Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

Rjs

A jak tam (usunięte przez administratora) jasinskich żyją jeszcze

GOdZINY!!!!!!

kiedy wypłacicie zaległe nadgodziny ????. TA firma bezprawnie zabiera nam nadgodziny !!!!!!!!!!!!!!

Bolo

W Badzie będą podwyżki,bo inaczej żle to się skończy Rob -Royu!!! ha ha ha

Kacprzak oszust
@Bolo

Dobrze , ze ktos wrecie przejrzal na oczy i napisal prawde o tym wszytkim . Wiadomo , ze Kacprzak Wojciech z Wladkiem Knaoczykiem robija lewe interesy kosztem nas pracownikow. Pracuje w firmie kilka lat dokaldnie 10,5 i nie stac mnie na mieszkanie w Turku za 500 tys , ktore Kacprzak kupil . Dziala podobnie jak Wladek z ktorym musz ciagnac kase na lewo i prawo . Skad taka kasa sam chawli sie na Pfargasse , ze za gotowke kupil. Wsztsko nszym kosztem mu tu tyramy a oni wyciagaja kase . Wiec kzdy niech uwaza na sciemniacza Kacprzaka , ktory do Polski wywozi wszytsko co mu sie uda ukrasc z odlewni na Heunischa busie wywozi zlodziej i nie rob.Przeciesz on niech sobie niemysli ze on jeden zarobi na utzrymanie nierobow w biurze w BAdzie !!!

To w tej firmie sami zlodzieje
@Kacprzak oszust

Karko

milo
@Kacprzak oszust

a jeszcze pierniczy ze malo zarabia zlodziej Kacprzak

Wolnicki i Swoboda
@To w tej firmie sami zlodzieje

Nawet flaszki nie postawi tylko na krzywy pije oszust i kłamca Kacprzak

Wladek Knapczyk
@milo

złodziejskie metody nikt tu nie che pracować ponieważ oszustwo na oszustwie w tej firmie płaca marne pieniążki

Komitet obrony Wladka
@Wladek Knapczyk

Wladek powinnien juz dawno wyrzucic z swoiej firmy tego nieroba Baranskiego. Ten Czlowiek tyra jak nik to on ciagnie ta firme on jedyny reszta to tylko grupa nieudacznych nierobow.

Syzyf
@Komitet obrony Wladka

Ciągnie ale chyba do siebie !!!!!,a w konsekwencji firma się stacza po równi pochylej.

MARNA STAWKA GODZINOWA
@Komitet obrony Wladka

Zacznij zlodzieju placic a nie okradasz nas z pieniedzy . Klienci placa ci za nas po 30 euro za godzine a ty Zlodzieju Knapczyku po 7,5 . To sam sobie spawaj czy szlifuj za taka marna kase . Straszyc to mozesz swoje panie w biurze , ktore ....

Lussa

Poszukujecie robotników i robotnice do produkcji małych części samochodowych Carla córka robi w tym zakładzie . Mozna bezpośrednio się zatrudnić a nie przez Age lub firmę Lukawski. Pytajcie się Carla:) A co do Nieroba Barańskiego to sami widzicie chcą do lustereczek ludzi a w ciężkiej pracy w Badzie nawet Barańskiemu szkoda 7 euro zapłacić na GF Jak to ,,wyraził się komitet obrony Władka ,,powinni jego i Jurę dawno z firmy na bruk wyrzucić chodźmy dlatego jak w Islandii przepuścili na setki tysięcy euro bo kalkulacji nie umieją zrobić a teraz szukają kasy w Badzie na tych co na gitarach zapier....ja. Dla nieróbstwa i braku kompetencji i dla tych co sa kims tylko dlatego ze myśli okna z Szifmanem w Nowym Jorku tj jury i dla Baranskiego , który jako facet to tylko z nazwy bo szwagier go ustawił w życiu i to ma być facet jak to koledzy mówią za rączkę jak dzieci w przedszkolu trzeba prowadzić.

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Taxi

Niech szifmanwroci na taksowke bo to mu najlepiej wychidzilo w zyciu a niech nie miesza i udaje budowlanca razem z turoniem

TaxiDraiver
@Taxi

A chwali sie ze inzynierem budownicta jest a wychodzi na to ze kieruje nami kretacz i oszust niby znawca

Kucyk
@Taxi

Chyba furmanka po rynku w krakowie

RobRoy

Witam Ludziki jak wam tak źle to nikt w tej Adze was w kajdany podobno nie zamkną nie narzekaj tylko szukaj innej firmy jest ich pełen rynek skuczycie cie jak baby musisz to w jakimś badzie tyrać ? Wracaj do polski do mszany lub kasinki , poznania , krakowa i tam szukaj co ci odpowiada Lub szukaj w dalej pracy w UE Języka nie znasz ? twój problem nikt Cię nie nauczy , sam to musisz zrobić ?!! więć przestań jęczeć twoje życie to nie aga gdzie ci źle To ty sam

