Opinie o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. w Łódź

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami, skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym oficjalnym profilem na portalu GoWork.pl, na którym zjadą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie IDES Consultants Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w IDES Consultants Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Basia
Kandydat

Nie polecam ich. To jakieś dziewczyneczki. Czułam się oceniana podczas rozmowy. Ich ton rozmowy odbierałam, jako pogarde.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

Basia
Kandydat

Nie polecam ich. To jakieś dziewczyneczki. Czułam się oceniana podczas rozmowy. Ich ton rozmowy odbierałam, jako pogarde.

Alicja
@Basia

Serio? Ale powiedz coś więcej? Czemu dziewczyneczki? :D

Madeno
Pracownik
@Basia

Uwierz mi uczą się od „najlepszej” postawy :D

Monika Nowy wpis
@Madeno

nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym uczeniem się.. Jakiś przełożony prezentuje podobne zachowania czy o coś innego chodziło?

Kajko i Kokosz Nowy wpis
Pracownik
@Monika

Gdybyś rozumiała, prawdopodobnie pracowała byś już w innej firmie ;)

wsieci
Kandydat
 Pytanie

Znów zaczeły wydzwaniać mimo, iż prosiłem aby nie brały mnie pod uwagę ich rekrutacji. Po prostu te procesy nie są dla mnie atrakcyjne. Dzwonią piszą, i jeszcze są opryskliwe jak zwracam im uwagę. Co to za atmosfera tam panuje wewnątrz? Gdzie jest menedżer, który ma pilnować jakości pracy?

Alicja
@wsieci

a nie zaznaczałeś zgody na ponowne rekrutacje? musisz to jakoś pisemnie wyjaśnić :)

Madeno Nowy wpis
Pracownik
@wsieci

Wycofaj przetwarzanie danych osobowych, jak jeszcze raz zadzwonią to cyk skarga do UODO.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

logo firmy Młodszy Kucharz
Łódź
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
Łódź
OnlyGO
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Senior Test Automation Engineer
Łódź
TestArmy Group S.A
(80 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej (K/M)
Łódź
AFRY Poland Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w IDES Consultants Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wiktoria
Kandydat
 Pytanie

Jestem młodą osobą. Chcę pracować u jednego pracodawcy. Planuję też w najbliższych latach powiększenie rodziny. Stąd moje pytanie do pracownic lub byłych pracownic jak się w tej firmie podchodzi do kobiet, które chcą być bliżej dziecka na macierzyńskim lub mężczyzn na tacierzyńskim?

Sylwia
Pracownik
@Wiktoria

Cześć Wiktoria ;) Sama jestem młodą mamą i potrzebuję czasem wziąć wolne czy pracować z domu, nie ma z tym najmniejszego problemu :)

Julia

Czy można aktualnie starać się o pracę w IDES Consultants Polska? Czy poszukiwany jest jakiś nowy pracownik do zespołu czy raczej nie ma co liczyć na zatrudnienie w najbliższym czasie? Napiszcie koniecznie jak wygląda sytuacja w firmie.

Upadła
Były pracownik

Pani Prezes przechodzi już samą siebie w kontakcie z kandydatami. Nie polecam. Widzę, że nawet nie ma już żadnych pracownic, bo wszystkie zwolniła albo ucięła pensje i odeszły. Albo już to twór postpandemiczny. Współczuję wszystkim byłym pracownikom. Współczuję kandydatom, że byli tak traktowani. Czas zacząć grać "Nearer, My God, to Thee".

ani tak, ani nie
Były pracownik
 Pytanie
@Upadła

Hmm.. Wszystkie osoby pracujące w IDES, nawet studentki były bardziej profesjonalne i przyjazne w prowadzeniu rozmów niż Pani W. Co tym razem? Pytanie o dzieci, związek, kredyty i sprawy rodzinne, czy umniejszanie w zakresie posiadanej wiedzy i kompetencji kandydata?

Zespół IDES
Pracownik
@Upadła

@Upadła Dziękujemy za troskę. Cały Zespół IDES ma się dobrze. Życzymy Ci wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy serdecznie. :)

Barbie
Kandydat
 Pytanie
@Upadła

A to można ucinać najniższą krajową ?

