rozpada,kolejni ludzie rezygnują mało płacą,nowi na chorym,maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na prace bo lepiej wyjdą na chorym -troche poudają chorobe i takie czasy nastały,kokosów nie ma,tylko ciężko pracujący ludzie tu są poszkodowani.

Mietek z lasu
@Franuś. 5 dni temu

Tu nikt nie liczy sie z ludzmi wladek z magiera i wtorojacym baranskim zra cala geba

Supermann

To firma ma kontrakt w Islandii przecież mieli tam jakieś problemy musieli wypłacić zaległe nadgodziny i nocki ,każdemu pracownikowi po kilka tysięcy euro z zaległych nadgodzin. W Islandii mam kuzyna i mówi , ze tam nie wolno więcej jak osiem godzin robić a powyżej każdej godziny po 100% dodatku a za nocki jeszcze więcej. Oprócz tego jeszcze maja powypłacać pracownikowi jakieś diety za pobyt w Islandii . Tam kuzyn mówił ze to nie są przelewki życie drogie chleb wychodzi nawet po 20 PLN . Ludzie musza się upomnieć o swoje tam życie drogie z tego co wiadomo każda firma musi wypłacać kasę ale na konto za wyżywienie ,spanie itp. Panowie upominajcie się o swoje o kasę , bo firma nie ma innego wyjścia !!! Prawo jest po waszej stronie ,ciągnijcie ile się da! I tak musza wam KASĘ podać na TACY!!! Macie OKAZJE DOBRZE SIĘ DOROBIĆ!!

Krina mlekiem

Odpuście sobie Panowie pisanie tu na Firmę! Tak juz tu nic i niczego nie zmieni. Wszedzie w tej firme oszukuja maja ludzi za nic . Obiecuja wam zarobki po 15 na reke w Islandi w Krainie mrozu , gdzie kraina ta mlekiem i miodem plynie . Chlopaki mowia , ze wszytskie kontakty nalezy kierowac do Jury , bo on chcialby czy juz po obaleniu wplywow Magiery przejmie wszytsko , bo po odejsciu Magiery to on bedzie mial wszytko wplyw i to on zgarnie caly interes i cala rodzina Magiery z Baranskim na czele odejda z firmy. Dlatego juz w firmie jest kilkoro Ukraincow zatrudnionych.Wy sie zajmujecie upadajacym Badem gdzie wszytsko juz upadaa tu sie robia gdzie indziej interesy:)

Falkon
@Krina mlekiem 2 tygodnie temu

Jakie interesy?

Wladek

To juz chyba koniec , bo pracownicy z Instalu namawiaja do przejsca do nich na lepsze warunku.. Widac ze Kierownik Wladek dziala tak , zeby calkowice osolabic PAna BAranskiego.

Marian
@Wladek 3 tygodnie temu

Człowiek pracuje tu w Badzie już przeszło 10 lat i jak się widzi obecne towarzystwo , które przyjeżdża do pracy to już większego upodlenia się nie widziało. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze towarzystwo , które przyjechało nie daje nam spokoju na mieszkaniach najgorzej jest na mieszkaniu Parter i piętro na Pfagrasse ,gdzie przez weekend z 100 Flaszek dopelkorna przepija nowe towarzystwo zapraszane na wpisowe przez STARSZYZNĘ - jednym słowem fala jak w wojsku ludowym:) . Dobrze , ze są wąskie uliczki to łatwiej trafić na odlewnie go Heunscha . W przypadku nowych to nie nogi ale wąskie uliczki prowadza do obozu pracy . Nowi dopisują z lampy , bo jak mówią sam Kierownik powiedział pisać ile się da a my starzy musimy tyrać na nich . Jeden stary robi za czterech nowych to czemu nie płaci nam firma czterokrotnie więcej jak młodzi nic nie robią , gdzie jest kierownik ,który powinien tego wszystkiego pilnować - następny figurant ilu jeszcze firma ma takich nieodpowiedzialnych nierobów i przytakiwaczy?. TYLE lat pracy a takiego upokarzania ludzi i braku odpowiedzialności i zaangażowania kierownictwa tj całej firmy jeszcze w tej firmie nie było !!!Szkoda tych wszystkich lat ludzie sie angażowali a Władek wszytko nam zniszczył te nasze lata , gdzie rodziny w Polsce było a my tu tyraliśmy ale jego to nigdy nie interesowało i nie interesuje ciągła ryczy i poniża ludzi .