Guantanamo
@RobRoy

Witaj kolego piszesz takie pierdoły ,banialuki widocznie nigdy nie szlifowałeś nigdy nie robiłeś na odlewni ,nie masz pojęcia o ciężkiej trudnej pracy gdzie trzeba kupować proszek do prania żeby moc umyć oczyścić ręce z rdzy. Ten który pisze takie głupoty to człowiek typu Wojtek Kacprzak , który wraz z kolega Zielińskim nie maja ani jednej godzinki na oczyszczani nigdy nie szlifowali . Teraz jak sam Kacprzak mowi Knapczyk mu moze zrobic lo... a . Bez Kacprzaka to firma sie rozsypie sam to czesto powtarza i widac , ze ma racje ,bo to ze nigdy nie szlifował to raz na piec tygodni jeździ do polski na dwa tygodnie wybiera sobie wszystkie nadgodziny z banku godzin a my na szlifierce tyramy i mamy po 300 godzin nie WYPLACONYCH PIENIAZKOW to w tej firmie sa rowni i rowniesi firma ma w nosie tych kilkudziesieciu co na gitarze pracuja tylko wysuwa sie jeden wniosek , ze Knapczyk wraz z Kacprzakiem kręcą jakieś lody . W normalnej firmie KOLEGO każdy traktowany byłby inaczej a tu tylko od przekrętów aż głowa boli i dziwicie się , ze w tej FIRMIE nikt nie chce pracować Nieraz ludzie pisza tu na form , ze kazdy by zjechal do polski tylko odpowiec mi kolego biurowy czy z ukladu Knapzcyka czy BANK odpiscil by ci nawet 100 zlotych kredytu , ktory by ci udzielil a nie wspomne o Prowidencie a tu kazdy pracownik oprocz Kacprzaka i zielinskiego co jest nie zgodne z prawem udzielil kredytu na kilka tysiecy zlotych Firmie ktora tylko z przekretow zyje . To niech wyplaca pracownikom wsszytskie pieniazki albo jak Kacprzaka niech puszcza do polski na dwa tygodnie . To jestem pewien ze Każdy ucieknie z tej firmie . Wiec pisanie o znajomości języków obcych itp to wierutna bzdura . Trzymacie ludzi na Kontrakcie w Badzie jak w wiezieniu o zaostrzonym rygorze TU jest Guantanamo. Apelujemy do Zarządu oddajcie nam zaległą KASĘ . Trzymacie nasza kasę to można porównać do tego jak ktoś odpiera komuś paszport i musi tyrać pod czerwonymi latarniami za łyżkę ryżu i tez pozna powiedzieć czemu kto nie ucieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Cela
@RobRoy

Pisząc takie bzdury to niby szkocki bojowniku twój pierwowzór Robin Hood się w grobie przewraca i wola o pomstę do nieba naciągaczu i wyzyskiwaczu !!!

Jaro

Na ADK dają 12 na godz.,bo nikt nie chce przyjechać,w badzie też tyle musi dbać bo inaczej kontrakt się skończy nie ma ludzi i kolejni odchodzą...

Franuś.

Bad,się rozpada,kolejni ludzie rezygnują mało płacą,nowi na chorym,maj (usunięte przez administratora) na prace bo lepiej wyjdą na chorym -troche poudają chorobe i takie czasy nastały,kokosów nie ma,tylko ciężko pracujący ludzie tu są poszkodowani.

Mietek z lasu
@Franuś.

Tu nikt nie liczy sie z ludzmi wladek z magiera i wtorojacym baranskim zra cala geba

Supermann

To firma ma kontrakt w Islandii przecież mieli tam jakieś problemy musieli wypłacić zaległe nadgodziny i nocki ,każdemu pracownikowi po kilka tysięcy euro z zaległych nadgodzin. W Islandii mam kuzyna i mówi , ze tam nie wolno więcej jak osiem godzin robić a powyżej każdej godziny po 100% dodatku a za nocki jeszcze więcej. Oprócz tego jeszcze maja powypłacać pracownikowi jakieś diety za pobyt w Islandii . Tam kuzyn mówił ze to nie są przelewki życie drogie chleb wychodzi nawet po 20 PLN . Ludzie musza się upomnieć o swoje tam życie drogie z tego co wiadomo każda firma musi wypłacać kasę ale na konto za wyżywienie ,spanie itp. Panowie upominajcie się o swoje o kasę , bo firma nie ma innego wyjścia !!! Prawo jest po waszej stronie ,ciągnijcie ile się da! I tak musza wam KASĘ podać na TACY!!! Macie OKAZJE DOBRZE SIĘ DOROBIĆ!!

