Grupa Eurocash S.A.

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Grupa Eurocash jest na polskim rynku liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Jeśli szukacie pracy właśnie w takiej branży, to bardzo dobrze się składa, bowiem właśnie prowadzą procesy rekrutacyjne: https://kariera.eurocash.pl/oferty-pracy Możecie ubiegać się między innymi o stanowisko asystenta/ki działu handlowego, doradcy klienta, czy też kierowcy kat. C. Kto z Was zastanawia się nad aplikowaniem?

Szukajacy pracy
@Marta 20.12.2018 16:01

Chcialem dzis Cv zlozyc, ale po przeczytaniu jaka atmosfera u was panuje dalem sobie spokuj...

@Szukajacy pracy 02.01.2019 12:12

Powinieneś wiedzieć, że akurat ja nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą Grupa Eurocash. Jestem z kolei moderatorem tego forum i moim zadaniem jest aktywna pomoc jego użytkownikom w dowiedzeniu się czegoś o tym pracodawcy. Pamiętaj, iż każdy może mieć zupełnie inne odczucia, nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. Może w związku z tym spróbujesz jednak swoich sił w tym przedsiębiorstwie? Jakie stanowisko Cię interesuje?

Paweł
@Szukajacy pracy 02.01.2019 12:12

Nie bądź taki strachliwy. Atmsfera to nie wszystko. Inne aspekty pracy może Ci to wynagrodzą. Próbuj szcześcia ;)

@Paweł 08.01.2019 19:51

Nie sposób jest nie przyznać Ci racji. Owszem - na całokształt danej pracy nie skład się jedynie atmosfera, ale i inne - równie ważne - czynniki. Może w związku z powyższym przedstawiłbyś nam te inne aspekty, związane z warunkami zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash? Czy poziom tamtejszych zarobków jest adekwatny do pełnionej funkcji?

Neymar
 Opinia

Jeżeli chodzi o pracę w EC w Lublinie to radzę trzymać się od nich z daleka. Naprawdę nie miłe uczucie jak cały czas ktoś za tobą chodzi i katuje głowę że za wolno pracujesz. A rotacja ludzi większa niż u lekarza rodzinnego. Praca tam to nie porozumienie.

były pracownik
 Opinia

Wytrzymałam jeden dzień.... Bardzo ciężka praca jak dla kobiety, układałam głównie napoje itp. Kierowniczka nawet nie pokazała mi gdzie jest toaleta... Totalna olewka nowego pracownika. Na koniec stwierdziła że za mało zrobiłam.... Następnego dnia już się nie pojawiłam. Nie polecam.. Niegodna praca.

Patrycja
 Opinia

@ten co pracuje, możesz napisać jaka jest umowa, godziny pracy, socjal, urlop, itp. "dno i wodorosty" niewiele wnoszą na temat całego Eurocashu. Co do narodowości to nie ma ona żadnego znaczenia, to kogo zatrudnia pracodawca zależy przecież od umiejętności, a nie miejsca urodzenia.

ten co pracuje
 Opinia

praca w EC w lublinie to dno i wodorosty na zmianie pana T.SZ to jest normalnie koszmar koleś sapie do każdego ludzi sie zwalniają wolą iść do innej mniej płatnej roboty niż u niego na zmianie siedzieć a co powiedzieć o firmie to du.a fotomontaż z kasą walą w ch.a ukrainy w ch,j więcej niż polaków i to o 100 %

Martyna
 Opinia

Czy macie jakiś powód, że od dość dawna nikt nie pisał?

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Grupa Eurocash S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Loks
 Opinia