Mazury cud natury
@Marian 2 tygodnie temu

Władek zapewne razem z nimi:):):)

Witek

Wladek juz wszystko zniszcxyl od twgo cwaniaka trzeba dalejo ucieksc tam u tu same przekrety wladka i magiery

MA

Władek Lawirant to MACZO wiec wszyscy a szczególnie dziewczyny mu wybacza :)

Feministek

Dobrze !!! to racja i było, a Władka nikt nie wykopie on jest cwańszy nawet od właściciela ten mu tańczy:) a ten pierwszy mu gra:)

rico

To stańcie wszyscy w robocie,albo kasa będzie albo nie i koniec.

Mariusz
@rico 26.08.2017, 16:03
To stańcie wszyscy w robocie,albo kasa będzie albo nie i koniec.

Każdy by tak zrobił ale Władek ma swoich agentów Tomków , którzy tabunami chodzą do biura i wtórują ,,Panie Władku ten to taki i taki a tamten to jeszcze gorszy:):) Władkowi nie zależny już na firmie wszytko już pozostawia jak po tornadzie werbuje wszystkich to już chyba końcówka tego wszystkiego .Kiedyś to była firma ,a teraz to Konkurencja tylko z nas szydzi naśmiewa się i pyta jak długo jeszcze będzie trwała ta agonia.

Dominikana
@Mariusz 05.09.2017, 22:29

A kiedy mu zależało ?

Franz.

My to zmienimy zobaczymy,jak teraz będą wypłacać w badzie,bo nikt nie będzie robił,albo sciagniemy Wojtka Jasińskiego i tyle,będzie Wypłacał wszystko i każdy będzie robił.

Hadziaj

Nie ma komu robić wbadzie,nie ma komu robić w adk,pada pytanie co dalej.

Franz.

Dobrze że robota jest i systematyczna kasa ,walczyć o swoją dole i tyle.

Janusz
@Franz. 02.08.2017, 13:12
Dobrze że robota jest i systematyczna kasa ,walczyć o swoją dole i tyle.

To w TEJ firmie trzeba walczyć o Kase ???Co to ma BYĆ?

Franuś.

Kasprzak, który to jelop kórna...

Zlodziej

To Kasprzak nie ma umiaru i malo mu juz kasy skoro tak chanebnie obnaza firem Age ze srubek mu sie zachcialo . Chlopie nie rob ociachu zlodzieju firmie jak Cie na srubki nie stac to sobie zmien firme a nie Nas uczciwych ludzi co na szlifierkach pracuja za zlodzieji beda miec ty leserze ,sciemniaczu i naciagczu NIE WSTYD CI!!!!

Spawacze AGI

Najlepiej maja Ci co robia na remontach . Oprocz kasy jaka wladek placi im za godzinki to jeszcze wynisza d co sie da z warsztatu , Ja jada do polski to bagazniki pelne elektrot i srub z magazynu Heunischa

Franz.

Rośnie w adze Nowa Siła,Dolny Śląsk!!!

Krakowiaczek Jeden

Hej, narzekacze z AGI, wszystkim zle a trzymaja sie tej agi mimo to jak zyd koszuli. Dawniej mowili - BYL LAS NIE BYLO NAS , NAS NIE BEDZIE A LAS BEDZIE i zeby bylo jasne ze BYLA AGA NIE BYLO WAS, WAS TU NIE BEDZIE ALE AGA DALEJ BEDZIE to tak na marginesie. Pozdrawiam i pomyslcie o rodzinach w domu (czekaja na systematyczna kase)

Bvb.