Krina mlekiem

Odpuście sobie Panowie pisanie tu na Firmę! Tak juz tu nic i niczego nie zmieni. Wszedzie w tej firme oszukuja maja ludzi za nic . Obiecuja wam zarobki po 15 na reke w Islandi w Krainie mrozu , gdzie kraina ta mlekiem i miodem plynie . Chlopaki mowia , ze wszytskie kontakty nalezy kierowac do Jury , bo on chcialby czy juz po obaleniu wplywow Magiery przejmie wszytsko , bo po odejsciu Magiery to on bedzie mial wszytko wplyw i to on zgarnie caly interes i cala rodzina Magiery z Baranskim na czele odejda z firmy. Dlatego juz w firmie jest kilkoro Ukraincow zatrudnionych.Wy sie zajmujecie upadajacym Badem gdzie wszytsko juz upadaa tu sie robia gdzie indziej interesy:)

Falkon
@Krina mlekiem

Jakie interesy?

Wladek

To juz chyba koniec , bo pracownicy z Instalu namawiaja do przejsca do nich na lepsze warunku.. Widac ze Kierownik Wladek dziala tak , zeby calkowice osolabic PAna BAranskiego.

Franej Dolas
@Wladek

To ten oszust Knapczyk jeszcze pracuje?

Marian
@Wladek

Człowiek pracuje tu w Badzie już przeszło 10 lat i jak się widzi obecne towarzystwo , które przyjeżdża do pracy to już większego upodlenia się nie widziało. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze towarzystwo , które przyjechało nie daje nam spokoju na mieszkaniach najgorzej jest na mieszkaniu Parter i piętro na Pfagrasse ,gdzie przez weekend z 100 Flaszek dopelkorna przepija nowe towarzystwo zapraszane na wpisowe przez STARSZYZNĘ - jednym słowem fala jak w wojsku ludowym:) . Dobrze , ze są wąskie uliczki to łatwiej trafić na odlewnie go Heunscha . W przypadku nowych to nie nogi ale wąskie uliczki prowadza do obozu pracy . Nowi dopisują z lampy , bo jak mówią sam Kierownik powiedział pisać ile się da a my starzy musimy tyrać na nich . Jeden stary robi za czterech nowych to czemu nie płaci nam firma czterokrotnie więcej jak młodzi nic nie robią , gdzie jest kierownik ,który powinien tego wszystkiego pilnować - następny figurant ilu jeszcze firma ma takich nieodpowiedzialnych nierobów i przytakiwaczy?. TYLE lat pracy a takiego upokarzania ludzi i braku odpowiedzialności i zaangażowania kierownictwa tj całej firmy jeszcze w tej firmie nie było !!!Szkoda tych wszystkich lat ludzie sie angażowali a Władek wszytko nam zniszczył te nasze lata , gdzie rodziny w Polsce było a my tu tyraliśmy ale jego to nigdy nie interesowało i nie interesuje ciągła ryczy i poniża ludzi .

Mazury cud natury
@Marian

Władek zapewne razem z nimi:):):)

Witek

Wladek juz wszystko zniszcxyl od twgo cwaniaka trzeba dalejo ucieksc tam u tu same przekrety wladka i magiery

MA

Władek Lawirant to MACZO wiec wszyscy a szczególnie dziewczyny mu wybacza :)

Feministek

Dobrze !!! to racja i było, a Władka nikt nie wykopie on jest cwańszy nawet od właściciela ten mu tańczy:) a ten pierwszy mu gra:)

rico

To stańcie wszyscy w robocie,albo kasa będzie albo nie i koniec.

Mariusz
@rico

Każdy by tak zrobił ale Władek ma swoich agentów Tomków , którzy tabunami chodzą do biura i wtórują ,,Panie Władku ten to taki i taki a tamten to jeszcze gorszy:):) Władkowi nie zależny już na firmie wszytko już pozostawia jak po tornadzie werbuje wszystkich to już chyba końcówka tego wszystkiego .Kiedyś to była firma ,a teraz to Konkurencja tylko z nas szydzi naśmiewa się i pyta jak długo jeszcze będzie trwała ta agonia.

Dominikana
@Mariusz

A kiedy mu zależało ?

Franz.

My to zmienimy zobaczymy,jak teraz będą wypłacać w badzie,bo nikt nie będzie robił,albo sciagniemy Wojtka Jasińskiego i tyle,będzie Wypłacał wszystko i każdy będzie robił.

Hadziaj

Nie ma komu robić wbadzie,nie ma komu robić w adk,pada pytanie co dalej.

Franz.

Dobrze że robota jest i systematyczna kasa ,walczyć o swoją dole i tyle.

Janusz
@Franz.

To w TEJ firmie trzeba walczyć o Kase ???Co to ma BYĆ?

Franuś.

Kasprzak, który to jelop kórna...

Zlodziej

To Kasprzak nie ma umiaru i malo mu juz kasy skoro tak chanebnie obnaza firem Age ze srubek mu sie zachcialo . Chlopie nie rob ociachu zlodzieju firmie jak Cie na srubki nie stac to sobie zmien firme a nie Nas uczciwych ludzi co na szlifierkach pracuja za zlodzieji beda miec ty leserze ,sciemniaczu i naciagczu NIE WSTYD CI!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35