Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

Izabela

@Hiacynt, dziękuję za odpowiedź na temat pracy w firmie Aga Bauservice. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy u tego pracodawcy? Co konkretnie chciałeś przekazać w swoim poście? Sprecyzuj w sposób dokładniejszy swoją wypowiedź, ponieważ na chwile obecną Twój komentarz mało mówi na temat obecnej sytuacji w firmie Aga Bauservice.

Peweks

A mrówka jeszcze robi?

Izabela

@Dorin45, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie Aga Bauservice? Co miałeś na myśli pisząc "jak ktoś ma chęci pracować da sobie radę"? Napisz nam coś więcej na temat warunków jakie oferuje pracodawca oraz zadań jakie stoją przed pracownikami zatrudnionymi w firmie Aga Bauservice.

Hiacynt
@Izabela

Firma ma się dobrze,a nasz pakero też...,czekamy na nową siłę roboczą,pozdrowienia Dla Wszystkich!!!

Izabela

@Borsuk, możesz w sposób bardziej szczegółowy uzasadnić swoją opinię o pracy w firmie Aga Bauservice? Jakiego dokładnie stanowiska pracy dotyczy Twój wpis? Opisz nam co konkretnie wpływa na Twoje zadowolenie z pracy w firmie Aga Bauservice. Twoja opinia będzie pomocna dla osób szukających informacji o tym pracodawcy.

Dorin45
@Izabela

Jak ktoś ma chęć pracować da sobie radę w badzie,tylko uważajcie na co nie których gości.

Borsuk.

Panowie przyjeżdżajcie do Badu,bo gdzie wam będzie lepiej?Super robota a kierownictwo jeszcze lepsze,Pozdrawiam.

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Izabela

Firma Aga Bauservice na swojej stronie internetowej informuje osoby zainteresowane pracą w tej firmie o możliwości odbycia praktyk oraz stażu http://agabauservice.com/pl/kariera/praktyki-staze Czy ktoś z Was korzystał z praktyk u tego pracodawcy? Jest to miejsce godne polecenia dla studentów, którzy chcieliby w praktyce zweryfikować wiedzę nabytą na uczelni?

Myślę o pracy w Badzie czy tam jest poważnie aż tak źle. Pytam serio????

henio

Roman,Tomasz przyjeżdżajcie do badu potrzebujemy silnych i zdrowych mężczyzn,a nie jakichś paprykarzy co w poniedziałki zawsze nie chodzą,bo nie dają rady,a tu trzeba robić,gitara to nie przelewki,cza ciąć akord i już,także tak jak w badzie,gdzie wam będzie lepiej...!

Izabela

@Tomasz, pytałeś o pracę w Aga Bauservice. Zdecydowałeś się starać o pracę w tym miejscu? Jakie stanowisko Cię interesowało? @Rak, rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Aga Bauservice, ale na forum GoWork.pl zabronione jest używanie imion i nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie. To niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Pracujesz jeszcze w Aga Bauservice? @Billy Kid., jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Roman

Czy firma ma jakiś inny kontrakt ?bo po tych wpisach do badu szkoda się wybierać

Billy Kid.
@Roman

Ma kolego,na innych kontraktach świetna oraz idealna atmosfera,spróbujesz porobisz,dowiesz sie z kim trzymać z kim nie,czyli układu jak cie wykorzystać żebyś robił,ale o pieniądze sie nie pytał,bo przecież robota najważniejsza...

misio
@Billy Kid.

podobno na adk to rzadzi Rapacz z rodzinka i co tu wiecej dokladac podobno rapacz bedzie teraz budowal basen

Olek
@misio

Witam ulubieńców ADK,róbcie dobrze,nie pytajcie o pieniądze motto p.Rapacza i p. Władysława K., który przechodzi już sam siebie,rapacz tak buduje basen,dlatego robota musi iść 2 razy szybciej na ADK,a jak nie wypłaci to Gość był z mszany ładek mu wisiał 100 godz na ADK,wzioł dobrego adwokata i wygrał sprawe,także mądrzy ludzie nie dajcie sie i Dalej (usunięte przez administratora) w AGA!!! Pozdro......

Ksiądz2
@Roman

Kolego przyjedz do Badu,ludzi nie ma kierownik mówi że zapłaci po 10 euro jak ktoś przyjedzie Tu do pracy,pijaków zwalnia bo Niemiecki Majster Powiedział jak przyjdzie i poczuje to wypier...i i dziękuje,także już myśli jeden z drugim,kolejki już sie robią ,przed Aga Kraków Żabiniec 35 na kontrakt do BAD Windshieim.Czekamy na dobrych ludzi.