Podkarpacie siedzi na chorobowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robote ,ciągną tylko kasę od firmy i tyle.Roboty zero.

BAD

Jak maszna krakow i poznan moga trzymac ta firme jak wszystkie te narodowosci narzedzi zwanych szlifierkami boja sie jak diabel swieconej wody . Szlifowanie w badzie przypomina prawdziwe pieklo !!!Na hali jakies 70 stopni a nie wspomniec o wybijaniu na GF gdzie temperatura siega 100 stopi Wladek kaze pic kranowe a pozniej dziwic sie ze ludzia nerki wysiadaja .

Piwsko na rogu Johaniter strase
@BAD 05.07.2017, 11:21

A sam u chłopa z Gienkiem piwskiem się upaja i z ludzi którzy ciężko pracują boki zrywają. Nic się nie da ukryć PANOWIE SZLACHTA !!! Każdy idąc do pracy widzi was pogardliwie chichocących z ludzi .

Tuskoland.

Kraków,Mszana i Poznań trzyma tę firme!!!

bzyk

Władek ma pracownika który mu wynosi informacje do konkurencji i dalej go trzyma a innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Mani

Zapewne za drabinę:)

Palikot!!!

Kraków i Mszana trzyma Tą firmę!!!

Toto
@Palikot!!! 24.06.2017, 23:18
Kraków i Mszana trzyma Tą firmę!!!

Za co?

Ziomek

Łyso w tej firmie jak się pisze takie opinie i krytyki.

Zorro1

dobra firma ale polskim ludkom jeszcze nikt nie dogodzil. w polsce biadola ze nie ma pracy a jak ja juz maja to tez zle. jednaym slowem jak bys sie nie obrocil to tylek zawsze z tylu.

To już wiadomo na czym kierownik Władek zbił fortunę ,bo nasza firma AGA jest dla niego jak własny folwark. Jednym słowem PAN i WŁADCA taki Agowski Erdogan . Ściema wszędzie a dba tylko o interes swój i rodziny.

ALeja gwiazd
@Fac 17.06.2017, 00:14
A teraz to juz nawet ADK w Nerseheim sie sypie Wladek z Magiera po jaluznie wyplacil i z firmy ( usunięte przez administratora...

Na halach w ADK pozostał tylko wiatr który wymiata jak halny na PODHALU.

krysio

Oceniajac ta firme mozna powiedziec ze jakos ta jest !!! Pan Maciek i inni tylko pozoruja ,ze pracuja na niczym oprocz tego , ze sa rodzina do Pana Magiery nic wielkiego saoba nie reprezentuja , Jak by nie Pan Knapczyk to firma by byla na marginesie spoleczynm i nie tylko to jest czlowiek z klasa doswiadczeniem , widza kretacza i oszusta ale takich wynalazkow wlasnie Aga potrzebuje wiec kazdy kto chce sie zatrudnic w tej firmie musi sobe zdac i zadac jedno zasadnicze pytanie z jakimi dinozalrami im przyjedzie krotko pracowac . Przeciesz ta firma jest jak epoka lodowcowa topnieje z takimi dinozelrami .

Janusz

Jednym słowem bryndza i chamstwo w tym Badzie . Majsterek leserek, grzechotnik itp. Jaraczek nigdy na poważnie nie szlifował udaje bohatera z Mszany ,a jak wszyscy wiedza BYŁ cienki na GITARZE. Zajeżdża ludzi i zagania ich ja bydło na ranczu w Texasie do zagrody i numerki wypala jedni na gitarę drudzy na lżejsze prace tu segregacja zależna jest od pochodzenia tj. CI z błękitna krwią - Mszana i okolice lżejsze prace , a reszta wiadomo.Podobnie jest na innych budowach lepiej maja Ci co urodzili się z niebieska krwią. .

Kongo

TO można powiedzieć dziadostwo!!!

