Opinie o Europ Assistance w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europ Assistance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europ Assistance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europ Assistance w Warszawa

he he

Przeglądając profile na portalach społecznościowych mogę stwierdzic, że połowa ludzi, która tam pracowała jeszcze 1,5 roku temu już tam nie pracuje, dotyczy to również osób na stanowiskach wyższych niż koordynator pomocy. Tacy specjaliści, a już ich tam nie ma? Praca w Europ Assistance = najgorszy koszmar w moim życiu. Wiem, że o pracę teraz trudno, ale jeżeli jesteście choc trochę rozumni to prędzej czy później znajdziecie normalną pracę za GODNE pieniądze. Mnie się na szczęście udało:)

ryszardleszek

Dno. Wykupiłem ubezpieczenie przez mBamk Mieszkanie 24h. W ofercie między innymi jest ubezpieczenie od zalania mieszkania. Mieszkanie ( w bloku spółdzielczym) załało z powodu nieszczelności dachu. Po pół roku zbierania dokumentów( dosyłanie listów z nowymi prośbami o kolejne dokumenty) w dniu dziśejszym otrzymałem list z infozmacją, że odszkodowanie mi się nie należy, ponieważ: decyzję wydano na podstawie § 5 ust.2 ppkt.8 Ogólnych Warunków Ubezpieszenia ( i tu cutat.) Ubezpieczyciel nie wziął pod uwagę, że dach jest własnością spółdzielni mieszkaniowej. Winnym zalania jest sółdzielnia, ale to ubezpieczyciela nie interesuje.

lol
@ryszardleszek

" Ubezpieczyciel nie wziął pod uwagę, że dach jest własnością spółdzielni mieszkaniowej. Winnym zalania jest sółdzielnia, ale to ubezpieczyciela nie interesuje." To odsyłam do ubezpieczyciela a nie pretensje do assistance...

znowu szukają naiwnych

na portalach z ofertami pracy znów szukają pracowników. Popatrzcie jaką dostali ocenę na portalu gowork.pl:" mierna+". Iść tam to tylko jedna wielka strata czasu, a zarobki są baaardzo niskie.

Klapki na oczach

Ewentualnie się rozwijają i zwiększają obsadę

Rozmowa standard. Pani z HR uśmiechnięta, to ona prowadziła rozmowę. Ciekawym jest że już na początku rozmowy zachwalała firmę. Na rozmowie była również obecna Pani kierownik działu/obszaru/departamentu - praktycznie całą rozmowę się nie odzywała, bardzo wycofana, nie zainteresowana. Na koniec zadała półtora pytania, na które po odpowiedzi zareagowała "nie wierzę". Pani działu/obszaru/departamentu chyba świeżo po objęciu nowego stanowiska :). Z zarzekania się, utwierdzania, że kontaktują się z informacją zwrotną z każdym kandydatem oczywiście nic nie wyszło (nikt nie oddzwonił). Jeżeli Klienci firmy Europ Assistance Polska są w taki sam sposób traktowani jak kandydaci to... nie polecam tej firmy. Generali kiedy ostatni raz sprawdzaliście poziom wiarygodności waszego podwykonawcy? Ubezpieczenie = wiarygodność

Standard

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
rotacja

WIELKA ROTACJA , znów dali ogłoszenie na pracuj.pl i na innych portalach znów poszukują - to oznacza niezłą rotację! szukają chyba naiwnych za tysiaka za miesiąc ;(

ciuchcia - 2011-07-21 18:59:14 lili - 2011-06-30 22:54:01 szczególnie supervisor \\ A co to za supervisor? to Sasza zejdz mi z oczu

m

tam jest ogromna rotacja: na pracuj.pl dają ogłoszenia co 10 dni - to świadczy jakie tam są warunki pracy i płacy...... Co miesiac odchodzi z 10 procent pracownikow, nie zalezy im aby pracownik sie zwiazal z firma

płaca minimalna

1 tys. na rękę ? , to jest płaca minimalna i praca w świątek piątek i niedziela i jeszcze w nocy. Dżizas! nic dziwnego , że się ciągle ogłaszają że potrzebują nowych pracowników

1000 netto?

