Opinie o TW Service Group Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TW Service Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TW Service Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TW Service Group Sp. z o.o. w Łódź

Niestety nie polecam. Umowa była przedłużana co miesiąc, w czym nie było by nic złego gdyby nie to że po umowy jeździł jeden z pracowników zatrudniony tak jak my w firmie x, zamiast przyjechać z nimi pracownik agencji. Przecież na tych umowach są wszystkie dane... zero profesjonalizmu.

Adka

O kurczę, te 1000 zł w plecy w danym miesiącu musi boleć, często takie akcje były? Czemu wyrównanie dopiero w kolejnym miesiącu, nie można było się dogadać żeby po prostu zrobili kolejny przelew jak tylko błąd wyszedł? A jak z podwyżkami, zdarza się że przyznają?

Gosia Nowy wpis

Hej. zauważyłam, że potrzebny jest teraz Konsultant biura obsługi klienta. z oferty wiem, że można jakoś do 8 000 zł sobie zarobić. mógłby ktoś ocenić te zarobki i opisać na jakich konkretnie warunkach się to udaje?

Sochaczew

Polecam pracę w Sochaczewie! Dobra organizacja, fajna ekipa, na miejscu lider, który się stara i wszystko załatwia na bieżąco. Agencja ok, dobry kontakt i pomoc o każdej porze dnia

@Sochaczew

Coś więcej o tej organizacji pracy? Dotyczy to ustalania grafików na nadchodzące miesiące? Czy też chodzi o to, co kto robi i jakie ma obowiązki w danym dniu? Jakieś przykłady tej dobrej organizacji?

Lalka Nowy wpis
@Sochaczew

A ja nie polecam liderki ciągle nie ma dostępnej dla nas a koordynatorka weronika z Łodzi to jakaś kpina

Kosiorro

Czesc. Nie polecam agencji. Umowy tylko na miesiąc. dziś jest 10, dzień wypłaty. Ja i mój kolega nie otrzymaliśmy wynagrodzenia. Kłamią, że przelewy zostały wysłane wczoraj. Agencja w Łodzi.

Jolka
@Kosiorro

Cześć, no i jak tam, dostaliście wynagrodzenie? Umowa na miesiąc? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, to na jakieś zastępstwo, czy o co chodzi? Można ją potem jakoś przedłużyć z tego co tu czytam chyba?

Tomtom Nowy wpis
@Kosiorro

I jak dosostales ten przelew? Dziś zostałem zatrudniony przez tą agencje i trochę się obawiam, w Łodzi mieści się ona na Mickiewicza 15

@Tomtom

Siema, też chcę się przyjąć na magazyn. Wpisy o niewypłacalności nie pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji, ale znajdą się tu tez pozytywne, więc chyba trzeba być dobrej myśli. Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale możesz tak ogólnie napisać, czy dobrą stawkę ci zaproponowali i ile trwało przyjęcie? Bo szukam w sumie czegoś od zaraz.

Malwina

Odnośnie tamtych premii co o nich pisali to tylko te frekwencyjne obowiązują czy jakieś jeszcze inne dodatkowo wpadają? Ciekawi mnie też to czy długość współpracy ma w tym przypadku jakikolwiek znaczenie? A gdybyście mieli tak z własnego doświadczenia jakieś potencjalne problemy przytoczyć to czy występują jakiekolwiek? Lubię po prostu mieć jasność, zwłaszcza ze to mój pierwszy raz

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TW Service Group Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik serwisu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
piotrek

niedawno byłem zmuszony zrezygnowac z pracy bo sie wyprowadzalem ze zgierza. wspolpracowalem z agencja jakies 4 moze 5 miesiecy i polecam. nigdy nie bylo zadnego problemu. jak mowilem ze musze skonczyc prace to zaproponowali mi oferte w miejscu gdzie teraz mieszkam . chyba maja sporo ofert pracy w calej polsce. daja zaliczki tygodniowe ktore zawsze byly na czas. opinie stad sa chyba przestarzale bo umowy zawsze byly na czas do mojej reki. z osobami z biura zawsze mozna bylo pogadac i sie posmiac. atmosfera w pracy tez byla fajna.

