Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Bielsko-Biała

Aluap

Hej chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy na 3/4 etatu jako kasjer-fakturzystka. Czy ktoś pracuje na takim etacie i na takim stanowisku? Co konkretnie się robi na takim stanowisku i ile płacą przy takim wymiarze etatu?

Cor

Witam wszystkich.Co do pracy w eurocash Bielsko Biala, nie mam dobrej opini, przepracowalem z dwa miechy.Ludzi scigaja jak bydlo pociagowe, ogolnie trzeba biegac po calej hurtowni i obslugiwac klientoow i na magazynie odbierac towar i kilka innych robot NARAZ! bo zamiast 10 ludzmi powinno sie robic prace, oni chca 5 tylko.Porazka ta hurtownia

Red cat

Ta firma to dziadostwo traktuja ludzi jak niewolnikow ciągle ktos się zwalnia. Kierownictwo to banda idiotów najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym gułagu.

Zamilek

Może i tak, ale podejrzewam, że kasa i tak nie jest adekwatna do tego jaki jest zakres obowiązków . Myślę, że znajdę sporo ludzi myślących w ten sam sposób. Prawda jest taka, że w Polsce wszędzie jest słabo jeżeli chodzi o podjęcie pracy w której będą wysokie zarobki. Może znacie jakąś alternatywę ...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grupa Eurocash S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Accord 150/h

Nie polecam szkoda nerwów stara ekipa i tak odejdzie niedlugo juz kazdy ucieka;p

jiooo

Z innej beczki, nie idzie czasem ktoś jutro do pracy na magazyn pierwszy dzien na 7:45 do Eurocash na mełgiewskiej 30 w Lublinie

glut

Gerda nie pchaj sie w tą firme, chyba że chcesz mieć stracone nerwy czas i kiepskie pieniądze, pomimo starań i tak bedzie źle, im nie dogodzi

wyborowa

W lublinie robi się tragedia zaczeli szukć oszczędności na pracownikach .To jest dno .Stara ekipa chce sie zwolnić grupowo zeby i ich zabolało bo tam juz nie perspektywy na nic.

boski

zaczelem prace na smieciowce w tej firmie w lublinie 10 kierownikow i kazdy ci kaze co innego robic a ty sie juz w tym gubisz i cisnienie podskakuje tam powinno byc tak ze powinien byc jeden kierownik ktory bedzie to trzymal w kupie a tak kazdy sie pszychszania do wszystkiego na dluga mete nieoplacalne

beznadzieja

Tak jak wspomniane na poczatku "dobra wyplata" to taka w ktorej zaliczyc mozna dlugi miesiac i premie czyli te 1400 bo najnizsza krajowa ci wyjdzie i jesli sz.p kierownik przyzna premie mozna wyjsc troche powyzej sredniej krajowej. Pytanie czy najnizsza krajowa to az tak duzo? Nie, a premie sa dla dobrych pracownikow czyli tych ulubionych i tych ktorzy dobrze liza dupe, dla reszty sa ochlapy a nawet czasami nic. Ktos kto niema pracy zadowoli sie ochlapami ale uwierzcie mi, szybko bedziecie szukac pracy nowej. Takze w odp na pytania, najnizsza krajowa zawsze macie a na premie nie liczcie na pewno nie na poczatku, a nawet jesli juz ochlapy dostaniecie to i tak wiecej podatku wam wezma niz to warte. Co do przyjmowania przez agencje to nie wiem. Pozdrawiam

stokrotka

czy pracujac na czas okreslony np praca w wakacje przyjecia sa przez firme posredniczaca