Pewnie już nie jestem pierwszy, bo od jakiegoś czasu bardzo dużo złych choć niestety prawdziwych opinii o współpracy z E się pojawia ale opiszę jak wygląda współpraca z mafią E ze strony fb. Specyfika działania E w mojej opiera się na wciąganiu w wir zadłużenia. Podsuwają zupełnie nierentowne punkty, obiecują, że będziesz zarabiał, że punkt sprawdzili, przeanalizowali – będzie bankowo robił dużą kasę itp. Otwierasz sklep, zaczyna się zadłużanie w E u którego musisz kupować towar (w jedynie 96% - tacy dobroduszni, że 4% zakupów możesz robić poza E). To co obiecywali przed podpisaniem umowy jest już nieaktualne, okazuje się, że Cię wrobili, żadnej fachowości, pomocy, profesjonalizmu nie ma. Jest współpraca na zasadzie monopolu, na ponad 8 lat jesteś na nich skazany - jak wypowiesz umowę to kara 50 tys. Zadłużasz się dalej, po pól roku twoje długi mogą sięgać nawet miliona zł w E a Panowie specjaliści dalej jeżdżą do Ciebie i mówią jak mantrę: wytrzymaj, to trudny czas, zaraz będzie poprawa, to normalne itp. Ty już nie masz na pensje dla pracowników, pomocy się nie doczekasz, ceny bez szału- jak marże masz 18% to jesteś najdroższy we wsi, wierzyciele zewsząd a w E szaleją ze szczęścia bo mają jeden sklep więcej. Na koniec jak już nie masz wyboru, długi jak pieron to zamykasz sklep i wtedy okazuje się ze fachowcy z E mają jeszcze jedną specjalizację o której nie mówili wcześniej – wypisywanie weksli i szczucie wykorzystanych przez nich fb komornikami. Potem już z górki, oddajesz prywatny mająte itp., itd. Jeżeli w jakiś dziwny sposób uda się i otrzymasz lokalizację ok z której możesz coś uciułać to tez nie jest różowo – bo E otwiera konkurencję wewnętrzną swoim fb. Zaczyna Ci brakować na zobowiązania i lecisz w zadłużenie. E to jedyny franczyzodawca, który wspiera zadłużane swoich fb i otwiera im konkurencję. Nie polecam .

Taka
 Opinia

ile teraz zarabia magazynier?

Patrycja
 Opinia

@M. - Grupa Eurocash S.A. jest to duża sieć, przy dzieleniu się swoimi doświadczeniami z pracą u tak dużego pracodawcy warto wspomnieć o dokładnym oddziale, w którym miałaś okazję pracować. Pozwoli to potencjalnym zainteresowanym ofertami pracy dowiedzieć się informacji na temat konkretnego z oddziałów.

M.
 Opinia

Kierowniczka- masakra. Humorzasta, nie sposob jej zadowolić, doczepia się do wszystkiego, stwarza bardzo nieprzyjemna atmosferę. Nie zwykła jak widać traktować ludzi dobrze. Ja rozumiem, odpowiedzialne stanowisko, ogromny stres, dużo roboty, nie można dać sobie wejść na głowę ale nic nie usprawiedliwi traktowania pracownikow jak g..... Ekipa calkiem w porządku, sympatyczni ludzie, pomogą, przepracowalem tam kilka miesięcy ale zarobki słabe jak na tą atmosferę i raczej nie ciągnie mnie do powrotu.

M.

monika
 Opinia

@Aluap ogarniasz tutaj kasy, półki i trochę rzeczy na magazynie. Stawki ci konkretniej nie powiem bo podobno zależy to też od miasta. Co do warunków to na pewno dają umowę o pracę i co ciekawe dość duży socjal

Aluap
 Opinia

Hej chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy na 3/4 etatu jako kasjer-fakturzystka. Czy ktoś pracuje na takim etacie i na takim stanowisku? Co konkretnie się robi na takim stanowisku i ile płacą przy takim wymiarze etatu?

Cor
 Opinia

Witam wszystkich.Co do pracy w eurocash Bielsko Biala, nie mam dobrej opini, przepracowalem z dwa miechy.Ludzi scigaja jak bydlo pociagowe, ogolnie trzeba biegac po calej hurtowni i obslugiwac klientoow i na magazynie odbierac towar i kilka innych robot NARAZ! bo zamiast 10 ludzmi powinno sie robic prace, oni chca 5 tylko.Porazka ta hurtownia

Red cat
 Opinia

Ta firma to dziadostwo traktuja ludzi jak niewolnikow ciągle ktos się zwalnia. Kierownictwo to banda idiotów najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym gułagu.

Zamilek
 Opinia

Może i tak, ale podejrzewam, że kasa i tak nie jest adekwatna do tego jaki jest zakres obowiązków . Myślę, że znajdę sporo ludzi myślących w ten sam sposób. Prawda jest taka, że w Polsce wszędzie jest słabo jeżeli chodzi o podjęcie pracy w której będą wysokie zarobki. Może znacie jakąś alternatywę ...