FO
@Ksiądz2

Jak kierownik zaplaci 10 brutto to na reke jakies 7,5 ale mi kasa jak zawsze ściemniają . Czemu Kolega Gura czy ostatnio przyjęty dzięki wpływa Kasprzaka który wszystkie informacje sprzedaje do konkurencji ( bo w razie jak się AGA rozpadnie będę mieć dale prace prace - i tu ma racje tak jak on ma to tylko w TOTTKA wygrać) do firmy Lukawskiego Pan Gorzkowski jak to się mówi przekierowany . To czemu ludzie dobrzy przychodzą do konkurencji a nie do Agi Bauservice na Żabieniec . Gdzie Książę Ci wszyscy oczekujący na przyjazd do Badu jak chcą zwolnic to chyba wszystkich bo 90 % na tym kontrakcie oprócz naszych dziewczyn w biurze to ALKOHOLICY.Co to za firma teraz ta AGA jak lukratywne stanowiska zajmowane sa przez Lukawskiego i co najsmieszniejsze tam pracuja tylko pracownicy ktorzy wczesniej pracowali w ADZE to swiadczy chyba cos o TEJ ADZE jednym slowem smiechu warte to wszytko i te kolejki. Chyba co nie ktorym naszym kierownikom w podeszlym wieku przypomnialy sie koleji za komuny gdzie stalo sie za towarem. Mlodym pracownikom trzeba wyjasnic , ze to juz komuny nie ma i kolejek tez nie bedzie .

Diabeł Wek!!!I pozostały tylko alkoholiki na kabinach. Pozdro.. Bad Windsheim

Rak

Jak firma ma się mieć ok!! jak nasz pakero Bronczyk dogaduje się z Lukawskim chyba chce przejść do konkurencji . Po mieszkaniach gada , ze tam płacą identyczna kasę a robota na dziurach . Ludzie już w naszej firmie sprzedają się jak Panie z pod Czerwonych latarń. Dziwić się tez chłopu nie ma podobno kredytuje dom wiec szuka pewnej gotówki to taki podwójny agent:)

Bronczyk
@Rak

Taki to sprzeda wszystkich i wszystko ,,na dywanik do Prezesa z nim":)

rico
@Bronczyk

No właśnie,ale już nie długo przyjeżdża pogromca,RAFAŁ H. powiada on że cały spitallwal załatwi niedługo a bracia S. to dla niego formalność,no cóż ma chłop wtyki tu i tam!!!

majki
@Rak

I jak ma być dobrze w badzie,ludzie ciężko i solidnie pracujący są wyśmiewani przez pijaczków,którzy niby to przez ból żołądka schodzą po 2 czy 3 godzinach pracy,ale co tam kierownik wypisze chorobowe i już,ale pić w niedziele całą dadzą rade i mówi jeden z drugim, co mi kto zrobi???A niemcy się śmieją bo jeden z drugim ledwo stoją ,i mówią aga jeszcze troche i must Wek.

WITEK.
@Rak

Nie jesteście niewolnikami,to sie skończyło ,nie musicie chodzić w niedziele ,jak nie chcecie,a jak idziecie to pamiętać-50%dodatku,a przez tydzień robota w dziurze,i H.J!!!

Tomasz

Podpowiedzcie jak się pracuje z firmą za granicą?

Karamba.
@Tomasz

Tomasz przyjedziesz zobaczysz,wiesz są różni ludzie,także musisz uważać,zależy na kogo trafisz,to jest jak losowanie lotto.........

Woski
@Karamba.

Tu trzeba przyjechać i zobaczyć TU i na INNYCH kontraktach trzeba GRYPSOWAĆ żeby przetrwać TU i na INNYCH kontraktach jest jak w filmie Symetria .

Diabel

Masz problemy z alkoholem to firma zaprasza do Badu tu Cie wyleczą z nałogu !

hnn

Mz dolny Slask (usunięte przez administratora) age

AA
@Diabel

Ludzie juz maja dosc tego alkoholika jak sobie Wladek takich przyjmuje to nich sam z nimi mieszka jak Alkoholik Diabel mowi Wladek za lojalnosc placi mi extra kase ,to jak dla alkoholikow ma kase to nich sobie wszystkich zaprosi na mieszkanie i jeszcze raz nich sobie z nim mieszka . Zawsze swoj do swojego ciagnie:)

Wiesiek
@AA

Przez takich alkoholikow to juz nie jeden wypadek byl w firmie koledzy stracili wzrok jak i sa inwalidami maja niewladne rece . Tak Pan wielkki Wladyslaw pilnuje i pozwala na picie alkoholu w firmie.dlatego ludzie uciekaja z tej firmy tu jest dziadostwo , pijanstwo jak za czasow imperium rzymskiego kiedy upadalo.Ludzi maja to za nic poprostu czlowiek w tej firmie jest niczym . Skoro najwazniejszym i najcenniejszym dobrem w tej firmie jest ALKOHOLIZM.Ludzie jednym slowem maja juz dosc tego pijanstwa, szefostwo firmy ma za nic nasze prosby o skonczeniem z tym alkoholem slyszysz odpowiedz ze nie ma ludzi to dlaczego firma Lukawski ma ludzi dlaczego przejmuje kontrole nad cala oczyszczalnia gdzie doswiadczenie naszej firmy . Mamy zal do kierwonictwa firmy , ze tak plytko nas traktuja . dlatego piszemy tu zeby wlasciciel firmy cos z tym zrobil jak dakej tak bedzie szlo to nic nie zostanie .