Tralala
Były pracownik
@Zespół IDES

A co ma się źle dziać jak tylko prezes została i tak naprawdę nie wiadomo kto jeszcze. Bo zespołu już nie ma. Powodzenia serdecznie w szukaniu nowych osób a przede wszystkim klientów. Bo ich już chyba nie macie.

zespół IDES
Pracownik
@Tralala

zapraszamy Cię serdecznie na pączki. Poznasz cały skład zespołu :) dobrego dnia.

Zespół IDES - only president
Kandydat
 Pytanie
@zespół IDES

A niby do kogo? Tylko prezes to nie zespół :-P

Zespół IDES
Pracownik
@Zespół IDES - only president

zespół liczy 5 osób więc jest z kim porozmawiać. Udanego weekendu :)

Mola
Kandydat
@Zespół IDES

Czyli piątą kolumnę też liczycie :-)

Anastasia Steele
Pracownik
 Pytanie
@Zespół IDES

Et tu Brute contra me. Wirdzi, jak myślisz? Komu możesz te słowa wypowiedzieć?

Abrakadabra
Były pracownik
@Anastasia Steele

zasadniczo za mojej kariery w IDES każdy kto ośmielił się chcieć podwyżke bądź miał czelność się rozwijać i odchodził zostawał brutusem z automatu. Pożegnaniu towarzyszyło zawsze zapalanie świecy przez zarząd w imię numerologii, nieznanych zaklęć bądź wiary bliżej mi nieznanej. Było nawet zabawnie do pewnego momentu.

Pracownica
Były pracownik

Ciekawa jestem kto pisze te negatywne opinie. Pracowałam w tej firmie kilka lat i nie zaobserwowałam podobnych sytuacji. Dużo się tutaj nauczyłam. Zespół zawsze był wspierający i pomocny, praca zespołowa. Ciekawe rekrutacje, na niekorzyść hejtujacego - nie tylko produkcyjne, wręcz przeciwnie, średniego i coraz częściej wyższego szczebla. Do tego projekty doradcze i szkoleniowe, nie nudziliśmy się. Regularne premie. Nie było żadnego terroru o którym przeczytałam poniżej ;) Chętnie porozmawiam bliżej na temat możliwości, relacji i atmosfery w Ides. Chętnie również ujawnię swoje nazwisko, bo tym razem to rzetelna i prawdziwa opinia.

who know
Pracownik
@Pracownica

Super pomysł. To ujawnij się z imienia i nazwiska i udowodnij, że nie jesteś zarządzającym pochlebcą. Chyba, że chcesz w czasach COVID przybić gwoździem wieko do trumny jakim jest ta firma.

Paweł
 Pytanie

Hej. Pytanie mam czy wiecie czy biuro tej agencji działa. Bo dzwoniłem na stacjonarny ale nie odbierali. Nie chce tam jechać na ślepo. Wiecie coś?

Marlena
@Paweł

Działa. Ja byłam dzisiaj

Pracodawca

@Paweł

Drogi Pawle, informujemy że biuro IDES jest otwarte. Sprawy związane z konsulatem załatwiamy na miejscu w biurze. Nadal jednak rekrutacje prowadzone są zdalnie. Odnośnie pytań związanych z procesami rekrutacyjnymi zapraszamy pod numerem telefonu 42 630 04 33.

Piotrek
@IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, wtrące się chwile. Bo chciałbym przynieść swoje CV. Mam nadzieje, że mogę. Pytanie czy jak już przyniosę CV to mogę liczyć na to żeby brać udział w więcej niż jednej rekrutacji? Bo macie dwie fajne oferty. Piotrek

Pracodawca

@Piotrek

Oczywiście, możesz przynieść CV w wersji papierowej, jednak zapewniamy że aplikacje w wersji elektronicznej są weryfikowane z takim samym zaangażowaniem. Dodatkowo biorąc pod uwagę obecny stan zagrożenia epidemicznego, zachęcamy do przesłania CV na adres info@ides.pl z dopiskiem nazwy stanowiska na którym się widzisz. Na pewno jeden z naszych Konsultantów skontaktuje się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Ciekawy
 Pytanie

Mam pytanie. Brałem udział w rekrutacji w zeszły czwartek - 07.05.2020 i do tej pory nie dostałem odpowiedzi zwrotnej. jak długo czekaliście na feedback?

eks-kandydat
@Ciekawy

Zazwyczaj nigdy nie dają feedbacków, więc na nic nie licz.