@piotrek

Cześć, i jak tam, przyjąłeś ich ofertę? W sumie bardzo miło z ich strony, że ci to zaproponowali. Czyli pracownik może liczyć na wsparcie? O zarobkach co myślisz? Jak płacą? Nie ukrywam, że na tym mi najbardziej jednak zależy, człowiek samą dobrą atmosferą nie wyżyje. No i jaką umowę się podpisuje, o pracę?

piotrek

tak przyjalem ich oferte. zarobki okej nie narzekalem bo zawsze jakas premia wpadala za obecnosci. widac ze jak ktos chodzi do pracy i sie stara to doceniaja pracownika

Rafał

Polecam zatrudnienie w tej agencji. Panie w biurze wszystko dokładnie wyjaśniają. Po zaczęciu pracy firma się angażuje i podpytuje czy wszystko ok. Zawsze są do pomocy jak coś się dzieje.

Czyli dostaje się tutaj zleceniówki co miesiąc? Nie ma szansy na umowę o pracę?

@Marta

Zależy do jakiej firmy odeślą

Iza

co oni z tymi danymi, przecież to przegięcie. Nikt w żaden sposób tego nie wykorzystał? I czy mają tu jeszcze jakieś takie tego typu niedociągnięcia?

@Iza

Było też coś nie tak z ubezpieczeniem, nie wiem czy nie płacili do zusu czy płacili z jakimś opóźnieniem ale za każdym razem jak ja albo ktoś z pracy szliśmy do lekarza to świeciliśmy się jako nieubezpieczeni, pani z agencji bardzo chętnie wystawiała zaświadczenia ale sam ten fakt budzi niepewność. Kiedy poszłam sama przedłużyć umowę po miesiącu wręcz panie były źłe że sama przyjechałam zamiast czekać aż dostanę umowę w firmie. Osoba która przywoziła umowy wydawała się uczciwa ale te umowy wgl nie powinny do niej trafić. Jeden chlopak po kilku dniach zrezygnował z pracy, na koniec miesiaca jego nowa umowa tez została przywieziona. I tak leżała przez jakiś czas w miejscu widocznym dla wszystkich, gdzie każdy mógł zrobić zdjęcie jego danych. W firmie była osoba która pracowała prawie rok w przez tą agencje i na 7 miesięcy pracy miała tylko 4 razy przedłużaną umowę, co daje 3 msc pracy na czarno bo nikt nie przyjechał dać jej umowy. Przepływ podstawowych informacji między agencja a firmą zatrudniającą był poprostu zerowy. Wypłaty też trzeba było pilnować bo zdarzały się błędy takie jak obniżenie o 1000 zł bo ktoś się pomylił a wyrównanie dopiero w następnym miesiącu. Nawet dla studentów nie polecam tej agencji. Tu nic nie jest pewne.

Adka

Kamil

Firma mieści się gdzieś w bramie, kompletnie nie oznaczona. Żadnego logo na drzwiach, baneru na bramie. Żadnego oznaczenia w Google. Widać że mają coś do ukrycia

Robert

Polecam pracę we Wrocławiu w firmie TWS

W firmie TW Service Group Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Magazynier. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3600 PLN.

Macin

Ja pracuje na stanowisku magazynier i mam stawkę 3700 :)

Macin

Polecam pracę u tego pracodawcy, pieniądze zawsze na czas i można liczyć na wsparcie koordynatora

Zostaw merytoryczną opinię o TW Service Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TW Service Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TW Service Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TW Service Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TW Service Group Sp. z o.o.
  • 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69
    90-640 Łódź

TW Service Group Sp. z o.o.