KISIEL

Co z tego ze dostaniesz a gdzie zaległą kasa , która miesiącami nie mozesz sie doczekać nie jeden już został przez Władka i Jarka oszukany i nabity w BUTELKE

Gienek

Jak komuś nie pasuje tu praca to nich ucieka na najbliższe drzewo ! Zapewne to lasowcy piszą jak wam nie pasuje to uciekajcie do tej Krempny czy Polan !

Zorro1
@Gienek 25.04.2017, 12:07

Gienek, swiete slowa, przecierz te wieczne pijaczki nigdy nie beda zadowoleni. dla firmy jedno rozwiazanie wywalic na zbity pysk ochlaptusow a pojejdzic po polscei sciagnac ludzi co chca pracowac, a resze do Mszany albo Kasieniek barany pasc.

Amant

fajne laskie są w tum biurze w Niemczech :)

były pracownik

Atmosfera niekoleżeńska, tylko własny interes, wykolegować konkurencję i zgarnąć profity, niechętnie dają urlop, aż pewnego dnia dowiadujesz się: pakuj manatki i do widzenia, możesz w okresie wypowiedzenia wykorzystać zaległy urlop.

:()

@Zomo 03.04.2017, 22:06
Co niektorzy traktuja firme age jak swoj forwark

ciągną ile się da :)

Rantka z wladkiem

Lepij jest w innych firmach jak w tej adze wiesz ze nie musisz placic rachnkami za lojalnosc nowemu kierownictwu

Rantka z wladkiem

General

Z tej firmy to nawet ludzie przechadza na Niemieckie warunki do Heunischa do Steinach tak dobrze jest w tej firmie nawet klient Niemiecki nie ma sentymentów i podbiera ludzi oczyms to świadczy i daje do myślenia.

misio
@General 22.02.2017, 12:09

Z ta AGA nie liczy sie nawet szef zakladu jakim jest ECKEL przyjmuje wszytskich pracowniow z AGI na niemeickie warunki . Wszytsko mowi jedno kient nie liczy sie z firma robia co jest w interesie Heunoscha a nie AGI

dean

Czyli dno totalne i nie ma sie tam co wybierac.

Golonka
@dean 12.02.2017, 10:57
Czyli dno totalne i nie ma sie tam co wybierac.

Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie , tu patrzą jak Cie orżnąć na kasę nic więcej człowiek to tylko kolejny numer nic więcej. Oszczędzają na wszystkim a szczycą się , ze taka firma i ze kładą nacisk na ludzi tak kładą naciska na wyciskanie jak największej kasy od biednych pracowników.

dean

ADAM
@dean 07.02.2017, 17:31
Siemka Panowie. A ktory z tamtego calego bałaganu ma na imie ( usunięte przez administratora )? Kierownik ,szef?...

wszyscy pochodzą od ADAMA:) nawet najwięksi ściemniacze bo tu praca i zarządzanie jest wielka ściema

Misiaczek

Nalozyli sankcje na pracownikow a kierownctwo ,,Misiaczek,, w Badzie codzienie na kacu do pracy chodzi i udaje niewiadomo kogo :) co ty chloptasiu zrobisz ja woja braknie ? Przestan juz straszyc zwolnieniami tylko zajmij sie soba bo cuchniesz az niemcy sie smieja co to za firma ale jaki Wladek taki i siostrzeniec . D

Beni

Ten Dario bardzo musiał się rozczarować , ze pralki nie piorą ciuchów ale maja inne przeznaczenie .

komandos

Chłopaki musza w ten i inny sposób odreagować :)

Karol

Czytam i nie dowierzam jak można pisać takie banialuki na Panna Władka . Człowiek z klasa !!! Pracowlem tu jako kierownik przez kilkanaście miesięcy zawsze mnie wspierał i zawsze pomagał. Cytując jego słowa ucz się języka - doslifowalem ten jezyk , pomogl w znalezieniu pracy. Owszem mówił , ze to nie jest praca dla Ciebie bo tu praca nie jest ukierunkowana pod twoje wyksztalcenie i musze mu przyznac racje , ze mnial duzo racji . Jak trzyma sie z Nim to zawsze mozna liczyc na jego pomoc w znalezieniu pracy . Wiec dziwi mnie , ze takie pierdoły piszecie . Pozdrawiam Karol