Friz
@Ciekawy

dostalem feedback po tygodniu

Alalaa

Witam, pracowalam w tej firmie przez 4 miesiace. Jestem oburzona komentarzami jakie wyplywaja z firmy... Wszytsko co jest niezgodne z linia komentarzy firmy IDES jest usuwane, dokladnie tak samo jest kiedy sie tam pracuje. Tylko prezes ma racje, prezes sprawdza maile i prezes decyduje o wszystkim. (usunięte przez administratora) Po drugie, traktowanie kobiet odchodzacych na macierzynskie jest niedposzuczalne, pojscie na macierzynskie jest traktowane jako naciaganie i pozniej jest wypisywanie zali do dziewczyn, tak bylo w 2-3 przypadkach, czyli w tak malej firmie kazda ciaza jest traktowana jako oszustwo, lacznie z kombinowaniem jak placic mniej za zus, serio ? Po trzecie, jak czytam ze mozna wychodzic o 14 to sie pytam gdzie ? Na poczte i spowrotem do firmy ? A nie przepraszam... na poczte sie wychodzi o 17 i pozniej bujasz sie po godzinach zalatwiajac sprawy sluzbowe. (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Alalaa

Bardzo dziękujemy za komentarz. Niestety, nie możemy się z nim zgodzić. Regulamin serwisu GoWork.pl nie pozwala na usuwanie komentarzy według własnego uznania. Jedynie wpisy niemerytoryczne i niezgodne z prawem polskim mogą zostać usunięte z forum. Co więcej, nad prawidłowym działaniem strony czuwa administrator. My, jako pracodawca musimy dostosowywać się do decyzji administratora podobnie jak użytkownicy piszący komentarze. Cieszymy się, że pracując w firmie bardzo krótki czas, jesteś świadoma sytuacji dziejących się w IDES na przestrzeni lat. Nie jesteśmy w stanie odnieść się do opinii dotyczącej urlopów macierzyńskich, ponieważ piszesz bardzo ogólnie. Możemy jednak zapewnić, że nigdy nie było to dla nas problemem, kiedy pracownik odchodził na urlop macierzyński. Wręcz przeciwnie, zawsze staramy się wspierać i pomagać osoby w tak ważnym momencie życia. Dodatkowo informujemy, że w IDES przestrzegamy zasady work-life balance. Nie pracujemy po godzinach. Jeśli doświadczyłaś innego traktowania zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail @. Czujemy się w obowiązku, by wyjaśnić sytuację.

Jak to
@IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Cieszycie sie, ze ktos u was pracuje 4 miesiace ? To raczej powod do refleksji i to sporej, jezeli ktos nie przedluza umowy probnej to daje sporo do myslenia

Zrozum to
@Jak to

Wystarczy nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Napisali ze cieszą się z bogatej wiedzy autora posta dotyczącej lat poprzednich, ze mimo tego ze pracowała krótko to wie dużo o firmie. Pewnie chodziło im o to ze jak pracujesz krótko nie jesteś w stanie wiedzieć tego co się działo wcześniej #myslenienieboli

2
Barka
@Zrozum to

To teraz juz nie będziecie dziękować za komentarze w sposób oficjalny jak wczesniej tylko obrażać i kpić jako „przypadkowa” osoba ;-) ? Profeska level 0 czyli pomoziom firmy zachowany

Bajo bongo
@IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Ależ pozwala pozwala za odp opłatą więc nie kłam

Mirek

Cześć, rozmawialem z jedną panią z tej firmy. Generalnie na początku wydawało się spoko. Opowiedziała mi o firmie do której mam iść, mila babka. Umowiliśmy się na rozmowe rekrutacyjną i pani na dwa dni przed spotkaniem odwołała nasze spotkanie i tłumaczyla się że teraz wszystkie spotkania odbywają się zdalnie i że ona jest w domu. Brak profesjonalizmu. Ja wzialem już dzień wolny w pracy a zadnego skajpa nie mam

Baśka
@Mirek

Mnie też odwołali na zdalne spotkanie, ale to całkiem normalne... teraz wszyscy sie boją koronawirusa

Dyplomata
@Mirek

Chyba skype, bo skajpa tez nie mam ;]

Dyplomatka WG chyba...
@Dyplomata

Pewnie te starocia, które mają konsultanci skype nie uciągną, o skajpie nie wpominając :D Natomist słabo, że inne firmy wykupują soft typu zoom a tu nawet skype odpada...

