Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

Spawacze AGI

Najlepiej maja Ci co robia na remontach . Oprocz kasy jaka wladek placi im za godzinki to jeszcze wynisza d co sie da z warsztatu , Ja jada do polski to bagazniki pelne elektrot i srub z magazynu Heunischa

Franz.

Rośnie w adze Nowa Siła,Dolny Śląsk!!!

Krakowiaczek Jeden

Hej, narzekacze z AGI, wszystkim zle a trzymaja sie tej agi mimo to jak zyd koszuli. Dawniej mowili - BYL LAS NIE BYLO NAS , NAS NIE BEDZIE A LAS BEDZIE i zeby bylo jasne ze BYLA AGA NIE BYLO WAS, WAS TU NIE BEDZIE ALE AGA DALEJ BEDZIE to tak na marginesie. Pozdrawiam i pomyslcie o rodzinach w domu (czekaja na systematyczna kase)

Bvb.

Podkarpacie siedzi na chorobowym (usunięte przez administratora) robote ,ciągną tylko kasę od firmy i tyle.Roboty zero.

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
BAD

Jak maszna krakow i poznan moga trzymac ta firme jak wszystkie te narodowosci narzedzi zwanych szlifierkami boja sie jak diabel swieconej wody . Szlifowanie w badzie przypomina prawdziwe pieklo !!!Na hali jakies 70 stopni a nie wspomniec o wybijaniu na GF gdzie temperatura siega 100 stopi Wladek kaze pic kranowe a pozniej dziwic sie ze ludzia nerki wysiadaja .

Piwsko na rogu Johaniter strase
@BAD

A sam u chłopa z Gienkiem piwskiem się upaja i z ludzi którzy ciężko pracują boki zrywają. Nic się nie da ukryć PANOWIE SZLACHTA !!! Każdy idąc do pracy widzi was pogardliwie chichocących z ludzi .

Tuskoland.

Kraków,Mszana i Poznań trzyma tę firme!!!

bzyk

Władek ma pracownika który mu wynosi informacje do konkurencji i dalej go trzyma a innych (usunięte przez administratora)

Mani

Zapewne za drabinę:)

Palikot!!!

Kraków i Mszana trzyma Tą firmę!!!

Toto
@Palikot!!!

Za co?

Ziomek

Łyso w tej firmie jak się pisze takie opinie i krytyki.

Zorro1

dobra firma ale polskim ludkom jeszcze nikt nie dogodzil. w polsce biadola ze nie ma pracy a jak ja juz maja to tez zle. jednaym slowem jak bys sie nie obrocil to tylek zawsze z tylu.

UK
@Zorro1

Jaka biedota w Polsce nie ma rak do pracy Ukraińcy pracują . Nikt Juz nie che wyjeżdżać do pracy za granice NIKT nie chce !!! A drugie ,, To po co zatrudniają pijaczków niech ich zwolnią a nie ich trzymają skoro jest tak dobrze!!,,

@UK

Hej UK , w polsce to prawda nie jest rozowo ale jak sie juz ma w miare godziwa prace to sie ja szanuje albo sklada wymowienie z pracy i wraca do domu. co to znaczy nikt nie chce....wyjezdzac, ja uwazam jezeli nie chce to nie chce - punkt. Jezeli juz zdecydowalem sie na wyjazd do pracy to ja oraz warunki jej jak i pracodawcy trzeba respektowac albo sie rozstac, nikt was nie trzyma w (usunięte przez administratora) Ciagle niezadowolenia i opluwanie pracodawcy jas juz do wyrzygania. Troche wdziecznosci dla pracodawcy, jemu terz z nieba nie kapie. albo zalozcie sobie takie wlasne firmy i bedziecie panami a po co robic na innych, po niemecku kazdy mowi napewno juz po latach pracy w Rajchu " perfekt " Slyszalem i widzialem, wiec co stoi na przeszkodzie. A na koniec dla tutaj wszystkich wpisywaczy Stare Przyslowie: EUNUCH I KRYTYK W JEDNYM BYLI WORZE, KAZDY Z NICH WIE JAK, ALE ZADEN NIE MOZE.