BycPro
 Opinia

Pracowałem w Eurocashu w Lublinie na magazynie.Zarobki to tak jak ktoś pisał wyżej,1100-1500 zł ,tylko ta druga opcja jest jeżeli przyznają premie a z tym bywa różnie.Atmosfera w firmie jest raczej negatywna ,na każdej zmianie jest kilku kierowników i zależy na których trafisz ,ale niestety większość z nich czepia się Ciebie o totalne głupoty.Czasem jeden Ci każę sprzątać(jakby to wg miało jakiś sens ,skoro i tak przejdzie za godzinę tędy zgraja ludzi),drugi asystować magazynierom...a jak pójdziesz do biura kierowników i powiesz,że nie masz roboty,to spojrzą na Ciebie jak na wariata i przy towarzystwie kilku bluzgów z oburzeniem przydzielą Ci zadanie. Chłopaki robili na DT(załadunek do samochodów),to nie mieli prawa siąść na chwile,bo gdy tylko kierownik ich zauważył to pada zdanie" Co jest chłopaki ?" itd... Człowieka tam się nie szanuje ,jesteś tylko zwykłym robolem chyba że robisz załadunki lub pracujesz tam kilka lat,to łaskawie kierownik Ci poda rękę,bo tak to widocznie to dla nich ujma. Sama robota jest w miarę do ogarnięcia,też zależy czy DT czy magazyn,bo jeżeli Cie przydzielą na magazyn i nie masz uprawnień na wózki,to uważam że znacznie ciężej,bo tak naprawdę ciągle robisz. Odpowiedzialność za produkty jak ktoś wyżej pisał jest spora ,w dodatku kiedyś gościowi źle paletę złożyli na magazynach ,upchali aby i jak spadła,to było na niego. Jak ktoś jest sprytny ,to sobie poradzi nawet w chaosie ,ale firmy raczej nie polecam bo jest wiele ciekawszych ofert tym bardziej ,że za najniższą krajową nie warto brać takich odpowiedzialności i pracować w stresie .

Accord 150/h
 Opinia

Nie polecam szkoda nerwów stara ekipa i tak odejdzie niedlugo juz kazdy ucieka;p

jiooo
 Opinia

Z innej beczki, nie idzie czasem ktoś jutro do pracy na magazyn pierwszy dzien na 7:45 do Eurocash na mełgiewskiej 30 w Lublinie

glut
 Opinia

Gerda nie pchaj sie w tą firme, chyba że chcesz mieć stracone nerwy czas i kiepskie pieniądze, pomimo starań i tak bedzie źle, im nie dogodzi

wyborowa
 Opinia

W lublinie robi się tragedia zaczeli szukć oszczędności na pracownikach .To jest dno .Stara ekipa chce sie zwolnić grupowo zeby i ich zabolało bo tam juz nie perspektywy na nic.

boski
 Opinia

zaczelem prace na smieciowce w tej firmie w lublinie 10 kierownikow i kazdy ci kaze co innego robic a ty sie juz w tym gubisz i cisnienie podskakuje tam powinno byc tak ze powinien byc jeden kierownik ktory bedzie to trzymal w kupie a tak kazdy sie pszychszania do wszystkiego na dluga mete nieoplacalne

beznadzieja
 Opinia

Tak jak wspomniane na poczatku "dobra wyplata" to taka w ktorej zaliczyc mozna dlugi miesiac i premie czyli te 1400 bo najnizsza krajowa ci wyjdzie i jesli sz.p kierownik przyzna premie mozna wyjsc troche powyzej sredniej krajowej. Pytanie czy najnizsza krajowa to az tak duzo? Nie, a premie sa dla dobrych pracownikow czyli tych ulubionych i tych ktorzy dobrze liza dupe, dla reszty sa ochlapy a nawet czasami nic. Ktos kto niema pracy zadowoli sie ochlapami ale uwierzcie mi, szybko bedziecie szukac pracy nowej. Takze w odp na pytania, najnizsza krajowa zawsze macie a na premie nie liczcie na pewno nie na poczatku, a nawet jesli juz ochlapy dostaniecie to i tak wiecej podatku wam wezma niz to warte. Co do przyjmowania przez agencje to nie wiem. Pozdrawiam

stokrotka
 Opinia

czy pracujac na czas okreslony np praca w wakacje przyjecia sa przez firme posredniczaca

