Opinie o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. w Łódź

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami, skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym oficjalnym profilem na portalu GoWork.pl, na którym zjadą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. w Łódź

netefilka

a ja byłam tam dzisiaj po 50 minutach oczekiwania na konsultanta wyszłam NIE POLECAM

Klient

Chciałam się wypowiedzieć jako Klient firmy. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Zostałam poproszona o zarezerwowanie sobie 1,5h. Całość trwała ponad 2h. Przyszłam do firmy 3 minuty przed czasem. Zostałam przywitana i posadzona w pokoju z prośbą o poczekanie. Po mniej więcej 10 minutach przyszła panna z głupkowatym uśmiechem, poinformowała mnie, że zanim spotkam się z właściwą osobą jestem proszona o wypełnienie testów, trzech. Warunki do wypełnienia testu fatalne. Siedzi się na dużej kanapie, aby się nie zapadać trzeba usiąść na samym brzegu. Stolik poniżej wysokości kolan. Testy to pomięte, popisane kartki. Arkusz odpowiedzi jakieś mało wyraźne kserówki. Wypełniałam testy psychologiczne będąc z wykształcenia psychologiem i nikt nie wpadł na pomysł aby mnie zapytać czy znam testy. Psycholog zna konstrukcję testu i jest w stanie po krótkim zapoznaniu się z nim udzielić takich odpowiedzi aby pasowały do oczekiwań osoby rekrutującej, szczególnie jeśli taki test rozwiązywał wcześniej. Panna dwa razy zaglądała pytając jak mi idzie. Skończyłam przed czasem, niestety czekałam kolejne 15 minut, aż ktoś do mnie przyjdzie. Przyszła Pani rekruter, przedstawiła się, niestety nie zostałam poinformowana kto to za panna co przyszła dodatkowo i co tu robi. Domyśliłam się, że to jakaś praktykantka. Panna przez całą rozmową uśmiechała się głupkowato bez powodu a na koniec naszego spotkania dygnęła żegnając się ze mną. Szkoda, że pracownicy firmy skoro już przyjmują osoby na praktyki czy staż niczego ich nie uczą. Pani rekruter: nie była wstanie opowiedzieć profesjonalnie o firmie, do której kandydowałam. Gdy zapytałam o szczegóły zwróciła się do swojej koleżanki praktykantki:" pamiętasz mówiłam Ci to było jakoś tak". Na rozmowie musiała powtarzać informację, których zdążyłam już udzielić w pierwszej rozmowie telefonicznej. Czyli musiałam powtórzyć prawie całą rozmowę, szkoda, że w firmie jest tak fatalna komunikacja. Samo podejście do kandydata też pozostawia wiele do życzenia. Najprościej jest po prostu okazać szacunek osobie, z którą się rozmawia. Pani chyba nie przeczytała Cv lub go nie zrozumiała. Na koniec zostałam poinformowana, że w piątek tego samego tygodnia dostanę odpowiedź. Rzeczywiście uzyskałam informację zwrotną półtora tygodnia później po wysłaniu e-maila z prośbą o informację. Jeżeli pojawi się jakaś oferta pracy z tej firmy na pewno na nią nie odpowiem. Co ciekawe Pani rekruter poinformowała mnie, że około 14 marca chciałaby zakończyć I etap rekrutacji. 18 marca po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie zachęcające do składania Cv na to określone stanowisko. Naprawdę nie dziwie się, że Pani rekruter nie może znaleźć odpowiedniego kandydata. Osobom, które chcą tam pójść na praktyki aby się czegoś nauczyć odradzam. Chyba, że ktoś się chce nauczyć przez negatywny przykład, co to znaczy brak profesjonalizmu, w tedy jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IDES Consultants Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IDES Consultants Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.