Krzysiek
@Diabel

To co Władek ostatecznie chce wykończyć FIRMĘ AGE????????? Od dłuższego czasu uprawia dziwna politykę co potwierdza to większość ludzi którzy mówią, ze Knpaczyk mści się za wprowadzenie do firmy Barańskiego , który patrzy mu ciągłe na śliskie ręce oj te ręce... ręce i dlatego nic po sobie zostawić nie che ..... zapewne osobista satysfakcje ze nic nie zostało tylko wspomnienia .

K2
@Krzysiek

Organizacja to była ale teraz to a teraz to już jest walka aby przetrwać w tej firmie

burek
@K2

K2,jakie przetrwanie,robią goście po 5 10 lat i nie narzekają,mają (usunięte przez administratora) i tyle,a takiego diabła to kopać po torbie!!!Pozdrowienia fachmeni !!!

czesiek
@burek

Firma powinna takiego Diabełka dawno usunąć z firmy wniosek taki ze on musi robić na tych nierobów z wysokim stażem skoro firma trzyma takiego diabełka.Zostali w firmie tacy sami alkoholicy jak sam DIABEL

Jozek
@burek

Widać , ze nasi szefowie promują alkoholiz .

Polsska
@czesiek

Nie ma się co dziwić lepszych nie maja jeszcze firmę dźwigają na swoich barkach Panowie z Polan .Trzeba powiedzieć jedno jakby nie Salwa J I Salwa K to firmy by dzisiaj nie było. Firma nasza teraz ma kryzys wszystkie stanowiska pozabierała konkurencja z Kielc od Lukawskiego . kiedy było nas prawie pięćdziesięciu lodzików a teraz zaledwie 20 ludzików. Alkoholicy na kabinach popijają sobie Jelcyna kierownik pytany o to picie mówi ze on liczy tylko dni do odejścia i co my mamy myśleć i tak na oczach wszystkich maja na wszytko wyj.... Panie Magiera zrób Pan coś z tym czemu Pan pozwala na to żeby taka firma jak Lukawski przyjmowała nasze lukratywne stanowiska czy Panu już nie zależny na tym kontrakcie w Badzie?

Diabeł pracownik rok w plebiscycie odkrycie talentu na najlepszego pracownika firmy . .

Darek

Nowi Ludzie,nowe możliwości,he he.

Lew

To w TV nic prezes Kurski nie mówił ze Diabeł za spożywanie alkoholu dostał złotego LWA

Izabela

Upominam osoby wypowiadające się w tym wątku (a także w każdym innym na forum GoWork.pl), aby nie używać słów obraźliwych, niezgodnych z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin), a także tych zdradzających dane osobowe kadry i wszelkich osób związanych z firmą. Widzę, że firma oferuje praktyki oraz staże - czy ktoś korzystał z tej możliwości?

O
@Izabela

tak staż u wladka jak oszukać ludzi

Janusz

Cos w tym jest ,, Wierny" bo pociotek jest zwykłym szeregowym pracownikiem jak i sam Władek , gdzie będą razem na szlifierkach robić normy w badzie.

Dawid
@Janusz

Moj mąż jedzie własnie do Badu z firmy z Krakowa ,dostał od kolegi AGI adres do tej nowej firmy tez Krakowa . Firma ma przejac miejsca po Agdze w Badzie placa po 15 euro na poczatek i daja wszytsko spanie itp

Jelcyn
@Janusz

TERAZ Razem z Diabłem graja na gitarach kolędy :)

Kristof
@Janusz

Kiedy Pan Barański będzie szlifował jedna kabina środkowa czeka na niego Zapraszamy Panie były Prokuracie.

Marysia
@Kristof

Chyba w nie długim czasie bo zmienił kolor włosów na ciemny nie musi często teraz po szlifowaniu myc . Jednym słowem oszczędności na miarę pseudo kierownika .

Podpowiecie cos o firmie? Jaka atmosfera, gdzie prowadza prace?

Pracujacy
@Zainteresowany

Jaka firma poczytaj sobie ,,zainteresowany,, opnie to sam sobie odpowiesz na pytania . Firma która na każdym kroku patrzy jak cie okraść oszukać. Nie wypłacają nam nadgodzin jak i na stawkach oszukują mówią ze dadzą np 10 a rzeczywiście masz 6,5 do reki itp.