Baranski
@Zorro1

zorro1 , jak sie tak gieboko zastanowic i puknac w czolo, to masz racje ale wiekszosc tutaj ludzikow jest z Podkarpacia i to so ludzie prosci tak jak ja, nie zastanawiaja sie nad tym co bedzie ale co jes teraz, no i ta polska Zasrana zawisc-utopiliby cie w lyzce wody za troche wiecej niz oni maja no i wioskowa sitwa tego AGA nie przeskoczy no chyba ze wymiecie nas wszystkich bez wyjatku i sprobuje na nowo pozbierac w miare ludzi co chca pracowac na rodzine a nie przepijac polowe i sie skarzyc i biadolic ze malo. Poszperalem w internecie (umiem) i znalazlem minimalne wynagrodzenie w Rajchu 8,84 € Brutto za prace na uslugach, naturalnie od tego trzeba odjac Podatek od zarobku 1,37 € w niemczech oraz Ubezpieczenie Rentowe i chorobowe w polsce 0,64 € po przeliczeniu ze zlotowek. Netto wychodzi 6,83 Netto na Godzine. My mamy za darmo zakwaterowanie z woda i pradem , tego nikt z nas nie liczy bo nam sie nalezy (a gowno nam sie nalezy) moze to troche na otrzezwi bo ze sie chleje to prawda ale firma nie ma z ty nic wspolnego, przeciwnie jak bedzie po pijaku wypadek to tylko klopoty. Plynie Firma plyniemy my, niem sie co oszukiwac. Kasa wplywa kazdego 10 miesiaca to jest dla mnie wazne, pracowalem juz w Rajchu w innych firmach tyko na zaliczkach a jak po miesiacach mialo byc wyrownanie to wypad. Nie ma tutaj Ameryki praca ciezka ale wiem i moge cos planowac bo mam regularnie wyplate.

Lesny ludzik z podkarpacia
@Baranski

Racja jest ale po której ze stron ciężko się określić. Co do stawki to każdy wie , ze 8,84 tj jest stawka dla tych co za barem stoją lub sprzątają - zabawiają w oborze byki :) u rolnika lub w hotelu . Co do nas pracowników z Podkarpacia to dlaczego nas zatrudniacie i na gitarze nie ma innych tylko MY?Zwolnijcie nas jak wam nie odpowiadamy jaki problem? Kasa jest 10 tylko jak nikt nam nie płacił na czas to Firma nie miała by przelewów od klienta wystarczy powiedzieć klientowi ze nie chcecie płacić i co RYBKA . Ludzie na Podkarpaciu maja lepsze domy jak na śląsku czy w innych regionach Polski. I jeszcze jedno czemu robi się na nas nagonkę na puzerni przez majstra to jak jest z malopolski to niech szlifuje odlewy i niech pokaże jaki jest dobry. W AGA jest 90 % na ciężkich robotach i nie tylko wiec firma powinna sie nazywać AGA Podkarpacie.

Eu...h
@Zorro1

Eunuch jak sama definicja mówi to są tacy co dzieci nie mogą mieć są pozbawieni pewnych narządów. Jak nam wiadomo to wszyscy pracownicy maja po kilkoro dzieci . To by znaczyć miało , ze Ci co nie maja potomstwa to są eunuchy - Każdy kawaler w Firmie AGA Bauservice jest wiec z zasady Eunuchem. Tak wiec Panie Zorro nie obrażaj PAN kawalerów albo tych co nie mogą mieć potomstwa dla wielu ludzi jest to tragedia w rodzinie

@Eu...h

hej Kolego , nie obrazam nikogo i nie bylo t o w moinm zamiarze, ale kolega nie zrozumial przyslowia, wiec tlumacze z polskiego na nasze: Eunuch jak pan slusznie zauwazyl to gosc ktory nie moze miec potomstwa (tacy bywali jako Sluzba u Sultanow w jego Haremach by nie mogli uzywac uciech j jego zonami) ale to nie oznaczalo ze on nie wiedzial jak sie obchodzic z kobietami w lozku. A Krytyk to wiadomo na kazdy temat wie bardzo duzo i duzo krytykuje (wiedze ma) ale samemu nic nie potrafi tylko krytykowac. To przslowie bylo dedykowane dla tych co duzo wiedza jak mozna robic to i owo (np. kierowac firma zarabiac kupe szmalu) ale sami sie nie wezma za to i tylko krytykowac umia, dlatego w przyslowiu jest, EUNUCH i KRYTYK w JEDNYM so worku obaj wiedza duzo w swoim temacie ale zaden z nich nie moze nie potrafi. Mam nadzieje je kolega zrozumial moja intecje.