Paweł
@Dyplomatka WG chyba...

Ja ostatnio miałem problem ze swoim skype, ale udało nam się porozmawiać z Panią rekruter na hangouts.

Pracodawca

@Mirek

Panie Mirku, dziękujemy za wiadomość. Ze względu na obecną sytuację w kraju zależy nam, aby zarówno nasi Kandydaci jak i Pracownicy IDES byli możliwie maksymalnie zabezpieczeni przed potencjalnym zarażeniem COVID-19. Na ten moment jedyną możliwością kontaktu z Kandydatami jest rozmowa telefoniczna lub/i video-rozmowa. Każdą rozmowę rozpatrujemy indywidualnie i dostosowujemy się również do możliwości technicznych Kandydatów. Mimo chwilowych ograniczonych możliwości spotkań, zachęcamy do dalszego kontaktu i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Szukajacy prace
@IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Czy oferta na Operatora Maszyn jest aktualna?

Pracodawca

@Szukajacy prace

Owszem, oferta na Operatora Maszyn jest aktualna. Zachęcamy do aplikowania pod adresem: https://cv.ides.com.pl/rekrutacja/996/operator-linii-produkcyjnej.html

Pracodawca

 Aktualność
Jak zadbać o motywację i zaangażowanie pracownika, kiedy czynniki zewnętrzne zmuszają nas do zwolnień?
Jak zwolnić dobrego specjalistę i zostawić przy tym dobre wrażenie?
Procesy i przemiany gospodarcze narzucają zmiany, które wywierają wpływ na różne segmenty oraz gałęzie rynku. Przedsiębiorcy mimo tego, że nie chcą, muszą szybko i elastycznie reagować na potrzeby rynku.
Z końcem marca tysiące pracowników w Polsce dostało wypowiedzenia. Duża część przedsiębiorstw nie ma możliwości przejścia na pracę zdalną, dlatego pracodawcy zostali zmuszeni do zawieszenia działalności lub znaczącego ich ograniczenia, co za tym idzie – zredukować wiele etatów.
Czy przedstawiciele tych firm pomyśleli wówczas o pracownikach? Co dalej będzie się z nimi działo? Jak przeprowadzić zwolnienia w bezpieczny dla firmy sposób, nie zapominając o pracowniku.
Można „zadbać” o swoich pracowników pomimo restrukturyzacji. W wielu przypadkach przepracowali w organizacji długie lata. Niektóre firmy zajmujące się stricte doradztwem personalnym prócz wsparcia w kwestii zatrudnienia nowych pracowników zapewnia również wsparcie w przypadku redukcji zatrudnienia – do czego wykorzystywany jest pakiet usług określanych jako OUTPLACEMENT.
Outplacement to narzędzie, które ma za zadanie zapewnienie wsparcia pracownikom opuszczającym miejsce pracy z powodów zależnych od pracodawcy i przede wszystkim doprowadzenie do nawiązania stosunku pracy zwalnianych pracowników z nowym pracodawcą. 
ZALETY DLA ZWALNIANEGO PRACOWNIKA:

 • Dostęp do wyspecjalizowanego doradztwa zawodowego, szkolenia w formie warsztatowej;

 • Wsparcie w zakresie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia;

 • Dostosowanie programu outplacementowego do potrzeb uczestnika;

 • Wsparcie emocjonalne.


ZALETY DLA PRACODAWCY:

 • Sprawne i bezkonfliktowe przeprowadzenie procesu zwalniania pracowników;

 • Ugruntowanie opinii solidnego i rzetelnego pracodawcy na rynku pracy;

 • Eliminowanie poczucia niepewności wśród pozostającego personelu poprzez przekazywanie rzetelnej i jasnej informacji odnośnie zmian zachodzących w firmie; Zmniejszenie wśród zwalnianych poczucia niesprawiedliwości;

 • Wsparcie prawnika pod kątem prawa pracy, prawa działalności gospodarczej oraz doradcy zawodowego w ramach analizy struktury zatrudnienia i opracowania strategii zmian.