Takie zarobki w tej firmie to porażka! 1000 netto... tak zarabiają osoby układające towary w marketach i nie ma żadnej odowiedzilaności i trzeba znać język...

AnonimJakisGall - 2011-09-20 15:05:52 Europ Assistance? Moje zdanie na ten temat, Potwierdzam v brak szkoleń, rozwoju (które tak transparentnie umieszczane są w ogłoszeniach) *jeżeli już jakieś się pojawią (2x na 5 lat) to pracodawca płaci jak za normalny dzień pracy + dla Europ! v brak inwestycji w ludzi w jakiejkolwiek postaci, v ogólny brak zainteresowania człowiekiem, v brak perspektyw i duża rotacja, * z jednej strony ze względu na rozwój firmy, faktycznie potrzeba coraz więcej ludzi a z drugiej ze względu na powyższe czynniki....i poniższe... Kadra zarządzająca poza jednostkami(wliczając w to każdy dział) w większości niekompetentna bez kwalifikacji. Niektórzy wcześniej zarządzali może...ale stadem baranów bo inteligentnych ludzi ogarnąć nie mogą (a ludzie młodzi w większości z wyższym wykształceniem =tytuł naukowy i ambicjami). Finansowo nie jest kiepsko ALE tylko wtedy gdy człowiek orze niemalże wszystkie weekendy i każde święta. Jak pracownik się buntuje mobingują i wymuszają by przyjść we wszystkie ustalone przez nich dni pod niewidzialnym ale bezczelnym hasłem \ no dobra, powiedzcie ile sie tam realnie zarabia-na poczatku i po okresie probnym. Mam u nich dogadane spotkanie, nie wiem czy w ogole jest sens sie stawic.

AnonimJakisGall

Europ Assistance? Moje zdanie na ten temat, Potwierdzam v brak szkoleń, rozwoju (które tak transparentnie umieszczane są w ogłoszeniach) *jeżeli już jakieś się pojawią (2x na 5 lat) to pracodawca płaci jak za normalny dzień pracy + dla Europ! v brak inwestycji w ludzi w jakiejkolwiek postaci, v ogólny brak zainteresowania człowiekiem, v brak perspektyw i duża rotacja, * z jednej strony ze względu na rozwój firmy, faktycznie potrzeba coraz więcej ludzi a z drugiej ze względu na powyższe czynniki....i poniższe... Kadra zarządzająca poza jednostkami(wliczając w to każdy dział) w większości niekompetentna bez kwalifikacji. Niektórzy wcześniej zarządzali może...ale stadem baranów bo inteligentnych ludzi ogarnąć nie mogą (a ludzie młodzi w większości z wyższym wykształceniem =tytuł naukowy i ambicjami). Finansowo nie jest kiepsko ALE tylko wtedy gdy człowiek orze niemalże wszystkie weekendy i każde święta. Jak pracownik się buntuje mobingują i wymuszają by przyjść we wszystkie ustalone przez nich dni pod niewidzialnym ale bezczelnym hasłem " jak tego nie zrobisz to się policzymy...utniemy premie"etc czasem wyrażanym głośno. Niektórym jednak z nieznanych nikomu powodów.....udaje się awansować, więc możecie śmiało próbować. *Trzeba mieć doktorat z włażenia w tyłek Osobiście, nie polecam.

nick

dzięki za odpowiedź:)

Zostaw merytoryczną opinię o Europ Assistance - Warszawa

• Jak się pracuje w Europ Assistance?

Zobacz opinie na temat firmy Europ Assistance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europ Assistance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europ Assistance?

Kandydaci do pracy w Europ Assistance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europ Assistance