No

Bzdury

Fac
@Zorro1

A teraz to juz nawet ADK w Nerseheim sie sypie Wladek z Magiera po jaluznie wyplacil i z firmy (usunięte przez administratora)

Petru
@Fac

To teraz to firma oparła się na gościach z Podkarpacia , a nie jak mówiono na Mszanie . Co by Władek zrobił bez nas NIC . Niech dziękują , ze jeszcze robimy i niech inni nie wieszają na nas ... bo co te nieroby z Mszany ,biuro jak i cale kierownictwo nierobów!!! zrobi ja my musimy na nich wszystkich tyrać jak woły i co łyso teraz tym co nazywali nas Eunuchami !!!

Apollo
@Petru

Musiałby się przesiąść na rower bo kto bym zarobił na listing BMW !!! BRYNDZA!!!!

To już wiadomo na czym kierownik Władek zbił fortunę ,bo nasza firma AGA jest dla niego jak własny folwark. Jednym słowem PAN i WŁADCA taki Agowski Erdogan . Ściema wszędzie a dba tylko o interes swój i rodziny.

ALeja gwiazd
@Fac

Na halach w ADK pozostał tylko wiatr który wymiata jak halny na PODHALU.

krysio

Oceniajac ta firme mozna powiedziec ze jakos ta jest !!! Pan Maciek i inni tylko pozoruja ,ze pracuja na niczym oprocz tego , ze sa rodzina do Pana Magiery nic wielkiego saoba nie reprezentuja , Jak by nie Pan Knapczyk to firma by byla na marginesie spoleczynm i nie tylko to jest czlowiek z klasa doswiadczeniem , widza kretacza i oszusta ale takich wynalazkow wlasnie Aga potrzebuje wiec kazdy kto chce sie zatrudnic w tej firmie musi sobe zdac i zadac jedno zasadnicze pytanie z jakimi dinozalrami im przyjedzie krotko pracowac . Przeciesz ta firma jest jak epoka lodowcowa topnieje z takimi dinozelrami .

Janusz

Jednym słowem bryndza i chamstwo w tym Badzie . Majsterek leserek, grzechotnik itp. Jaraczek nigdy na poważnie nie szlifował udaje bohatera z Mszany ,a jak wszyscy wiedza BYŁ cienki na GITARZE. Zajeżdża ludzi i zagania ich ja bydło na ranczu w Texasie do zagrody i numerki wypala jedni na gitarę drudzy na lżejsze prace tu segregacja zależna jest od pochodzenia tj. CI z błękitna krwią - Mszana i okolice lżejsze prace , a reszta wiadomo.Podobnie jest na innych budowach lepiej maja Ci co urodzili się z niebieska krwią. .

Kongo

TO można powiedzieć dziadostwo!!!

KISIEL

Co z tego ze dostaniesz a gdzie zaległą kasa , która miesiącami nie mozesz sie doczekać nie jeden już został przez Władka i Jarka oszukany i nabity w BUTELKE

Gienek

Jak komuś nie pasuje tu praca to nich ucieka na najbliższe drzewo ! Zapewne to lasowcy piszą jak wam nie pasuje to uciekajcie do tej Krempny czy Polan !

@Gienek

Gienek, swiete slowa, przecierz te wieczne pijaczki nigdy nie beda zadowoleni. dla firmy jedno rozwiazanie wywalic na zbity pysk ochlaptusow a pojejdzic po polscei sciagnac ludzi co chca pracowac, a resze do Mszany albo Kasieniek barany pasc.

Amant

fajne laskie są w tum biurze w Niemczech :)

Atmosfera niekoleżeńska, tylko własny interes, wykolegować konkurencję i zgarnąć profity, niechętnie dają urlop, aż pewnego dnia dowiadujesz się: pakuj manatki i do widzenia, możesz w okresie wypowiedzenia wykorzystać zaległy urlop.

:()

co prawda to prawda ,,trzymamy z Panem,,

:()

co prawda to prawda ,,trzymamy z Panem,,

Zomo

Co niektorzy traktuja firme age jak swoj forwark

Denar
@Zomo

ciągną ile się da :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35