Marcin

Bryndza

Golden

Goldenline czemu tu sie sklada aplikacje jak sie pracuje w AGA Bauservice Czolowi pracownicy biura szukaja pracy to co my normalni ludzie mamy o tym myslec ?!

Marcin
@Golden 04.12.2016, 16:09

Widać , ze tak dobrze w tej firmie nie jest . Jeżeli popatrzysz an czołowe nazwiska , które od 2004 roku pracują w firmie i się ogłaszają to już wygląda to złe !!!

do ran

maja racje.... do Norymbergii ...to nie rzut beretem.....tylko glupi by na na piechote smigal

CAR
@do ran 01.12.2016, 20:01

Tylko za czyja kasę jeżdżą za firmowa a firma to my pracownicy !!! Najlepiej założyć GPS i właściciel namierzy nierobów i rozkrawaczy firmy . Paliwo to tylko do beczek leje się PANOWIE !!!Nie jeden pracownik widział !!! Czy to jest legalne?NA budowie w Krakowie to nic się nie da przy kombinować PAN Szifman wszystkiego pilnuje ,a tu na budowach zagranicznych jak człowiek słyszy i widzi to jest rozpasanie oj rozpasanie. Kierownika Szifmana wam trzeba przysłać to zrobiłby porządek i to szybko .Dziwić się , ze ludzie piszą , ze gdzieś się jeździ firmówkami. Jednym słowem ludzie czuja się oszukiwani i nabijani w butelkę przez swoich mianowanych na stanowisko przełożonych .

Janko
@CAR 02.12.2016, 13:04

Rację masz ROZPASANIE !!! Tego powstrzymać się nie da !!!!!!Teraz to kręcą na lewo i prawo samowolka !!! Ważne , żeby sobie nabić kasę !!!

Babka

Człowieku jeden z drugim nie odpowiada to na spacer do parku a nie pisać tu banialuki.

Stachu

Pracownik jest tu tylko numerem 20..... i nic więcej dla szefa się nie liczy jak tylko następny wybudowany dom a ludzie ledwo co wiążą koniec z końcem .Ludzie tu tylko o jednym gadają jak nas rzną na KASĘ Tu nic się nie zmienia można powiedzieć jest coraz gorzej . Chcesz coś zalatwic to słyszysz muszę do Neustadt coś zalatwic albo co mnie to obchodzi !!!!Za co ten Magiera IM PŁACI ?Skoro maja firmę w czterech literach. Wszyscy mieli nadzieje , ze coś się zmieni jak zastał PAN Barański ale to tylko wielki zawód dla wszystkich .Władek wszystkich ograł i opowiada , ze jak by Barańskiego nie było to było by lepiej ale dla kogo?Samochody są ale dla kogo kto się wozi a kto rowerkiem się wozi ? TU JEST WIELKA GRA !!!!

Elekt
@Stachu 14.11.2016, 23:54

Tak jest od długich lat :)

Wacek

Roboty zero siedzi człowiek tygodniami a dla Mszany robota zawsze jest na HALI - dla elity jest ale dla nas to nie bo my gorszy sort

Mekka
@Wacek 11.11.2016, 12:49

Tu nic się nie zmieniło szefowie z Mszany maja jeden cel monopol na władze i na robienie właścicieli w butelke

Bolek

Ta firma powinno się zając CBA jak takie rzeczy się czyta .

Janek
@Bolek 09.11.2016, 11:41
Ta firma powinno się zając CBA jak takie rzeczy się czyta .

Ziobro zapewne już działa

Zostaw opinię o Aga Bauservice - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aga Bauservice