/beznadzieja
 Opinia

Witam! A ja z chęcią się wypowiem na temat tej firmy bo to co się tam dzieje to jest nieporozumienie! Po 1 zarobki bo to chyba interesuje wszystkich najbardziej... Pieniądze marne-jak na prace jaka się tam wykonuje, odpowiedzialność jaką się ponosi uważam że najniższa krajowa +premia jaką przyznaje kierownik hurtowni (jeśli przyzna bo z tym jest różnie) twoje zarobki wyniosą 1100-1400 w dobrym miesiacu... Po 2 ludzie...szału nie ma! Zależy na jaką się trafi zmiane... Staraj się trafić na zmiane pani. G. a źle Ci nie będzie. Cala zmiana pod opieką pani G. jest ogarnięta, sympatyczna, pracowita i zgrana, a sama pani G.(kier.zmiany)bardzo ciepła osoba, nie dręczy ludzi o głupoty i bez powodów!!! Wymagała jak każda osoba odpowiedzialna za swoją zmianę ale potrafiła zawsze pochwalić i trzymała rękę na pulsie.Byłem na jej zmianie niejednokrotnie zamieniając się i wiem co piszę. Jeśli chodzi o zmiane przeciwną no to już jest jedna wielka porażka! Oczywiście znalazł by się ktoś o kim można by powiedzieć chociaż jedno ciepłe słowo.. Jedna ze zmian która ma najdłuższych stażem pracowników ale nie wiem dlaczego...Większość już bym dawno wymienił. Niezorganizowani, jeden za drugim na skargi leci, każdy chce robić żeby się nie narobić a zarobić. Dużo by można pisać ale szkoda czasu..W skrócie podsumuje to tak:jesteś pracowity to Cię wykorzystają, idziesz do pracy odwalić swoje-też Cię wykorzystają! No i słynna ich [usunięte przez moderatora]..wszystkim się interesuje, wpycha nos w nie swoje sprawy, nie potrafi rozplanować pracy swoim "podwładnym" przez co obowiązki nie wykonane przechodziły na odpowiedzialność zmiany przeciwnej a[usunięte przez moderatora] najwidoczniej nie zauważała problemu (zresztą jak wielu), chodzi po hurtowni trzepie głową niszcząc swą fryzurę i zaraz poprawia włosy i przez 8godzin tak w kółko. Sami klienci hurtowni nieraz się z niej śmiali że jest " nieogarnięta, roztrzepana," stoi czasem na kasie kasuje klientow a przy tym robi tysiąc innych rzeczy. Nie wydaje mi się żeby była to właściwa osoba na właściwym stanowisku ale w sprawy "praca po znajomości" nie będę się wtrącał. 3sprawa to [usunięte przez moderatora]i.. cóż mógłbym tu powiedzieć? Pierwsze wrażenie pozytywne bardzo! Ładna kobieta, uśmiechnięta, rozgadana, miło jej z oczy patrzy. Do czasu gdy miałem umowe na czas próbny świetnie się z nią dogadywałem, mogłem zapytać o wszystko, zawsze z uśmiechem i uprzejmością pomogła, pokazała, wytłumaczyła; gdy dostałem umowę na czas określony tj. na 6miesięcy czar prysł! Stała się[usunięte przez moderatora]zwykłym najzwyklejszym [usunięte przez moderatora] bez szczypty wyrozumiałości do mojej pracy. Nie tylko dla mnie była oschła i niemiła bo z tym zmagało się wielu pracowników. Miała swoich pupilów (tutaj mowa o zmianie 2) ich faworyzowała, to oni mieli premie najwyższe, dni wolne za soboty zawsze przypadały im na początku lub na końcu tygodnia przez co mieli dłuższy weekend, nigdy problemu z urlopem nie mieli.. to oni są i będą uważani za filar hurtowni, są tak ważni i cenni dla tej hurtowni, że aż ich wypowiedzenia są targane na ich oczach przez samą [usunięte przez moderatora]. Śmieszne bo z czasem Ci ludzie się stali tak pewni siebie, że zaczeli rozkazywać innym. Nie śmiesz im powiedzieć nic, zwrócić uwagę bo dywanik murowany! Z samą [usunięte przez moderatora] miałem zatargi, ja też sobie nie dałem wejść na głowę.. Nie wspominam jej dobrze ale ją rozumie. W takim biznesie jakim ona siedzi trzeba mieć łeb na karku chyba każdy mi to przyzna! Naprawdę dużo by można pisać na ten temat.. mam nadzieję że jeśli ktoś kiedykolwiek będzie tam szukał zatrudnienia to choć troche się dowie co i jak. Tak szczerze mówiąc nie polecam tam pracy! Wiem że jeśli się pracy nie ma to się bierze co jest, chociaż do czasu aż nie znajdzie się nic nowego. Wiem że każdy zawsze źle ocenia i każdemu zawsze coś nie pasuje. Dlatego postanowiłem subiektywnie opisać tą hurtownie... Wypowiadajcie się ludzie bo to innym pomoże.

alkoHQ
 Opinia

Może jakieś konkrety ludzie jak np zarobki, bo przecież takie tajemnice to śmiech, bo i tak z czasem każdy wie kto ile zarabia.

roni
 Opinia

Jeśli chodzi o magazyn to całkiem spoko, zarobki też.

Opinia

Cześć możecie coś napisać na temat atmosfery w zakładzie, zarobków - oczywiście odpowiednio do stanowiska np. magazyn, produkcja, biuro. Jak w ogóle jest z umowami. Tylko proszę nie piszcie jak dziadowa jest tam robota i jak to nie warto sobie zatrówać głowy tą firmą bo takie historyjki znam do znudzenia. Proszę tylko o konkrety. Dzięki

Zostaw opinię o Grupa Eurocash S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.