Franuś
@Pracujacy

Pieniądze tak,oprócz tego przemiła, sympatyczna atmosfera,postawisz model, coś poszlifujesz i 8 godzin mija!!! Ha ha.

Kierownik mija
@Franuś

To chyba czlowieku nigdy albo minute byles na odlewni ze piszesz takie banialuki dobrze bylo ale nikt z niemcow nie pozwoli ci jak u nas w Badzie na takie pierniczenie tu sie tyra a nie stoji chyba ze stoji kierownik na toba to mu mija :) co za prostak pisze takie mija szkoda tych ludzi

Boluś.
@Kierownik mija

Dobrze było ale pokazali jeden przez 2go że da się i tyle,tylko sami ludzie są sobie winni i tyle w temacie,a szwaby się cieszą z wyników.

Jarek
@Zainteresowany

Jaka atmosfera trzeba tu byc i trzeba doswiadczyc drakonskich scen w wykonaniu PANA Wladyslawa ,ktory prxe[itm glosem poniaza ludzi taka jest wlasnie atmosfera gdzie Diabel rozbija glowa wszytskie kabiny bo naproty do pracy przychodzi jak wiekszosc tu pijaczkow . Jednym slowem juz na nikoko nie dzialaja pogrozki Pana Wladyslawa . jego przepity glos bl dobry kiedys jak byly czasy komuny widac ze to czlowiek Pisu.

mediaexpert
@Boluś.

Ni niby racja ale od tego przecież mamy dozór ,który powinien zadbać o nasze interesy a nie pier....w stołek i popijać kawkę w biurze . Za każdym razem jak się przyjdzie do biura to siedzi i rechoczą wszyscy ,przeciesz jak sie zrywa szybko ze stołka to każdy glu...wie ze nic nie robi sie tylko serfują po necie: .

Mapetszol
@mediaexpert

Tu masz racje ale w tej firmie to dozoru brak!!!!

Jozek

Czy to prawda , ze Bad się rozpadł??

Wierny

Pazerność jak by byli nie tak pazerni nie okradali ludzi to i możne by było nie ta złe . Wszędzie począwszy od Islandii , gdzie zmuszeni byli podwyższyć chłopakom kasę a drugie ze nie bardzo wyjada na tym bo złe pociotek Magiery zrobił kalkulacje to już inna sprawa teraz szuka się wszędzie oszczędności i tak już tu jest i się nie zmieni. Jak się czyta ze biorą co popadnie jeżdżąc po wsiach i dokonują nalotów busami na krakowskich nr jak Niemcy w druga wojnę łapanki gdzie biorą wszystkich począwszy od starców skończywszy na alkoholikach to już świadczy o tym ze nawet obiecywanie ,wielkich stawek za godzinę to już nic nie da . . Taka firma to powinna mieć dużo ludzi ale pazerność i jeszcze raz pazerność baloniarstwo arogancja niszczy Ta firmę.

Na zdrowie !!!!

Jak człowiek ma na mieszkaniu takich skończonych pijaczków i mówisz przełożonym , ze nie da się z nimi mieszkać to ci powie taki jeden z drugim poszukaj sobie mieszkanie na własny koszt. To niech sobie właściciel firmy sam mieszka z alkoholikami , którzy maja na koncie średnio co miesiąc padaczkę alkoholowa czy to należny do przyjemnych widoków jak z buzi ślinotoki widać leci. Nie polecam tej firmy gdzie dla firmy liczy się tylko sztuka a nie jakość pracownika ci dobrzy musza szukać pracy w innej firmie na szlifierce .Każdy mówi , ze teraz to tylko czekać końca.

Wacek
@Na zdrowie !!!!

Trzeba było im dać Diabełka ten dalby im popalić:) od czasu do czasu wypiłby płyn po goleniu :)bo głodny alkoholu to taki ludzki narkoman , który zrobi wszystko żeby mu było dobrze :)

Feliks

Firma zlozina z oszustow na czele z gwardia poplecznikow kierownika kwiatkowskiego ktory traktuje ludzi jak prencypalow.Ciagle doluje ludzi ciezko pracujacych na tego sciemniacza mysli ze jest panem i bigiem w jedym cfaniaczkowatym usmieszkiem to ze problematyczny i opuscily go sily witalne to nie znaczy ze srubuje nam normy to jeszcze popija sobie i przychodzi na kacu do pracy

Janek
@Feliks

Cos w tym jest jak jest tak dobry to czemu straszy sie nas badem ma pod soba dwoch pracownikow i znajac uklafy jakie ma z wladkiem zarabia zaj...sta kase a nasz majster w badzie nie ma czym straszyc ludzi i musi zarzadzac kilkudzistoma szlifierzami nich wladek wymieni kierownikow i okarze siw zw jarek przeskoczy tego kwietniowskiego sto razy

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35