Outplacement to nie tylko kwestia tzw. kultury firmy. To przede wszystkim rezultat kalkulacji zysków i strat. Ważne, aby zminimalizować nieprzychylne skutki.
Usługa outplacementu rozwija się w Polsce w bardzo szybkim tempie. Społeczeństwo nabiera świadomości, że takie programy pomagają w usprawnianiu gospodarki. Korzyści związane z wprowadzeniem tego narzędzia są znacznie wyższe, niż koszty.
Bardzo istotne jest, aby nieprzychylne skutki pandemii koronawirusa (COVID-19) związane z przymusowymi zwolnieniami przeprowadzić w bezpieczny dla pracowników sposób, aby łagodnie przejść przez trudny okres zmian. To świadczy o firmie i jej wartościach.
Właściwie przeprowadzony outplacement staje się dla pracodawcy opłacalną inwestycją, gwarantującą korzyści zarówno po stronie pracodawcy jak i pracownika.
Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy IDES Consultants Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, informujemy, że nasza firma dokłada wszelkich starań aby pracownicy IDES mogli bezpiecznie pracować w dobie pandemii. Każdy pracownik ma swój telefon i komputer, którym dowolnie dysponuje. W ramach home office wszyscy pracownicy zabierają sprzęt do domu.

Pracodawca

 Aktualność
Podczas uroczystej gali konkursu Menadżer Roku Regionu Łódzkiego 2019 Wirginia Gostomczyk udzieliła wywiadu  dla Dziennika Łódzkiego. Dotyczył on pracy IDES Consultants Polska oraz czekających Nas wyzwań.
 
Zachęcamy do lektury!

Pracodawca

 Aktualność
MAMY TO!
20 lutego w gmachu Filharmonii Łódzkiej odbyła się uroczysta gala konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2019.
Wynik był jednogłośny. W kategorii Mikro i Mała Firma  Wirginia Gostomczyk otrzymała wyróżnienie specjalne!
Odbierając nagrodę Prezes Zarządu IDES Consultants podziękowała swojemu zespołowi za zaangażowanie, okazała wdzięczność i podkreśliła wspólny sukces.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na podobnej gali również za rok!
qwerty

Ciekawe jakie były kryteria przyznawania nagrody? Czy aby tak jak w pozostałych takich konkursach wielkość darowizny czy konkretna inwestycja w marketing za $$$$?

Pytanie

a za co to wyróznienie specjalne jesli mozna wiedziec ?

Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie IDES Consultants Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Drka
@Pytanie

W IDES nie pracujesz dla pieniedzy ale dla doswiadczenia, jedyne dodatki jakie masz to premia uznaniowa, uznaje zarzad wiec zalezy od humoru... Co do nadgodzin panuje przekonanie ze pracownicy maja wykonywac swoje obowiazki w czasie pracy a jak ktos sobie nie radzi to powinien zostac, w praktyce wiecie jak jest z kandydatami, wola przychodzic po pracy ale kogo to obchodzi.... Generalnie wychodzac o 17 slyszalam niestosowne przytyki do mojej osoby, a no i sprzataja w firmie pracownicy.... po co zatrudnic raz na tydzien sprzataczke :)

Pracodawca

@Drka

Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za brak odpowiedzi przez ostatni czas, Nowy Rok przyniósł dużo nowych wyzwań. Informujemy, że w firmie IDES Consultants Polska posiadamy premię ustanowioną regulaminem. Nasi pracownicy znają zasady premiowania. Premia nie jest uznaniowa. Posiadamy elastyczne godziny pracy, jednak nasi pracownicy preferują pracę w godzinach 08:00-16:00. Rzadko pracujemy aż do 17:00. W przypadku popołudniowych spotkań z Kandydatami, nasi pracownicy przychodzą do pracy później lub odbierają godziny w dniach kolejnych. Spotkania takie odbywają się jednak bardzo sporadycznie. Nie wiemy skąd plotka o sprzątających pracownikach, informujemy że posiadamy sprzątającą firmę zewnętrzną. Jeżeli posiadają Państwo dalsze wątpliwości prosimy kierować je bezpośrednio do nas na adres e-mailowy info@ides.pl

Sygnalista

Witam, jestem zdruzgotany ponizszymi komentarzami. Po przeczytaniu tego wszystkiego mysle, ze najlepiej bylo by aby osoby pokrzywdzone kontaltowaly sie z nami na adres email: sygnalista_ides@protonmail.com Jezeli ktokolwiek potrzebuje pomocy badz chcialby sie z nami podzielic informacjami skasowanymi na powyzszym forum jestesmy do Panstwa dyspozycji

hm?
@Sygnalista

Jesteś zdruzgotany .. Najlepiej, żeby skontaktować się z WAMI? Kim, jesteś i jak możesz pomóc sygnalisto :)

Drdr
@hm?