/beznadzieja

Witam! A ja z chęcią się wypowiem na temat tej firmy bo to co się tam dzieje to jest nieporozumienie! Po 1 zarobki bo to chyba interesuje wszystkich najbardziej... Pieniądze marne-jak na prace jaka się tam wykonuje, odpowiedzialność jaką się ponosi uważam że najniższa krajowa +premia jaką przyznaje kierownik hurtowni (jeśli przyzna bo z tym jest różnie) twoje zarobki wyniosą 1100-1400 w dobrym miesiacu... Po 2 ludzie...szału nie ma! Zależy na jaką się trafi zmiane... Staraj się trafić na zmiane pani. G. a źle Ci nie będzie. Cala zmiana pod opieką pani G. jest ogarnięta, sympatyczna, pracowita i zgrana, a sama pani G.(kier.zmiany)bardzo ciepła osoba, nie dręczy ludzi o głupoty i bez powodów!!! Wymagała jak każda osoba odpowiedzialna za swoją zmianę ale potrafiła zawsze pochwalić i trzymała rękę na pulsie.Byłem na jej zmianie niejednokrotnie zamieniając się i wiem co piszę. Jeśli chodzi o zmiane przeciwną no to już jest jedna wielka porażka! Oczywiście znalazł by się ktoś o kim można by powiedzieć chociaż jedno ciepłe słowo.. Jedna ze zmian która ma najdłuższych stażem pracowników ale nie wiem dlaczego...Większość już bym dawno wymienił. Niezorganizowani, jeden za drugim na skargi leci, każdy chce robić żeby się nie narobić a zarobić. Dużo by można pisać ale szkoda czasu..W skrócie podsumuje to tak:jesteś pracowity to Cię wykorzystają, idziesz do pracy odwalić swoje-też Cię wykorzystają! No i słynna ich [usunięte przez moderatora]..wszystkim się interesuje, wpycha nos w nie swoje sprawy, nie potrafi rozplanować pracy swoim "podwładnym" przez co obowiązki nie wykonane przechodziły na odpowiedzialność zmiany przeciwnej a[usunięte przez moderatora] najwidoczniej nie zauważała problemu (zresztą jak wielu), chodzi po hurtowni trzepie głową niszcząc swą fryzurę i zaraz poprawia włosy i przez 8godzin tak w kółko. Sami klienci hurtowni nieraz się z niej śmiali że jest " nieogarnięta, roztrzepana," stoi czasem na kasie kasuje klientow a przy tym robi tysiąc innych rzeczy. Nie wydaje mi się żeby była to właściwa osoba na właściwym stanowisku ale w sprawy "praca po znajomości" nie będę się wtrącał. 3sprawa to [usunięte przez moderatora]i.. cóż mógłbym tu powiedzieć? Pierwsze wrażenie pozytywne bardzo! Ładna kobieta, uśmiechnięta, rozgadana, miło jej z oczy patrzy. Do czasu gdy miałem umowe na czas próbny świetnie się z nią dogadywałem, mogłem zapytać o wszystko, zawsze z uśmiechem i uprzejmością pomogła, pokazała, wytłumaczyła; gdy dostałem umowę na czas określony tj. na 6miesięcy czar prysł! Stała się[usunięte przez moderatora]zwykłym najzwyklejszym [usunięte przez moderatora] bez szczypty wyrozumiałości do mojej pracy. Nie tylko dla mnie była oschła i niemiła bo z tym zmagało się wielu pracowników. Miała swoich pupilów (tutaj mowa o zmianie 2) ich faworyzowała, to oni mieli premie najwyższe, dni wolne za soboty zawsze przypadały im na początku lub na końcu tygodnia przez co mieli dłuższy weekend, nigdy problemu z urlopem nie mieli.. to oni są i będą uważani za filar hurtowni, są tak ważni i cenni dla tej hurtowni, że aż ich wypowiedzenia są targane na ich oczach przez samą [usunięte przez moderatora]. Śmieszne bo z czasem Ci ludzie się stali tak pewni siebie, że zaczeli rozkazywać innym. Nie śmiesz im powiedzieć nic, zwrócić uwagę bo dywanik murowany! Z samą [usunięte przez moderatora] miałem zatargi, ja też sobie nie dałem wejść na głowę.. Nie wspominam jej dobrze ale ją rozumie. W takim biznesie jakim ona siedzi trzeba mieć łeb na karku chyba każdy mi to przyzna! Naprawdę dużo by można pisać na ten temat.. mam nadzieję że jeśli ktoś kiedykolwiek będzie tam szukał zatrudnienia to choć troche się dowie co i jak. Tak szczerze mówiąc nie polecam tam pracy! Wiem że jeśli się pracy nie ma to się bierze co jest, chociaż do czasu aż nie znajdzie się nic nowego. Wiem że każdy zawsze źle ocenia i każdemu zawsze coś nie pasuje. Dlatego postanowiłem subiektywnie opisać tą hurtownie... Wypowiadajcie się ludzie bo to innym pomoże.

alkoHQ

Może jakieś konkrety ludzie jak np zarobki, bo przecież takie tajemnice to śmiech, bo i tak z czasem każdy wie kto ile zarabia.

roni

Jeśli chodzi o magazyn to całkiem spoko, zarobki też.

Cześć możecie coś napisać na temat atmosfery w zakładzie, zarobków - oczywiście odpowiednio do stanowiska np. magazyn, produkcja, biuro. Jak w ogóle jest z umowami. Tylko proszę nie piszcie jak dziadowa jest tam robota i jak to nie warto sobie zatrówać głowy tą firmą bo takie historyjki znam do znudzenia. Proszę tylko o konkrety. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Grupa Eurocash S.A.