No i slusznie ! a Moze #StopPatologii i #StopWykorzystywania ?

Pracodawca

Szanowni Państwo, Dziękujemy za liczne opinie pojawiające się na naszym forum. Widząc duże zainteresowanie firmą IDES Consultants Polska postanowiliśmy być obecni w serwisie GoWork.pl, gdzie poruszane są ważne dla nas kwestie. Zajmujemy się doradztwem personalnym i wierzymy, że nasz obiektywizm i profesjonalizm są dużą wartością dodaną zarówno dla Klientów jak i Kandydatów. Zależy nam, aby być dla Was wsparciem i stworzyć przyjazne środowisko współpracy. Cenimy wszystkie merytoryczne wpisy i jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, aby wyciągnąć właściwe wnioski, a współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, a w sprawach wymagających analizy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@ides.pl Serdecznie pozdrawiamy, IDES Consultants Polska

asdfg
@IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Dlaczego kasujecie opinie? Dlaczego nie upubliczniacie opinii, które poszły do moderacji? Dlaczego nie przyjmiecie do wiadomości, że macie amatorki zamiast rekruterek?

Pracodawca

@asdfg

Dziękujemy za opinię i za szybką reakcję. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie merytoryczne opinie. Posiadamy prawo wolności do wyrażania swoich poglądów ustanowione przez Konstytucję, jednak jednocześnie przysługuje nam prawo do ochrony dóbr osobistych (dobrego imienia i czci). Pod terminem „dobra osobiste” kryje się m.in. zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko, wizerunek. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje wypowiedzi zawierających oszczerstwa, pomówienia, a także zawierających treści szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowskie poglądy. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem są usuwane lub moderowane przez administratorów portalu GoWork. Informacje te zawarte są w regulaminie portalu. Zatrudniamy doświadczonych i wykształconych specjalistów, nie tylko ds. rekrutacji. Darzymy zaufaniem naszych pracowników, jeśli jednak masz konstruktywne uwagi odnośnie naszej kadry pracowniczej, poinformuj nas o tym. Twój komentarz zaniepokoił nas, bowiem dotychczas nie otrzymaliśmy od Naszych Kandydatów żadnych sygnałów przedstawiających jakiekolwiek uchybienia we wspomnianym zakresie. Cenimy ich zadowolenie z przebiegu rekrutacji. W przypadku dalszych pytań lub niepokojących kwestii można kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem: info@ides.pl. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić z odpowiedzią.

Qwerty
@IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

To już kpina. Przecież wielokrotnie klienci się wkurzali ze kandydaci są nie pod profil, albo mają zbyt niskie kompetencje. Nie musicie tutaj uprawiać pudrowania trupa. Co 4 klient z listy referencyjnej na stronie miał obiekcje co do efektów pracy. To właśnie jest wolność pisanie jak jest a nie fałszywe opowiadanie jacy bez skazy jesteście. A nikt nie będzie pisać żadnych emailow do was. Zdecydowaliście się na platformę obecną to kontynujcie dialog bez kasowania wiadomości i bez kłamania jak to pięknie jest!

Pracodawca

@Qwerty

Dziękujemy za kolejną wiadomość. Cieszymy się, że działalność naszej firmy wzbudza Twoje zainteresowanie. Jak dobrze wiesz, posiadamy certyfikat jakości ISO 9001. To oznacza, że po każdym zakończonym projekcie przeprowadzamy ankiety ewaluacyjne mające na celu zbadanie zadowolenia Klienta z przeprowadzonej usługi. Niezmiennie są one na wysokim poziomie, powyżej 90%. Wierzymy, że nie posiadasz więcej zastrzeżeń do jakości naszej pracy. W przypadku dalszych wątpliwości zapraszamy do wiadomości prywatnej na wspomniany wcześniej adres e-mailowy info@ides.pl

Zostaw merytoryczną opinię o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy IDES Consultants Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w IDES Consultants Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 96 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.